bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
8
topic
Empress @ Mod
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 23:44

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) - vēstures bakalaura studiju gads universitātē, vidējā 9, spriežat paši, kuri ir tādā pozīcijā.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. 4.5 gadi

* Tev jābūt vismaz 300 postiem - 10 reizes vairāk

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti)

ir, bet manuprāt par pilnīgiem sīkumiem, kas neattaisnotu šī pieteikuma neizskatīšanu, bet atkal - es neesmu dzīvs dieva iemiesojums - warni vai sūdzības nāk nevis no neaktivitātes, bet no darbības, jeb precīzāk, objektīvāk pārfrāzējot:

"ja gribi sevi ienaidniekus, centies kautko izmainīt"

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo

spriežot pēc dubultaģentu informācijas no Rēzeknes un Rīgas Kurzemes pirekšpilsētas, es esot bijis trešais vai ceturtais uz moderātoru, bet pēdējā brīdī tas tika pārdomāts pilnīgu sīkumu dēļ

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā )

tika galīgi prettiesiski (un bez loģikas), (manā iztēlē) pieņemts cilvēks, kuru ne tikai neviens nepazīst, bet kuram arī nav nu pilnīgi nekādas aktivitātes un respektīvi, iepriekšējās pieredzes darbā, kas ir raksturīgs šim amatam, tāpēc es arī solidarizējos ar pārējiem, kuri uzskata, ka šo cilvēku nebūtu bijis jāpieņem.

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt - nu, latviešu valodas eksāmenā bija 30%.. uzskatu, ka ir ok. :nez:

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam - neteikšu, ka cenšos visiem izpatikt, bet esmu tāds normālu, disciplinētu cilvēku sabiedrībā

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad

skatoties pēc situācijas... bet eh... ok, var mēģināt, esmu no savaldīgākajiem

* Spēt strādāt komandā

es to daru katru dienu universitātē - gan studiju, gan algota darba formā - so... easy.

 

Pieteikuma paraugs:

* 21

* Links uz sasveicināšanās topiku:

https://www.kick.lv/forums/topi…cav-no-void-a/ (vecākais)

https://www.kick.lv/forums/topi…lestijas-v1-5/ (jaunākais)

 

* Cik ilgi esi reģistrēts

Pietiekami ilgi (4.5 gadi), lai būtu lietas kursā par notiekošo gan objektīvi,  bet vēl jo vairāk - subjektīvi, tāpēc es studēju cilvēku uzvedību mūsdienās... un nekā spoža tur nav.

* Postu skaits 3к-асаря

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo

nezinu, itkā viņi visi, vismaz, teorijā, bet vistuvāk bija @Darkprincess

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors?

Jo tika pieņemts cilvēks, kuram nebija nekādas pieredzes ar darbu šajā komūnā, un kā jau minēju - manuprāt, tas bija pilnīgi neloģiski, ka tiek pieņemts kāds, kurš neorientējas vidē, ar kuru darbojas, sakarā ar ko es solidarizējos ar pārējiem kick lietotājiem, kas manuprāt ir necieņa ne tikai pret lietotājiem, bet arī pret pašu projektu kā objektīvu parādību.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi?

Tāpēc, ka es jau ilgāku laiku nodarbojos ar konkursu organizēšanu un arī gluži vienkārši tāpēc, ka es protu atrast kompromisus un esmu ar augstāku domāšanas līmeni (ārpus universitātēm tā ir reta parādība), kā arī es vienkārši protu sastrādāties ar partijām, ar kurām man jāsastrādājas, un protu ignorēt tās partijas, kuras eksistē tīri lai shitpostotu un troļļotu.

 

ok, knave par mani sāk izplatīt melus atkal, tik tāpēc, ka es viņam nepatīku kā cilvēks... top kek.

@knave mani ir bloķējis puskicks? tie ir mazāk par 1% visu lietotāju kas šeit ir, viņi visi arī ir garlaicīgi tāpat kā tu, viens pat ir dubultprofils.

@pārējie beidzat kopēt knave, sākiet domāt ar savu galvu un veidot savus viedokļus, bet ja nevarat, tad nemaz nepostojiet šeit vispār lūdzu.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 11. jūnijā, 02:40.

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 19:43
4
post

Netak ,galīgi garām protams #HATERHATER #HaterGonnaHate

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 13. jūnijā, 13:20.

Mercury`
Lietotājs
Mīļumiņš
42 atbildes forumā
Online: 8d 11h 36m
Redzēts 2023. gada 06. decembrī, 18:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 19:51
0
post

''vēstures bakalaura studiju gads universitātē''

Un gramatika tāpat klibo, labāk nebūtu centies visur pēc iespējas gudrāk atbildēt. xDD

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 11. jūnijā, 19:57.
enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 20:01
0
post

Šeit ir kāds cirks? Klauniem te nav vieta. Tak pret. Uzvedība serverī ir graujoša un tad par moderatoru!  OMG.

Flaatroon
Jauniņais
CHEMA KING'S
79 atbildes forumā
Online: 12d 7h 15m
Redzēts 2021. gada 26. septembrī, 18:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 12:25
0
post

Pret , vel vairak nekā kiwi apzags profilus..

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 13. jūnijā, 21:12.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 12:55
0
post

Pēdējā laikā no tevis paradījās ļoti liela iedomība un nejauka attieksme pret citiem lietotājiem.

Man agrāk bijis radies iespaids ka tu tā neintrāli pret visu attiecies, arī kad tev kaut ko nesmuku teica, bet kaut kas ir pamainījies un es paredzu palielias problēmas ja tevi pieņems jau neilgā laika posmā. Vēl pirms 2 nedēļām es devu zaļo gaismu kad man prasīja par tevi kā kandidātu, tagad ļoti šaubos un dodu šobrīd Anti.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 13:18
0
post

Ņem vērā augtāk minēto un nemēģini nākošreiz.

Atteikts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0