bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
49
14
topic
Ko Tu gribi ar mani izdarīt?
ǝᴉʞooƆ
Jauniņais
LoL 1vs1?
167 atbildes forumā
Online: 23h 27m 57s
Redzēts 2022. gada 14. jūnijā, 17:23
Pievienots, 2014. gada 09. maijā, 16:07

Ko Tu gribi ar mani izdarīt?

 

Šajā spēlē Jums būs jāizdomā ko Jūs vēlaties izdarīt ar iepriekšējo postotāju un jāpamato kāpēc ar šo lietotāju gribētu to darīt.

Noteikumi:

* Minimums 7 vārdi

* Rakstot darbību ko vēlas izdarīt ar nākamo lietotāju tajai ir jābūt atšķirīgai. Nedrīkst atkārtoties viena un tā pati darbība vienam konkrētam vai vairākiem lietotājiem. 

*Obligāti jāpamato kāpēc tieši ar šo personu to vēlies darīt!!!

Noformējums:

1. Iepriekšējā postotāja niks un izvēlētais variants formā: "Es Chemiju gribu apliet ar ūdeni"

2. Pamatojums kāpēc: "Jo viņš ir netīrs"

Paraugs:

Es Chemiju gribu apliet ar ūdeni, jo viņš ir netīrs.

*nākamais lietotājs raksta par iepriekšējo postotāju*


 

Sākam ar mani!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 31. martā, 00:14.


IG nick-Cookie

 

 

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 01:45
0
post

Iemācīt elementārākos latviešu valodas likumus, lai vari rakstīt bez kļūdām, tā tu visiem atvieglosi kika dzīvi. 


Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 01:49
0
post

Aizbraukt ar tevi uz vienalga kādu klubu un izdancināt tevi kārtīgi :D 

 

 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 13:47
0
post

uzspelet cs, jo mes parak lieli pro, tad uz berlinu top 1 vieta, un 300k naudas mūsu :D

 

 

 

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 50m
Redzēts Vakar, 14:39
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 19:17
0
post

Es gribu Tev iedot bieti, jo lai Tu vārītu biešu zupu.

Pēdējo reizi rediģēja Сhrееру©, 2018. gada 23. jūlijā, 19:18.

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 22:48
0
post

Es vēlos ar Tevi iziet pastaigā, parunāties,
jo liekas, ka ar Tevi varētu runāt par nopietnām un dziļām tēmām.

Mandarīns
Biedrs
Auglis
937 atbildes forumā
Online: 25d 15h 13m
Redzēts 2023. gada 05. martā, 14:26
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 22:50
0
post

Es gribu to kz ar tevi paspēlēt kaut kad, jo sen nav spēlēts

 

STAKLA
RASTALAND.TV
Nēģeris.
875 atbildes forumā
Online: 13d 10h 58m
Redzēts 2022. gada 09. februārī, 09:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 01:20
0
post

Gribētu iemācīties to kz no tevis jo nemāku.

Mazulis
Lietotājs
1mmo666
86 atbildes forumā
Online: 1d 19h 34m
Redzēts 2021. gada 31. oktobrī, 21:19
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 01:39
0
post

Es gribu tevi iedzīt bankrotā , čemā, jo tu to izdariji ar mani.

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 02:09
0
post

Hmm, tas bēbis foruma parakstā ir tik mīlīgs! :hug: Ja esi tik pat mīļš, tad varētu samīļot, jo tas ir tik mīļi! 

 


ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 07:21
0
post

Ouu tiesi ar tevi  veletos iziet ara pachilot. Un beigas vel loti mili samīļot. Tu liecies jauka

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 09:03
0
post

Vēlētos Tev iemācīt kaut nedaudz no gramatikas,
jo Tava gramatika ir drausmīgāka par Čemija gramatiku.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 10:51
0
post

uhh Ieviņ, ko man ar tevi šodien darīt ;D laikam aiziesim uz veikaliem, nopirkšu tev jaunas zeķītes ;d

nu kapēc, es atbildēšu, lai no manis tev būtu dāvaniņa ;d

 

 

 

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 10:53
0
post

Noteikti aiziet kopa uz kādu komēdiju, jo domāju, ka kopā būs jautri un ,protams, pačilot! 


Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 11:14
0
post

Es vēlos ar tevi satikties, jo tu esi kā mans pretējais veids , ja es bieži neesmu priecīgs, tev ir otrādi. 

Pēdējo reizi rediģēja Unicorn, 2018. gada 24. jūlijā, 11:54.

Image result for Unicorn Gif signature

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 14:02
0
post

Es vēlētos ar Tevi uzspēlēt džeilbreiku,
jo vienmēr tas ir licies jautri.

Haiduk
Lietotājs
dušplēsis
(。◕‿◕。)
241 atbildes forumā
Online: 89d 15h 13m
Redzēts 26. aprīlī, 14:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 14:49
0
post

Gribu ar tikai vienu rokas vēzienu aizdzīt tos putnus tev no galavs.
Jo priekš 2 vēzieniem esmu par slinku.
 

Pēdējo reizi rediģēja Haiduk, 2018. gada 24. jūlijā, 14:49.

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 50m
Redzēts Vakar, 14:39
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 15:37
0
post

Es Tev gribētu iedot skuvekli, lai Tu noskūtu bārdu un jā.

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 17:30
0
post

Iziet kādā pastaigā.

Jo man šķiet, ka būtu jauks sarunu biedrs! 

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2018. gada 24. jūlijā, 17:31.


NeaDeKwaD | Stone
Lietotājs++
429 atbildes forumā
Online: 15d 19h 23m
Redzēts 2020. gada 16. oktobrī, 21:31
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 17:33
0
post

uzspelet kadreiz kopa cs :D un gredzena vieta c4 uzdavinat :(

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 17:37
0
post

Ar Tevi varētu aprunāties, jo es tā īsti nemaz nezinu, kas Tu tāds esi.

Lietotāji skatās šo tēmu: 2
luīze, Meth
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1090 ( 458303 skatījumi )
luīze, Meth, emaymyska., Fēnikss, Omega, duck, 575, WickedLady, Latvians, FamE, Tessa&Hardin, traitors, Pīle, Agneshuks, mrfouley, Pigijs, crewified, Nurmachimaevmakachev, love_me, bicis no MOSS, duum, Fruzenty, gary, KickMan Kick, cruelcin, alska, SintijaL, Ball_Fondler, WILDcARD, Kamiks, Boris, Laurz, Piziks, auns*, Сhrееру©, Raichis, RokkY*, Aut0ft, Modba, Hybrid Minds, akasi, beijbe_, Zane, Bridzaa, efka, Minnia, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, who`s who, pigmi , eKs., Pickle Laura, Spridzeklis, Kiwi :], Hazard, RushFuck, jollylv, ChmooZvaigzne, santiz, Faacha, ⚒️Stoick the Vast⚒️, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Arch, phine, HSkill, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, dēkla, Marshmello, MENDIJA, nazislv, ThevilisH., Krista, tenblunt, Venta, cr3ww, medalus, Hellabooza, Pīļuks, Anna, ALDIS, bnation-, .S!ckBoY^ , Kizit, Patrick Bateman, Grizzlijs, qppykt, GoodLike, ScoRp1oN^^, magisterial , eslats, Minimi, ZnT, maar4a, Lacz, 🌿🌿🌿, MrDiego995, siirups, Kalvix, kaifotajs!!! :D, LewyG, Weksijs, slAyzorkjeeee-, Em4a, Dzēsts lietotājs3133033, Klaus, mrs. doubtfire, NOvEnJKAJA, lollka, nasty_x, Wolfyy, Churix, prote1ns, Snuffeklis, raiviss, Jackass3D, theFOUR, Moxley, kick.lv, BANZAI, atpisies, Kikii., concijs, Mežpils, Duzis, edytricks, Capture, ~Evils~, Wunderschlange, drotzy, KOB, hehegeeva, C0ppy, VIENtaperis, rodzh, sсhoKKur-, milo humble, Enemijs, skyya, knejvs, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hennessy-, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, seskosio, Greenluv^, BARBARIAN, Crack, din1ja, Amors, bagdad?, Canep, Lauris29, seiko., latvietis75, 6paaudze, Xxx73nc10nXxx, Tupenis, Bumm, Flabijs, Obijs, MA1M, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, SM_97823, Deu, space cadet, **Nezināmā**, kik0, Exc, Excellent., Jorcikk, Swex, Dinčaa, konstance, Gloks, X-pAc, Leh , deqwatian357ANW, GeT_AiMkIlLa, KrievuJakudza, fckuman., 0blivionx, `Barbija`, w3Ed!ch7, petuunija, - З Л О -, dzēsts profils, CyRekT, Festo, Ethe, PooKa, Critikalz., izpirtirpeklis, swarnij, Vardarbība, radžiņš, laescobare, AIDZIS., ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, AK-69, RV`, cruelcin šļura, Maruzha, Pienvedeja., activision, RushlinE, Kraapaals, kon4, K@@SiS, sync, Lauriitis, LaQ, StaFFорд, Bu4haa, JērsA, ReGri, Kriksons, ⛔lolwut?, RooFee, kalimaoff, auns, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Raivic, Kosmoss., stulbs, Baltais, Hvz, hermis, socket.io, wind, Matriks, MACAN, peaky, FizzyS_fake, jevrika, KaapostgalvaLV, ePIls, LowSkillL, Bavility, VILKNADZIS, eLEONORA, Fūdiņš, GlicK, pankuksh, AndisKoks, punktinjshh, **MoHiTo**, ketamine, not hns, Unicorn, aimbatten (;, caw, rnx, Ha3E, mickey.jpg, Artūrs, Vaaveriite*_^, T. Bagvels, Kristersss, duffer, Truth_Hurts, Skies, Zalkt!S, Yakuza, slice, Lamba, Paldies., Ruffiks, Haiduk, Kapracis, aim.ru~~~~~, zexty, hevN, Toiletpaperman, black cobra, ŠuhRuh, Chemijs, SniegaRausis, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., tomts, lmfao, Herkules, CukurTeetis, ihavelocity, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, BRATSKY KRUG, malbaro, Mazaciepa, navbans1, chubs, nenshuks, deewekzij, Swizy, Bubliks, Terarists, RagnaR, AzBest, ERIKS K, VERT'Z, Pilots, Dzēsts, MurkainaisKushkis, Purpel, Diademantus, tumshaiss, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Mohit, sapnu puas, СТИЛЬ., Veteraans, Naft'līns, Celms, masieris, HUSEINS88, G$ SHOOTER, R0DEmental-, Antuha, <FiZz>, è’lei, HaTeMeZzz, Dzonis, Strelnieks., BioDiesel, ZīLe, cheburashka, eena, kakaataajs, lainNy, Cheriss, Flak3, 47th, Wukong, -Zajka-, NORMALY, Kirpič, Šķiedra, kumeljdzemd, Jetta, Musitis, BRAZILIJS, sofc?, rulX, arthurqee, adjustable, Chillotajs, Mr.Wii, HaRZz, gucci, HakeRs, Platais:P, queen_of_black, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EvE, SintijaBigL, ChaL0s, MAIZE., nisker, KoKoC, ilmarens, dudi, Laggato, maisinsvajag??, lauvasdeeels, bEEEr, Erlends, antimatērija, Krisiittz, keni, Whatever*, Foxculated, arro, raacha, Haskys`, Castellani, h1x_immortals, NoBodijs, h2o, kurpE, ritvars665, пуси, toxicated, daryl, Remember-ME, Cietvīrs , SiGoNs, $JeNoTs$, Kill, EddieLV, BUU`, paseeta, KenT1k, CepumCepuminshhh, 3G_LITRS, Witch, UwU, iFamous, agaa, Violexy, milkhouse`, 123456789, enrico, aspuma, nezinits, ALLAHS, John Doe, _Mazaiss_, Mercury`, Smaiča, Osiits, Chemp1k, ANormalStick, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Dj pecis, PikaChu, sfh, FreakyyPrime., Kipchoge, Laauriinaa, lazyhustle, Bastaardio777 , Gussi` ^^, Peak, klubuJuris, Džamals, Snicker, MateYz, MadrYy, spokio, Reideris, KonQx, cyruss, Uksors, Ridgefub, Riepa, SycyS, shaize_, Muiza, Ralfuuzis, NewBoy, LanDerSs, Легенда, ZeltaBlack, грязный, Gamora, kaimiņšš, ozijs, elTrapo, ch0ke, GANDALFS, freezy, Marcis92, naziits, kepsis, Mǝrcury, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, DzIkiJS, Lucky_Me, CuLt., 9 9 9, Daavis_, eSSe, Benjamins, Go0dFather, Betaen, TwaisonS, sanya.osipov.01, M*Z*, essence, Tigra, Kreedzz, Dairis, Zaņuks, eslat, FireFun#TnT, Dweller, ALAND3KO, Kaljiks, Huligans, TwenyHwuaN, Shmaro, Kopas, ZombikOzy, MrColt , migla, LvJoker, Rubax, dedulecyteris, AviX1337, Xtcent, Goddest, wBc* | Tapke, peh, yostu, Prometajs, -KaPoBa-, avix`, Incorrigible qwz, $DEMONS$, DESA, Lauku puika a.k.a hnc. , kraims, nolodžik, ŠAGIJS, PANDAROO, FIN., Flaatroon, король мажор, Sviests12, Rastaman, aaaaaaalise, RnB, Eskazvers, Sin4a, Lamik, Pilsonis., ysl, exdent, Mazulis, Ibetāa, dibens, Mazais Gacha, Мишка, Rose, EXIT.-, Vecteevs, Otricala, sellbrain, Pecinja, Domatajs, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, cookies, Snm, 2+2=4 fikss maten, EQKL, rasii, Evucite, SyRiizZzY., ksa, fxx, mimiC, asdf, djonja, Duksitis, daniels1523, wavy.g, pointseven, Atty, Skonto, spaula, ANaRHiST, Apocalypse, Fon der Markov, stn, Šķidrais Ēriks, QueenPiper, DoppyZ, RCHWZKY, Martinshhh, EMC, unsecured, Jumpybug, CraT, kkarlix, GUCCI KING, jonivaio, A4Tech, Arcel, 4eS'';, Королева, meņku astīte, bullets aim far, nxo badabum, Litriņš, Lachubliezejs, mymuks, ~Pakotājs, wiwa99, SweeTie, Just_lt, Reimu, p0sitiv3, Beyondz, Katie., ga4o, MelnaisPletnis, Mollenium, MrBlamegame, SINCAS_MONSTRS, SpriditisMAD, Sajma, e*d, Ziemelis, Slaidais, Ganja, Queen, unn4m3d, Almighty., slēpts, CROCSPEEEK, Brrrunete, scarlxrd, hophop, xvid, Brencis, Nobody9, Danielz, Kanazews, Dave Roberts, Kubi, [TM] genijs, MiXiEEE, vhlamiwwu, audzeknis, Latgales Čalis, tumels, REDFOO, andrisptrs, aim + wh = 9 He 4it, $uicideBoy$, Pacans, Mikijzz ||, Saldenieks, unknown-, Mutere, Mandarīns, HAHA, Ebony, Gustins, muwa, Kandzha, Amigo1992, STAKLA, Jogijs, 66, NeaDeKwaD | Stone, MKs'Powa, melkij777, Ricards25, ES`CAPE, the one that got away, thestyle, Dalī, Columbus Georgia, FlowState, zirgugalva, no-legal, Famouse, LOSTZ, -ScorpioNn, LcD, Barakuda, Galax, persik, Gunars, Vasja2008, 327, [TM] Faggot*, dzhizy, Qwertyz, dzēsts profils, VeronikaS, Sandis., platw, 2nf*, roca, FoxRio, skvidj, Dzokelz, SlicenDice, Amaterassu, novikedd, *DIY*, Zaptsburka, sashagrey, Milkyu, lil_kumaars, Fantograms, Klever, Dinarzz, Ticiigais, sneiks, Pandinjaa, sgelo, _ExiT_, Ashais, MazaisDJ, goosy, Hlors, Smookijs, kodpuv, The_Suspect, Eliina, Жить в кайф, covidiots, exitfragger, neko nezinu, Kellzz., $ KRISTA $, Raivicimo°, Sonsix, KREECH, NunCe, Lawric, Abeliitee, Radjuka, Twisted, Krank, Delimo, Rei, Shockins, Cuukdelfiins, Dzēsts lietotājs, qwin, NonSkilledPlayer, bosiks66, LatvietisNU, CROUPZZZ, Pankuka, oy74, StonerKumar420, Haskii, Martyz, heediox, alle, def., Rastaman4iks, xXMedoxX, Dendijs, AmazingDan, xVeins, Timiijs, Mhm, metals, shaaveejs apinis, MiX(eP)!, Zayka, ThePunk, anony, tHEBEAST, Fuk`dantE., brother :D, rewzk, sqwd, Ābols, Lakrica, bigfatball, ReinisV, Daikts, Daņiks, Dzēsies lietotājs, reas, SupremeL, Release, Fally, Bronza, renate*, named0ne, Akyle, DeFire, FROSTJAW, hipester, Meiteens, Obivious, Mazinja_pecinja_, bumz, Opaps96, add, Opaps, esportinsh, mindfuck, lemony, FreestyleManiac, Džamals., Foxxy`s Poxxy`s, -GucciGang-, punktstxt, Pizhikz., Komisarchiks, Teikums, slay3r, Forestiņš, #key, Mathias, (:laimonpuika:), SjavaPro, Dainukss, icescale, Conor_McGregor, cirulis, Mihuils.....tepat , yoko 777, fly hight, FluX, laaceens66, Ingucci, Sentro, iluuzy, Collapse, NeaDeKwaD, Cigoine, Pirdlampina, Jarix, MelodijAa., J0K3r2, Alfreds_InTower, Pukainiite, sentemo, XMoDX1337, LECH, Cimdinjsh, -.-, KasJakS, zoja, kawaski, xess, SKHUGO, Tas tak es:D, NetFliks, slipknot, Iluta, Luīze ir forša, Šmoņka, epitome, 4(71\/3, nahrenaizzz, krialy, LuckyDog, Evija^, Mars_sd, 32456yhytbg, -lembergs-, RP, Мартуха, 0nion_man_LV, TheAlzyHD, Bacardi, zmokiE, tepej, AMQ., Valtero, whateverusay.*, -0p, AVSallijs, LVHardRain, Brooklyn_Official, analfabetiks, nuuqippp, Bembiists, TheLegend, Patriotss, ainars123, Čiepa, #unbangansganaganus, Eliminated, S0lidSh0ck, PussyDestroyer69, Eclipse., ShadowKing, DankMeme, L1nked, Strecher, R.I.P, Kodiens, MAVERIK, lenusicka, CHEWBACCA, ArminsLv, Jon Snow, Mamba, Rhs, Syk_Wit_It, Gigna, Anonymous, Madness, Synxronize, 777BINGO777, Semkaaa, definsh, pelciņš, rck, maardzha, atuuu, kebababs, Kamaz, mashq, gaz1kkk., MTM123, Scree00, Puika, rezeknenskij__, Pr1zRak, Raimis, zirnis, Eljuks, ReachLv, LvSlayer, Kalinka, Oreo, Growsmile, rolands, SharkY, janka ;hey;, Žuļiks, shady, Vortex, divi-viens, KORIJS, Bleach, Blackwood, viltu profils, nav_jazin, bdmkuu, Aleksandr_, RuleMkaZ, Kokaīns, kid gamer, JebalsR, naturals, Trey*, skaļums, Akamaru, gozmits, maartijsw0w, S-ONE, Chyyy, Dundurs, El West., TheDann, Chrixter, BENIS, Serjoga, Bomariks., adergan, mmmmmmmmmmmmmmm, ChalisArEnjoY, Čamzijs, Krievs, Bubble, Nume Jucatore, ALLAHU TRAMP, OldSchool, GodFingers, SkyBreakLV, FeibeR, Erkar, Azumi, Snuff, ayy, 9904, Devilinsh, Lara, skyfall1, SharpKnifes, LAFKA, Extex, Minkaa, RePoRtIeRiS, SlumBoy, Ender, puseite, Gadžo, nARk420, Noravajumtu, krime, ScrambleBat, psihaa4, Elfishh, StacKKruumS, SATANS, M4N0R, DEX™, santoons, BodyGuard, kaLpaks, VecisMan, 20fox, EAZY., Kigeriguuuu80, RoKiJs, ATHE, OBESE, Spiditis2, kpew, blonda, ArtursAuzbikis, juliet, viskijs, Katya, Par_Bazaru, aldaris, Gribulitis, Trenz, FocusEye, Treneris, Pi4ijs, Lastīīīz., nubik, Lana Del Spray, kween, Warrior_XD, prey, Cilveks, Devils, TM__KARTUPELIS, D3nChik5, TwT_FancY, yssuP, lakjeee, jeaN, Ultimate, Wolfeens, W3bst3R, Tvinks , NAACA, DJVanjka, EdzhhaLV, MarcPrime, Raimonda, narkovavere, Yinx, Gliemezitis, ElinaG, -, scrtcxey, Magnēts, bravoo, 14/88, murranita, Krists_Strazds, UMadBro, Artjoms, tomins, ayr0n, Bananinsh13, Prosta_Nierite, maska212, ReallyAndBest, Citron4iks, KindTiger, NDancer, Baltmaizite, Bobijs varenais šāvējs, diglers, PULSE, emzijs, DfartWip, Raven*, 123., LNT, Ebyrn, _-*GoDLiKe*-_, casual., John rambo, AhmedAkbarHalil, FUCK LIFE, NeLLa, stan, Cauzey, Criple, kpucmepc, JankezO, čau kā iet ko dari, Ahri senpai, Minka, Dievins, Kocinss, suP.?, Dope^, tupiks, GalvenaisKrapalis, Vabole, Prezidents, bangtheking, Rihs*, ǝᴉʞooƆ, FreshhH, BIG F TĒ, Burkāns, S!n, Tizlenis, SpeedFan, Žanis, KranlauzisOlsitejs, the Captain., lacuks, zaf, ?, MercuriaL*, panorama, SPEEDLINKK 337