bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
11
0
topic
Jauns CS:GO serveris
MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. martā, 19:52

Šobrīd ar Chemiju iet runa par jauna CS:GO servera atvēršanu, līdz ar to vēršos pie Jums pēc padoma/viedokļa.

 

Ir divi varianti kādu serveri vajadzētu vērt vaļā:

     1. variants - DD2 Only

     2. variants - DD2/Mirage un iespējams vēl Cache

 

Respektīvi jautājums tiem, kas ir spēlējuši CS:GO - kurš no variantiem Jums saista vairāk?

 

Mans viedoklis attiecībā pret dd2 only ir tāds, ka Latvijā nav dd2 only serveris. Vismaz cik es zinu. Par cik tā ir klasiska mape un visi to zin, tas visnotaļ nebūtu slikts variants.

 

Bet no otras puses, es uzskatu, ka mazliet lielāks map pool nenāktu par ļaunu. Piemēram, mirage ir diezgan iecienīta mape iekš CS:GO community, kā arī cache būtu nice mape, kuru varētu šaut pubā un kas nebūtu vienpusīga. Uzskatu, ka tādām mapēm kā inferno, nuke un train gan nevajadzētu būt rotācijā, jo daudziem šīs mapes nepatīk un iekš pub būtu diezgan vienpusīgas. Bet tas ir tikai mans viedoklis.

 

Palūgšu dot padomus un dalīties ar viedokli galvenokārt tiem, kas ir spēlējuši vai spēlē CS:GO, jo galu galā 1.6 un GO ir divas dažādas spēles. Ja kādam 1.6 zadrotam ir sakarīgs sakāmais, tad uz priekšu.

chubs
Jauniņais
190 atbildes forumā
Online: 7d 12h 8m
Redzēts 1. janvārī, 21:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. martā, 23:17
0
post

Otrais variants skan labāk. Varētu vel iemest kādu mazāku mapi piemēram ka 1.6 de_dust2x2 kautko tamlīdzīgu,jo piemēram vakaros kad mazāk tautas ,lai nav jaskrien pa visu mapi.

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 26. martā, 19:49
0
post

2. variants - DD2/Mirage un iespējams vēl Cache

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. martā, 23:42
0
post

Paldies par atbildēm!

Secinājums ir tāds, ka jāver vaļā serveris ar lielāku map pool. Noteikti būs dust2, mirage un cache.. vai vēl kādu mapi likt, to vēl izdomāsim.


Visu informāciju par to, kad serveris būs vaļā, Jūs uzzināsiet pavisam, pavisam drīz!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0