bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
12
0
topic
♛ Mīļākā filma. ♛
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. jūnijā, 22:51

Uzdevums:

Uzraksti kāda ir šobrīd tava mīļākā filma un kāpēc ( vismaz 20 vārdos ). + ieliec traileru ( var uzrakstīt arī ja ir pievienojusies kāda filma mīļāko top3 filmu sarakstā, bet nu vajag labi pamatot kāpēc tieši šī )

 

Norādes:

* Mīļākā filma vai top3 mīļakā filma nozīme ka filma nevis vienkārši patīk, bet ka tā liekas superīga, parasti mīļākās filmas nemainas biežāk kā reizi mēnesī.

 

Paraugs:

1. READY PLAYER ONE

2. 

3. Nekad negaidīju ka man tā patiks kāda filma kura ir par datorspēlēm, vai arī kurā filma ir ar multenes pieskaņu. Jau 2x noskatījos, viennozīmigi visiem iesaku.

 

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 13:38.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 21:58
2
post

Birdbox(2018) - var izstrādāt teorijas par filmas sižetu - cilvēkiem ir jāizvairās no neredzamiem monstriem, kuri manifestē sevi kā konkrētā cilvēka ļaunākās bailes, un piespiež viņu nogalināt sevi. Patīk aktieri un vide, bet diezgan klišejiska; manuprāt filma ir diezgan viduvēja, taču ļoti labi parāda pasauli citā gaismā.

.

arthurqee
Lietotājs
War3 Super Star
308 atbildes forumā
Online: 6d 11h 3m
Redzēts 20. martā, 20:12
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. janvārī, 03:48
0
post

1.Известный писатель Майк Энслин, сочиняющий свои романы в жанре «ужасы», пишет очередную книгу о необычных явлениях и полтергейсте в отелях. Не верящий в существование загробной жизни, Энслин решает поселиться в печально известном номере 1408 гостиницы «Дельфин», который пустует многие годы: по слухам, там обитают привидения. Невзирая на предупреждения старшего менеджера мистера Джеральда Олина о грозящей опасности, упрямец настаивает на своем, даже не предполагая, каким кошмаром обернется предстоящая ночь.

2.

Lvbulta
Jauniņais
Lvbulta
102 atbildes forumā
Online: 1d 12h 22m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 23:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. janvārī, 05:51
0
post

Biker boyz, jau sen patīk šī filma. Pat īsti nezinu kapēc, bet viņa kaut kā sevī ierauj, tas stāsts un tie moči.... Viss kopā diezgan labi saskan. Šādai filmai pat prasītos otrā daļa, bet diemžēl ir tikai šī viena. Iesaku noskatīties viņu ikvienam kam patīk moči ;)

cruelcin šļura
Lietotājs++
SMOTRA
Cirulitis
191 atbildes forumā
Online: 18d 11h 1m
Redzēts 1. aprīlī, 13:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 20:29
0
post

man patīk ātrs un bez žēlastības var teikt visas daļas, bet vislabākā 1. daļa , visi vēl jauni un skaisti, pols dzīvs ... 

Losandželosas policistam Braienam O'Konoram ir jāizlemj, kam viņš ir lojāls pēc tam, kad viņš sāk aizrauties ar ielu sacīkšu pasauli, kuru viņam darba uzdevumā nepieciešams iznīcināt.

 

 

 

 

ilmarens
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 6h 31m 46s
Redzēts 2022. gada 29. septembrī, 21:10
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 23:11
0
post

man patik jaungada taksometrs 2 jo tur viss iet pa rigu rigas dzivi u.t.t un vel tur var pamatigi parsmieties jo nju vnk filma ir laba galvenais ka tur ir lauris reiniks ar visam savam problemam u.t.t. un vel ta dziesma braucam ar lampam

https://www.youtube.com/watch?v…oz_M&t=62s">https://www.youtube.com/watch?v…oz_M&t=62s

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. janvārī, 21:48
0
post

Hush (2016) - iepatikās, jo līdzīga Bird Box tajā, ka cilvēkiem tiek atņemta kāda maņa, ap kuru fokusējas tad sižets. šajā gadījumā, kurla rakstniece cīnās pret sociopātu, kurš viņu principā iesloga savā mājā.

𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. janvārī, 17:23
0
post

Fool's Gold , kas var būt labāks par komēdiju? 

Šī filma tika skatīta vairāk kā 5x , ja gada vienu reizi paskatās tad nav tik traki , iepatīkas , jo pats esmu Gold digger. 😂

Bet filmas varoņi visu atdeva muzejam. 😥

 

https://youtu.be/EElmapouc0c

 

Жизнь — это вопрос времени.

 

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6631 atbildes forumā
Online: 106d 9h 21m
Redzēts pirms 14 stundām
Pievienots, 2020. gada 30. janvārī, 17:43
0
post

Džokers / Joker

 

  

 

Pirmo reizi uz lielajiem ekrāniem filma par ikonisko Gotemas ļaundari - Džokeru. Arturs Fleks ir vīrs, kurš cenšas atrast savu vietu pilsētas sašķeltajā sabiedrībā. Dienā strādājot par klaunu gadījuma darbos, bet vakaros cenšoties kļūt par atzītu stand-up komiķi, viņš nonāk pie atziņas, ka izjokots tiek viņš pats. Ierauts vienaldzības un nežēlības cilkliskajā esībā, Arturs pieņem vienu sliktu lēmumu, kas uzsāk ķēdes reakciju viņa transformācijā par Džokeru.

Jetta
Jauniņais
189 atbildes forumā
Online: 3d 8h 25m
Redzēts 2023. gada 11. martā, 18:47
Pievienots, 2020. gada 10. februārī, 08:24
0
post


Klass (2007)

Manuprāt diezgan spēcīga filma, kuru var attiecināt uz diezgan daudzām mūsdienu problēmām skolās. Lai gan filma ir jau vairāk kā desmit gadus veca, es tāpat iesaku to noskatīties. Protams, tas nav tur nekāds kases grāvējs utt. bet ja gribas aizdomāties un pārdomāt dzīvi - go ahead.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. februārī, 21:37
1
post

Quiet Place 2 (2020/21) - izskatās pēc prequel oriģinālajam Quiet Place. Story ir, ka tur ir cilvēki kuri pēc apokalipses cenšas izdzīvot, cīnoties pret monstriem, kuriem ir ĻŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌTI laba dzirde. Ļoti līdzīga Birdbox un Hush pēc centrālās domas.

gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. februārī, 18:56
0
post

In Time (2011) 

Filmas apraksts: In a future where people stop aging at 25, but are engineered to live only one more year, having the means to buy your way out of the situation is a shot at immortal youth. Here, Will Salas finds himself accused of murder and on the run with a hostage - a connection that becomes an important part of the way against the system.

Aktieri: Justin Timberlake, Amanda Seyfried, Cillian Murphy u.c

filma ir manā top 5, iesaku noskatīties tiem kuriem patīk drāma, fantāzija un mazliet action   

T R I P P I N

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. martā, 13:11
0
post

Man sen vairs nav izteikta viena mīļākā filma, drīzāk varētu nosaukt katrā žanrā pa kādām piecām, kuras ir bijušas foršas. Šobrīd kino ir pāris gabali, kas tiek gaidīti. 

Viena no filmām, ko paspēju noskatīties kino tieši pirms to aizvēršanas ir "Bloodshot". Ja patīk V.Dīzelītis, tad filma arī patiks. Es teiktu, ka filmai pietrūka odziņa, bet vienreiz noskatīties noteikti var. Šī gan neizskatās pēc filmas, kurai dotu kvalitatīvu filmas turpinājumu :)

https://www.imdb.com/title/tt1634106/?ref_=vp_back">https://www.imdb.com/title/tt1634106/?ref_=vp_back

latvietis75
Jauniņais
Reksis
443 atbildes forumā
Online: 4d 20h 27m
Redzēts 2023. gada 23. aprīlī, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. martā, 12:35
0
post

Mīļākā filma man ir insteller, jo no filmu žanriem man patīk sci-fi un šausmenes, šī ir sci-fi filma par ceļošanu kosmosā lai izglābtu pasauli, paversieniem ļoti bagāta filma un filmas beigas tev uztaisa prātā totālu mindfuck, iesaku visiem noskatīties, nenožēlosiet. Sīkak nestāstīšu jo tad nebūs interesanti skatīties.

˜”*°•.˜”*°• MeteoritsLV •°*”˜.•°*”˜

dzēsts profils
Jauniņais
1024 atbildes forumā
Online: 28d 10h 7m
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 10:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 17:53
0
post

Ko tik gan visu Sprīdītis nepiedzīvo, gan Vēja mātes dēlus uzraugot, gan pieveicot milzi Lutausi, gan Sīkstuli. Ar brīnumsvilpīti un sprunguliņu bruņots, Sprīdītis dodas uz karaļpili, uzveic velnu un atbrīvo pili no nelabā varas. Tik daudz svešās malās piedzīvojis Sprīdītis saprot, ka ne karaļvalsts, ne princese Zeltīte viņam laimi neatnesīs, jo cilvēka īstā vieta ir viņa dzimtajā zemē, tuvinieku vidū.

Flak3
Jauniņais
Legend Of Frag
618 atbildes forumā
Online: 12d 22h 0m
Redzēts 2020. gada 08. aprīlī, 11:43
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 03:51
0
post

Es šito film pirmo reiz skatījos kad biju jauns .. pirms kādiem +/- 8 gadiem .. baigi iecepīj , 8 gadi pagājuši un still mana mīļaka filma . ķip romantiskā filma , bet tajā pašā laika spraiga sižeta , daudz interesantu notikumu , saistība ar vampīriem. iesaku noskatīties 

I have gambling addiction . 

RagnaR
Jauniņais
waffen ss
Fīrers
357 atbildes forumā
Online: 23d 9h 14m
Redzēts 21. aprīlī, 22:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 03:54
0
post

Mana miiljaakaa filma noteikti buus FAKE TAXI , ar latvieshu aktrisi galvenajaas lomaas. 

PAARDODU VIP , XP U.C KODUS. VAIRAAK INFO MANAA PROFILAA!!!!!!! 

HUSEINS88
Jauniņais
HUSEINS , Alk0g0l1k
225 atbildes forumā
Online: 6d 0h 7m
Redzēts 2021. gada 20. martā, 20:02
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 04:22
0
post

BraveHearT

 

No Briza  , kad iznaca Si filma . man nav likusies neviena labaka par so... Patriotiska , stipra filam par Skotiju un Angliju. Visvairak man atmina No filmas un drosvien kas ari padarijusi par labako filmu mana skatijuma ir "You can take our lives , But you can never take our FREEDOM" 11/10 

Tiem kas nav redzejusi , kaut gan domaju ka nav tadu cilveku uz planetas kas nav redzesusi kam pieejams TV un internets , bet ja tomert nav , tad nostas ! nebus veltigi papists laiks !

Zem Mūsu Kājām -  Latvian SS divisions

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. aprīlī, 15:19
0
post

Man nav tādas mīļākās filmas, jo tādu ir ļoti daudz, bet varētu katrā žanrā būt mīļākā filma.

Šausmu filma, es domāju, ka vismīļākā ir klasika - The Shining .

Filma ir jau 40 gadus veca. 

Šī filma ietekmējusi šausmu filmu žanra attīstību, un bieži tiek citēta.

Filma vēsta par rakstnieku, kurš, strādājot pie jaunā romāna, pakāpeniski ieslīgst nomoda murgos.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

è’lei
Jauniņais
Meitene zeltene
Zvirbulēns
280 atbildes forumā
Online: 5d 1h 38m
Redzēts 2022. gada 19. martā, 01:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. aprīlī, 21:15
0
post

Mana viena no Top3 mīļākajām filmām ir Disturbia.

Šo filmu esmu redzējusi nepārspīlējot pāri 100 reizēm. Man patīk Disturbias stils,

stāsts un pati filma liekas riktīgi čillīga un baisa vienlaikus, un tā man nekad neapnīk. Visi aktieri ar savu lomu

ir trāpījuši tieši Desmitniekā, kā arī man viens no mīļākajiem aktieriem ir Shia Labeouf.

10/10

        

lainNy
Jauniņais
66 atbildes forumā
Online: 16h 18m 44s
Redzēts 2020. gada 05. decembrī, 16:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. aprīlī, 01:18
0
post

Mana mīļākā filma ir ''4 brothers'' , pirms vairākiem gadiem kkad viņu netīšam ieraudzīju pa TV .. baigi iepatikās , vēlāk klausījos dziesmu un šī filma bija attelota video , un tāpēc noskatijos to vēlreiz , kopš tā laika šī ir mana mīļākā filma .

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 509 ( 28095 skatījumi )
Meth, Saldenieks, inar4xx, Tessa&Hardin, Amors, Fēnikss, cruelcin, Breyke, duck, luīze, Kide54, Ibetāa, traitors, Enemijs, Nurmachimaevmakachev, Wolfyy, 🌿🌿🌿, Pīle, Hybrid Minds, mrfouley, Gamora, 575, bicis no MOSS, Mcmz, KickMan Kick, tenblunt, NerealsKabans, Ball_Fondler, love_me, vytuls, Aut0ft, RokkY*, Pīļuks, pankuksh, Minnia, gary, Siguldietis, SintijaL, Zane, Boris, cheburashka, ~Evils~, beijbe_, Incorrigible qwz, Kiwi :], alska, Hazard, aBL, Agneshuks, akasi, Techno Vikings, RushFuck, Pickle Laura, ⚒️Stoick the Vast⚒️, skyya, Latvians, Bridzaa, santiz, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Spridzeklis, wishuamerryc, bnation-, Peak, Mohit, Venta, - З Л О -, duum, Synxronize, CaHb4o, w3Ed!ch7, Krista, Arch, Anna, who`s who, Kizit, ScoRp1oN^^, Canep, Piziks, MENDIJA, cr3ww, Сhrееру©, eKs., Hellabooza, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Zalkt!S, GoodLike, Bavility, kaifotajs!!! :D, Vecteevs, Faacha, masieris, Lacz, Kikii., Krisiittz, knejvs, Mazaciepa, Flabijs, ChmooZvaigzne, peaky, eslats, Alchemic, Klaus, Oskars.R, medalus, ZnT, space cadet, h1x_immortals, naturals, Snuffeklis, StaFFорд, pigmi , HSkill, raiviss, Crispy by maiss, Jazeps Vitols, JērsA, denzens, efka, baltimors, Jackass3D, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, edytricks, Moxley, WoOzie*, Bastaardio777 , kakaataajs, atpisies, Kriksons, ReactivE., »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kamiks, peh, `Barbija`, arthurqee, PooKa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Fruzenty, enrico, Deu, seiko., Fūdiņš, **Nezināmā**, keKei, maqq, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Crack, 0blivionx, MA1M, din1ja, 6paaudze, kik0, Tupenis, malenJkaJa*, Geroiam Slava, Bumm, Mežpils, Jorcikk, <FiZz>, Wunderschlange, Gloks, KenT1k, dzēsts profils, K@@SiS, Capture, KrievuJakudza, sсhoKKur-, Мишка, BANZAI, BARBARIAN, Diademantus, Ethe, AIDZIS., LowSkillL, malbaro, sTeFH__, Naft'līns, socket.io, activision, Weksijs, Kraapaals, kon4, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Gambit, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, CBBRIS, MACAN, auns, ILL BILL, SniegaRausis, aim.ru~~~~~, no-legal, FIIR1M, slice, rronijs, Ruffiks, magisterial , Purpel, Chemijs, exe, T. Bagvels, RagnaR, ŠuhRuh, black cobra, INLOVE., jevrika, BRATSKY KRUG, Vaaveriite*_^, ethereum, qppykt, Swizy, not hns, Bubliks, Pelmix, snowqueen111, wind, xvid, Kristersss, tumshaiss, СТИЛЬ., HUSEINS88, è’lei, MaxFly, lainNy, Flak3, HaTeMeZzz, prote1ns, Minimi, duffer, latvietis75, Pienvedeja., NoBodijs, Kirpič, Emīls., gucci, Em4a, Waikss, zefirss, Yakuza, Jetta, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Laggato, ilmarens, C0ppy, cruelcin šļura, Lvbulta, daryl, aimbatten (;, lauvasdeeels, Normik2K, bEEEr, Grizzlijs, Foxculated, Erlends, keni, antijesus, Strelnieks., Edward, SiGoNs, Cietvīrs , paseeta, spokio, EvE, 3G_LITRS, toxicated, Wukong, iFamous, Cheriss, emaymyska., ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Obijs, LACOBRA, Rolković, _Mazaiss_, ANormalStick, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, EXIT.-, ⛔lolwut?, hehegeeva, **MoHiTo**, spoks, milkhouse`, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, PikaChu, KOB, LapIn, *DIY*, Violexy, MAIZE., Evucite, Dzonis, zexty, Gussi` ^^, Kipchoge, oy74, Beyondz, puli_ot_babuli, Skill Kill, sixed, WickedLady, cyruss, Amphetamine, MateYz, G$ SHOOTER, KonQx, zelchh, konstance, ★ToughEnough★, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, SMix, SycyS, GANDALFS, Mr.Wii, KELLY, loveusobad2, ExorcisT^, emciic, agaa, Creed, Laauriinaa, Zapturo., Heyoo!, SaucamaisKrievs, ysl, freezy, Muiza, Hvz, Vienki, R3N41KS, 2nf*, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, badgalre, A4Tech, ketamine, Uksors, naziits, LOOK, Жить в кайф, Mǝrcury, Mamba, N3bz, DzIkiJS, ZīLe, ZombikOzy, M*Z*, TwaisonS, NewBoy, Zaņuks, kaimiņšš, 9 9 9, FireFun#TnT, Dweller, грязный, Shmaro, Huligans, Apocalypse, Kick, Ray, Grafiti, named., Džamals, wBc* | Tapke, Ziemelis, yostu, AviX1337, MrColt , avix`, Kopas, N1CeR, LaQ, Puzisss, Xtcent, kraims, FunnySmile, Ha3E, PANDAROO, blusa, aaaaaaalise, Lauku puika a.k.a hnc. , MurkainaisKushkis, ZeltaBlack, Goxx, h2o, RnB, DESA, Rastaman, `MEXX`, shaize_, Haiduk, Atty, Daavis_, Pilsonis., vamos a la playa, Benjamins, 6e55, Eskazvers, $DEMONS$, Duksitis, nolodžik, maar4a, Mazais Gacha, EMP, Rose, Cipsijs, Brencis, Rubax, fraGOnaars, nKz', arro, propkins, Sin4a, 1llu510n1st, Nighterance, AssAss1N, Sviests12, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, stn, Remember-ME, ANaRHiST, Dzokelz, король мажор, 2+2=4 fikss maten, Marshmello, Fon der Markov, blackbear2407, asdf, ksa, Prometajs, Rasinieks, Šķidrais Ēriks, cookies, mimiC, nisker, Jumpybug, Pecinja, QueenPiper, unsecured, Exc, tuis, Hennessy-, nxo badabum, Snicker, Otricala, SweeTie, p0sitiv3, MelnaisPletnis, scarlxrd, Lachubliezejs, Just_lt, wavy.g, ŠAGIJS, MadrYy, AndisKoks, spaula, Martinshhh, Mollenium, unn4m3d, Unicorn, [TM] genijs, 123456789, pekkan, Queen, Giorgi, dibens, Almighty., 47th, klubuJuris, MysticSniper, migla, Genocids., Chemp1k, raacha, vhlamiwwu, ReeBoK, Latgales Čalis, Pečiš, djonja, $uicideBoy$, aim + wh = 9 He 4it, andrisptrs, bullets aim far, REDFOO, Kanazews, Kandzha, Ruf, Mikijzz ||, KaapostgalvaLV, EddieLV, unknown-, Ralfuuzis, Ebony, Jogijs, God Kalashy, slēpts, Mazulis, Lakrica, Boņka, MKs'Powa, petjka, LOSTZ, the one that got away, FlowState, NunCe, Baltais, -ScorpioNn, Famouse, SkuLLy, Kubi, [TM] Faggot*