bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Čau no Džona #2
Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 19:42

Tā tad pačekoju iepriekšejo savu sasveicinašanos Kiwi teica ka vajadzēja garāku so jaa.

Paņemat čipsus/popkornu vai vnk kaut ko graužamu kad lasat:D

Gan jau lielāka daļa nezin bet mani sauc Kristers,bet vai tam ir nozīme?es nezinu.Bildi var atrast topika paradi sevi ja kadam intrese gan jau ka intrese,bet nu tas nav svarīgi.Tā tad esmu 18 gadus vecs/jauns,nesen pārvācos no Gulbenes uz Smiltenes pusi(Ķenģi) varbūt kāds zina tādu vietu.
Tā tad mani hobiji ir zveja,datorspēles,sports,mašīnas kā ari tautiskās dejas.Zvejā man parsvara patik tikai tas process kad kaut ko izvelku parejais nea:DNu es nodarbojos ar sportu jau no bērnības kinda padodas viss,bet ir īpašie sporta veidi kas nepatik(teniss,vieglatletika utt)

Moto/sauklis Cerība mirst pēdēja,kas necīnas neuzvar probably šie divi saukļi ir tie kas mani reali motive.

Brīvajos brīžos pavadu kick komūna,aizbraucu pie vecākiem palīdzu zemi kopt.Patīk ari ietuset ka jau visiem.

Es esmu bijis kaimiņvalstīs Polijā/Ungārija/Slovākija protams patika Slovākijas skaistie un lielie kalni/sāls raktuves/Ūdens baseini.

Par kick es uzzinaju no sava tēva kurš kadreiz speleja CTF-Capture The Flag ja kāds vel to atcerās.Iespaids kad pievienojos foruma bija tāds 50/50 ,jo daži likas naidīgi daži jauki,bet citi narkomāni:D

Vistrakākais atgadījums bija nesen kad ar čomiem uzmetam mašīnu uz jumta,bija jautri bet taja paša laika likas ka Sūdi būs.

Es esmu atraktīvs,komunikabls,mazliet agresīvs,tas ka pret kuru.

Jo pirmā sasveicināšanas bija kaka,es ta domaju.

Mans niks ir visu laiku bijis Dzonis-tas niks ir reala mana iesauka kas radas jau bērnība.Šis ir vienīgais niks kas man ir,citu baigi nevienu neizmantoju.Parastais cs.1.6,vienu bridi uzspeleju mta-apnika atri,CS go-gribetos vairak serverus.

Speleju Cs Go,Fifa,Nhl,Nba,patīk driving games.protams Gta.

Par to rezultātu deli ka kuru dienu kad paveicas tad pa augsu kad try hard tad ari pa augsu parsvara tiesi pa vidu.Es domaju jus jau mani redzet abos,katru dienu kaut ko ierakstu kadu pakaitinu.

Paldies par jusu uzmanību,Katrs saņem par to Bibī konču:D

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. maijā, 18:33
0
post

Čau vecais. Zinu jau tevi kādu laiku. Normāls fujaks 


TennyDustin
Jauniņais
24 atbildes forumā
Online: 1d 10h 46m
Redzēts 2022. gada 21. februārī, 17:05
Pievienots, 2020. gada 14. maijā, 10:38
0
post

Čau.

deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. maijā, 11:00
0
post

hi:]

lakstītājs. neapkurijies !

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 50m
Redzēts 27. aprīlī, 14:39
Pievienots, 2020. gada 14. maijā, 11:09
0
post

Sveicināts.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11259 atbildes forumā
Online: 267d 17h 17m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. maijā, 11:24
0
post

Jā, no offense, bet tā sasveicināšanās diezgan sekla. Latviešu valodas piekritējiem, kā arī tiem, kuriem ir pamatskolas leksikas zināšanas, noteikti acis iztecēja. Bet nu, kā ir, tā ir. Domu sapratu visam, man saies!

Sveicināts! :)

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. maijā, 12:11
0
post

yo

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 14. maijā, 13:50.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0