bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
8
topic
Empress @ Mod
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 23:44

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) - vēstures bakalaura studiju gads universitātē, vidējā 9, spriežat paši, kuri ir tādā pozīcijā.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. 4.5 gadi

* Tev jābūt vismaz 300 postiem - 10 reizes vairāk

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti)

ir, bet manuprāt par pilnīgiem sīkumiem, kas neattaisnotu šī pieteikuma neizskatīšanu, bet atkal - es neesmu dzīvs dieva iemiesojums - warni vai sūdzības nāk nevis no neaktivitātes, bet no darbības, jeb precīzāk, objektīvāk pārfrāzējot:

"ja gribi sevi ienaidniekus, centies kautko izmainīt"

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo

spriežot pēc dubultaģentu informācijas no Rēzeknes un Rīgas Kurzemes pirekšpilsētas, es esot bijis trešais vai ceturtais uz moderātoru, bet pēdējā brīdī tas tika pārdomāts pilnīgu sīkumu dēļ

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā )

tika galīgi prettiesiski (un bez loģikas), (manā iztēlē) pieņemts cilvēks, kuru ne tikai neviens nepazīst, bet kuram arī nav nu pilnīgi nekādas aktivitātes un respektīvi, iepriekšējās pieredzes darbā, kas ir raksturīgs šim amatam, tāpēc es arī solidarizējos ar pārējiem, kuri uzskata, ka šo cilvēku nebūtu bijis jāpieņem.

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt - nu, latviešu valodas eksāmenā bija 30%.. uzskatu, ka ir ok. :nez:

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam - neteikšu, ka cenšos visiem izpatikt, bet esmu tāds normālu, disciplinētu cilvēku sabiedrībā

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad

skatoties pēc situācijas... bet eh... ok, var mēģināt, esmu no savaldīgākajiem

* Spēt strādāt komandā

es to daru katru dienu universitātē - gan studiju, gan algota darba formā - so... easy.

 

Pieteikuma paraugs:

* 21

* Links uz sasveicināšanās topiku:

https://www.kick.lv/forums/topi…cav-no-void-a/ (vecākais)

https://www.kick.lv/forums/topi…lestijas-v1-5/ (jaunākais)

 

* Cik ilgi esi reģistrēts

Pietiekami ilgi (4.5 gadi), lai būtu lietas kursā par notiekošo gan objektīvi,  bet vēl jo vairāk - subjektīvi, tāpēc es studēju cilvēku uzvedību mūsdienās... un nekā spoža tur nav.

* Postu skaits 3к-асаря

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo

nezinu, itkā viņi visi, vismaz, teorijā, bet vistuvāk bija @Darkprincess

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors?

Jo tika pieņemts cilvēks, kuram nebija nekādas pieredzes ar darbu šajā komūnā, un kā jau minēju - manuprāt, tas bija pilnīgi neloģiski, ka tiek pieņemts kāds, kurš neorientējas vidē, ar kuru darbojas, sakarā ar ko es solidarizējos ar pārējiem kick lietotājiem, kas manuprāt ir necieņa ne tikai pret lietotājiem, bet arī pret pašu projektu kā objektīvu parādību.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi?

Tāpēc, ka es jau ilgāku laiku nodarbojos ar konkursu organizēšanu un arī gluži vienkārši tāpēc, ka es protu atrast kompromisus un esmu ar augstāku domāšanas līmeni (ārpus universitātēm tā ir reta parādība), kā arī es vienkārši protu sastrādāties ar partijām, ar kurām man jāsastrādājas, un protu ignorēt tās partijas, kuras eksistē tīri lai shitpostotu un troļļotu.

 

ok, knave par mani sāk izplatīt melus atkal, tik tāpēc, ka es viņam nepatīku kā cilvēks... top kek.

@knave mani ir bloķējis puskicks? tie ir mazāk par 1% visu lietotāju kas šeit ir, viņi visi arī ir garlaicīgi tāpat kā tu, viens pat ir dubultprofils.

@pārējie beidzat kopēt knave, sākiet domāt ar savu galvu un veidot savus viedokļus, bet ja nevarat, tad nemaz nepostojiet šeit vispār lūdzu.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 11. jūnijā, 02:40.

Resnais Šerifs
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 6m 17s
Redzēts 2020. gada 10. jūnijā, 23:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 23:45
3
post

ANTI neuzskatu ka tu esi labākais priekš moda, kā arī modi pietiek. Paldies. 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 23:46
0
post

Jei bogu, neticēju ka kādreiz Tev došu, REC, bet lai iet. Tāpat "geimeru" klubiņš Tev neiedos modu, jo Tu neesi viņu bandā. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 23:47
0
post

Viennozīmīgs REC.

Patīk tava attieksme, viss kā nākas. Ja divi gadi atpakaļ nekriti uz nerviem un neriebies, tad, tagad nekas nav mainījies!

Veiksmi!

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. jūnijā, 23:51
2
post

Pieteikums ir galīgi p0k3 fuj.

Nedomāju ka tu būtu labs kandidāts šim amatam. 

1. Uzvedība ir galīgās auzās 

2. Puss kicks ir tevi bloķējis jo tu raksti pilnīgāko murgu un mēģini viņus izvest no pacietības. Plusā tas pats serverī.

3. Moderatori ir pietiekami un ir pie tam vēl administrators un viņa vietniece. Ar visu tiek galā. 

4. Pats bieži izej no sevis un sāc nodirst visus kas sāk nomierināt tevi vai serveri tevi ir kāds izvedīs ko tev tas nepatīk un tu sāc iekš foruma blatot.

5. Sodīsi visus pēc savas gribas jo to esi pierādījis iekš serveriem. 

6. Nespēsi sastrādāties komandā.

7. Kā jau Latvians minēja tu pat nezini kas tu pats esi. Tev patīk poniji un es domāju ja kāds viņus nomelnotu tu sodītu jo tev viņi patīk. 

8. Neizturēja vienu dienu pēc pieteikuma un šeit jau zina no tevis

 

 

Antirekomendācija. 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2020. gada 11. jūnijā, 13:54.


santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 15 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 00:01
1
post

Neuzskatu ka tu butu labs kandidats shim amatam, biezi uzvedies debili, atvainojos par aizvainojumu, ka jau knejvs teica serveri ari huinu dzen, atri vien no JB admina pazudi. neticu ka varetu kko labu izdarit ar moderatoru.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts pirms 14 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 00:06
0
post

Te jau nav ko daudz rakstīt, knave visu uzrakstīja un piekrītu tam visam!

Lai nu kā, tev nebūs pa spēkam panest tādu statusu.

ANTI

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 0m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 00:12
0
post

Reāli iedotu rec, bet visi burti rozā krāsā, sorry anti.

black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 00:16
3
post

liecies tiri norm chuvaks valoda ar pieklajiga rec+

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 00:25
1
post

Es ticu ka tu būtu spējīgs veikt tos mod pienākumus bet tev ir samērā vāji nervi. Kā admins ar kļūdas taisīji un darīji uz savu prātu lietas un visus kaitināji, tapēc esmu PAR. 

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 11. jūnijā, 09:45.

Njam

Riepa
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 19d 20h 56m
Redzēts 2023. gada 06. oktobrī, 22:14
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 01:13
1
post

Oij man labakais coms Empres par modu:D ja tevi pienem tad kick paliek par bernudarzu. Pat adminu tev atņēma :D dodu rekomendāciju - gribu to cirku redzēt :D ka reiz klauns trūkst :D

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 11. jūnijā, 09:43.
Wunderschlange
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 13h 27m
Redzēts pirms 6 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 07:39
3
post

REC, patīk, ka izproti komunisma pamatus, tas, manuprāt, ir liels pluss!

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 08:22
1
post

neņemot vērā to ka empress ir dīvains, vismaz manā pasaules redzējumā, rec jo ir ļoti aktīvs un ar prāta spējām arī viss ir kārtībā.

Šņabītis
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 4h 26m 32s
Redzēts 2020. gada 11. jūnijā, 12:14
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 08:36
0
post

Rec, jo kāpēc gan nē? :D 

Absolut Vodka The Edm Scene Party Hard Vodka Gif Drunk Rave GIF ...

Brīdināts. (c) Latvians

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 11. jūnijā, 09:33.
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 6h 27m
Redzēts pirms 5 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 11:09
0
post

Nu, bet ja jau tevi tā saucamajā "pēdējā minūtē" atteica, tad uzrakstot topiku  ceri kaut ko citu saņemt?

*Labi, tas jau būtu sīkums, ka pats neesi īsti drošs, kas tu esi par dzimumu, jo dažkārt esi vīrietis, dažkārt sieviete, vēl bonusā zoofīlis, bet katram savi mīnusi, i don't judge you, bet nu,  lasot dažkārt tavas tizlības čatā, gribās vienkārši sev acis izdurt, like,  kur ko tik dīvainu var izdomāt uzrakstīt, citi ir redzējuši, zinās par ko runāju, nevajag nekādus screenshotus mest. 

*Tu esi pārāk Augstprātīgs un jūties pārāks par citiem, jo lūk mācies Universitātē un Visus vienmēr centies "Nolikt" par kaut ko, tas vien parāda, ka tu esi ļaunprātīga būtne.

*Kā JailBreak admins nebiji nekas labs,  "Taisīji" sūdus, statuss bija sakāpis galvā, kur teikts, ka tas tagad nenotiktu ar Moderatoru? Tas būs vēl trakāk.

*Cik pavēroju gan tavos labotajos komentāros topikā, gan čatā. Tu muļķīgi komentē visus "anti",  katram tak ir savas brīvas tiesības izteikties tavā pieteikumā, nevajag visu komentēt, ar to jau vien var secināt, ka nespēsi izturēt kritiku, kāda šobrīd jau čatā ir 2-3dieniņas un sakarā ar to , sāksi banus dalīt pa labi un pa kreisi.

Labi, neiedziļināsimies visos sīkumos, bet  kamēr tu nepazudīsi ar savu poniju fetišu un nebojāsi citus cilvēkus, nevēlos tevi redzēt nevienā  foruma statusā.

No manis Anti, paldies.

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Matriks
Jauniņais
583 atbildes forumā
Online: 36d 23h 16m
Redzēts 18. aprīlī, 15:05
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 11:24
1
post

Redzeju uzvedibu JB Ser Ka neilgu laiku ADMINS bij. sudus taisija un lamajas. 
ANTI

RagnaR
Jauniņais
waffen ss
Fīrers
357 atbildes forumā
Online: 23d 9h 14m
Redzēts 21. aprīlī, 22:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 11:58
0
post

Vienozìmīgi pret. 

Latvians visu par dzimumu un zoofilismu jau pateica. Neredzu tādam kā tev vietu pie kick vadìbas. Liecies baigi bērnišķīgs ar saviem zirgiem un čatā arī neeei bijis diezgan laipns. :) 

PAARDODU VIP , XP U.C KODUS. VAIRAAK INFO MANAA PROFILAA!!!!!!! 

𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓
Lietotājs
215 atbildes forumā
Online: 17d 23h 27m
Redzēts pirms 14 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 13:02
0
post

Ok, varat diskriminēt viņu par dzimumu un visu žo zilo nokrāso, man arī tas zilais besī, bet galu galā, kāda starpība kas viņš tāds ir? Galvenais, lai viņš ir saprātīgs cilvēks, kurš forūmā ir ļoti aktīvs, pieļauju ka abi iepriekš minētie kaut mazliet ir viņa lauciņi.

JB varbūt viņš darīja pāris nedarbus, bet forūms ir galīgi cita vide, šeit ir mazliet vieglāk visu sakārtot, atšķirība, ka tas ir lielāks darbs.

Es tomēr uzskatu, ka šis statuss pagaidām nav vajadzīgs, forūms cītīgi tiek pieskatīts, bet nu par ļaunu katrā ziņā tas nenāktu.

Atdošu Tev savu balsi PAR, bet tomēr vecīt nāc pie prāta mazliet, es pat bērībā šitos murgainos vienradžus neskatījos.

 

 

fuck off!

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 16h 25m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 15:22
0
post

Es uzskatu,ka šobrīd jauni moderatori nav vajadzīgi,jo tika jau pieņemti divi cilvēki.

+ neesi labakais kandidāts amatam

palasot,ko tu čatā raksti uzreiz liek domāt vai tev viss kartībā

anti

Pēdējo reizi rediģēja Wolfyy, 2020. gada 11. jūnijā, 15:32.

 

 

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 16:40
1
post

Takā Empress ir uzticamākā persona kickā,tad esmu par.

Būs mums ponniji ,karuseļi utt.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 26m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2020. gada 11. jūnijā, 18:44
1
post

Tev Mod nedabūt, jo tu neesi derīgs šim amatam un viņiem nevajag vairs Mod.

Ja tas būtu senāk es liktu Anti, bet tā kā tagad man ir vienalga kam dod tos statusus, tad tik pat labi var dot tev. Un arī tāpēc, lai varētu redzēt kā viss beigās sanāktu, vai sanāktu liels cirks.

Bet runājot kāpēc Anti.

Tu esi iedomīgs, augstprātīgs (Latviana 2. punkts). Tu strīdies ar daudziem. Esi warnots un banots. Tu mini shitpostotājus, bet Latvians 1. puntā labi pateica kāds tu pats shitpostotājs esi. Un tu pats sevi esi saucis par trolli, un tu neesi jautrais trollis, jo redz cik daudzi tevi bloķē un heito.

Un par to augstprātību:

@Empress ::SENPAI @Enemijs tāpēc ka: a: viņi ir garlaicīgi, it īpaši tie, kuri mani bloķē, vairs kurus es esmu bloķējis un man viņi vispār nav vajadzīgi. b: es uz pabirām skatos tikai tiem, kuri nav manā līmenī vai tuvu manam, un te tādi ir ļoti daudzi. Lai atrastu kaut vienu normāli cilvēku, vajag ieguldīt daudz garīgās pacietības. c: es esmu patiesībā ļoti īpašs - ja cilvēki to nespēj pieņemt, nu, tad lai Dievs ar viņiem ir, man tas ir pie dibena nu. Es vienkārši lieliski apzinos, ka nevaru visiem izpatikt, tāda ir cilvēka daba. 

Coppy paste no šodienas čata sarunas par Empress iedomību - 11.06.20. ap 13:00. - nav SS jo pc dead un telefons mēsls.

Tātad nevis nepatikšanu taisītāji un nepatīkamie ir zemāki par tevi un pabiras, bet gan vienkārši random garlaicīgie lietotāji ... ok, piekriti ka sliktie ar zem tevis, bet tikai tad kad es viņus pieminēju, tu vairăkas reizes pieminēji vārdu "garlaicīgi", tas ir pilnīgi kas cits.

Tā kā šis neizskatās kā labs piemērs tam, lai tu būtu Mods. ... iedomības, augstprātības kangals.

Bet kā teicu REC, lai jau var redzēt kas notiks kad būsi mods.

 

P.s. Jums vajadzēja iedot test Modu Ventam.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2020. gada 11. jūnijā, 18:48.

            

Lietotāji skatās šo tēmu: 0