bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
113
7
topic
Ko Tu šobrīd klausies?
Gobbijs.
Jauniņais
138 atbildes forumā
Online: 1d 4h 25m
Redzēts 2018. gada 25. janvārī, 22:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 10. februārī, 22:07

Ko Tu šobrīd klausies?

 

Čau, tā kā šādu spēli neredzēju iekš sadaļas tad arī izdomāju izveidot. (Bet nu ja, jau bija tad slēdzat topiku)..

 

Noteikumi:

Postu intervāls 3.

* Obligāti ir jānovērtē iepriekšēja postotāja dziesma, un videoklips (ja tāds ir) ( no 1 līdz 10 ballēm vērtējums) . Pie vērtējuma jābūt arī pamatojumam.

Neizvairīties no tēmas (precīzāk netaisīt nekādu offtopic).

Vienā posta reizē var ievietot tikai VIENU mūziku.

Pamatojot savus vērtējumus, neder tādas atbildes kā "nepatīk", "ir ok", "klausāms" utml. Ir jāmāk pamatot savs vērtējums, kāpēc tieši tāds, ne citādāks vērtējums.

* Pamatojumā jābūt vismaz 5 vārdiem!

Brīdinājumi var tikt saņemti uzreiz.

 

Noteikumu neievērošanas gadijumā tiksi apbalvots ar +1 brīdinājuma punktu.

Kā ielikt video:

 

Es sākšu -

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 03. februārī, 12:06.
Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3630 atbildes forumā
Online: 116d 12h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 18:32
Pievienots, 2021. gada 23. oktobrī, 14:20
0
post

Man personīgi šādas dziesmas ir visbriesmīgākais, kas mūzikas pasaulē ir. Latviešu repu neizprotu, jo neizjūtu muzikālu baudījumu. Nav asumiņa un neizskar sirds dziļumus. Bet piedūriena pēc 1x var noklausīties. 2/10

P.S. Akasi, ļoti forša dziesma!

Pēdējo reizi rediģēja Pickle Laura, 2021. gada 27. oktobrī, 14:25.

 

atpisies
Jauniņais
313 atbildes forumā
Online: 15d 2h 22m
Redzēts 16. aprīlī, 17:04
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. oktobrī, 11:35
0
post

yeah es nez, likās, ka kaut kas pietrūkst šitajai dziesmai, bet nu tā kopumā nav slikta, drops baigi patika 7/10

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. oktobrī, 18:51
0
post

Man sākums likās diezgan labs, vienā vietā drops ne īpaši patika, bet pēc tam atkal likās normāli. Riktīgs klubinieks, jābūt labām skandām, lai šo klausītos. 5/10

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2021. gada 25. oktobrī, 18:54.

 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. oktobrī, 20:08
0
post

Oii baigi neklausos roku un šī grupa liekas nedaudz ar agresīvu muzikas žanru , so jā , baigi necepī , tapēc jā , neklausītos ikdienā pat.4/10

Vecteevs
Jauniņais
587 atbildes forumā
Online: 18d 3h 2m
Redzēts 2023. gada 26. decembrī, 12:47
Pievienots, 2021. gada 30. oktobrī, 15:24
0
post

ja ir izjukušas attiecības būs top song bet nu tā ikdienai nederētu manā playlistē  6/10

 

Pabrīdināts (c) Hazard

Pēdējo reizi rediģēja Vecteevs, 2021. gada 31. oktobrī, 14:41.
atpisies
Jauniņais
313 atbildes forumā
Online: 15d 2h 22m
Redzēts 16. aprīlī, 17:04
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 17:01
0
post

vairāk par 30 sekundēm nespēju klausīties, tā viņa balss likās tik annoying, es hz xd idk, latviešu reps in general man necepī 1/10

peh
Lietotājs
pehs*
293 atbildes forumā
Online: 27d 19h 36m
Redzēts 2022. gada 31. jūlijā, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 17:30
0
post

Nenoklausijos līdz galam, ikdienā neklausītos, bet vienu toč var pateikt, zem ripām šo dziesmu klausīties buutu episki. Pats neesmu lietojis, bet cik zināms taa i. xdd 8/10

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 17:49
0
post

Nu vecīt šeit Tu labi notrāpīji Te es esmu starp 9 un 10, šo dziesmu zinu ļoti ilgi, vienmēr likusies bombastik fantastik, neko pielikt ne atņemt. Iedošu 9/10. Joprojām stāv playlistē man viņa. That beat tho. Viss dziesmā iet idēali kopā.

 

 

neierasti no Hazarda šādas dziesmas, bet šī man tiešām patīk no viņa.

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 6h 31m
Redzēts 25. aprīlī, 23:21
Pievienots, 2021. gada 01. novembrī, 11:20
0
post

Jāteic, ka šo klausoties, man uzsita kaut kādas Grafomāna atmiņas, kad viņš tās skumīgās dziesmas rakstīja un man bija 15 un es bēdājos par salauztu sirdi :D 7 no 10, jo nav man pretenziju 1x noklausīties, bet šobrīd nav tāds dzīves periods, lai atkārtoti klausītos atkal un atkal :D 

 

Uzgāju, ka šim jauna dziesma :

atpisies
Jauniņais
313 atbildes forumā
Online: 15d 2h 22m
Redzēts 16. aprīlī, 17:04
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. novembrī, 11:47
0
post

agrāk klausījos macklemore, kad viņam iznāca kaut kāds hits un visi viņu skandināja XD nav ne vainas, catchy chorus, tāds oldschoolīgs beats, lirikas on point, 9/10

šitais ir vienīgais krievu muzons kuru es klausos XDDD

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11954 atbildes forumā
Online: 210d 2h 30m
Redzēts Vakar, 22:14
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 11:38
0
post

Bilde smuka. Video nav, nekustīga bilde. Par dziesmu: īsti neuzrunāja. Nepatika, ka bīts vislaik sit gandrīz vienādi, balss arī tāda uztaisīta. Labāk oriģinālu klausīties. OSU der, vienkārši klausīties nē. Pats tādu neieslēgtu. 5/10.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. novembrī, 00:10
0
post

Solistam zaibis balss , instumentāls zaibis . Skrīmers ne pa daudz ,ne pa maz , viss kā vajag. Bet dos 8/10 Jo Man kka nepievilka šajā brīdī. Tāpat ieliku playlistā lai uzbombītu citu dienu.

 

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. novembrī, 05:59
0
post

Autotune is hard on this. But still patīkami ausīm, tas ritms ir tāds, ko viegli ir klausīties, nav ne vainas ja paklausās vairākas reizes. 6.5/10  . Ģitāra patīk arī.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. novembrī, 11:56
1
post

Man nepatīk šī grupa kopš viņa parādījās. Tāpēc man būs grūti novērtēt ka arī man jau nepatīk beats šai dziesmai 1/10


Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. novembrī, 23:03
0
post

neesmu baigais krievu ''rapu'' fanats, bet ja godigi nebija slikti, mazliet iepatikas melodija un dziesmu vardi tapec dosu 7/10

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 13:48
0
post

Nuuuu 4/10, nepatīk, jo bērnībā pie šis dziesmas nokritu no riteņa, sliktas atmiņas dēļ tā, dažreiz naktī pat murgoju..

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 05. novembrī, 14:33.
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. novembrī, 06:28
0
post

Esmu dzirdējis šo gabalu man šķiet, nu baigais tuc tuc. Klasisks video šādai mūzikai , nakts, ielas, behas braukā. Bet solistam interesanta balss, ja godīgi. Nav ne vainas dziesmai, patīk pat ja tā var teikt. 7/10. 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

1995vanger
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 11h 57m 34s
Redzēts 2022. gada 28. martā, 22:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. novembrī, 06:42
0
post

Vispar, es pat nezinu kas tas ir par žanru, bet man patik, parasti es klausos smagu kaut kādu grupu. Likšu 8/10 

Brīdināts (c) Hazard

Pēdējo reizi rediģēja 1995vanger, 2021. gada 06. novembrī, 15:21.
peh
Lietotājs
pehs*
293 atbildes forumā
Online: 27d 19h 36m
Redzēts 2022. gada 31. jūlijā, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 18:32
0
post

Tā jau neko, ikdienā toč neklausītos, šito uzliktu kad darītu kko nogurdinošu utml. Nav ne vainas, prosta ģitāras spēle. 7/10

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 21. aprīlī, 23:04
Pievienots, 2021. gada 07. novembrī, 18:44
0
post

Ir tīri ok ,ja no rīta ir grūti pamosties.... tads peacefull gabals 7/10 

 

Pēdējo reizi rediģēja Spridzeklis, 2021. gada 07. novembrī, 18:46.

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1244 ( 780759 skatījumi )
575, Fēnikss, Meth, StaFFорд, Ibetāa, Nurmachimaevmakachev, emaymyska., luīze, duck, ZeltaBlack, Pīle, AndisKoks, Latvians, cruelcin, Tessa&Hardin, Pizhikz., C0ppy, Mežpils, Alchemic, Ha3E, Kide54, Kubiks, SintijaL, Enemijs, whateverusay.*, X X X, love_me, jevrika, Omega, siakatkilS_Omars, mrfouley, Pigijs, crewified, traitors, Capture, bicis no MOSS, Fruzenty, MurkainaisKushkis, inar4xx, Spridzeklis, Piziks, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Murkshkis, Hybrid Minds, Moxley, HaRZz, NeCrOMaNCeR, Krisiittz, NerealsKabans, akasi, 🌿🌿🌿, KickMan Kick, Wolfyy, Mohit, pigmi , Zelts*, alska, santiz, ~Evils~, Ball_Fondler, Weksijs, aimbatten (;, wishuamerryc, Mamba, Zane, seiko., Hazard, cr3ww, ⚒️Stoick the Vast⚒️, h1x_immortals, deqwatian357ANW, medalus, Laurz, Kiwi :], Amors, Shepis, droptheworldz, Minnia, Krista, Kamiks, Bavility, auns*, vazzaa, killerLV, Kapracis, Modba, daryl, vytuls, RokkY*, Aut0ft, ~*TuttiFrutti*~, Leh , who`s who, Vilciņš, cyruss, Gloks, Pīļuks, cheburashka, zxcfiend, Venta, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MathaFaʞʞa, Kikii., Minimi, Incorrigible qwz, Dzonis, MENDIJA, Arch, Bridzaa, RushFuck, Techno Vikings, aBL, Boris, ihavelocity, edgars rinkevics, Tadzhx, Girdle , Vecteevs, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, socket.io, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, krish_im back, duum, Oz1ris, jollylv, phine, Faacha, headbangerz.-, scarlxrd, Wunderschlange, maar4a, PihPah, LAUKISSSS, Snuffeklis, Haiduk, goosy, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, prote1ns, knejvs, Flabijs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, Osmans, tuis, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, not hns, skyya, bnation-, nazislv, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., arbuz, efka, Marshmello, tomts, InsoRow, Hvz, bomzisGG, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Hellabooza, gary, Grizzlijs, CaHb4o, HSkill, Mhm, Anna, JoHn.Morrisss$$, Chemijs, Albrehts, space cadet, ScoRp1oN^^, ALDIS, Diplomāts, Crack, Agneshuks, 5 euro, Сhrееру©, Chillotajs, Abeliitee, dedushka, Almighty., eKs., qppykt, Criple, Vivasvat, atpisies, Zalkt!S, RCHWZKY, GoodLike, Churix, ChmooZvaigzne, Siidzi 0_o, enrico, magisterial , Jazeps Vitols, DabldeuK, kaifotajs!!! :D, aldcor, mdma, Jitzie, PooKa, Tava Vecmamma, 25CM, BANZAI, eslats, nosebleed, Diademantus, BigTomens, 90_degrees, Faacha_fake, Zudikas_LT, NonHuman, ZnT, 'm0nk 0_0, satans18, Deebosantana, Em4a, Dalī, Klaus, UTSNAHUY, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, Sandis., mrs. doubtfire, fxqcxq, VIENtaperis, log1, arthurqee, Ayzev, w3Ed!ch7, NOvEnJKAJA, NoScOpE_LV, mrc, Codee, KewKew, `Barbija`, FG^xXx, король мажор, ZirguZaglis, why so serious?, *** Scooby Doo ***, naturals, edytricks, Roo`, LatvietisNU, chubs, raiviss, **Nezināmā**, EXIT.-, Cheriss, cruelcin šļura, Plata O Plomo, شيخ, gettingahitwithgod, DesmaizeOffic, Ralfuuzis, Kizit, Bastaardio777 , SM_97823, JērsA, denzens, theFOUR, Nightdog, baltimors, TechNo., Martinshhh, K@@SiS, Lacz, peh, 1995vanger, ⛔lolwut?, Kalvix, concijs, Karro, kakaataajs, tehshine, sсhoKKur-, harold's, Obijs, ReactivE., andrisptrs, klubuJuris, CrazyMeh^, Duzis, Performance 2.0, ★ToughEnough★, Apocalypse, hehegeeva, auns^, UwU, tenblunt, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, FIN., piena puika, KOB, Famouse, Laura, OSKARSS32, milo humble, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, rnx, k0minax, Kaparlacis, Osiits, Canep, Lauraaa, petuunija, keKei, Lexien, exe, SHAWty420, Exc, NezeligaisKuncis, REKTOPUSS, Bumbiers, ePIls, 0blivionx, Vaaveriite*_^, Matriks, - З Л О -, maqq, BARBARIAN, Witch, Raseens, seskosio, LaQ, Greenluv^, danik2021, din1ja, slice, Kriksons, peaky, cool_cat, Draiskule, Deu, bagdad?, Swizy, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, kaptil6ik, ANormalStick, Outlawz., Grafiti, MAIZE., 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Fūdiņš, MMD, kraims, Tupenis, MA1M, limitless, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Bumm, Jorcikk, dzēsts profils, Dinčaa, siirups, cyber, nanKa^, GeT_AiMkIlLa, konstance, X-pAc, kik0, Kollector, 6paaudze, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, hermis, KrievuJakudza, KenT1k, Kraapaals, Haskys`, Gussi` ^^, Angelius, KINOFAN, Saldaaa., ыкауз, Laggato, Королева, Purpel, Who cares, EmptY^, Šmekmaizīte, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, malbaro, Strelnieks., G$ SHOOTER, Мишка, antijesus, SpriditisMAD, intars45, hipester, fckuman., charming, FastShooter, zexty, Pienvedeja., NIGHTSKY, Swex, laescobare, pointseven, daniels1523, milkhouse`, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., <FiZz>, Pansexuals, Freensto, AkuuEyyy, CyRekT, mid., RV`, pankuksh, Critikalz., angiiins, Ethe, Foxculated, aim.ru~~~~~, izpirtirpeklis, Naft'līns, Mazaciepa, Vardarbība, bebrmawkurs, AIDZIS., BunnyHop, crshdr, Soviet Onion, AK-69, Musitis, kick.lv, sTeFH__, e6b, RYU, Xeexs, Rastaman4iks, ALIŅ$, KoKoC, sync, Svinnesis, Gradigais, Reiniiitis, kewa, basihin, Dzēsts, wind, Beichz, activision, xVeins, RushlinE, Skrevele, Beyondz, kon4, tumshaiss, black cobra, SniegaRausis, Sextape, Sniedzinjsh, bstky1337, Rudexo, Lauriitis, Saldenieks, FeyNesy, janis_ir_hakeris, Gambit, husis :D, raiden, sweeg, JankelisLV, ReGri, kalimaoff, eena, Cpt. b.aaaaa, Excellent., auns, RooFee, Jonathan, 9 9 9, Maruzha, Whatever*, Kristersss, tepej, Kristine)*, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, radžiņš, eLEONORA, Castellani, nolodžik, Baltais, 4eS'';, GlicK, MACAN, FizzyS_fake, KaapostgalvaLV, Lauku puika a.k.a hnc. , LowSkillL, InsaneCamper / Mr.NobodyX, VILKNADZIS, Shmaro, masieris, stovetais, 𝑟𝑎𝑖𝑛𝑏𝑜𝑤., ILL BILL, T. Bagvels, nenshuks, Latex~, Explicit, Skies, NinjaC5, Rate, ketamine, exit999, dibens, OR-2, sapnu puas, Flaatroon, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, VISDOM, Yakuza, Nil_Ushakov, Kaktuss, Unicorn, Salvador', caw, xvid, **MoHiTo**, FIIR1M, ₥₳₵Ⱨł₦Ɇ₲Ʉ₦, no-legal, rronijs, Bu4haa, calcyy, Riepa, Adr3nal!n, N1CeR, mickey.jpg, ERIKS K, Ruffiks, Kaa_nava, Breezy, 2nf*, $JeNoTs$, Snicker, ariZona1337, Qwertyz, bitchzzzz, CharmZ, Oskars.R, ŠuhRuh, ch1mbudzi, BRATSKY KRUG, FreakyyPrime., bratans, ethereum, INLOVE., Eclipse., Mr.Wii, LogiTec, CukurTeetis, Roman_Reigns, lmfao, petunija, FaNta;D, Dilan you Son Of Bitch, СТИЛЬ., Rindindin, 3101, Antuha, DEVIL_BOY, Fantograms, SINCAS_MONSTRS, Terarists, zarazanavaiznemts, 2kk, Krisiic, Paldies., deewekzij, Bītls, Lawric, juliet, ricijs11, Frii, NORMALY, Deimusx, sojka, Bubliks, replay ., Jon Snow, LOP5612, Pelmix, BRAZILIJS, duffer, snowqueen111, ER., Pilots, freezy, M*Z*, Arcel, naviat, VERT'Z, Marquise de Sade, HUSEINS88, queen_of_black, Sviests12, AzBest, drotzy, RagnaR, EvE, pTb|SPYDER, VendeN, BUU`, kami, scooby, ............., adjustable, VanDievs, Kоролева シ, Kikaaa, MaxFly, HaTeMeZzz, è’lei, NoBodijs, yostu, Rubax, 47th, lainNy, LapIn, latvietis75, Flak3, eeGA, nisker, Jimmy Smith, KonQx, r0lex, 66, ozijs, Stepback, guyelberG, Jetta, -Zajka-, Salamandrre, Wukong, vxo, sekjeee, Valtero, ŠAGIJS, thestyle, Radjuka, Roltons*, Go0dFather, Uksors, Animals, Zobgalis, SHUT, ATKAL, sixed, tHEBEAST, BeethoveN, gucci, sofc?, Truth_Hurts, Grill, TennyDustin, Emīls., World-, SkyBlowYT, weecoc, Stjopa_M, tryharder, Pivafresh`, Forluvs69, WickedLady, dudi, HakeRs, 327, AteikCia, Kirpič, Pečiš, icescale, Alixo, ReachLv, 3ls, badvibesforever, SGBEnergyMonster, TwenyHwuaN, ilmarens, Goud, ChaL0s, Lvbulta, Singapuras DAGS, JACK VAN DE BEATZ, Zayka, Koopa, Violexy, FireFun#TnT, PikaChu, SPORTT, raacha, bEEEr, coldHold, lauvasdeeels, Normik2K, dafijs, NonSteam*Steamotais:D`, keni, bLank*, SarGs`, bosiks66, Puikinjsh, Erlends, FingerBords, bossmode, Siguldietis, toxicated, Medis, spaula, Katie., Pecis23, пуси, Šķiedra, shafiLd, kurpE, 404easy, Alty, Gunars, iFamous, entelech, Edward, Remember-ME, SiGoNs, SyRiizZzY., Cietvīrs , NotResident, Pipins Cietais, Zaņuks, Viesuliss, Elinkka, EddieLV, Komplleks, real kurwa, Amphetamine, penetreiteris, SaltyDexteer, 3G_LITRS, Sin4a, spokio, antimatērija, Daavis_, grunT., Vandalists, Fellow jewishman, agaa, 123456789, hakerl1nk, Normals_Kretins, WizKhalifa*, nezinits, slAyzorkjeeee-, ALLAHS, жопа, Smaiča, _Mazaiss_, KKK, aspuma, CepumCepuminshhh, marychiLLjane, e*d, LuigiKP, ALAND3KO, Mercury`, RoyalPika, Kipchoge, PasaulesBoT, Peak, PirmaisLiga, Laauriinaa, Mคtrΐxf๏x, Kokaīns, Nighterance, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Platais:P, Evija^, MateYz, zelchh, Džamals, Jackass3D, skeleMF, ExorcisT^, #RIP 2019, Ridgefub, ~Pakotājs, SycyS, Otte, Creed, kaimiņšš, Jautrais opis, Els, Zapturo., Dweller, Golden Nugget, sellbrain, GANDALFS, SMix, djonja, *DIY*, loveusobad2, Atty, Šķidrais Ēriks, SaucamaisKrievs, Легенда, Negan, грязный, NewBoy, Muiza, Benjamins, R3N41KS, MrColt , muwa, motty, MrGnB, badgalre, Gamora, Come to PAPA, DzIkiJS, Mǝrcury, KENTIKA SIEVAS MIILNIEKS, kepsis, ysl, Dekraa, Jack Sparrow, Alexd, lazyhustle, krokodils, ZīLe, naziits, wavy.g, Badoxx^, AviX1337, Lucky_Me, ZombikOzy, CuLt., Prometajs, MaksimlOa, manzbal, gomitsLV, Sikaiis, spycka, Saema, theblaumanis, N3bz, LanDerSs, A.G., Farmaceits, Rolković, LOOK, EASY BOTS, Kaljiks, eslat, Giorgi, shaize_, Dairis, Amigo25, Gigna, Puzisss, Kopas, Loveusobad, BLaZeee, Ray, Xtcent, deadillidan2, Huligans, Ziemelis, sportsdirect, vamos a la playa, Sentro, Pilsonis., avix`, dasdja, Rastaman, Chemp1k, *M*Z*, [Wortex] FlyHigh, $DEMONS$, FunnySmile, ForettiFAMILY , Pandinjaa, aaaaaaalise, ATHE, zefirss, 312rqweqrggf, onii, wBc* | Tapke, DESA, mashq, `MEXX`, Eskazvers, Cherrry, Evucis99, Bless, blackbear2407, Otricala, Lamik, Tigra, CradX`, SxY_AiR, Mazais Gacha, elementary, stn, Fuk`dantE., EMP, Rose, Cipsijs, kuzons, DoppyZ, arro, propkins, Snm, Lops99, AssAss1N, cookies, 2+2=4 fikss maten, Vilnis123, ANaRHiST, DEX™, mimiC, asdf, Dzokelz, rasii, ksa, oY74.WuClan!, EQKL, Vienki, Lachubliezejs, Salduminjsh, PANDAROO, Fon der Markov, QueenPiper, Slakters, EMC, kkarlix, unsecured, SPEEDLINKK 337, Rasinieks, Aimbot, A4Tech, 1llu510n1st, Talismans3, Hennessy-, Just_lt, nxo badabum, OksanaFen, Litriņš, Ruf, bullets aim far, lajT, mishynee, p0sitiv3, Defs, SweeTie, Kalle, Reimu, zemudene, anonymus, LVSawyer, unn4m3d, Vegeta, Sajma, Blyatman, NARKOMAN2004, roca, tupiks, Arvisons, Dave Roberts, roy89, GANJADUST, slēpts, CROUPZZZ, Kapraallss, derkijs, kriks, Gustins, pekkan, slayermode, Chester, Queen, CROCSPEEEK, hophop, MysticSniper, EAZY., xXYWaffleYXx, [TM] genijs, Brencis, lenusicka, Nobody9, Genocids., Darly fake, Жить в кайф, Kubi, vhlamiwwu, MarcPrime, Dairis23, ReeBoK, unknown-, ES`CAPE, Azumi, STAKLA, mazaisganksteris1, Kandzha, TRAPMONEY.GOTINMYFEELINGS., Pacans, aim + wh = 9 He 4it, Kanazews, Mikijzz ||, Jogijs, Lakrica, niks engin, Ebony, Mazulis, Amigo1992, MKs'Powa, Mandarīns, Columbus Georgia, Saldejums, -ScorpioNn, zirgugalva, Serebro, blonda, [TM] Faggot*, Skonto, dzēsts profils, platw, wateverishh, Timiijs, Maxium3_E, kodpuv, $uicideBoy$, SlicenDice, Klever, yoyed, novikedd, NeaDeKwaD | Stone, Ganja, Cibriks, Dinarzz, REDFOO, _ExiT_, Ticiigais, HRR-HroNoX, EmsyLV, fdgdrtgrdt, eSSe, lemony, StonerKumar420, Šmoņka, Kellzz., Ashais, maartijs, $ KRISTA $, MazaisDJ, LemoN, HyperBeast, Blotnjaga', oy74, vados_parovoz, 32456yhytbg, Smookijs, exitfragger, Rei, covidiots, NunCe, Nikinjsh, NikeFIT, balodis, Exee, KREECH, eshebezhe, Twisted, The_Suspect, Cuukdelfiins, Yuri, MadrYy, neko nezinu, HAF, Mirrors., NonSkilledPlayer, Dzēsts lietotājs, MishaPulemet, def., heediox, KaJJKa, andrejke, h2o, xXMedoxX, Bumer, Salah, alle, Beyond, LAKIJZ, OpisLV, KubinecBL, ThePunk, 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, d3monx, MiX(eP)!, shaaveejs apinis, Cimdinjsh, Pecinja, Noravajumtu, Daņiks, Tak, Savickis, Krizzz, rewzk, GucciGang, GalinaFen, anony, Galax, asfash, Makenzy360, Goldzh, de_lattvian, Goddest, yugioh, puseite, sneiks, richyy, Pirdlampina, kaLpaks, XerisLV, OldSchool, Kauviz, BALANCED, bongzilllaaa, LuckyDog, nasty_x, Ābols, Bayku, bigfatball, sqwd, Hennesy, krialy, Dzēsies lietotājs, ainars123, huq, misha pekausis, MazaisKumaars, TheAlzyHD, Fally, L1nked, Bacardi, Melnais, OldSchooLsssss, HaskyLacky, SupremeL, ganders1, Bronza, jocinsh, mauķelīte , Meiteens, Obivious, bumz, Mihuils.....tepat , Noodels, mindfuck, -GucciGang-, Foxxy`s Poxxy`s, cirulis, Opaps96, Teikums, slay3r, LgKLatvija, diglers, Dainukss, Delimo, laaceens66, NaMsHuD, Cigoine, NetFliks, rincis, Luīze ir forša, Forestiņš, Shitluvz, Čiepa, exdent, SharpKnifes, Qwerty_, Ser1337, TheLegend, Rhs, -lembergs-, (:laimonpuika:), rck, Synxronize, MAVERIK, FUCK LIFE, Aivarity, krekeris, Latgales Čalis, kid gamer, Latgaleens, Brooklyn_Official, gaz1kkk., skaļums, CHEWBACCA, nav_jazin, Serjoga, Pro_is_Gaming, Bomariks., Chrixter, Trey*, RP, RePoRtIeRiS, 1Aee, Žuļiks, Ebyrn, Čamzijs, ScrambleBat, Puika, ALLAHU TRAMP, Sofia123, 9904, 0nion_man_LV, ǝᴉʞooƆ, Komisarchiks, GodFingers, ArtursAuzbikis, viskijs, Artjoms, Gadžo, TM__KARTUPELIS, MTM123, Katya, BodyGuard, S!n, novans, Dope^, Tvinks , Kasperekdk, kpucmepc, NeLLa, stan, BIG F TĒ, the Captain.