bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
4
0
topic
Ko vajag pamanīt mājaslapas dizainā?
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. martā, 23:12

Ik pa laikam var dzirdēt ka "mājaslapa izskatās vecmodīga" vai ka "kāpēc te kaut kā nav". Un to ir jāņem vērā. 

 

Vai ir kas konkrēts kas mājaslapā īpaši krīt acīs, ko prasas pamainīt vai pārtaisīt? Varbūt kaut kas ir neērts vai par mazu/lielu, vai pārāk daudz kas tiek vienlaicīgi parādits? Varbūt kaut kur ir slikti apraksti, trūkst pamacību, grūti atrast infomāciju? Varbut kaut kas strādā lēni?

 

Šis nav topiks milzigu updeitu iteikumiem, tādas idejas jau pietiek nākamajiem 10 gadiem, šis ir topiks tieši par dizainu un mājaslapas lietošanas ērtumu.

 

TODO:

1. Nēģerskinu vajag defultā ieslēgtu
2. Mobīlo versiju vajag defultā ieslēgtu
✓ Ja čata ziņu nesanāk nosūtīt, lai to var izlabot, nevis lai tā vnk izdzēšas. ( 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡. )
✓ Mobilajai versijai augšā rādās pāris nevajadzīgas atstarpes. ( Venta )
✓ samazināts jaunumu rakstu skaits kuri rādās sākumlapā ( medalus )
✓ nomainiti statu/demo linki, lai radas pareizi serveru nosaukumi ( medalus )
✓ lai būtu sms veikalam vairāk kopīga krāsa, nevis katrā sadaļā sava ( medalus )|
8. iespēja atvērt "jaunākais forumā" logā, vairāk saturu ( Lacz )
✓ meklētājā lai var aiziet "soli atpakaļ" un izveleties sadaļu kurā meklēt ( Lacz )

✓ Vieta tavai superīgajai idejai te!

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2022. gada 31. augustā, 00:31.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2022. gada 12. martā, 16:47
0
post

Gribētos vairāk iespējas pielāgot profilu, ar krāsām or to pašu mūziku, kas tavā profilā.

Kā arī backgrounds mājaslapā, pirms dizaina maiņas bija pieejams, bet tagad ? kautkā aizmirsts viss...
- tas viss tiek plānots ar zvaigņu veikala upeidu

Vēl search poga, kad esi izlogojies vajadzētu beidzot sataisīt :nez:
- jā, to kneivs atgadinaja sodien jau, ieliku tādu nožēlojamu pogu tur vnk blakus "meklētājs" :D nezinu labāku vietu. FIXED ( ķipa )

Varbūt arī iespēju noslēpt kādus no skiliem? Piemēram Dīleri es nemaz īsti negribu redzēt uz ekrāna, tāpat kā XP dāvināšanu, jo tāpat zinu, ka 1x dienā varu dāvināt.
- izklausa pec mazliet parspiletam ekstram, kuras raditu vairak apjukumu tiem kuri nesapratu kapec kaut ka pazustu ka tev un paris cilvekiem labumu ka 1 bildite neradas 1 lapā :D
+ 1 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 00:55.
Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 08:27
0
post

Vēl viena nereāli kaitinoša lieta...

 

Tirgus - "Pirkt".

Nu tas ir totāls apčakars, kad izvēlos pirkt pa 20btc, bet ievadot daudzumu un apstiprinot pirkšanu cena jau ir 25 btc. 25% sadārdzinājums kuram reāli nav iespējams izsekot līdzi.

Potenciāli fixi:

1) kad uzspiests uz itema ko vēlies pirkt un atveras buy logs - tāda summa tiek saglabāta, tā vairs nemainās. 
- nav iespējams, jo tad 1. es varetu turet 100 stundas valja vecus logus, 2. kā arī no progarmeshans viedokla, varetu noradit jebkura bridi caur kodu ka es jebko varetu pirkt par visletako cenu un serverim butu "japiekrit"

2) pēc uzspiešanas uz tā vēlamā itema ir mini logs, kurā redzama aktuālā cen konkrētam itemam. 
- nesapratu īsti

 

Vienīgie risinājumi ko es redzu:
1. Perkot itemu, ja cena uzietu augstaka, paraditos ka "cena palielinajas, megini velreiz", bet nu tam ir savi lieli minusi.
2. samazinat itemu cenas updeita laiku par kadam 5-10 reizem, ta lai butu laiks loti atri ievadit un nopirkt

 

 

Čemijam!!!

No datora nav tik traki - visam var vismaz izsekot līdzi. Problēmas ir no telefona. Kad atver kādu item - Tu neredzi vairs nekādu tā itema cenu. Ja, piemēŗam, atvērtos tas pirkšanas logs un tur arī ielasītos itema aktuālā cena, tad jau viss būtu ok (tas ir tas 2. punkts kuru aprakstīju)

+ 1 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 00:55.
Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 12:07
0
post

 

 

Kadi sodi bus cilvekam kuram nav 18 un dzer dziru? Es kautka nevelos satikties foruma ar mazajiem varoniem chata. Tiem kuriem ir mazak par 18 iesaku jadod limpo limonadi
- es katram kurš dabū dziru vispirms pārbadu dokumentus, takā tas nav iespējams!

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 13. martā, 12:47.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 12:40
0
post


^ 1. Mazākiem līmeņiem vajadzīgās pogas ir pa vidu. Pareizāk būtu, ja tieši kreisā puse paliktu uz vietas. Un ar jaunu skillu labā puse slīd pa kreisi vairāk.
Kaut vai atstāj to atstarpi. Neko darīt. Jāiegūst xp, lai salabotu.
- nomainiju ka staipās skilu logs, skatīsimies vai no šī būs kādas problēmas.


^ 2. Miniblogos autori, komentāri, datumi ir mazi. Video nosaukums 2/3x lielāks. Padarīt lielāku.
- fixed


^ 3. Galerijās lupu varbūt ielikt iekšpusē (pa kreisi) no "Meklēt.." (Ja vienkārši forumā tas ir meklētājs, tad citur tas ir dekoratīvs elements un nekādīgi nefunkcionē.)
- nav iespējams tur iekšā ielikt bildes
3.1. Samazināt augstumā "Meklēt.." logu, lai tas būtu vienāds ar "Visās kategorijās" utt.
- fixed ( omg, 2 pikselu atšķirība, tu ar savu OCD ) :D
3.2. "Atpakaļ uz sākumu" pogu padarīt lielāku, lai būtu vienāda ar "Datums" utt.
- fixed


^ 4. Galerijās apvilkto sadaļu nosaukumus padarīt lielākus.


- fixed
^ 5. Galerijās video pievienošanas poga izskatās kā vienkārši teksts. Vajadzētu nedaudz izcelt. (Tas + arī izskatās par zemu.)
- fixed


^ 6. Meklētājs poga ir izveidota tik vienkārša. Sataisīsi galerijās lupu, varbūt te var to pašu izdarīt. Vai tieši lupu ielikt tikai. Vizuāli laikam neizskatīsies tik labi uz pārējo pogu foniem, jo pēkšņi atšķirsies. Nezinu.
- Pievienoju ikonas visām pogām tur.

^ 7. Atverot jebkuru demo sadaļu, viss ir melns. Augšējā daļa ir balta.
7.1. Sataisīt, lai mainot skinu, tas ietekmē tās sadaļas.
7.2. Varbūt iekļauj kādas atdalošās svītras, lai vieglāk atšķirt, kuras mapes demo ir kurš utt.
- fixed


^ 8. Atverot jebkuru statu sadaļu, tur ir tikai balta krāsa. Uztaisīt melnu. Arī, ja maina skinu, mainās krāsa.
- nav iespējams, stati ir atsevišķa mājaslapa


^ 9. Sākumlapā vajadzīgas šīs svītras? (Varbūt tās var pelēkas uztaisīt, lai nav tik uzkrītošas.)
- foršs akcents, speciali veidots dizainā.


-
^ 10. Sākumlapā tie oranžie outline ir vajadzīgi bildēm? (Daudz krāsu jau tā visur.)
- noņēmu, dīvaini izskatās tagad


^ 11. Sākumlapā pie jaunākais forumā ir dīvaina atstarpe.
- es tā cerēju ka tu un citi nepamanīs, man jau zb tās atstarpes labot. FIXED, aizrijies


^ 12. Sākumlapā jaunuma rakstiem nerāda, cik ir like/dislike, bet visur citur rāda. Padarīt vienādi.
- pārāk sarežģīti sataisīt, gruti izskaidrot kāpēc, bet sākumlapa ir nenormāli optimizēta un to ielādē citā veidā.


^ 13. Sākumlapā monitori ir briesmīgi. Tos vajag padarīt vienāda izmēra.
- liela dala lietotāju tāpat tur atvērtu tur spēlētāju sarakstu, un tad tāpat monitori ir katrs citā izmērā, vienā serverī ir mapes vietā serverunosaukumi un daudz cita informacija kura ir vajadziga, citiem tādu nav, u.c. un līdz ar to forumam ir jāļauj tiem būt citā izmērā. Bet nu konkrēti par mapes bilžu izmēriem - problemā ir tāda ka cs kartēm bildes ir plakans tainstūris, kāmer visi logo visam ir pamatā kvadrātaini, un pārtaisīt visus logo vai likt nesmukus logo, tikai dēļ tā - negribas. Tas ko varbūt varētu izdarīt ka tieši cs 1.6 serveros bildes būtu 1 izmērā
(Atdalīt bildes logu no teksta, lai bilde neietekmē tekstu. (Jo tu teici, ka tur bildes uzreiz ietekmē..) Uztaisīt, lai bildes ir noteikta garuma. Kaut vai taisīt katru bildi speciāli monitoram. Augstums vienāds, platumu lieko nogriež, vienalga.)
- uzliku ka tieši cs 1.6 servero bildes ir viena augstuma. pagiadām šo vairāk neiztikšu.
13.1. Vairākām kartēm trūkst attēls monitoros. Vajag salikt trūkstošās, lai nerādās, ka nav kartes attēla.
- Serveros kuros nav mainu, nav kas to izdarītu. tur ir jāapmāca un jaiet visam cauri kadam ar labu internetu un papilnām pieejam serverim.


- gatavs
^ 14. Veikalā šos un pārējos līdzīgos tekstus vajag kaut kā izcelt.


^ 15. Iespēja mainīt profila rāmi.
- plānots zvagžņu veikala updeitā kopā ar citām lietām lai varetu katrs sev īpaši kustomizēt profilus.
15.1. Update.


^ 16. Profila uzstādījumos fona maiņa neko nedod. Sataisīt un piedāvāt varbūt sava background ielikšanas iespēju. (Protams, atkal būs tādu var/ tādu nevar.)
- plānots zvagžņu veikala updeitā kopā ar citām lietām lai varetu katrs sev īpaši kustomizēt profilus.


^ 17. Ja nav neviena like/dislike, tad kaut kā dīvaini sadalās jaunā rindā.
- speciāli tāds tika uztaisīts uzraksts pavisam nesen, lai nebūtu "pusatvērts tukšs logs nesaprotams"


+ 6 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 00:56.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 14:12
0
post

Visiem paldies par iteikumiem, padalīšu drupačas/cepumus par šo

te palika parak daudz ietiekumu, es tāpēc labāk vēršu šo ciet, pirms man iesaka lietas ko taisīt vēl nākamo mēnesi :D
kopā jau kādas 20h+ veltīju visu šo lietu labošanai, pagaidām pietiks, nebiju plānojis tik daudz, gaida jau lielie updeiti.

+ 3719091001 
labi nē, nav man drupaču :(

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 00:58.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 47m
Redzēts Vakar, 20:38
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 15:24
0
post

 Šis ir vienīgais,ka pa lielam man besī,domāju,ka bez viņa var arī iztikt.

- ir reizes kad tas ir mega noderigi, itseviski ari kkadiem jauninajiem, kuriem ir daudz ertak ka vini sanem zinas par to ka kads atbildeja vinu apelacijas. Ja tu neliek mazliet uzbazigi, tad to opciju gandriz neviens pat nemegina izmantot.
Iespējams ka tu to mazāk izjūti, tāpēc ka aktīvi seko visam, kāmēr ir daudzi kuri vnk grib 1 minūtes laikā redzēt visu jauno saturu, un ja vinjiem nebazis sejā pogu "ieliec favoritos" tad vini vnk neskos nekam :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 13. martā, 22:46.

​​​​​​

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 20:10
0
post

Es nez vai var, bet, šķiet, ka nevar apskatīt sarakstu ar tien kuri uzspieduši like un dislike PIRMS Tu pats neesi nospiedis, true (izņēmums, ja tas ir paša topiks/posts) ?
Respektīvi, es negribu likt ne like, ne dislike, tikai apskatīties :D
- Jā, tā ir, man tas arī nepatīk, bet kā to risināt? Kur tad nospiest lai redzētu balsu skaitu?

 

Es nez kā citiem, bet, čemā eju bieži. Ar tizliem pirkstiem mēdzu arī vienkārši izlogoties, jo pogas pārāk tuvu :D Varbūt iespēja "iziet" nolikt priekšpusē? 

- FIXED, uztaisiju ka iziet no profila poga atver dialogu kura jaapstirpina ka velas iziet

 

 

 

 

-------------666-------------

 

Vēl dažas lietas:

Lietotāji online ir redzami tikai no kick.lv adreses. Tas ir nenormāli kaitinoši. Ikona pazūd no jebkādas citas "kick.lv/...." url. 
- oj, sho nevares salabot, jo nevar paradit pilnigi visu informaciju pilnigi visas lapas.

BAD:

Good:

 

 

Nākamais ir neliela kombinācija ar iepriekšējo. Pabīdīt visas trīs labās puses ikonas zemāk, lai "rupora" ikonu var iemest blakus pārējām. Citādi tagad tā rupora ikona pilnīgi nekāda, daži piemēri. 

 

- šim īsti nav fix, nu ka vnk ir tik zema izskirtspeja telefonam ka isti tur jataisa specialu versiju tikai prieks ka tada, noteikti ka ir citur ari problemas, es nez vai tas ir ta verts.
+ 1 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 00:59.
RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2022. gada 14. martā, 13:12
0
post

Ok, ieteikšu kaut ko reasonable lai neesi tik mad lol. Uzliec ka uz postiem var reactot ar smaidiņiem, bet norm vajag ne kkādus p0k3. Es varu photoshopā sazīmēt, ja vajag.
- par "mad" - :D Tu man tieši sirsniņā iedzēli tur
-  vot man sen sen bija ideja par tam reakcijām, pirms gadiem 2 vai 3 laikam, bet toreiz sastāvs administrācija teica "bezjēdzīgi, taisi kko normālu". Un šo sataisīt būtu ļoti grūti, jo tām reakcijām jāparādās realtime utt, savadak pazud tā jēga. Tur darbs tāpat ir vairākām dienām, tāpēc ir jāpadomā vai vajag uz momentu šo, man te bik deg citi vidēja un liela apjoma updeiti. Enivejs, pierakstishu kkur "nakotnes planos"

+ 1  ( nevar iedot, pilna soma  :fu3:  )

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 01:04.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. martā, 15:15
0
post

Challenge sadaļu un statistiku varētu pielāgot pie mobilās versijas. 
- jau ieteica
- status nevar, jo ta ir pilnjiba neatkariga majaslapa no kicka, kura vnk tiek paradita ieksa kicka majaslapa. Tad butu jamegina apvienot majaslapas un citus cakarus, kas ir pārāk liels darbs lai jebkad butu ta verts.
- challenge sadalju - kaut kad krietni krietni krietni krietni krietni krietni velak kopa ar planotu milzigu challenge sadaljas updeitu.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 01:06.


Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 28m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 14. martā, 15:49
0
post

Nu tas ir pi*ģe*s.
Tu vēlies palīdzēt, tāpēc iesaki visādus labojumus un papildinājumus, kurus tu ievēro vai kuri ienāk prātā. Un pat ar laiku papildini sarakstu.
Bet tam tiek uzmeta acs varbūt tik reizi gadā un kas izdarīs varbūt pēc diviem gadiem, jo tie tiek aizmirsti, noignorēti, nav laika tiem, un tad vēl truli aizbildinājumi kā "tas ir sīkums".
Bet redz kā, beigās uzmet pavisam pofig un uztaisa jaunu topiku kurā tieši prasa ieteikumus.
Man nav vajadzīgi nekādi apbalvojumi un uzslavas. Vienkārši gribas redzēt vai vispār tas tiek izskatīts un tad vai tas tiek paveikts. .... bet redz ka pat tas ir bezjēdzīgi.

https://www.kick.lv/forums/topi…lv/?page=3/#56
Pagājuši vairāk kā divi gadi un nekas nav ne iekomentēts un izdarīs, tik like uzmests un viss.
Ja vienīgi viens otrs punkts randomā izdarīts, jo pašam tas ienācis prātā vai kāds privāti pasūdzejies kaut kad.

Pat nesen tika atgādināts par to https://www.kick.lv/forums/topi…7/parmainas/#6 , bet redz kā, pofig, jātaisa jauns topiks par to, pat ja vecais nav vēl izdarīts, un pat nav izskatīs.


Runājot par šo topiku:

Tavi ieteikumi:
1. Nēģerskinu vajag defultā ieslēgtu - Kā jau minēju "Pārmaiņas?" topikā un piekritīšu Pankūkai, ka es izmantoju pārsvarā baltoskinu, jo kick melnais skins nav tik glīts kā citur kā youtube, twitch, reddit, utt. Laigan ir brīži ka uzslēdzu melnoskinu, tomēr ilgi to neturu. Reali tiko to paturēju kādu stundu un tomēr aizgāju uz baltoskinu. ... Bet ja to uzliek kā defult, pofig. Būs kaitinoši to mainīt atpakļ uz baltoskinu, kad restartējas kādi iestatījumi, bet tas sīkums.
2. Mobīlo versiju vajag defultā ieslēgtu - nav ne jausmas ko man tas mainīs.

Lietotāju un Mani ieteikumi:

1. https://www.kick.lv/forums/topi…pas-dizaina/#4
Capture min divas lietas - smaidiņu pieejamību topikos/postos un Youtube App mobīlos linkus iekš topikiem.
1.1. Es par smaidiņiem jau pasen ieminējos editojot "nākotnes plānu topikā", bet redz ka tas tomēr nesanāks.
1.2. Es par Youtube App linkiem jau minēju pirms 2 gadiem "nākotnes plānu" topikā. Un es minēju par Topikiem, Galerijām, Miniblogiem. - Tu salaboji tikai Galerijām. Topikos un Miniblogos tā arī nevar ievietot Youtube App linkus.
Šeit Tu mini ka tas nav sataisāms iekš Topikiem tā tizlā teksta editora dēl. .... Bet tad kā ar Miniblogiem?
Pirmais 5. punkts https://www.kick.lv/forums/topi…post=470621#56
- miniblogos fixed, pārējo nevar.

2. Ja tev tiešām vajag tikai 100% dizaina/izskata ieteikumu, tad lūk, pats 1. punkts jeb arī pats pēdējais 10. punkts no šī ietiekumu topika.
https://www.kick.lv/forums/topi…post=470621#56
Jeb šīs ikonas.

Kā jau minu tajā topikā - vajag savādākas ikonas.
Vērtējis - atstāj kā ir. Novērtēts - pagriez uz otru. Soma - nu kaut kādu somas vai portfeļa ikonu. Zvaigžņu viekals - zvaignes ikonu.
- fixed


Tālāka dusmu lēkme:
Kas tas?

"- nu tas gan ir nesvarīgs sīkums, bet nu salaboju"
Nesvarīgs sīkums??? ... kāds jēgs tad ko ieteikt, it īpasi par dizainu/izskatu un tā ķlūdām, ja tas ir sīkums. Un šī pilnīgi nav pirmā reize kad to var redzēt. Tev daudzreiz daudz kas ir "sīkums" un daudz kas netiek izdarīts.
- Tā skaitās standarts programmistu vidū, ka linkiem 99% nozīme ir tikai lai google search engine tos biežāk atrastu, un tālāk ir retais 1% kad vajag lai links būtu smuks gadījumam ja to lietotāj bieži šeiro publiskās vietās, ja ir svarīgi lai no linka varētu saprast uz kurieni tas vedīs. Šis fix ko liku nav svarīgs ne 1, ne 2 punktā, līdz ar to manās acīs ir pilnīgi nesvarīgs, un es neredzu jēgu lietotājiem skatīties uz linkiem sadaļām kuras ir nepopulāras.
Ja no Tevis daudzreiz nāk šāda attieksme, tad kāds jēgs palīdzēt un ieteikt!?

Tad tev vajag lielus ietiekumus, tagad mazus, bet tai paša laikā viens otrs ir pārāk mazs un bezjēdzīgs ... pilnīgs sviests.
- Tu pat nesādies priekšā kādas mocības ir taisīt vairākas stundas katru ieteikumu, kurš viss ko pamaina ir kaut kādu simboliņu vai linku. Tur var vnk saiet sviestā.
- Laiks ir limitējošais faktors, kāmēr man nav palīgu kuri programmē, man vajag lai ja ne visi, tad gandrīz visi ietiekumi ir 1. lai var sataisīt cilvēcīgā laika posmā 2. lai dod jūtāmu effektu.



Es atbildēju arī tavā vecajā topikā lai tu beigtu to pacelt
+ 4 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 03:34.

            

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 15. martā, 12:09
0
post

Kas tas par drausmīgām atstarpēm mobilajā versijā.

- FIXED
+ 1 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 03:35.


Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. martā, 03:36
0
post

OK, tagad gan klapēju topiku ciet, pārstrādājos.

Laiks ķerties klāt kādam lielākam updeitam.

Attalgoju visu ( cerams ) kuri centās palīdzēt ar ieteikumiem ar  drupačam. PALDIES!

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0