bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
49
14
topic
Ko Tu gribi ar mani izdarīt?
ǝᴉʞooƆ
Jauniņais
LoL 1vs1?
167 atbildes forumā
Online: 23h 27m 57s
Redzēts 2022. gada 14. jūnijā, 17:23
Pievienots, 2014. gada 09. maijā, 16:07

Ko Tu gribi ar mani izdarīt?

 

Šajā spēlē Jums būs jāizdomā ko Jūs vēlaties izdarīt ar iepriekšējo postotāju un jāpamato kāpēc ar šo lietotāju gribētu to darīt.

Noteikumi:

* Minimums 7 vārdi

* Rakstot darbību ko vēlas izdarīt ar nākamo lietotāju tajai ir jābūt atšķirīgai. Nedrīkst atkārtoties viena un tā pati darbība vienam konkrētam vai vairākiem lietotājiem. 

*Obligāti jāpamato kāpēc tieši ar šo personu to vēlies darīt!!!

Noformējums:

1. Iepriekšējā postotāja niks un izvēlētais variants formā: "Es Chemiju gribu apliet ar ūdeni"

2. Pamatojums kāpēc: "Jo viņš ir netīrs"

Paraugs:

Es Chemiju gribu apliet ar ūdeni, jo viņš ir netīrs.

*nākamais lietotājs raksta par iepriekšējo postotāju*


 

Sākam ar mani!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 31. martā, 00:14.


IG nick-Cookie

 

 

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 17:53
0
post

Varētu atkal Tevi pieķert kādā postā, kur esi kļūdījies, hehe. Bet vispār Tu esi tas cilvēks ar kuru mums sakrīt mūzikas gaume +/- tāpēc zinu,ka ar Tevi būtu forši aizet uz kādu koncertu kopā, iedzert alu un atpūsties! 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 16h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 17:59
0
post

Ar tevi varētu kopīgi atklāt kādu zupas virtuvi ,jo tu esi pavārs ,labi gatavo ēst un sirds arī tev ir īstajā vietā.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 20:06
0
post

Ehhh, Sintija.. ar tevi kopā varētu uzcept kotletītes un karbonādes, kā ari izdzert kādu aliņu, neskatoties uz to ka tu man besī  :blush:

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 05. aprīlī, 16:44.
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 20:08
0
post

Ar Tevi varētu kopā aizbraukt pamakšķerēt, iedzert kādu grādīgo dzērienu un iespējams uzpīpēt kādu kāsi vai arī vienkārši smagi notusēt brīvdienas. :D Neskatoties uz to ,ka esi man jau apnicis ar savu alkoholismu līdz riebumam :D 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 05. aprīlī, 16:42.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 16h 29m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. aprīlī, 20:42
0
post

Nezinu, ko tu dari brīvajā laikā, bet nu, varētu ar tevi aiziet uzspēlēt kādu peintbolu, jo cs šaut tev patīk un atpūta dabā arī, aktīvs čalis aktīva prasu atpūtu bez šmigas.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 11:13
0
post

Es vēlētos ar Tevi vēlreiz iet uzspēlēt duraku, lai mēģinātu uzvarēt šoreiz. Jācer vien,ka nākošajā duraka konkursā atkal būsim salikti kopā,lai es varu atgūt uzvaru un esam kviti! 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 11:16
0
post

Es MENDIJU gribu apliet ar ūdeni, jo šodien laikam nav bijusi dušā

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 56m
Redzēts Vakar, 19:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 11:20
0
post

Labprāt satiktu tevi dzīvē un tad parunātu , jo kā jau visi zinām mums kicks pilns ar varoņiem :)

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 19h 51m
Redzēts Vakar, 22:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 11:39
0
post

Es pateiktu, lai Tu nomaini to briesmīgo profila bildi, lai man nav jāskatās uz to ģīmi

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 05. aprīlī, 16:39.
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 16h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 11:41
0
post

Gribēju jau teikt ,ka ar ''šo jauko cilvēku'' , bet tad izlasiju tavu postu, jāsaka ''ar šo nejauko cilvēku'' varētu kopīgi noskatīties kādu sporta spēli, jo eks ganjau sagatavotu gardas uzkodas, pacienātu ar aaaliņ. Jo viņš jau mums tāds ir ,labi gatavo un ar lielu sirdi.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 14:51
0
post

Es ar Tevi gribētu kkad tikties, dzert vinčiku parunāt par kiku,par dzīvi utt. Viens no retajiem cilvēkiem,kuru actually gribētu satikt dzīvē! 

 

Brīdināta. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 05. aprīlī, 14:53.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 16h 29m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 14:51
0
post

Es labprāt ar tevi ietu iestādīt manā lauku mājā kādus dārzenīšos, jo tu esi cilvēks, kuram patīk daba un nebaidās sasmērēt rociņas, lai vasarā un rudenī būtu pilns puncītis ar gardiem dārzenīšiem, kurus also var izmantot aukstajā zupā!

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 15:09
0
post

Nu pirmkārt mēs varētu uzraut voļuku saulainā vasaras dienā, jo tev tāpat kā man patīk volejbols un varētu uzraut vienu fikso maču, un pēc tam uzrakstīt dzeju pie pāris aliņiem , jo nu tev padodas un palīdzēsi man sarakstīt :reec2:

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 15:26
0
post

BlackBeat... Ielikt gremdi sejā, jo kā te raksta, ka kaut ko šarī no volejbola. Cerams, ka vismaz palecoties vari aizsniegt tīkla augšu :D :salut:

 

P.s. Es dodu priekšroku cietam segumam, smiltīs mani 100kg grimst kā negudri! 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 16h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 16:25
0
post

Ar tevi noteikti varētu iziet ārā ,pastaigāties pa pilsētu, parunāt par dzīvi , jo tu esi tāds sapratīgs, gudrs jaunietis ,kurš uz dzīvi un nākotni skatās ļoti nopietni. No tevis noteikti var daudz mācīties. :)

maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 10h 59m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 16:50
0
post

Ar tevi kautkad varētu aizmaukt uz kādu meetu , jo esi ļoti jautra un pozitīva personība , izstaro tikai prieku un laimi atrodoties forumā , dažreiz kā skabarga pakaļā , bet nu piedodamā ziņā :D Nekad nevienu nebesī :D

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 16h 29m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 16:56
0
post

Ar maarchas jaunskungu varētu aiziet uz kādu bāru brīvdienās viņa jaukajā Karaostā, jo esmu tur bieži aicināts un man ir arī iedota VIP atļauta tur ierasties. Kā arī, jo Mārcham patīk lieliski atpūsties lieliskā kompānijā. Kompānija esmu švaka, bet atpūsties varam!

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 05. aprīlī, 22:18
0
post

Tieši ar Tevi, Hybrid, es vēlētos satikties aci pret aci un varbūt izkauties, JO Tu šodien mani ne pa jokam nokaitināji un sadusmoji. Bet nu, ja neplēšam matus viens otram, tad es vēlētos ar Tevi aiziet uz kādu kafūzi un iedzert tēju, papļāpāt, TĀPĒC KA, Tu man šķieti pietiekami interesants cilvēks,lai ar Tevi pakomunicētu arī par dziļāka satura tēmām kā politika, dārzkopība un kulinārija. 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. maijā, 20:31
0
post

Ar Mendijas es varētu parunāt un iedrošināt viņu uz to, ka Hazards nemaz nav tik kaitīga lapsene kā var šķist kikā / čatā, mēs varētu iepazīt viens otru pie selgas cepumiem, padiskutēt par to cik problēmas kikā var saskaitīt uz kājas, rokas un pipeles pirkstiem un vienkārši pavadīt labi laiku. Varbūt varētu pat sasmīdināt ar saviem jēlajiem jokiem. #yes? Un ja tā, tad vispār mēs varētu aizbraukt uz dzīvnieku patversmi un sapirkt visiem kaķiem, pārējiem kustoņiem, siltas sedziņas, spilvenus un vēl šādus tādus štruntus, jo tev ļoti patīk kaķi

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2022. gada 01. maijā, 20:37.

 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 8h 14m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 02. maijā, 11:58
0
post

Ar Hazardu es vēlētos doties kopīgā piedzīvojumā escape room. Es domāju, ka Tu varētu būt izcils detektīvs atrisināt āķīgas situācijas, jo Tu esi ārpus kastes domājoša persona un man ir sajūta, ka Tu uz lietām skaties ar savādākām acīm nekā citi, tāpēc Tev varētu būt ķēriens uz tādām lietām. Un Tu esi nenogurdināma persona, tāpēc šads pārbaudījums es domāju, ka Tev būtu pa spēkam.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1090 ( 459653 skatījumi )
Meth, luīze, emaymyska., Fēnikss, Omega, duck, 575, WickedLady, Latvians, FamE, Tessa&Hardin, traitors, Pīle, Agneshuks, mrfouley, Pigijs, crewified, Nurmachimaevmakachev, love_me, bicis no MOSS, duum, Fruzenty, gary, KickMan Kick, cruelcin, alska, SintijaL, Ball_Fondler, WILDcARD, Kamiks, Boris, Laurz, Piziks, auns*, Сhrееру©, Raichis, RokkY*, Aut0ft, Modba, Hybrid Minds, akasi, beijbe_, Zane, Bridzaa, efka, Minnia, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, who`s who, pigmi , eKs., Pickle Laura, Spridzeklis, Kiwi :], Hazard, RushFuck, jollylv, ChmooZvaigzne, santiz, Faacha, ⚒️Stoick the Vast⚒️, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Arch, phine, HSkill, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, dēkla, Marshmello, MENDIJA, nazislv, ThevilisH., Krista, tenblunt, Venta, cr3ww, medalus, Hellabooza, Lāsm, Anna, ALDIS, bnation-, .S!ckBoY^ , Kizit, Patrick Bateman, Grizzlijs, qppykt, GoodLike, ScoRp1oN^^, magisterial , eslats, Minimi, ZnT, maar4a, Lacz, 🌿🌿🌿, MrDiego995, siirups, Kalvix, kaifotajs!!! :D, LewyG, Weksijs, slAyzorkjeeee-, Em4a, Dzēsts lietotājs3133033, Klaus, mrs. doubtfire, NOvEnJKAJA, lollka, nasty_x, Wolfyy, Churix, prote1ns, Snuffeklis, raiviss, Jackass3D, theFOUR, Moxley, kick.lv, BANZAI, atpisies, Kikii., concijs, Mežpils, Duzis, edytricks, Capture, ~Evils~, Wunderschlange, drotzy, KOB, hehegeeva, C0ppy, VIENtaperis, rodzh, sсhoKKur-, milo humble, Enemijs, skyya, knejvs, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hennessy-, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, seskosio, Greenluv^, BARBARIAN, Crack, din1ja, Amors, bagdad?, Canep, Lauris29, seiko., latvietis75, 6paaudze, Xxx73nc10nXxx, Tupenis, Bumm, Flabijs, Obijs, MA1M, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, SM_97823, Deu, space cadet, **Nezināmā**, kik0, Exc, Excellent., Jorcikk, Swex, Dinčaa, konstance, Gloks, X-pAc, Leh , deqwatian357ANW, GeT_AiMkIlLa, KrievuJakudza, fckuman., 0blivionx, `Barbija`, w3Ed!ch7, petuunija, - З Л О -, dzēsts profils, CyRekT, Festo, Ethe, PooKa, Critikalz., izpirtirpeklis, swarnij, Vardarbība, radžiņš, laescobare, AIDZIS., ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, AK-69, RV`, cruelcin šļura, Maruzha, Pienvedeja., activision, RushlinE, Kraapaals, kon4, K@@SiS, sync, Lauriitis, LaQ, StaFFорд, Bu4haa, JērsA, ReGri, Kriksons, ⛔lolwut?, RooFee, kalimaoff, auns, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Raivic, Kosmoss., stulbs, Baltais, Hvz, hermis, socket.io, wind, Matriks, MACAN, peaky, FizzyS_fake, jevrika, KaapostgalvaLV, ePIls, LowSkillL, Bavility, VILKNADZIS, eLEONORA, Fūdiņš, GlicK, pankuksh, AndisKoks, punktinjshh, **MoHiTo**, ketamine, not hns, Unicorn, aimbatten (;, caw, rnx, Ha3E, mickey.jpg, Artūrs, Vaaveriite*_^, T. Bagvels, Kristersss, duffer, Truth_Hurts, Skies, Zalkt!S, Yakuza, slice, Lamba, Paldies., Ruffiks, Haiduk, Kapracis, aim.ru~~~~~, zexty, hevN, Toiletpaperman, black cobra, ŠuhRuh, Chemijs, SniegaRausis, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., tomts, lmfao, Herkules, CukurTeetis, ihavelocity, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, BRATSKY KRUG, malbaro, Mazaciepa, navbans1, chubs, nenshuks, deewekzij, Swizy, Bubliks, Terarists, RagnaR, AzBest, ERIKS K, VERT'Z, Pilots, Dzēsts, MurkainaisKushkis, Purpel, Diademantus, tumshaiss, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Mohit, sapnu puas, СТИЛЬ., Veteraans, Naft'līns, Celms, masieris, HUSEINS88, G$ SHOOTER, R0DEmental-, Antuha, <FiZz>, è’lei, HaTeMeZzz, Dzonis, Strelnieks., BioDiesel, ZīLe, cheburashka, eena, kakaataajs, lainNy, Cheriss, Flak3, 47th, Wukong, -Zajka-, NORMALY, Kirpič, Šķiedra, kumeljdzemd, Jetta, Musitis, BRAZILIJS, sofc?, rulX, arthurqee, adjustable, Chillotajs, Mr.Wii, HaRZz, gucci, HakeRs, Platais:P, queen_of_black, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EvE, SintijaBigL, ChaL0s, MAIZE., nisker, KoKoC, ilmarens, dudi, Laggato, maisinsvajag??, lauvasdeeels, bEEEr, Erlends, antimatērija, Krisiittz, keni, Whatever*, Foxculated, arro, raacha, Haskys`, Castellani, h1x_immortals, NoBodijs, h2o, kurpE, ritvars665, пуси, toxicated, daryl, Remember-ME, Cietvīrs , SiGoNs, $JeNoTs$, Kill, EddieLV, BUU`, paseeta, KenT1k, CepumCepuminshhh, 3G_LITRS, Witch, UwU, iFamous, agaa, Violexy, milkhouse`, 123456789, enrico, aspuma, nezinits, ALLAHS, John Doe, _Mazaiss_, Mercury`, Smaiča, Osiits, Chemp1k, ANormalStick, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Dj pecis, PikaChu, sfh, FreakyyPrime., Kipchoge, Laauriinaa, lazyhustle, Bastaardio777 , Gussi` ^^, Peak, klubuJuris, Džamals, Snicker, MateYz, MadrYy, spokio, Reideris, KonQx, cyruss, Uksors, Ridgefub, Riepa, SycyS, shaize_, Muiza, Ralfuuzis, NewBoy, LanDerSs, Легенда, ZeltaBlack, грязный, Gamora, kaimiņšš, ozijs, elTrapo, ch0ke, GANDALFS, freezy, Marcis92, naziits, kepsis, Mǝrcury, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, DzIkiJS, Lucky_Me, CuLt., 9 9 9, Daavis_, eSSe, Benjamins, Go0dFather, Betaen, TwaisonS, sanya.osipov.01, M*Z*, essence, Tigra, Kreedzz, Dairis, Zaņuks, eslat, FireFun#TnT, Dweller, ALAND3KO, Kaljiks, Huligans, TwenyHwuaN, Shmaro, Kopas, ZombikOzy, MrColt , migla, LvJoker, Rubax, dedulecyteris, AviX1337, Xtcent, Goddest, wBc* | Tapke, peh, yostu, Prometajs, -KaPoBa-, avix`, Incorrigible qwz, $DEMONS$, DESA, Lauku puika a.k.a hnc. , kraims, nolodžik, ŠAGIJS, PANDAROO, FIN., Flaatroon, король мажор, Sviests12, Rastaman, aaaaaaalise, RnB, Eskazvers, Sin4a, Lamik, Pilsonis., ysl, exdent, Mazulis, Ibetāa, dibens, Mazais Gacha, Мишка, Rose, EXIT.-, Vecteevs, Otricala, sellbrain, Pecinja, Domatajs, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, cookies, Snm, 2+2=4 fikss maten, EQKL, rasii, Evucite, SyRiizZzY., ksa, fxx, mimiC, asdf, djonja, Duksitis, daniels1523, wavy.g, pointseven, Atty, Skonto, spaula, ANaRHiST, Apocalypse, Fon der Markov, stn, Šķidrais Ēriks, QueenPiper, DoppyZ, RCHWZKY, Martinshhh, EMC, unsecured, Jumpybug, CraT, kkarlix, GUCCI KING, jonivaio, A4Tech, Arcel, 4eS'';, Королева, meņku astīte, bullets aim far, nxo badabum, Litriņš, Lachubliezejs, mymuks, ~Pakotājs, wiwa99, SweeTie, Just_lt, Reimu, p0sitiv3, Beyondz, Katie., ga4o, MelnaisPletnis, Mollenium, MrBlamegame, SINCAS_MONSTRS, SpriditisMAD, Sajma, e*d, Ziemelis, Slaidais, Ganja, Queen, unn4m3d, Almighty., slēpts, CROCSPEEEK, Brrrunete, scarlxrd, hophop, xvid, Brencis, Nobody9, Danielz, Kanazews, Dave Roberts, Kubi, [TM] genijs, MiXiEEE, vhlamiwwu, audzeknis, Latgales Čalis, tumels, REDFOO, andrisptrs, aim + wh = 9 He 4it, $uicideBoy$, Pacans, Mikijzz ||, Saldenieks, unknown-, Mutere, Mandarīns, HAHA, Ebony, Gustins, muwa, Kandzha, Amigo1992, STAKLA, Jogijs, 66, NeaDeKwaD | Stone, MKs'Powa, melkij777, Ricards25, ES`CAPE, the one that got away, thestyle, Dalī, Columbus Georgia, FlowState, zirgugalva, no-legal, Famouse, LOSTZ, -ScorpioNn, LcD, Barakuda, Galax, persik, Gunars, Vasja2008, 327, [TM] Faggot*, dzhizy, Qwertyz, dzēsts profils, VeronikaS, Sandis., platw, 2nf*, roca, FoxRio, skvidj, Dzokelz, SlicenDice, Amaterassu, novikedd, *DIY*, Zaptsburka, sashagrey, Milkyu, lil_kumaars, Fantograms, Klever, Dinarzz, Ticiigais, sneiks, Pandinjaa, sgelo, _ExiT_, Ashais, MazaisDJ, goosy, Hlors, Smookijs, kodpuv, The_Suspect, Eliina, Жить в кайф, covidiots, exitfragger, neko nezinu, Kellzz., $ KRISTA $, Raivicimo°, Sonsix, KREECH, NunCe, Lawric, Abeliitee, Radjuka, Twisted, Krank, Delimo, Rei, Shockins, Cuukdelfiins, Dzēsts lietotājs, qwin, NonSkilledPlayer, bosiks66, LatvietisNU, CROUPZZZ, Pankuka, oy74, StonerKumar420, Haskii, Martyz, heediox, alle, def., Rastaman4iks, xXMedoxX, Dendijs, AmazingDan, xVeins, Timiijs, Mhm, metals, shaaveejs apinis, MiX(eP)!, Zayka, ThePunk, anony, tHEBEAST, Fuk`dantE., brother :D, rewzk, sqwd, Ābols, Lakrica, bigfatball, ReinisV, Daikts, Daņiks, Dzēsies lietotājs, reas, SupremeL, Release, Fally, Bronza, renate*, named0ne, Akyle, DeFire, FROSTJAW, hipester, Meiteens, Obivious, Mazinja_pecinja_, bumz, Opaps96, add, Opaps, esportinsh, mindfuck, lemony, FreestyleManiac, Džamals., Foxxy`s Poxxy`s, -GucciGang-, punktstxt, Pizhikz., Komisarchiks, Teikums, slay3r, Forestiņš, #key, Mathias, (:laimonpuika:), SjavaPro, Dainukss, icescale, Conor_McGregor, cirulis, Mihuils.....tepat , yoko 777, fly hight, FluX, laaceens66, Ingucci, Sentro, iluuzy, Collapse, NeaDeKwaD, Cigoine, Pirdlampina, Jarix, MelodijAa., J0K3r2, Alfreds_InTower, Pukainiite, sentemo, XMoDX1337, LECH, Cimdinjsh, -.-, KasJakS, zoja, kawaski, xess, SKHUGO, Tas tak es:D, NetFliks, slipknot, Iluta, Luīze ir forša, Šmoņka, epitome, 4(71\/3, nahrenaizzz, krialy, LuckyDog, Evija^, Mars_sd, 32456yhytbg, -lembergs-, RP, Мартуха, 0nion_man_LV, TheAlzyHD, Bacardi, zmokiE, tepej, AMQ., Valtero, whateverusay.*, -0p, AVSallijs, LVHardRain, Brooklyn_Official, analfabetiks, nuuqippp, Bembiists, TheLegend, Patriotss, ainars123, Čiepa, #unbangansganaganus, Eliminated, S0lidSh0ck, PussyDestroyer69, Eclipse., ShadowKing, DankMeme, L1nked, Strecher, R.I.P, Kodiens, MAVERIK, lenusicka, CHEWBACCA, ArminsLv, Jon Snow, Mamba, Rhs, Syk_Wit_It, Gigna, Anonymous, Madness, Synxronize, 777BINGO777, Semkaaa, definsh, pelciņš, rck, maardzha, atuuu, kebababs, Kamaz, mashq, gaz1kkk., MTM123, Scree00, Puika, rezeknenskij__, Pr1zRak, Raimis, zirnis, Eljuks, ReachLv, LvSlayer, Kalinka, Oreo, Growsmile, rolands, SharkY, janka ;hey;, Žuļiks, shady, Vortex, divi-viens, KORIJS, Bleach, Blackwood, viltu profils, nav_jazin, bdmkuu, Aleksandr_, RuleMkaZ, Kokaīns, kid gamer, JebalsR, naturals, Trey*, skaļums, Akamaru, gozmits, maartijsw0w, S-ONE, Chyyy, Dundurs, El West., TheDann, Chrixter, BENIS, Serjoga, Bomariks., adergan, mmmmmmmmmmmmmmm, ChalisArEnjoY, Čamzijs, Krievs, Bubble, Nume Jucatore, ALLAHU TRAMP, OldSchool, GodFingers, SkyBreakLV, FeibeR, Erkar, Azumi, Snuff, ayy, 9904, Devilinsh, Lara, skyfall1, SharpKnifes, LAFKA, Extex, Minkaa, RePoRtIeRiS, SlumBoy, Ender, puseite, Gadžo, nARk420, Noravajumtu, krime, ScrambleBat, psihaa4, Elfishh, StacKKruumS, SATANS, M4N0R, DEX™, santoons, BodyGuard, kaLpaks, VecisMan, 20fox, EAZY., Kigeriguuuu80, RoKiJs, ATHE, OBESE, Spiditis2, kpew, blonda, ArtursAuzbikis, juliet, viskijs, Katya, Par_Bazaru, aldaris, Gribulitis, Trenz, FocusEye, Treneris, Pi4ijs, Lastīīīz., nubik, Lana Del Spray, kween, Warrior_XD, prey, Cilveks, Devils, TM__KARTUPELIS, D3nChik5, TwT_FancY, yssuP, lakjeee, jeaN, Ultimate, Wolfeens, W3bst3R, Tvinks , NAACA, DJVanjka, EdzhhaLV, MarcPrime, Raimonda, narkovavere, Yinx, Gliemezitis, ElinaG, -, scrtcxey, Magnēts, bravoo, 14/88, murranita, Krists_Strazds, UMadBro, Artjoms, tomins, ayr0n, Bananinsh13, Prosta_Nierite, maska212, ReallyAndBest, Citron4iks, KindTiger, NDancer, Baltmaizite, Bobijs varenais šāvējs, diglers, PULSE, emzijs, DfartWip, Raven*, 123., LNT, Ebyrn, _-*GoDLiKe*-_, casual., John rambo, AhmedAkbarHalil, FUCK LIFE, NeLLa, stan, Cauzey, Criple, kpucmepc, JankezO, čau kā iet ko dari, Ahri senpai, Minka, Dievins, Kocinss, suP.?, Dope^, tupiks, GalvenaisKrapalis, Vabole, Prezidents, bangtheking, Rihs*, ǝᴉʞooƆ, FreshhH, BIG F TĒ, Burkāns, S!n, Tizlenis, SpeedFan, Žanis, KranlauzisOlsitejs, the Captain., lacuks, zaf, ?, MercuriaL*, panorama, SPEEDLINKK 337