bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
1
topic
Jautrais tirdziņš
Latgales Čalis
Lietotājs++
302 atbildes forumā
Online: 6d 20h 22m
Redzēts 2021. gada 21. novembrī, 20:04
Pievienots, 2017. gada 04. janvārī, 16:15

Attēlu rezultāti vaicājumam “market”

Uzdevums:
Lietotājs uzraksta savu izdomātu preci un tās cenu, bet otrs lietotājs atbild: Pirks vai nepirks.
Obligāti pamato, kapēc to pirksi vai nepirksi. (Vismaz ar 5 vārdiem) 
Otrs lietotājs arī raksta savu citu izdomātu preci un tās cenu, lai varētu postot cits lietotājs.

 

Piemērs:
Es:
Pārdodu vistu olas par 0.60 EURO

Cits lietotājs:
Pirkšu, jo man visas vistas ziemā nosala. It īpaši tuvojas Lieldienas, noksrāsotu tās sev tīkamās krāsās un izmantotu olu kaujām ar draugiem vai radiem.
Pārdodu guļammaisu 10.00 EURO

Pirmais posts:
Nepirkšu, jo man jau ir pašam kādi četri, vai pat vairāk. Vēlvienu noteikti neizmantotu, vienkārši mētātos kaut kur skapī un krātu putekļus. 
Pārdodu Suņu būdu par 15.00 EURO

 

Noteikumi:
Ja pērc, tad jāpieraksta, kur, kādam nolūkam izmantosi. (Vismaz 5 vārdos.) 
Ja nepērc, tad jāpaskaidro, kāpēc nepērc. (Vismaz 5 vārdos.)
Obligāti jādod nākamā prece ar cenu!

Postu intervāls: 

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:19.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. maijā, 17:19
0
post

Pieņemu, pērku, jo tas ir lēti, un vienalga kāda kvalitāte gandrīz , galvenais lai subis normāli iet :D

Pārdodu Tev šķiltavas pa 40 centiem

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. maijā, 18:14
0
post

Nepērku, gan jau kkādas lētās mēgini dārgāk pārdot

Pārdodu šampūnu pa 1e

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 55m
Redzēts pirms 12 stundām
Pievienots, 2022. gada 16. maijā, 20:56
0
post

Paldies, nopirkšu, gan jau kaut kad noderēs, piemēram, kad mans šampūns būs beidzies.

Pārdodu 5 biezpiena sieriņus ar karameli pa 30 centiem. 

Lāsm
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9048 atbildes forumā
Online: 325d 19h 4m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 17. maijā, 06:24
0
post

Es protams, ka pērku. Ja tas ir Kārums ražojums, tad bez domāšanas, tie ir mani mīļākie un šķiet, ka citas firmas nav nemaz tik labi, neskaitot Lidl, tie ir tādi paši. Paldies, man garšos. 

Pārdodu jaunu gaisa atsvaidzinātāju ar vaniļas smaržu. 1 eiro 

​​​​​​

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7347 atbildes forumā
Online: 133d 1h 44m
Redzēts pirms 3 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. maijā, 12:26
0
post

Paldies pērku pamēģināšu mājas apstākļos neesmu tādu smidzinājis !

Pārdodu Matu griežamo mašīnīti (PHILIPS) pa 5 eiro !

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. maijā, 03:03
0
post

Pērku, jo matu mašīna man noderētu tagad, itkā ir divas, bet, lai stāv rezervē.

Pārdodu jaunu zupas katlu (3l) pa 2 euro.

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

ChmooZvaigzne
Skatās sākumlapu
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 8h 40m
Redzēts pirms 24 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 19. maijā, 03:01
0
post

Pērku. Tādā katlā es spētu izvārīt zupu, kas pietiktu nedēļai.

Pārdodu 3 zeķes baltā krāsā ar nelieliem traipiem 1 zeķe 1 eiro 

   Chmoo      Zvaigzne :P

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. maijā, 18:06
0
post

Nepirkšu , nepatiks tādas zeķas man daudz , nevajag :pp

Pārdodu 10kg šokolādes saldējumu pa 15e

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. maijā, 10:55
0
post

Nepērku, jo saldumus neēdu un pat ja vasarā sagribās tad pietiek nopirkt 1 karlsonu (bērnības klasika) un pietiek...

---------------

Pārdodu 1kg krabju salātus par 1 euro

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 55m
Redzēts pirms 12 stundām
Pievienots, 2022. gada 20. maijā, 11:55
0
post

mmm, man garšo krabju salāti, noteikti nopirkšu un pacienāšu ciemiņus!

 

Pārdošu piparmētru tēju 200 g pa 50 centiem. 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7347 atbildes forumā
Online: 133d 1h 44m
Redzēts pirms 3 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. maijā, 12:28
0
post

Paldies pirkšu piparmētru tēja man labi garšo !

Pārdodu 3 LED spuldzes (9w) pa 50cent gabalā !

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. maijā, 09:43
0
post

Nepieņemšu , nepirkšu šoreiz, jo man nav vajadzības pēc šīm buļbām šoreiz, tāpēc nē, bet paldies.

Pārdodu Tev zīda gultas veļu pa 20euro.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. maijā, 09:51
0
post

Nepērku, man nevajag nekādu zīda gultasveļu, es pa dvacāru labāk paņemu litru un cīgas.

------------

Pārdodu galda lampu par 5eur

ChmooZvaigzne
Skatās sākumlapu
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 8h 40m
Redzēts pirms 24 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 23. maijā, 12:55
0
post

Es visticamāk nopirktu, jo sen esmu par tādu domājis, lai vakarā var palasīt grāmatu vai pakrāsot mandalas bez lielās gaismas istabā. 

Pardodu sarkanu krūzīti ar uzrakstu Cirvis pa 3 Eiro ( Ps laba dāvana)

   Chmoo      Zvaigzne :P

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 55m
Redzēts pirms 12 stundām
Pievienots, 2022. gada 25. maijā, 08:53
0
post

Paldies, nepirkšu, nevaru iedomāties, ko es darītu ar šo krūzi, jo mājās ir ļoti daudz un kā dāvanu arī nedāvinātu, nevaru iedomāties, kam, nav man cirvju apkārt :D

Pārdodu rabarberu kūciņu pa 20 centiem

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. maijā, 10:17
0
post

Pieņemu, , pērku, gribētos labprāt tagad kūciņu un 20 centi izklausās ļoti saudzīgi, give me some of that plz

Pārdodu Tev mūzikas studiju, kur ir ģitāras, klavieres, bungas, keypadi, viss vajadzīgais mūzikas miksēšanai pa 10`000 euro


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. maijā, 10:24
0
post

Nepērku, jo pirmkārt man nav 10k un es neesmu nekāds mūziķis lai man vajadzētu studiju, tas otrkārt, un treškārt, pat ja es nodarbotos ar mūziku un man būtu nauda, es neko nepirktu, citējot vienu reperi ''Ceru ka man nekad nebūs savu klipu , labāk nospēlēju naudu aparātos, nekā maksāju par bītu'' 

-----------

Pārdodu logitech mx518 datorpeli par 10 eur

Mคtrΐxf๏x
Jauniņais
12 atbildes forumā
Online: 1d 3h 35m
Redzēts 2022. gada 15. jūnijā, 15:57
Pievienots, 2022. gada 02. jūnijā, 23:54
0
post

Nepērku, ir jau pietiekoši daudz datoru peļu.

Pārdodu 20kg vēžu par 25 eiro.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 55m
Redzēts pirms 12 stundām
Pievienots, 2022. gada 03. jūnijā, 22:04
0
post

Laikam nepirkšu, nevarēšu tik daudz apēst un ja tie ir gatavi, negribēšu ķēpāties ar tīrīšanu, ja nav gatavi, tad nu vēl vairāk ar vārīšanu, bet paldies par piedavājumu.

Pārdošu savu somu par 35ieuro 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. jūnijā, 00:19
0
post

Nepirkšu, jo man nemaz nav 35 ieuro, bet ja būtu tā jau nopirktu, jo gan jau tev tur visadi labumi ,dabas veltes. hehe

Pārdodu Tev 10 vinila plates pa 10 centiem

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2022. gada 04. jūnijā, 00:19.

 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 531 ( 74016 skatījumi )
Pizhikz., alska, Fēnikss, duck, Lāsm, Omega, luīze, Tessa&Hardin, ZeltaBlack, Meth, 575, cruelcin, PaksPorgand, PrixoditeV4era , Boris, KickMan Kick, Hvz, Lakrica, Nurmachimaevmakachev, Deu, NewbieEU*, Moxley, Pīle, Kristy, Shepis, gary, Kide54, mrfouley, bicis no MOSS, love_me, Hybrid Minds, kapteinis, Kamiks, Mcmz, emaymyska., Bridzaa, aimbatten (;, SintijaL, beijbe_, Zane, auns*, Aut0ft, Сhrееру©, vytuls, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, santiz, Minnia, duum, cyruss, Spridzeklis, pigmi , efka, tenblunt, Amors, Piziks, cheburashka, Venta, Pickle Laura, Incorrigible qwz, Dzonis, Hazard, Kiwi :], MENDIJA, Arch, akasi, who`s who, Agneshuks, pankuksh, Girdle , Laurz, RushFuck, Wunderschlange, ⚒️Stoick the Vast⚒️, 🌿🌿🌿, Mohit, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Latvians, Chemijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., eKs., inar4xx, skyya, Gloks, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Peak, bnation-, arbuz, Marshmello, tomts, Fruzenty, ZnT, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, ScoRp1oN^^, Anna, Kaa_nava, Diplomāts, Kupaats, Almighty., GrimReaper, Criple, kaifotajs!!! :D, Chillotajs, wishuamerryc, Mคtrΐxf๏x, Pilots, ChmooZvaigzne, Faacha, Vecteevs, eslats, kaishi, BigTomens, medalus, Manis te nebija, knejvs, Lacz, Koška, Klaus, SM_97823, Dzēsts lietotājs3133033, Deebosantana, enrico, Pilsonis., Pigijs, Codee, edytricks, mrs. doubtfire, Em4a, fxqcxq, Minimi, PooKa, ruutam, h1x_immortals, log1, ZirguZaglis, deqwatian357ANW, NOvEnJKAJA, HSkill, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, 2nf*, tuis, KewKew, Churix, Wolfyy, UTSNAHUY, X X X, mrc, Cheriss, Leh , raiviss, Snuffeklis, Jackass3D, Witch, Jazeps Vitols, JērsA, Oskars.R, cruelcin šļura, **Nezināmā**, atpisies, C0ppy, denzens, ritvatsbb, Maisinsvajag???, 2kk, Kalvix, AndisKoks, kakaataajs, concijs, DzeksNoLaukiem, Krisiittz, ReactivE., `Barbija`, Duzis, DEVIL_BOY, Ibetāa, KOB, kumeljdzemd, Matriks, rodzh, Karro, Exc, Flabijs, Erikzzz, keKei, exe, dzēsts profils, w3Ed!ch7, gettingahitwithgod, Kikii., Osiits, Outlawz., Maruzha, Crack, Draiskule, Sandis., 0blivionx, 6paaudze, UwU, Canep, Mežpils, LaQ, jollylv, Bumm, Who cares, Bronza, din1ja, Draugs , nanKa^, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Nightdog, KrievuJakudza, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, K@@SiS, Jorcikk, EmptY^, Dinčaa, Королева, jevrika, Obijs, BANZAI, Vardarbība, M*Z*, Mozerejs_21, Xeexs, phine, prote1ns, Kosmoss., Baltais, ⛔lolwut?, Enemijs, maar4a, Beyondz, Weksijs, VILKNADZIS, Fūdiņš, ILL BILL, krish_im back, LowSkillL, slice, magisterial , no-legal, Kriksons, radžiņš, Zalkt!S, Kristersss, Bubliks, Artūrs, Lamba, **MoHiTo**, NunCe, Yakuza, AzBest, ariZona1337, T. Bagvels, black cobra, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, BRATSKY KRUG, CukurTeetis, SniegaRausis, INLOVE., bitchzzzz, adjustable, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, malbaro, qppykt, Mazaciepa, Paldies., Diademantus, RagnaR, xvid, daniels1523, Jon Snow, masieris, hehegeeva, chubs, ............., Saldaaa., HaTeMeZzz, not hns, latvietis75, SpeZ, #unbangansganaganus, Valtero, Flak3, Naft'līns, MAIZE., Kirpič, Alise12345, Lvbulta, nisker, maisinsvajag??, socket.io, keni, Mr.Wii, Haskys`, ZīLe, Pankuka, SiGoNs, Cietvīrs , antimatērija, Daavis_, iFamous, Wukong, 123456789, _Mazaiss_, Smaiča, CepumCepuminshhh, slAyzorkjeeee-, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, KKK, Haiduk, ALLAHS, daryl, Foxculated, LEGALIZEWEED, KonQx, EXIT.-, SINCAS_MONSTRS, FreakyyPrime., Kipchoge, BUU`, Truth_Hurts, thestyle, Fon der Markov, Capture, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Evucite, Bastaardio777 , Mercury`, Alty, 47th, ★ToughEnough★, Gussi` ^^, oy74, Koka gabals, Nighterance, a3apT, R0DEmental-, Lachubliezejs, Shmaro, Amphetamine, ketamine, walle, Platais:P, WickedLady, Džamals, MateYz, lazyhustle, goosy, zelchh, LOOK, Reideris, GANDALFS, Rastaman, ExorcisT^, emciic, StaFFорд, Annaconda, Jautrais opis, PANDAROO, Jautrais oopis, Kopas, fitz fake - phine, deewekzij, Edward, Creed, Ridgefub, LanDerSs, SycyS, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Remember-ME, SMix, Martinshhh, KELLY, Zapturo., loveusobad2, Snicker, Atty, SaucamaisKrievs, Muiza, Laauriinaa, Gamora, underdoggie, b1g nn., agaa, RnB, ~Evils~, Strelnieks., nolodžik, muwa, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, PlayerCS, Vaaveriite*_^, NewBoy, Uksors, Mǝrcury, naziits, Vienki, ysl, FinCH, Jager, NoBodijs, Mamba, Angelius, N3bz, zexty, Maize, Lauku puika a.k.a hnc. , Sikaiis, ZombikOzy, Rolković, 9 9 9, Benjamins, wwaaddee, Zaņuks, siirups, Go0dFather, Farmaceits, Saema, CuLt., Sin4a, kaimiņšš, peh, Dairis, грязный, rasii, eslat, Unicorn, Apocalypse, Golden Nugget, Kick, TwenyHwuaN, Aaron Kyro, dasdja, kamy, Rubax, wBc* | Tapke, MrColt , HaRZz, Huligans, Medis, named., Мишка, yostu, KenT1k, FIN., Puzisss, eena, theblaumanis, shaize_, aaaaaaalise, Prometajs, eSSe, `MEXX`, calcyy, ksa, nKz', RooFee, Eskazvers, Violexy, Xtcent, Chemp1k, Mazais Gacha, vamos a la playa, Rose, Cipsijs, DoppyZ, sсhoKKur-, Otricala, Duksitis, asdf, Šķidrais Ēriks, AssAss1N, король мажор, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, MadrYy, SpriditisMAD, Vilnis123, Jumpybug, A4Tech, Rasinieks, Grizzlijs, Hennessy-, Ralfuuzis, SyRiizZzY., mishynee, p0sitiv3, Gustins, stn, Brencis, 2+2=4 fikss maten, Kubi, vhlamiwwu, Latgales Čalis, bullets aim far, EddieLV, Kanazews, Mazulis, Dalī, MKs'Powa, STAKLA, h2o, OlegkaFen, andrisptrs, EvE, Daņiks, Hlors, StonerKumar420, klubuJuris, tHEBEAST, Sajma, crewified, mimiC, Fally, lemony, Bacardi, pointseven, dudi, sneiks, HaskyLacky, Saldenieks, exdent, gaz1kkk., mashq, kid gamer, Sextape, MelodijAa., Foxxy`s Poxxy`s, Madness, kuzons