bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
5
0
topic
♛ Mīļākā filma. ♛
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6504 atbildes forumā
Online: 287d 19h 12m
Redzēts Vakar, 22:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. jūnijā, 22:51

Uzdevums:

Uzraksti kāda ir šobrīd tava mīļākā filma un kāpēc ( vismaz 30 vārdos ). + ieliec traileru ( var uzrakstīt arī ja ir pievienojusies kāda filma mīļāko top3 filmu sarakstā, bet nu vajag labi pamatot kāpēc tieši šī )

Norādes:

* Mīļākā filma vai top3 mīļakā filma nozīme ka filma nevis vienkārši patīk, bet ka tā liekas superīga, parasti mīļākās filmas nemainas biežāk kā reizi mēnesī.

Paraugs:

1. READY PLAYER ONE

2. 

3. Nekad negaidīju ka man tā patiks kāda filma kura ir par datorspēlēm, vai arī kurā filma ir ar multenes pieskaņu. Jau 2x noskatījos, viennozīmigi visiem iesaku.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 08. jūlijā, 12:09.

грязный
Jauniņais
✞ батя ✞
пиздатый батя
202 atbildes forumā
Online: 3d 5h 1m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 20. martā, 17:07
0
Pagaidām mīļākā : Escape Plan

Stāsts par cietumu drošību kuru pārbauda Silvestrs Stalone, pēcāk Silvestru noalgo priekš ļoti īpaša uzdevuma, bet viņš tiek apčakarēts un par naudu nogādāts cietumā uz mūžu, kas celts no viņa paša labākās drošības grāmatas, viņš nepadodas un cenšas tikt laukā, kā arī iepazīstas ar "Rotmeyeru" Arnoldu Schwarzeneggeru, kas palīdz īstenot viņa plānus .

Pēdējo reizi rediģēja грязный, 20. martā, 17:07.

Venta
V.I.P.
JB Main
Veterāns
Venta
Venta
1862 atbildes forumā
Online: 73d 10h 48m
Redzēts pirms 6 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 21. martā, 23:07
0
1.The Imitation Game

Stāts ir par Alana Turinga dzīvi, kā viņš un viņa komanda atšifrēja morzas kodu, samērā veca filma, pavisam nesen noskatījos velreiz šo filmu, liekās diezgan interesanta, vienīgi beigas bija diezgan bēdīgas. Kopumā filma diezgan laba, iesauku noskatīties arī citiem.

_*M*Z*_
Jauniņais
Spicais Challeng
Mairelis
183 atbildes forumā
Online: 6d 18h 41m
Redzēts Vakar, 17:54
Pievienots, 22. martā, 19:20
0
shreks 1.2.3.4

https://www.youtube.com/watch?v=HobeWN9DnsY

Esmu redzējis visas shreka filmas un man ļoti patīk šī abrinojamā multenīte it īpaši mazais ēzelītis kurš dzen jokus vislaik nebūtu tāds ēzelītis filma nebūtu tik jautra kāda viņa ir tagad,un runcis zābakos arī piedzen savu asumiņu filmai :) 

_АЛЕКСИС_РИЧ_БИЧ_
Jauniņais
BANANS
303 atbildes forumā
Online: 7d 11h 32m
Redzēts 21. aprīlī, 19:58
Pievienots, 26. martā, 20:19
0
Pašlaik mīlāka filma ir newer beck down ,patik šī filma jo taja ir taka izstā dzīve cilveki iegulda daudz darba sevī lai sasniegtu savu iecereto tas bij domats kā sevis parversanu no sakot no nulles un kautko uztreneti muskuli kausanas prasmes .No sis filmas esmu iemacijies daudz ko tpt ari sī filma nab loti patik un ir mīlaka filma

https://www.youtube.com/watch?v=2tc-RPjZRm8

Ain't Got No Skill
War3 admins
Test Admins
345 atbildes forumā
Online: 14d 6h 55m
Redzēts Vakar, 18:55
Pievienots, 2. aprīlī, 23:44
0
Teiksu ka ir milaka paliks un buss si - https://www.imdb.com/title/tt1798684/">https://www.imdb.com/title/tt1798684/

Jo nedaudz atspogulo mana pasa raksturu un uzvedibu...

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
1978 atbildes forumā
Online: 18d 5h 13m
Redzēts Vakar, 21:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 9. aprīlī, 17:22
0
Ši filma drošivien visiem ir zināma, priekš manis šī filma vienmēr būs interesanta, varu viņu skatīties katru mēnesi, pat ja sižets jau zināms no galvas, pats svarīgākais moments filmā protams ir ending last battle, lit af!

Eminem legend forever <3

Papildus info, ja kādam interesē!

ZīLe
Skatās sākumlapu
Biedrs
❤ScafoTeam❤
Zīle
2807 atbildes forumā
Online: 42d 7h 40m
Redzēts pirms 11 sekundēm
Pievienots, 11. aprīlī, 07:40
0
Mana mīļākā filma tas ir pašlaik bet tā ir ģimenes multfilma ka pieradināt pūķi visas trīs daļās man patīk un reti kura multfilma vai filma ir intresans arī otra daļa vai trešā dala

Ka pieradināt pūķi 

Ka pieradināt pūķi 2

Ka pieradināt pūķi 3 

Visus trailerus var redzēt YouTube man tag nesanāk ielikt linkus jo met aplikācijas YouTube

Pēdējo reizi rediģēja ZīLe, 11. aprīlī, 07:41.
agaa
Jauniņais
169 atbildes forumā
Online: 7d 17h 48m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 11. aprīlī, 10:38
0
Gan jau nav īstā sabiedrība, kurai patiktu šī filma, bet nu padalīšos anyways, varbūt kādam patīk tomēr romantiskās filmas.

Skaista filma par senajiem laikiem un grūto mīlestību. Klasika! Esmu skatījusies pat šo filmu 5x pēc kārtas vienā dienā, kad biju jaunāka un joprojām paliks viņa Nr.1.

Keira Knightley nekad nepieviļ, tāpat kā šis klasiskais mīlasstāsts viņas izpildījumā.

Мажор
Lietotājs++
Test_reg
❈ Мажор ❈
4809 atbildes forumā
Online: 67d 6h 37m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 15. aprīlī, 09:39
0
Kļūsti bagāts vai mirsti mēģinot / Get Rich or Die Tryin

Slavenā ASV repera 50 Cent filma, kas daļēji stāsta par viņa paša dzīvi vēl pirms iegūtās pasaules slavas. Filma vēsta par pilsētas narkotiku dīleri, kurš cenšas pagriezt muguru kriminālajai pasaulei, lai nodotos savai kaislībai – repa mūzikai...

грязный
Jauniņais
✞ батя ✞
пиздатый батя
202 atbildes forumā
Online: 3d 5h 1m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 16. aprīlī, 02:42
0
Ārzemnieks / The Foreigner

Filma stāsta par kādu ķīniešu restorāna īpašnieku ar noslēpumainu pagātni "Jackie Chan", kurš bezjēdzīgā, politikas iespaida bumbas sprādzienā zaudē savu vienīgo tuvāko cilvēku, meitu. Vēlas personīgi atriebties teroristiem, viņš uzsāk nerimstošu vainīgo meklēšanu, kas aizved viņu britu politiskās varas gaiteņiem un atcerēties pagātni, ko nevēlas atcerēties.

Dweller
V.I.P.
Lietotājs
Mr.Mysterious
It's Not Fair,But I Don't...
560 atbildes forumā
Online: 12d 9h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 21:00
Pievienots, 16. aprīlī, 05:23
0
Ir daudzas filmas kas smagi patīk,bet es domāju ka šī būs Top 1 forever! Visiem kas ir Marvel fani šī filma būs atmiņā,viņas dēļ arī Marvel kļuva tik populārs! :)

Pabrīdināts izlabot. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Dweller, 16. aprīlī, 21:00.

Kādreiz pazīstams kā [RBC]Driv3r,[RBC]Driver3,[RBC]Talisman and *Speed_Of_The_Bullet*.

Meet me at War3+CSDM or ZM+War3 servers.

Have Fun and Good Game to y'all.

See y'a in-game or in forum!

World of Warcraft Main char - Press Here!

iKc
Jauniņais
Spartax
457 atbildes forumā
Online: 6d 16h 28m
Redzēts Vakar, 21:35
Pievienots, vakar, 21:11
0
Pērlhārbora / Pearl Harbor 

Šī ir viena no manām mīļākajām filmām,jo šis ir stāsts par Japānu un Amerikas Savienotajām Valstīm,

Šīs filmas laiks ir Otrais pasaules karš.

Šī filma sākas ar to ka Japāna sabombardēja Pērlhārboru-Osta Havaju salās.

Un šī filma beidzas ar to ka pārdesmit ASV lidmašīnas atbildēja ar pretuzbrukumu uzmetot ātombumbu uz Japānas pilsētu Nagasaki,pēc kura Japāna padevās.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 242 ( 9195 skatījumi )
Stoner, Saldenieks, ZIPPIJA, iKc, Luupsijs, Сhrееру, FireFun#TnT, Dweller, Kiwi :], грязный, Shmaro, _*M*Z*_, Мажор, agaa, DaFuckQ`, Mohit, kaifotajs!!! :D, ZīLe, Huligans, Apocalypse, Kick, Comput3r, Ain't Got No Skill, Grafiti, named., Strelnieks., Džamals, _АЛЕКСИС_РИЧ_БИЧ_, Ziemelis, yostu, Arthur :D, Wii, Wolfyy, Venta, KenT1k, SmokeyLV, avix`, Latvians, Kopas, Kosmos, Enemijs, latvian0112@gmail.com, LaQ, ExorcisT^, Puzisss, rahhtw, Xtcent, sсhoKKur-, kraims, FunnyFacker, Ha3E, PANDAROO, blusa, aaaaaaalise, ⛔соси мой бич, 😈Devilishh.😈, Laauriinaa, Lauku puika a.k.a hnc., Murkshkis, Мишка, ZeltaBlack, Goxx, h2o, RnB, DESA, Rastaman, `MEXX`, Minimi, food_addict, EvE, shaize_, ⎠Haiduk⎝, Atty, Daavis_, Pilsonis., Capture, kumaars, Benjamins, 6e55, Eskazvers, Vienki, $DEMONS$, Duksitis, CAT_QUEEN♛, ZombikOzy, nolodžik, JērsA, maar4a, Mazais Gacha, KoZoFsKy, Ripsley's, EMP, Rose, Cipsijs, Brencis, Rubax, ⚠Em4a⚠, Zelig, nKz', arro, AUX, propkins, Sin4a, 1llu510n1st, Nighterance, Violexy, Cepumiņš , R1diculous, Sviests12, ketamine, irl is boring, stn, Remember-ME, ANaRHiST, Dzokelz, Как я стал русским, BLACK BACARRDI, Jur4iks, MaN-Man, sleeptasy, Fon der Markov, blackbear2407, asdf, ksa, DzimsBims, cheburashka, Chemijs, Bruzis, Prometajs, Rasinieks, Šķidrais Ēriks, cookies, mimiC, 0blivionx, vitaljka, OwO, Jumpybug, Pecinja, bystar99999, QueenPiper, unsecured, Exc, tuis, Hennessy-, Dzonis, klaun, nxo badabum, Крокодил DON GENA, Snicker, Otricala, FUCKYOUALLL2K19, SweeTie, p0sitiv3, Kraken, MelnaisPletnis, scarlxrd, Lachubliezejs, Beyondz, Just_lt, Vecteevs, Capital, MŪDŽU MŪDZIS, A4Tech, MadrYy, BlackGhosts, spaula, Martinshhh, Mollenium, unn4m3d, xvid, Unicorn, [TM] genijs, Messiah, Excalibur, pekkan, Queen, Giorgi, dibens, stillc0ld, Borezz, Mcmz, naziits, papka, klubuJuris, MysticSniper, migla, no-legal, tenblunt, 2nf*, Gamora., Genocids., Matiga, suicide, diima, konstance, raacha, vhlamiwwu, ReeBoK, Latgales čalis[$Raivis Konst$], Pečiš, djonja, $uicideBoy$, aim + wh = 9 He 4it, andrisptrs, bullets aim far, REDFOO, Infa, Grizzlijs, Kandzha, Ruf, Mikijzz ||, luīze, Džī, MateYs, Fan_of_Samsung, FrozenLV, unknown-, iFamous, nav : (, Ebony, Jogijs, God Kalashy, slēpts, Mazulis, GLaDOS, edzhhaspoks, Boņka, Fēnikss, WaccoMK, petjka, LOSTZ, the one that got away, FlowState, NunCe, Baltais, Empress, ScorpioNn, Famouse, SkuLLy, Kubi, Obijs, [TM] Faggot*