bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
24
2
topic
Superīgais pavārs
ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. augustā, 20:45

Superīgais pavārs 

 

Spēles gaita: 

1. Spēlētājs ieraksta vienu ēdienu (Tā var būt uzkoda, otrais ēdiens vai deserts+ pievieno šī ēdiena bildi.

2. Nākošais izsaka savu viedokli (Ēdīs/Neēdīs) un pamato, kādēļ tieši šāds viedoklis (Ne mazāk, kā piecos vārdos) +  ieraksta sava izvēlētā ēdiena nosaukumu un pievieno bildi, lai nākošais var izteikt viedokli par tavu izvēlēto ēdienu. 

 

Piemērs: 

1. Medus kūka + bilde (Ēdiena bilde)

2. Neēdīšu, jo medus kūkas man negaršo no bērnības. 

(+ Tavs ēdiens) Pankūkas ar šokolādes mērci + bilde. 

Postu intervāls: 3 


Es sākšu: 

Frikadeļu zupa

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2022. gada 18. septembrī, 22:01.

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3630 atbildes forumā
Online: 116d 12h 53m
Redzēts Vakar, 18:32
Pievienots, 2023. gada 15. aprīlī, 17:33
0
post

Ja nebūtu piedāvājumā cita saldā ēdiena, tad ēstu, bet kopumā neesmu fans. Patīk saldie, kas kūst uz mēles.


Poke bļoda

 

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 16. aprīlī, 20:36
0
post

Laikam atteiktos, man ne pārāk uzrunā sastāvdaļas un nekad neesmu bijusi fane poke bļodām

Eļļā cepta vistiņa, nagetiņi un friiiiii :)

                                                                                         sds

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 4h 13m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 17. aprīlī, 12:38
0
post

Noteikti ēstu diezgan sātīgs un ļoti garšīgs ēdiens iztukšotu ļoti ātri šo šķīvi 

Sērpiepes karbonādes

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts Vakar, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 17. aprīlī, 12:43
0
post

Atteikšos. Neizklausās ne pēc kā kārdinoša, nosaukums jau liek par sevi manīt. Pie tam no sēnēm ēdu tikai gaileņu un šampinjonu mērcīti, neko vairāk! 


" Tiramisu kūciņa

 

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 42m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. aprīlī, 14:03
0
post

Viennozīmīgi ķeru ciet. Un ceru, ka ne tikai viens gabaliņš. :reec: 

vistas gaļas šašliks ķiploku majonēzes marinādē.

 

 • HAPPY ENERGY •

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 30. aprīlī, 10:44
0
post

noteikti ēstu, un visdrīzāk pierītos arī, jo tas ir vistas, nevis liellopu gaļas šašliks.

one pot shrimp and rice

Rīsi ar sautētām garnelēm

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 4h 13m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 01. maijā, 10:12
0
post

Noteikti ēstu un zinu, ka garšotu, jo rīsi un jūras veltes man ļoti garšo 

Veselu kartupeļu - maltās gaļas kārtojums

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2023. gada 05. maijā, 17:36
0
post

Ēstu, jo sacepumu veidi ir tik ļoti daudz veidu, vienmēr viņi garšo savādāk un nekad neapnīk garšas.

Cēzara salāti

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 44m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2023. gada 06. maijā, 07:16
0
post

Neēstu,jo es nekad viņus neesmu ēdusi,pat ne pagaršojusi,neesmu no tiem cilvēkiem,kam patīk visu ko jaunu pamēģināt. Tādēļ,sorriki, nē no manis :D 

Šokolādes desa

​​​​​​

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 42m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. maijā, 11:01
0
post

Ķeru ciet. Ļoti laba štelle. Protams ja i pareizi un garšīgi uztaisīta. :D 

Lazanja

 

 • HAPPY ENERGY •

 

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 4h 13m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. maijā, 16:16
0
post

Mhmm lazanja noteikti ēstu, vienu reizi tik esmu to ēdis un man ļoti garšoja !

Kabaču pankūkas ar cieto sieru

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts Vakar, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. maijā, 18:20
0
post

Es neesmu nekāds kabaču fans, bet es labprātāk degustācijas pēc šo nogaršotu, izskatās tīri okay! 


" Klasiskās vafeles

 

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2023. gada 25. maijā, 11:52
0
post

Es zinu, ka tas ir garšīgi, bērnībā noteikti ēstu un ēstu, bet šobrīd vairs vispār nevelk uz neko saldu, tāpēc šoreiz atteikšos un neēdīšu. 

Suši torte - izcili garda! Recepte ar foto soli pa solim

Sushi torte

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 42m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. maijā, 11:58
0
post

Šoreiz atteikšos, jo negaršo man sushi, kur ir ļoti daudz zivis. Ja man būtu jāed tad vajadzētu ļoti daudz vasabi. :D 

 

grillēts liellops ķiploku mērcē. 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 4h 13m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. maijā, 11:33
0
post

Mhmm noteikti ēstu man jau siekalas mutē no tāda ēdiena ļoti garšīgi izskatās !

Brokoļu pankūciņas ar bekonu

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2023. gada 30. maijā, 11:58
0
post

ēstu, pēdējā laikā man arvien vairāk ir iegaršojušies brokoļi, tapēc, ganjau būtu gardi.

Zivju zupiņa.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2023. gada 30. maijā, 17:58
0
post

Paldies, atteikšos, zivju zupas vispār neiet pie sirds, iespējams, neesmu ēdusi garšīgu zivju zupu vai vienkārši negaršo, nez

Recepte: Krabju salāti ar tomātiem un gurķiem

krabju salāti

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 11. jūnijā, 18:15
0
post

noteiiikti estu, vieni no maniem miilakajiem salaatiem :)

philadelphia rolli

                                                                                         sds

🌿🌿🌿
Skatās sākumlapu
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 19h 5m
Redzēts pirms 15 minūtēm
Pievienots, 2023. gada 11. jūnijā, 18:33
0
post

nav favorīt rolls, jo nav zutis, bet nu dāvātam lasim zobos neskatās. ar sojas mērcīti samaisītu ar vasabi ieietu uz urrā.

Cepti briseles kāpostiņi ar pančetu 

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 4h 13m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 12. jūnijā, 13:12
0
post

Noteikti ēstu man ļoti garšo cepti briseles kāposti vasaras sezonā diezgan bieži tos ēdu

Viltotie tīteņi

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 463 ( 28609 skatījumi )
Meth, alska, Fēnikss, duck, Latvians, cruelcin, luīze, Pizhikz., Nurmachimaevmakachev, ~Evils~, Ibetāa, inar4xx, mrfouley, Mcmz, love_me, Moxley, NerealsKabans, pigmi , 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Minnia, Laurz, 🌿🌿🌿, Zane, vytuls, Kikii., RokkY*, santiz, ~*TuttiFrutti*~, K@@SiS, concijs, beijbe_, HSkill, Kiwi :], SintijaL, Agneshuks, Pīļuks, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, Kamiks, Incorrigible qwz, Spridzeklis, MENDIJA, Hazard, Mežpils, efka, Arch, edgars rinkevics, Gloks, deqwatian357ANW, cheburashka, tenblunt, Techno Vikings, Chemijs, Hybrid Minds, RushFuck, 575, Boris, ⚒️Stoick the Vast⚒️, knejvs, Snuffeklis, Eddy, wishuamerryc, Unicorn, Piziks, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, lacuks, Oz1ris, akasi, bnation-, Top G, tomts, Bridzaa, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Obijs, kaifotajs!!! :D, CaHb4o, medalus, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Anna, Criple, ScoRp1oN^^, Enemijs, maar4a, Vecteevs, король мажор, eKs., Venta, Aaron Kyro, Minimi, AndisKoks, Churix, duum, Mazaciepa, Hellabooza, magisterial , Crack, mdma, Faacha, petuunija, Jitzie, Almighty., PooKa, eslats, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, Flabijs, space cadet, ZnT, C0ppy, ruutam, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 25CM, Lacz, mrs. doubtfire, Klaus, è’lei, LatvietisNU, raiviss, StaFFорд, Canep, Martinshhh, Beyondz, Hvz, 2kk, ChmooZvaigzne, nisker, Oskars.R, Kizit, Kirpič, kakaataajs, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Fūdiņš, sсhoKKur-, andrisptrs, Flafijs, Mohit, Duzis, **Nezināmā**, Capture, `Barbija`, hehegeeva, rodzh, vamos a la playa, Jackass3D, milo humble, Bastaardio777 , keKei, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, nanKa^, dzēsts profils, Fruzenty, Pīle, din1ja, seskosio, enrico, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Draiskule, konstance, 6paaudze, Weksijs, Bumm, Geroiam Slava, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, MA1M, Swex, Exc, Dinčaa, Jorcikk, kik0, Manuris, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, - З Л О -, Siipols, BARBARIAN, Amors, BANZAI, latvietis75, klubuJuris, w3Ed!ch7, 2nf*, Cheriss, FastShooter, PD / Kapteinis, Deu, daryl, Ethe, Vaaveriite*_^, izpirtirpeklis, Critikalz., RV`, AIDZIS., KrievuJakudza, AK-69, Beichz, Rolković, BunnyHop, Rastaman4iks, Leh , Сhrееру©, activision, Tessa&Hardin, kon4, Kraapaals, JērsA, bstky1337, Lauriitis, jollylv, Gambit, BandiHUNGARY, Excellent., RooFee, auns, Matriks, Hennessy-, hermis, headbangerz.-, Witch, sOn3Z, Kristine)*, DEVIL_BOY, Bu4haa, prote1ns, Kupāts, Kāposts , stulbs, Peak, Dzonis, Abeliitee, kalimaoff, Baltais, socket.io, Sneaky, Bavility, punktinjshh, VILKNADZIS, ILL BILL, who`s who, AkuuEyyy, LowSkillL, rnx, Wolfyy, GlicK, Skies, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, malbaro, bitchzzzz, slice, medusa, no-legal, Tropkillaz, Artūrs, ⛔lolwut?, FIIR1M, rronijs, aim.ru~~~~~, nenshuks, radžiņš, Zalkt!S, aimbatten (;, Королева, 90_degrees, mickey.jpg, T. Bagvels, <FiZz>, ZīLe, phine, exe, Lamba, ariZona1337, Jazeps Vitols, Kriksons, black cobra, Purpel, kumeljdzemd, RagnaR, ŠuhRuh, goosy, BRATSKY KRUG, peaky, Maruzha, LACOBRA, SniegaRausis, ethereum, jevrika, INLOVE., Diademantus, Mr.Wii, Celms, Rindindin, allk, Ebyrn, masieris, deewekzij, Roman_Reigns, Frii, Haiduk, Paldies., qppykt, CukurTeetis, G$ SHOOTER, Swizy, tuis, Kalmars, Flaatroon, Kristersss, chubs, FireFun#TnT, Chemp1k, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, sojka, Krisiittz, Herkules, LOP5612, EvE, ERIKS K, Limpo10, AzBest, Bubliks, not hns, snowqueen111, Chillotajs, M*Z*, Dzēsts, VERT'Z, naviat, Mercury`, Jon Snow, wind, replay ., tumshaiss, **MoHiTo**, InsaneCamper / Mr.NobodyX, HUSEINS88, Naft'līns, Salvador', VendeN, ............., Black_*_mafia, BUU`, daniels1523, ★ToughEnough★, KoKoC, Kоролева シ, BRAZILIJS, Kikaaa, Yakuza, MaxFly, Veteraans, dest, drotzy, lainNy, 47th, LapIn, Flak3, HaTeMeZzz, HaRZz, Paula fake killem, Riepa, Saldaaa., Pienvedeja., MadrYy, ozijs, Jimmy Smith, Strelnieks., Wukong, -Zajka-, adjustable, zefirss, Jetta, duffer, peh, arthurqee, NORMALY, Snicker, Valtero, LaQ, SKREDSS, #unbangansganaganus, Šķidrais Ēriks, Papirgalva, NoBodijs, SHUT, Waikss, sixed, Forluvs69, Gussi` ^^, Alise12345, gucci, ilmarens, Singapuras DAGS, Em4a, cruelcin šļura, Lvbulta, kraims, lauvasdeeels, bEEEr, Whatever*, Shmaro, Grizzlijs, Erlends, ketamine, пуси, 37FPS, mokabezpiena, Violexy, agaa, Noravajumtu, Edward, WickedLady, Pipins Cietais, iFamous, Cietvīrs , SiGoNs, spoks, SaltyDexteer, spokio, 3G_LITRS, antimatērija, Dilan you Son Of Bitch, Daavis_, KOB, Remember-ME, HakeRs, MAIZE., emaymyska., eena, awelv, Osiits, Foxculated, pankuksh, ZeltaBlack, nezinits, ALLAHS, _Mazaiss_, 327, slAyzorkjeeee-, ANormalStick, CepumCepuminshhh, Pankuka, BonGa, Mandarīns, Pilots, Wunderschlange, Fon der Markov, WizKhalifa*, *DIY*, del 🔫, Evucite, ImNotLegit, Kipchoge, oy74, Nighterance, Koka gabals, Sin4a, Apocalypse, puli_ot_babuli, Skill Kill, EXIT.-, Amphetamine, kys, MateYz, Lauku puika a.k.a hnc.