bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
12
0
topic
Tava profesija
»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 23:29

Tava profesija

 

Šī foruma spēle tika izveidota, lai jūs varat pārējos kika lietotājus iepazīstināt ar jūsu darbu/profesiju.

 

Noteikumi: 

1. Tev ir jāpastāsta par savu profesiju, kuru esi apguvis/apgūsti.

2. Aprakstam jāsastāv no minimums 5 paplašinātiem teikumiem.

3. Droši var pieminēt kadu smieklīgu atgadījumu strādājot šajā profesijā, plusus un mīnusus, ieteikumus .
     * Kas ir tas, kas tev tavā darbā patīk vislabāk?
     * Ko jaunu esi apguvis strādājot?
     * Kāda ir tava darbadiena ikdienā?
     * Kam līdzinās tavs priekšnieks/ce?

 

Informācija:

1. Lietotājs kurš būs labi pecenties un interesanti pastāstījis par savu profesiju varēs iegūt balvā 1 spinu iekš "challenges" sadaļas.

2. Katrs drīkst veikt tikai vienu ierakstu , bet ja esi mainījis darbu, ieguvis jaunu profesiju tu drīksti postot atkārtoti, bet ar viena mēneša intervālu. 

3. Noteikumu neievērošanas gadījumā sods +1wp.

 

Pēdējo reizi rediģēja Minnia, 2023. gada 04. maijā, 21:09.


Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 07:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 23:00
2
post

Mana oficiālā profesija nav es strādāju vnk meža 

Meža par zarinieku. 

Kas jādara zariniekam?

Zariniekam jānes nozagetie zari un jāliek uz speciāla traktora ceļa visiem zariem jābūt uz vienu pusi zarus nedrīkst mētāt pa mežu. 

Zariniekam vēl ir jānes lieli baļķi protams tas atšķirībā kāds koks 

Ir arī zarinieki kuri strādā uz elektro līnijām tas ir vieglāks darbs tur tikai jāpzāģē zari kuri iet virsū uz elektro līniju 

Tā pa dienu peļņu 25eiro vai 30eiro un tā uz augšu 

wind
Jauniņais
#DAKTERIS
winDeN-
111 atbildes forumā
Online: 45d 11h 43m
Redzēts Vakar, 17:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. maijā, 00:28
0
post

Pagaidām esmu medicīnas asistents, vai kā agrāk sauca - sanitārs, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā Rīgā. Strādāju neilgu laiku, taču pietiekami, lai apmēram saprastu, kas un kā notiek. Mani darba pienākumi katrā izsaukumā atšķiras. Kādā tas varētu būt izmērīt pacienta asinsspiedienu, kādā tas varētu būt dzīvību glābjošas manipulācijas kā reanimācijas pasākumu veikšana. Visvairāk šajā darbā, kas man jau nu ir gan darbs, gan hobijs, patīk tas, ka lai gan tu esi konkrēti apmācīts savam darbam, tu zini, kur stāvi, taču neviens izsaukums nelīdzinās iepriekšējam. Katrā ir savas nianses. Esmu apguvis jeb pareizāk sapratis to, ka mēs dažkārt nenovērtējam to, ka ar mums un mūsu radiniekiem viss ir kārtībā, un, ka tie neesam mēs, kuri guļ uz nestuvēm, pieslēgti pie monitora. Kā jau teicu, ikdiena ir ļoti daudzveidīga, un tādu vienu dienu nevar nemaz izvilkt ārā no konteksta, jo katra ir savādāka un nav divu vienādu, bet, ja mēģinām aprakstīt tipisku režīmu, tad nu viss sākās ar ierašanos darbā lielajā apakšstacijā. Tur no aptiekas tiek paņemta ekipējuma soma, kurā ir medikamenti, katetri, šļirces, adatas, marlessaites un citi labumi. Dodamies uz savu attiecīgo mašīnu, kur notiek lielā rīta pārbaude. Pārbaudīta tiek visa mašīna, lai, ja nu gadījumā kas, viss mums būtu un viss funkcionētu kā vajag, tāpēc pamatā pirmais, ko pārbauda, ir defibrilators, skābeklis, lielā reanimācijas soma, un medikamenti, pēc tam - viss pārējais, jo jāatcerās, ka, mašīnas pārbaudes laikā, ja kādam tiešām vajadzēs, izsaukums tiks iedots un būs jābrauc. Kad tas ir izdarīts - gaidām pirmo izsaukumu. Laikā, kad nav izsaukumu, tipiskā darba dienā es savu brīvo laiku pavadu a) kickā b) ēdot c) guļot, ja to ļauj laiks. Citreiz klusums un izsaukumu nav kādas 4h nonstopā naktīs, citreiz laika gulēt pa visām 24 stundām ir varbūt 40 minūtes. Nododot maiņu, mašīna tiek sakopta, izmazgāta, un ekipējuma soma tiek nodota aptiekā, lai to atkal papildinātu ar lietām, kas tika izlietotas. Dežūras laikā, ja tāda nepieciešamība ir - mašīna arī tiek uzkopta, satīrīta un dezinficēta - it īpaši jau tagad. 

Principā par katru rutīnas izsaukumu vien varētu sarakstīt vismaz A4 lapu, tāpēc nu..sīkākiem jautājumiem vienmēr esmu atvērts un gatavs atbildēt uz jautājumiem, par kuriem drīkstu atbildēt un kuriem zinu aptuveno atbildi. Kā jau teicu - arī es vēl tikai mācos, un ceļš līdz pilntiesīgam darbiniekam vēl ir tāls.

Pēdējo reizi rediģēja wind, 2020. gada 18. jūnijā, 00:41.

Parakstu taisīja Mendija.

 

Rindindin
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 1d 7h 54m
Redzēts 2021. gada 06. decembrī, 21:34
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 03:20
1
post

Wow medicīnas asistents.. 

Aaa man profesijas nav bet piestrādaju vasarā pie tēti kureksaa sia kurekss kautka taa 

Kas tur jādara? Tur ir ļoti ļoti daudz lietas ko darīt, Piemēram man bija japālīdz tētim pievest baļkus pectam viņš tos izkrāva un es braucu pec nakamājiem......

 

 

 

 

 

 

 

 

btw tur pirms 4 gadiem nomira cilveks

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 19. maijā, 03:36.
rronijs
Jauniņais
:| Ronaldo |:
24 atbildes forumā
Online: 7h 48m 33s
Redzēts 2020. gada 24. septembrī, 23:55
Pievienots, 2020. gada 03. jūlijā, 00:35
0
post

Mana profesija ir karavīrs !

Karavīrs ir ļoti bīstams darbs ,mēs aizsargājam augstākstāvošos ,bet es esmu apmierināts ar savu izvēli !

Kā es kļuvu par karavīru - tās rupji skanēs ,bet tās bija derības ar draugu ,sēdējām pie manis dzērām aliņu un sākām runāt pa ARMIJU , izdomāju uzrakstīt pieteikumu ,pagāja 2 nedēļas un zvana no NBS !

Sveiki utt ,Jūs varat braukt kārtot fiziskos ,iet ārstu utt ,to visu izgāju un tiku iekšā...

NO MAN IS BORN STRONG, HE MAKES HIMSELF STRONG !

FIIR1M
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 3d 18h 21m
Redzēts 2022. gada 31. janvārī, 22:09
Pievienots, 2020. gada 05. jūlijā, 03:39
0
post

Mana profesija pavars.

Lai apgutu pavara profesiju man bija jaiziet kopa 9 menesu prakse, neskaitot macibu gadus.

Katra kursa beigas prakse 1. kurss 1 menesis 2. kurss 3 menesi 3. kurss 6 menesi prakse.

Pavaram darbs gruti nosaucams par patikamu, nepartraukti atrasties karstuma un stresa.

Biju saticis sievieti kurejai bija pierakstu gramatina un ta ka vinai negaja viegli darba, taja pierakstu gramatina bija ierakstits "Lai ari kas nenotiktu neuztraucies."

Pavars nav profesija cilvekiem ar vajiem nerviens jo tur ja kautkas nesanak tev nav laika kaveties tev maksimali atri viss ir jaizlabo vai japartaisa un to nedrikst neizdarit, jo vairak kavejies jo vairak cheki krajas kuriem jau jabut gataviem. 

 

 

 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 43m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. jūlijā, 20:30
0
post

Tātad, mana profesija, kā jau mūsdienās daudziem tas ir, jeb manā laikā bija interesanti, ieintriģējoša un tāda, kurā redzēju bija IT nozarē.
Tātad, pēc augstskolas beigšanas (LLU, IT, Datorvadība un datorzinātnes programmu), pārvācos uz dzīvi Rīgā. Uzreiz gan nē, bet vēlāk gan atradu darbu savā nozarē, jo, IT profesijai ir ļoti liela loma, vai Tev ir iepriekšēja pieredze, vai arī tādas nav.

Tagad jau otro gadu strādāju kā Java developers, pārsvarā darbojos ap/un par Java script valodu, bet brīvajā laikā, neoficiāli no mājām arī veidoju mājaslapas/dizainus kompānijai, kuras galvenais klientu loks ir Skandināvijas valstis - Zviedrija, Somija, Norvēģija, un pāris kompānijas Dānijā. Klientu konsultācijas, vēlmju uzklausīšana, un tad to realizēšana pēc viņu vīzijām manā izpildījumā.

Darbs nav sarežģīts, nav arī fiziski grūts, bet gan vairāk morāli, kā arī faktu pasliktina tas, ka tas ir nakts darbs.

jollylv
Jauniņais
Meitene zeltene
𝐿𝑖𝑙 𝑃𝑎𝑛𝑑𝑎
Džollī
1864 atbildes forumā
Online: 162d 17h 6m
Redzēts 25. aprīlī, 22:53
Pievienots, 2020. gada 29. jūlijā, 20:04
0
post

Pēc profesijas esmu ārstniecības persona, bet teikšu atklāti, ka savā jomā esmu strādājusi maz, lai neteiktu, ka minimāli, jo tajā laikā, kad pabeidzu, tas nebija tik populāri kā tagad pēdējos gadus. Pluss ja nebija sakari vai naudas atvērt privātpraksi, tad nu jā ir kā ir. Tā nu nokļuvu bankā :D

Lielāko daļu savas darbu dzīves esmu nostrādājusi banku sektorā (jā pilnīgi nesaistīti ar profesiju :D).

Šobrīd bankā pavadu praktiski 8 h pie datora un zinu, ka šis nav mans sapņu darbs, jo, pirmkārt, gribētos brīvāku darba laiku un vairāk strādāt sev un saviem pacientiem. Strādājot bankā esmu apguvusi norvēģu valodu un 4 mēnešus nodzīvojusi Norvēģijā komandējumos, šis laiks man ļooooooti patika. 

 

Pēdējo reizi rediģēja jollylv, 2020. gada 07. oktobrī, 00:44.

 

 

 

Welcome to the show... Welcome to my life!

VILKNADZIS
Jauniņais
Smaidīgais
74 atbildes forumā
Online: 1d 13h 57m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 19:51
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. augustā, 00:59
0
post

Mana profesija ir but par zemessargu.

Apgustam katru dienu ko jaunu.

Vis vairak patik saut merkos ar griesanos. 

naksnojam ari ari mezos.

smiekligakais ka nak miegs bet japilda japilda  uzdevums slepni un var vienkarsi izrubities jo nekas nenotiek vairakas h.

 

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 04:35
0
post

Mana profesija  - Inženier komunikācijas Tehniķis diezgan jautra profesija ,kuru apgūstu. stradājot praktiski ir daudz, daudz interesantāk , nekā teorētiski klausīties vidusskolā iedalītos ''moduļus'' Kuros stāsta par tranšejām , vai podiem. 

Principā pieprasīta profesija , tapēc izvelējos ,jo likās interesanta. Plusi ir tādi ,ka stradājot firmā ir savi plusi un izbraucot privati ir arī plusi , materiālus pērk pasutītājs , darbs ir diezgan tīrs , nav nekāds toksisks.

Normāls attalgojums , labi kolēģi u.c kā kurā firmā ,uzņēmumā. 

Mīnusi - pat nemāku teikt -grafiks- (man) principā daudzi zin par ko iet runa un 60% stadās priekšā kāda ir šī bilde strradājot IKT.

 

Jaunu apgūsti visu ko , katra trešā diena ir principā kas jauns, rasējumu lasijumi u.tt

Priekšnieks līdzīgs čigānam. 

 

Pēdējo reizi rediģēja RushFuck, 2020. gada 22. augustā, 04:35.

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

Baltais
Jauniņais
168 atbildes forumā
Online: 3d 13h 22m
Redzēts 2021. gada 08. martā, 15:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. septembrī, 08:03
0
post

Mana darba profesija - koordinātors aģentūrā Ebro diensten B.V., Netherland.
Darbs ir saistīts ar cilvēkiem - komunikācija; jāspēj veikt plāningus; darboties ar Excel, Word, PowerPoint utt.; valodas zināšanas(bonus man, spēju komunicēt 6 valodās - latviešu, protams, krievu, angļu, vācu, nīderlandiešu, poļu), bet ļoti spēcīgā būs angļu valoda; jābūt aktīvam ar jaunām idejām; jauniem ierosinājumiem utt..
Grūts un psihaloģisks darbs, kā cilvēki runā - visgrūtākais darbs ir strādāt ar cilvēkiem.

Jautājums - kāpēc šāda veida darbs? Stāsts ir tāds, ka biju pats, kā parasts darbinieks vienā gaļas kompānijā, kā operators, planing veidotājs. Kā jau ikdiena, darbs un darbs, līdz brīdim, kad pienāca piedāvājums no aģenturas - vai nevēlos pamēģināt koordinēt cilvēkus, ņem atbildību pār cilvēkiem, nodrošināt visas lietas, kas ir aktuāls šajam darbam. Tad nu viendien nolēmu pieņemt, paprovēt, ko man zaudēt, darbs tā pat būtu, kur strādāju jau iepriekš. Ticēju sev, ka spētu šo jomu apgūt un pilveidot sevi vairāk, jo komunikācija ar cilvēkiem vienmēr man bija stiprākā puse, augstu novērtēts! Te nu es esmu, iekš aģentūras, atbildu par saviem 50 cilvēkiem, divi telefoni kabatā - privātais un darba telefons. :D Teikšu tā, ellīgi grūts darbs, ļoti disciplīnas pilns darbs, psiholoģiskai pusei jabūt stiprai(jāzin, kādi ir civillikumi)

Katru dienu ir tas pats, visi vienu un tie paši atgadījumi, bet ar citādākām situācijām, kas vienmēr patīk un nerad man rutīnu šim darbam.

 

Sliktākais - tev jābūt 24/7 pieejamam, bet tas tā, tik runā! Kompānija kur esmu atbildīgs un kur atrodas šīs aģentūras darbinieki, pirmie cilvēki sāk darbu 4:00 no rīta (latvijas laika 5:00), iedomājaties, ka, ja kādam kas notiek, tad viņš, protams, zvana man, un ne visas dzīvesvietas atrodas blakus darba vietai, bet 40min brauciens, tad ap 3:00 no rīta saņem zvanu. :D ..bet tas tā, tas nav katru dienu, reizi divās nedēļās.

Vislabākais - savs plānings, pats sev koordinē ar laikiem, kā saka - pats sev načaļņiks(humoram), dienas kad ir darbs daudz, bet dienas, kad pastrādā 2h un laid mājās.

 

Neliela informācija aģentūrai - Ebro diensten B.V.
Aģentūra, kas nodrošina - darbu; dzīvesvietu; aprošināšanu; visus nepieciešamos dokumentus Nīderlandē; transportu.
Nav ne maza un nav ne liela kompānija, attīstības līmenī. 

 

Neliels ieskats, paldies par uzmanību un jauku jums dienu,

Baltais 
 

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 6h 31m
Redzēts 25. aprīlī, 23:21
Pievienots, 2020. gada 07. septembrī, 17:32
0
post

1. Pēc izglītības esmu iespieddarbu maketētājs, bet pēc dzīves iegūtās pieredzes nu jau gandrīz 8 gadus esmu Pārdevējs / Klientu Konsultants / Klientu Menedžeris un kādi tik vēl smieklīgi nosaukumi.

2. Mana darba pieredze ir bijusi ļoti raiba, sākot ar TV un @ pakalpojumiem ( LIVAS / Lattelecom ), turpinot ar Mobilajiem sakariem ( Bite ), tad iegūstot zināšanas kredītu jomās ( 4Finance ) un visbeidzot esmu nonācis sadzīves tehnikas veikalā, kurš atrodas Barons Kvartāls teritorijā. Veikals ir specializējies gan uz mazumtirzniecību, gan vairumtirzniecību un ja kādam mājās ir nepieciešamība pēc kvalitatīvas virtuves tehnikas, tad droši varat vērsties pie manis.

* Man savs darbs šobrīd patīk ar to, ka vislaik ir jaunas lietas ko apgūt, nav rutīnas, jo darbs ir gan ar klientiem klātienē, gan elektroniski. 

* Šajā darbā esmu apguvis zināšanas par dažāda veida tehnikas pozīcijām, lai varētu kvalitatīvi palīdzēt rast labāko risinājumu.

* Darbs norit salonā, kur nepieciešams veikt visa veida pienākumus - darbs ar klientiem klātienē / elektroniski / tehnikas pieņemšanas / izsniegšana / kases apkalpošana un visas citas iespējamās lietas.

* Par priekšniecību varu teikt visu to labāko, pretīmnākoša un atsaucīga.

 

Par smieklīgu atgadījumu, to es varētu izstāstīt no iepriekšējo darbu pieredzes, kad strādāju tiešajā apkalpošanā. Devāmies ar kolēģi ciemos pie klientiem un viņš izlēma izmantot labierīcības. Kamēr es runāju ar sievas kundzi, viņš aptuveni 10-15 minūtes nenāk ārā. Pēc 20min ilgas spiešanas, viņš iznāk ārā un tad mājās ierodas vīrs, kurš izlemj arī uzreiz doties uz tualeti. Pēc tam, kad vīrs iznāca ārā, viņš tikai sievai noprasīja - Vai mums gadījumā nav kanalizācija sabojājusies? Tad man bija kauns par kolēģi, kurš piedirsa tā, ka smird pus māja. 

Kosmoss.
Lietotājs
helmis
70 atbildes forumā
Online: 1d 7h 53m
Redzēts 2022. gada 22. janvārī, 14:41
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 11:52
0
post

Esmu 18. gadus jauns vīrietis. Apgūstu profesiju ''Automehāniķis.''
Manā aprīkojumā ietilpst speciāls tērps, cimdi, aizsargbrilles. Dažādi elektriskie un mehāniskie mērinstrumenti un diagnostiskās iekārtas, kontroles iekārtas, kā arī datorprogrammas.
Tā kā biju jau praksē, tad varu pastāstīt, kā man viss notika parasti strādāju astoņu stundu darba dienu. Strādāju individuāli.Jācīnās ar paaugstinātu troksni, eļļainām detaļām, smagumu pārvietošanu, caurvēju, putekļiem, ilgstošu darbu vienā ķermeņa pozīcijā un redzes sasprindzinājumu. Tāpat arī man bija saskarsme ar dažādiem ķīmiskajiem šķidrumiem. Darbs man notika iekštelpās.Lai kļūtu par mehāniķi man bija jātrenē pacietība, precizitāte, psiholoģiskā līdzsvarotība, labas komunikācijas prasmes, prasmes strādāt individuāli. Personīgi prakses laikā visvairāk man darbs bija ar mašīnu motoru pārbaudi un apkopi. Smieklīgākais atgadījums: Pa nakti (prakses laikā) izsaukums kādam kungam. Protams braucam, salabojam kungam auto. Laižam klāt savu auto, un kā saka diezgan dīvaini paliek, parādās dīvaina smaka no sajūga. Ātrumā neslēdzas, uz priekšu nekust, viss kārtībā, pašiem vajadzēja auto evakuatoru un tas tāds arī interesantākais gadījums. 
Mācību posmā nav ko īsti stāstīt, jo katru dienu tikai pieraksti, saproti, apskati, turpini. :D Nju tāda mana dzīve pašlaik, bet interesantākais ir tas ka es vēl paspēju 4-5h dienā nosēdēt pie datora+ diezgan ilgi iziet ar draudzeni laukā un vēl izgulēties. Paldies ka izlasiji šo murgu!

kon4
Jauniņais
Laņģis
43 atbildes forumā
Online: 15h 9m 30s
Redzēts 2022. gada 28. martā, 13:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 14:34
0
post

Man profesija : ēdinātajs jeb pavārs.

 * Kas ir tas, kas tev tavā darbā patīk vislabāk? - Man viss labāk patīk mani darba kolēģi jeb kursa biedri.
     * Ko jaunu esi apguvis strādājot? Beidzot otro kursu devos apceļot pasaulē krutākos restornānus.
     * Kāda ir tava darbadiena ikdienā?  Celties 8 uz skolu un rukāt tik uz priekšu, katra diena man ir savādāka.
     * Kam līdzinās tavs priekšnieks/ce? Profesionālai šefpavārei.

Pavārs ir tāda profesija bez kuras neizpalikt , vienmēr kādam gribēsies est un tā bus visu mūžu , ar šo profesiju labi apgūstot visu tu varēsi izdzīvot līdz mūža galam, strādajot mācoties par pavāru tev pašā sākuma ir svarīgi visu apgūt visus mazākos sīkumus tā lai gadiem ejot uz priekšu tev ir labāk un labāk un tevi paceļ uz augšu , luni laižot šaja profesija un neko nedarot , diezvai kaut kas dzīve izdosies , profesija izsklausas viegla kas tur kaut ko pagatavot , nē tā galgii - tev iedod meistar klases ēdienu no kaut kāda krutāka restorāna un tagad pasaka pagatavo lūdzu man šadu kaut ko , nēsi macijies laidi luni visus gadus , kā tu tagad uztaisīsi šo? nekādigi tapēc pavaram ir svarigi pilnigi viss ko skolotāji māca un stāsta , stundas galvanais iedziļinaties un visam sekot līdzi. 

Ar šo profesiju esmu apguvis ļoti daudz esmu ļoti daudz ceļojis bijis visādos izbraucienos uz elegantākajiem restorāniem , kafeijnīcam , tējas namiņiem , un konditorijam Esmu iemācijies ļoti grūtus un gardus , skaistus ēdienus pagatavot esmu piedalijis daudz kur sooo ši profesija ir mans sapnis , paldies par uzmanību ja tekstā kļudas neskaidri uzrakstits atvainojos.

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “kon”Attēlu rezultāti vaicājumam “kon”Attēlu rezultāti vaicājumam “kon”

Kraapaals
Jauniņais
ツGandžijsツ
Gandžijs
117 atbildes forumā
Online: 2d 11h 55m
Redzēts 2022. gada 09. janvārī, 22:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 08:05
0
post

Principā teķi nepabeidzu , aizmaucu prom , bet mācījos par mašīnbūves speciālistu + papildus ņēmu programēšanu.

Principā no kā sastāv profesija - Mašīnbūves speciālists . Mašīnbūves speciālists strādā ar metālu , pa lielam tā ir metināšana , virpošana , fleksēšana , principā viss kas vajadzīgs servisa strādiekam. Bez šīs profesijas ir grūti iedomājama ikdiena , kādam auto ir jāremontē , vai kas cits , kas saistīts ar metālu . Par programēšanu visiem laikam ir skaidros kas tā ir pa profesiju , ko tā dara.

3. Droši var pieminēt kadu smieklīgu atgadījumu strādājot šajā profesijā, plusus un mīnusus, ieteikumus .
     * Kas ir tas, kas tev tavā darbā patīk vislabāk? Tas ka atslēga bieži pa rokai , ja vaig , var uzraut , labi, jokus pie malas . Vissvairāk patīk tas , ka šīs iemaņas ir ļoti grūti zaudēt , jebkurā brīdi vari pats salabot/izgatavot nepieiešamo , nav jadzīga meistara palīdzība par jebenijiem cipariem.
     * Ko jaunu esi apguvis strādājot? Jau minēju iepriekš.
     * Kāda ir tava darbadiena ikdienā? Pa lielam diezgan mierīga, nav steigas , ir ko skrūvēt , ir ko fleksēt un metināt , kā jau servisā.
     * Kam līdzinās tavs priekšnieks/ce? Kucei

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. oktobrī, 00:24
0
post

.

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2021. gada 02. jūlijā, 23:13.

 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Gradigais
Jauniņais
Gradigais
16 atbildes forumā
Online: 14h 53m 45s
Redzēts 1. martā, 02:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 12:27
0
post

Ceru kad spēlēšu profesionāli basketbolu.

Trenejos Liepājas komandā, kopš 10 gadu vecuma. Tagad 16. Esmu big head basketbola. Nav tādas lietas ko nezinu.

Spēlēju SG pozīcījā. Minūtes ap 20 spēlē. Punktus daudz neiemetu. Labākais moments, kad ar komandu braucām uz Sanktpēterburgu. Vot tas tik bij piedzīvojums.

Ethe
Lietotājs
532 atbildes forumā
Online: 26d 3h 57m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 00:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. decembrī, 13:13
0
post

Profesija - Industriālo grīdu betonētājs. Bet palielam celtnieks, jo tiek darīts gandrīz viss saistībā ar ēku būvniecību. Labi, paneļus, sienas neesmu licis un jumtu arī nē, es no tiem, kuri strādā zemes līmenī. ;D

Īsāk stāstot par profesiju - Sagatavojam grunti, sagatavojam veidņus, apmēram 2000 kvadrātmetru platībā (1 diena) un tad lejam tajā betonu. Pēc tam slīpējam, pulējam. Lai ielietu 2000kvm lielu grīdu, uz apmēram 20cm biezumu, prasītu 400 kubus betona, to apstrādāt ir iespējams aptuveni 12 stundās.

Vidēji mana darba diena ir 12 stundu gara, citreiz līdz pat 15-18 stundām. Strādāju 6 dienas nedēļā! :) 

You don't need to tell me that my coffee is good!

 

 

malenJkaJa*
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 11h 8m 01s
Redzēts 2022. gada 04. novembrī, 19:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. martā, 19:37
0
post

Es strādāju par datoru inženieri. Es strādāju Lielbritānijā. Mans darbs sastāv no datoru, spēļu konsolu remonta, kā arī programmēšanas atkarībā no darba devēja. Jā, es izmantoju tulku, jo es nerunāju Latvijā, tikai krievu vai angļu valodā. Mana diena ir spēcīga, atkarībā no remonta. Es strādāju apmēram 8 stundas dienā. Alga ir laba, un tas mani aizrauj. Varētu būt £ 100 par 30 min darbu. Papildus tam es studēju universitātē. Mans priekšnieks esmu es =)

do9jn
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 3h 45m 43s
Redzēts 2022. gada 24. martā, 12:07
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 18:16
1
post

ok

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 30. martā, 18:18.
Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 18m
Redzēts Vakar, 20:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. aprīlī, 08:27
0
post

Uz doto brīdi mana profesija ir celtnieks, strādāju Norvēģijā. Nekāda profesionālā izglītība šajā arodā man nav, tik cik dzīves laikā apgūts. Ņemot vērā, ka strādāju caur darbā iekārtošanas aģentūru, tad darbi parasti mainās, bet palielam tās ir fasādes. Protams darīts ir gandrīz viss, kas saistās ar celtniecību, jumti, logi, durvis, dažāda tipa fasādes, grīdas, sienas, krāsošana, vienīgi flīzējis vēl neesmu. 

Gandrīz 4 gadus Latvijā biju nostrādājis dienestā, par šo baigi neiedziļināšos, bet vienā brīdī sapratu, ka finansiāli krietni vieglāk būs doties uz ārzemēm, tapēc sāku meklēt dažādus variantus un atdūros pret celtniecību Norvēģijā, tai brīdī nebiju ar lielāko pieredzi šai jomā, bet ātri apguvu un neredzu nekādu problēmu darboties. 

Paralēli Latvijā attīstu nelielu uzņēmējdarbību, savā lauku sētā šķirņu mājputnu audzēšanu, kādam, tas var likties smieklīgi, bet parēķinot visus par un pret esmu sapratis, ka tur ir reāli nākotne, jo viss, kas saistīts ar ēdienu neizzudīs. Protams impērija nekāda nesanāks noteikti, bet lai nodrošinātu normālu dzīvi, neredzu problēmu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 280 ( 2813 skatījumi )
Meth, Fēnikss, Pīle, cruelcin, luīze, Nurmachimaevmakachev, 🌿🌿🌿, Pizhikz., duum, motty, Kristy, Hybrid Minds, AndisKoks, gary, traitors, NewbieEU*, Kide54, Сhrееру©, NerealsKabans, Gamora, inar4xx, 575, love_me, mrfouley, bicis no MOSS, Tessa&Hardin, tenblunt, Latvians, Spridzeklis, Fruzenty, Enemijs, Krista, Mcmz, 2nf*, KickMan Kick, aimbatten (;, pankuksh, duck, santiz, beijbe_, who`s who, Pīļuks, vytuls, Aut0ft, SintijaL, Zane, Minnia, Kiwi :], Wunderschlange, pigmi , alska, Gloks, Techno Vikings, akasi, Agneshuks, RushFuck, Pickle Laura, HSkill, knejvs, phine, Piziks, ~Evils~, Kikii., Oz1ris, Hazard, Boris, ⚒️Stoick the Vast⚒️, bnation-, wishuamerryc, Jazeps Vitols, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Bridzaa, eKs., Anna, Arch, Kamiks, GoodLike, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., MENDIJA, Venta, Faacha, Dzēsts lietotājs3133033, Crack, mrs. doubtfire, Minimi, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Klaus, ZirguZaglis, KenT1k, Snuffeklis, Lacz, Canep, Jackass3D, 2kk, concijs, efka, ReactivE., Mohit, wind, Strelnieks., prote1ns, PooKa, hehegeeva, enrico, K@@SiS, skyya, OSKARSS32, Siguldietis, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kizit, keKei, ChmooZvaigzne, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, REKTOPUSS, 25CM, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, klubuJuris, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, Capture, Deu, Draiskule, jollylv, Obijs, Emoji, do9jn, ScoRp1oN^^, malenJkaJa*, kik0, 0blivionx, X-pAc, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, sсhoKKur-, ZeltaBlack, - З Л О -, intars45, w3Ed!ch7, BANZAI, milkhouse`, angiiins, Ethe, BARBARIAN, konstance, NinjaC5, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Gradigais, activision, Weksijs, Exc, Kraapaals, kon4, Sniedzinjsh, Baltais, Kosmoss., jevrika, stulbs, Matriks, Cheriss, Kriksons, auns, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, malbaro, VILKNADZIS, ILL BILL, Leh , LowSkillL, Šķiedra, Celms, eena, Kristersss, FIIR1M, rronijs, Wolfyy, exe, KoKoC, CharmZ, Krisiic, tomts, Amors, Mazaciepa, Haiduk, BRATSKY KRUG, Rindindin, Bastaardio777 , SniegaRausis, ethereum, magisterial , nenshuks, Paldies., qppykt, Purpel, chubs, not hns, Oskars.R, ERIKS K, radžiņš, Bubliks, snowqueen111, caw, <FiZz>, Pilots, no-legal, xvid, seskosio, VendeN, Naft'līns, ⛔lolwut?, deewekzij, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., СТИЛЬ., HUSEINS88, Kikaaa, è’lei, MaxFly, Kr!st1nkaa, LapIn, dzēsts profils, Lauku puika a.k.a hnc. , RagnaR, HaTeMeZzz, latvietis75, cheburashka, -Zajka-, duffer, C0ppy, Diademantus, Emīls., Dinarzz, Jetta, daryl, **MoHiTo**, Vaaveriite*_^, gucci, sixed, blonda, **Nezināmā**, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, EvE, Riepa, slAyzorkjeeee-, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Laggato, nisker, arthurqee, WickedLady, bEEEr, lauvasdeeels, Incorrigible qwz, Lvbulta, Grizzlijs, socket.io, Edward, Cietvīrs , toxicated, paseeta, SiGoNs, 3G_LITRS, SINCAS_MONSTRS, ★ToughEnough★, Sin4a, Remember-ME, spokio, CepumCepuminshhh, Singapuras DAGS, Otte, HakeRs, John Doe, hakerl1nk, Hvz, MiXiEEE, Dzonis, 47th, Kalvix, Fūdiņš, HaRZz, Chemp1k, iFamous, Yakuza, Witch, Snicker, Chemijs