bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
4
1
topic
Crack :/
Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts Vakar, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. martā, 21:59

Njam... nekas šāds nav darīts jau gadus 7+/-... bet nu jā... sakarā ar to, ka aiz gara laika lejupielādēju kick cs 1.6, tad nu moš jāpaskatas kas šeit notiek...

Pēdējos divdesmit piecus gadus mani sauc Raivis... Dzīvoju palielam Norvēģijā, uz doto brīdi esmu piezemējies pilsētā ar nosaukumu Honefoss, bet nu būts pa pus norvēģiju... kamēr esmu LV tad esmu satiekams Raunā.

Brīvajā laikā aizraujos ar copi, vnk apkārtnes iepazīšanu un to pašu kompi... 

Nez vai to var saukt par hobiju vai kā, bet man ir burvīga sieva un divas burvīgas princeses, ar kurām arī aiziet liela daļa brīvais laiks, kamēr esmu LV... plusā tam visam ir sava neliela saimniecība... 

Darbojos celtniecībā un tīri labi, tas iet pie sirds, tapēc to daļēji arī varētu nosaukt kā hobiju, protams brīžos, kad taisu, to, kas patīk un aizrauj...

LV ir maza, tapēc ir jāizbauda pasaule... it īpaši nebaidotos par Corona vīrusu ;D... savulaik ir ceļots pa Lietuvu, Igauniju, Poliju, Nīderlandi, Franciju, Beļģiju, Zviedriju, Somiju, Norvēģiju, Čehiju... bet nu vēl gribas tikt līdz Austrijai, Itālijai... bet ar laiku pievienot štatus un ko eksotiskāku...

Sevi raksturotu, kā brīžam pārāk nopietnu... laiks kad varēja ākstīties un baudīt dzīvi ir garām... jāpievēršas nopietnākām lietām...

Brīvdienās kamēr nebij ko darīt, ienāca prātā stulba ideja - lejupielādēt cs, atradu lejupielādi caur kick.lv un tpc arī te uzturos... +/- kautcik aktīvs dd2... 

 

Par spēlēm:

Pagaidām esmu sastopams zem nika "Crack"... turpinu lietot, šo, jo izmantoju spēlē Gunz... 

Agrāk biju sastopams, kā KaTaSHi vai KaTaSHiKuN un vēl citi, bet tas bijis jau entos gadus atpakaļ... īpaši vairs neatceros.... jo kājau minēju... tik tagad atsāku spēlēt...

 

Tabloīdos parasti esmu pa vidam... iekš dd2... bet kopš seniem laikiem aizrauj ZM+War3 serveri... tur gan turos augšgalā... 

Lab, īsumā tas arī viss, ko pagaidām varu iedomāties...

Jauku vakaru...

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. martā, 09:57
0
post

cau

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 50m
Redzēts Vakar, 14:39
Pievienots, 2020. gada 27. martā, 00:30
0
post

Sveicināts.

duffer
Jauniņais
duffer
69 atbildes forumā
Online: 1d 9h 10m
Redzēts 2020. gada 06. septembrī, 18:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. martā, 10:01
0
post

Holla! 

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2020. gada 27. martā, 10:42
0
post

Ģimenes cilvēks, jauki. Ja ir pamanīts DD2 serverī, it īpaši pie c durvīm , protams ja vēro ar awp uz to pusi. Kad tu esi serverī un man ir awp, tad to es daru regulāri, gaidu tevi pie c durvīm nokrītam. :D

Esi sveicināts!

Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 47d 6h 23m
Redzēts Vakar, 21:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. martā, 12:57
0
post

Ņemšu vērā ;D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0