bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
1
topic
NESKAIDRĪBA AR VIP @JB
NoBodijs
Jauniņais
JB Atkaris
344 atbildes forumā
Online: 11d 12h 22m
Redzēts 2021. gada 08. oktobrī, 07:26
Pievienots, 2020. gada 09. aprīlī, 13:17

Kā tas var būt, ka spēlētājs BEZ VIP`a saņem lielāku attalgojumu par uzvarētu raundu, nekā spēlētājs, kuram ir nopirkts VIP`s ???

Parunāsim konkrētāk par šo punktu:

                             * 4 reizes lielāki attalgojumi par pretinieka nošaušanu vai uzvarām

                             [http://jb.kick.lv] Dzivie terori par uzvaru sanem  88  punktus! jā, tik tiešām Vāverīte , kuram ir VIP`s saņēma TIKAI 88 dolārus.

Tikmēr spēlētājs, kuram nav VIP, man raksta sekojošo:

                             *NoBodyEpic [Element of Love Bomžariks] NoBodyEpic : 160 ar kaut ko
                             *NoBodyEpic [Element of Love Bomžariks] NoBodyEpic : ne vaver man parada 88, bet kur nauda ir, tur ieskaita 166

Jautājums, kur ir tie ķip "4x lielāki attalgojumi par uzvarām" ? tā nav spēlētāju maldināšana, lai tikai spēlētāji pirktu VIP`us ??

Pierādījumi : https://failiem.lv/u/bk8kzva9

P.S . - no vāverītes. ^^

 

Pēdējo reizi rediģēja NoBodijs, 2020. gada 09. aprīlī, 19:46.

All Monsters Are Human | Scary art, Sky art, Spook houses

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. aprīlī, 16:04
0
post

Kā jau serveri minēju ka VIP saņem vairāk par nogalinātu CT vai TS. Tieši tas pats ir rakstīs servera info kad uzmet čatā. Tu saņem vairāk ja nogalini pats CT vai uzvari kāda duelī. Šodien iegāju ar citu nick un spēlēju un man deva naudu par to ka viss komanda uzvar. 

 


Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. aprīlī, 22:04
0
post

Paskatījos un tiešām bija kļūda

vipi saņēma tik cik parādīts par uzvaru, savukārt pārējie saņēma 2x vairāk

 

tātad:

1. izlaboju lai dotu vipiem vairāk

2. sms veikalā izlaboju uz:

 

Tur ir 2x nevis tāpēc ka kicks maldina cilvēkus lai no tiem izspiestu naudu kā izskatās ka tu esi izrāvīs no kkadas dirsas tādu variantu :D

bet tāpēc ka pēdējos updeitos bija sistēmas kuras pilnībā izmainīja round attalgojumsu padarot beigu attalgojumus 10x lielākus kā agrāk, līdz ar to bonus x4 bija pārāk daudz, un vnk mums aizmirsās izlabot to vipu aprakstā pēc updeita.

 

Paldies par atrasto bagu.

Uzraksti man ja gribi par šo nelielu vipiņu.

 

TC

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 09. aprīlī, 22:04.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0