bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
3
12
topic
Sūdzība @ JB Dzonis
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 6 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 19:08

 

1. Admins nepilda savus pienākumus un permanentā warno par nepatiesu /calladmin'u.
2. DEMO
3. Pēdējais raunds, kad sākās hns diena + mazliet vēl kādu 1 min pirms pēdējā raunda.
4. 90.139.238.126    STEAM_1:0:1089858353
5. Dzonis
6. Admins nepilda savus pienākumus un permanentā warno par nepatiesu /calladmin'u.
7. jail_healbrake_fix
8. JB

Situācija: Vadītājs teica, kurš pirmais izies reisu, izdzīvos. Es izgāju, mani nošāva. Nebija minēts, ka nedrīkst šmaukties.

[CBAN] Your warnings have been changed
[CBAN] Admin Dzonis warned rahhtw ( Nepaties calladmin )

Reāli no Dzoņa kā no admina nav pilnīgi nekāda jēga. Cik reizes esmu teicis, lai noslayo par dažādiem FK, puikam viss vienalga. 
Pie tam, (ok nebija 2 fk), bet kā var nesaukt citu adminu uz serveri, ja esošais nepilda pienākumus un vēl ignorē admin čatā, kad viņu saucu.

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2020. gada 07. maijā, 19:09.
Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 19:11
2
post

Bļaviens tu katru reizi nac jb un raudi par katru sīkumu.Besī jau tevī klausīties!Tu TTT savus pienakumus pildi? a ja pareizi kad tev paprasa par slay tad ir pofig vai tad ta nav?

Pirmkārt wārns tika noņemt ko vajadzetu redzet demo.

otrkārt bija nepatiess calladmins no tavas puses jo 2 fk nebija ko tu pats atzini. So es domaju sudziba ir aplama

Paskaties uz sevi pirms sudzies par citiem.Un pietiks nak jb un pec tam raudat:)

Un komanda bija izies racu , ja saka ka jajiet reis tad vinš ir jajiet ka  pienakas.

Pēdējo reizi rediģēja Dzonis, 2020. gada 07. maijā, 19:13.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 20:03
0
post
 

Pie tam, (ok nebija 2 fk), bet kā var nesaukt citu adminu uz serveri, ja esošais nepilda pienākumus un vēl ignorē admin čatā, kad viņu saucu.

Tad priekš kam tu raksti sūdzību ja tu pats uztaisi calladmin par 2 freekill kurus tu pats atzīsti ka nebija. Admins uzlika warn un pēc tam noņēma. Es Dzoņa vieta neliktu nekādus warnus bet pateiktu spēlētājam lai netaisa fake calladmin un ja turpinās tiks sodīts, bet nu saņēmi warn kuru pēctam noņēma. Sūdzība galig bezjēdzīga 

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 08. maijā, 18:30.


Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 20:08
0
post

Rahh, pirmkārt atslābsti vienreiz. Noteikumi nav sakārtoti, tas visiem skaidrs. Tu obviously csā ienāc nevis izbaudīt laiku bet takā kautkādā konvejerā, lai visi būtu vienādi un darītu visu pēc noteikumiem. Otrkārt, pasaki man, kā admins var slayot kādu tikai pamatojoties uz to ko tu viņam saki? Adminam ir jābūt pārliecinātam par pārkāpumu pirms soda, tādēļ nevar tā vnk ka tu pasaki lai slayo un uzreiz viss notiksies. Jau esmu redzējis situācijas kur tev vispār nav taisnības un tu ej pīkstēt pie admina lai slayo. Turklāt chist kapēc taisi sūdzību ja warni noņemti?

#Cirks

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 08. maijā, 18:31.

Njam

Hvz
Skatās sākumlapu
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1309 atbildes forumā
Online: 91d 9h 58m
Redzēts pirms 45 sekundēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 21:13
1
post

Da jb ka Magonītis teica ka ir tīrākais cirks un neko jēdzīgu nevar tur darīt, admini nejēdz neko un dalu kad viņi ir serveri viņi sēž afk. No patreizējiem adminiem var nesagaidīt kautko jedzīgu, vsjo .

Jebkurš var ienākt vakarā JB iekšā ct un taisīt fk maza iespēja ka kads admins pamanīs vai ari būs kads iekšā. Ar fragošanu tas pats ieprieķšejā diena iegāju jb pafragot admins mūsu patstāvīgais stāv un skatās.

Varbūt adminiem maz pieredze ir ar JB noteikumiem un MAIN jabūt mazliet stiprākam, ā pag tas ar ir pazudis.

(+1 warn)

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 08. maijā, 18:31.

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 18h 8m
Redzēts pirms 15 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 21:30
1
post

Es teicu, kas izies race tas izdzīvos, iziet race nozīmē iet race tu negāji race un vispār nezinu, kā šitas prikols radās, bet gan jau kāds jokodams 1 reiz tā izdarīja un tad citi sāka tā darīt ķipa "ā neteica, ka nedrīkst šmaukties" a kāds teica, ka drīkst šmaukties?

Nekur noteikumos par šo nav rakstīts un ir stūlbi piesieties, kam tādam, jo tas ir neloģiski, tev ir jāiet race.

Ja sāktu piesieties par katru nieku tikpat labi CT pasaka visi seko un tu neseko, tevi nošauj, ko tu darīsi teiksi "tu neteici, ka nedrīkst nesekot".... stulbi taču.

Jādomā ar galvu un nevajag stūlbumus izdomāt šitādus, pats taču arī esi bijis admins.

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 08. maijā, 18:32.

 

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 6h 48m
Redzēts pirms 49 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 22:35
2
post

 No patreizējiem adminiem var nesagaidīt kautko jedzīgu, vsjo .

Es kruts admins, nemelo.

Ja sāktu piesieties par katru nieku tikpat labi CT pasaka visi seko un tu neseko, tevi nošauj, ko tu darīsi teiksi "tu neteici, ka nedrīkst nesekot".... stulbi taču.

Tās Ir Divas dažādas lietas, brīnums, ka vēl IRL ar IG nesalīdzināji.

Runājot par sūdzību,

Lika iziet race, race ir iziets, kad nonāc gala punktā jeb finišā, rahs šmaucoties nonāca gala punktā.  Ct nebija aizliedzis šmaukties, līdz ar to Rahs to varēja izmantot savā labā un negodīgi uzvarēt.

@Dzonis Nezinu vai tu biji afk, vai arī speciāli ignorēji rahu, bet tā nevajag.

Calladmins nebūtu uztaisīts, ja Dzonis būtu viņam atbildējis, kā jau teicu, nezinu vai viņš afkoja, vai arī vienkārši ignorēja viņu.

Sūdzība patiesa, Dzonim knipis pa ausīm, pārējiem warn :shlop: spameri jūs. :nunu:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0