bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
11
2
topic
Čemai vajag updeitu?
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. maijā, 22:35

Šī ir pavisam vienkārša diskusija kurā gribu noskaidrot vai jūsu prāt vajag tur kādu lielu updeitu.

Updeiti mēdz palīdzēt noturēt jautrību utt, bet es skatos ka šobrīd tur jau tās netrūkst.

 

Saistītas tēmas

* POKERS - šobrīd tas stāv iespējamo lietu ko jātaisa nākotnē sarakstā, sakarā ar to ka to ir juridiski likumīgi riskanti veidot kāmēr nav ar juristu officiāli viss sakārtots līdz pēdējam iespējamam punktam

 
Vairāk info par Pokeru

* DURAKS vai ZOLE - pagaidam nav aktuali sakara ar to ka salidzinot ar citu veidu spelem - atri apnik un lidz ar to tas iespejams nebutu ta darba vērts.

 

Zināmie bagi čemā:

1. Ja ir neizšķirts tad pirmais kurš pievienojās spēlei uzvar
2. čata ziņas pazūd kad pārlādē lapu

mini updeiti ko vajag:

1. limits pret spamu čatā
 

 

Diskutējamie updeiti:

1. Fun updeits.
Updeits ka, piemēram, būtu pievienota klāt trešā kārta: [1] 1 cipars [2] 2 cipars [3] random bonuss. Random bonuss dotu kādu random fīču - piemēram "ja tev ciparu summa ir zem 900, tad pieskaitas klāt katram ciparam 300" vai arī "20% iespēja iznīcināt katra tava pretinieka pirmo skaitli" vai "visu speletaju pirmais cipars samazinas uz pusi" un tamlidzigi.
šāds updeits būtu NEREALI sarezgits un loti daudziem nepatiktu, bet tas padaritu sho speli mazliet lidzigaku pokeram, ka "tu vari ceret ka uzvaresi ar labam kartim(skaitliem) bet var but peksns paversiens beigas ). iespejams ka ja shadu sistemu veidotu, tad butu jataisa sho uz vienkarshi daudz mazaku bonusu, lai tas butu kaut kas rets, nevis ka tas diktē kā noris spēle.

2. Kritiskais cipars
10% iespēja ka var izkrist cipars 1-2000, nevis kā 90% gadijumu kad ir 1-1000.

3. Čemas moderātora pieeja - kuri varētu banot citus no čemas čata par lamāšanos.

 

Droši izsakieties, varbūt ir kādi bagi, idejas ko vēl nezinu.
saakiet atklāti ja jums manas lielo updeitu idejas liekas stulbas - tikai pamatojiet obligāti kāpēc.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 17. maijā, 23:17.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 23. maijā, 21:49
0
post

Tātad 2 mani ierosinājumi, kas pēc manām domām ir ŠAUSMĪGI vajadzīgi....

1.Izveidot čemā papildus kontu, kur tu vari ielikt naudu un izņemt 1x stundā noteiktu daudzumu, lai cilvēki nesadarbotos, kā tas pašlaik notiek šobrīd, 6 cilvēki aptīra citus, kas nav diezgan normāli, ja pēc tam izdala visu atpakaļ....tādā veidā sagrābjot naudu...

Ierosinu papildus kontu, lai nevarētu iemest all in uzreiz, piemēram tev stāv 10eur un gribi iet uz 30centiem, bet kā 1 ieiet ar 10eur, obligāti jāmet līdz....

Iespējams to var novietot šeit, virs coiniem ar ieur valūtu 

2.Otrais ierosinājums, pārveidot critical...

Esmu paspēlējis un sapratis, ka critical ir diezgan stulbs :(...

Uzskatu, ka jāpārveido šos te ''criticalus'' un uzlikt, ka tikai kā otrais skaitlis viņš var izkrist, lai cilvēki vairāk riskētu uz otrā skaitļa un blefotu vairāk, nevis kā tas ir pašlaik, izkrīt kritikals un VSJO, uzvara ir tava, kā tas ir Stila situācijā...

So jā, vēlētos, lai šos ieteikumus īsteno.

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 13 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. maijā, 21:53
1
post

Piekrītu ventai par 1 ideju, tas ir tizli, Čemā ļoti daudzi cilvēki sadarbojas un aptīra citus, kad uzvar atdod viens otram naudu atpkaļ un sadala vinnestu uz pusēm vēl, kkāda hujova, tos atsaldeņus visp vjg izspert ārā no šejienes.

СТИЛЬ.
Jauniņais
ПРОНИКАТЕЛЬ ПЕЩЕР
311 atbildes forumā
Online: 17d 17h 38m
Redzēts 2020. gada 25. maijā, 20:01
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. maijā, 14:20
0
post

@Ventas ieteikums 

1.Piekrītu 100% , parakstos pie katra vārda.

2.Par kritkalu arī piekrītu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. maijā, 14:40
4
post

1. Sadarbošanas / banku limiti - vai saprotiet ka ja taisitu kko tadu ka standarta speletajs, kurs nav kkads pro, vispar nesapratis kas notiek?

piemers: es neesmu chemas pro, es ieeju uzlikt uz paris partijam likmes, uzreiz ja uzvaru, es lielako dalju naudas noguldu atpakalj.

Ka ari ja es zaudeju vissu, sanak es nevaru velreiz nemaz iznemt?

Es ta saprotu ka tas ir nepatikami ka cilveki sadarbojas, bet shie risinajumi piedavatie izklausas neeeereali stulbi un ka pat nepalidzes pret to isti, tikai aizbaidis speletajus. Neesmu droshs ka tam vispar pastav risinajums, kaut kada limeni vienmer kads sadarbosies un ar ieteiktajiem risinajumiem tapat sadarbotos un tikai vinjiem tas butu neertak.

 

2. isti nesapratu ko tu doma ar to ka "iznem pirmo kritikalu lai cilveki vairak blefotu" jo tas tieshi samazinatu blefoshanu uz pussi, jo tieshi izliekot ka tu dabuji pirmo kritialu tu vari blefot.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 24. maijā, 16:38
0
post

Tad atstāj kā ir, netaisos diskutēt un apstrīdēt tavu lēmumu, tev labāk zināt :D....

Visi kas spēlē čemu katru, katru otro dienu, piekritīs man, ka kautkas šāds ir vaajadzīgs, bet nu jamm...

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. maijā, 22:03
0
post

nēnēnē - diskusijas ir labas, arī ar to sadarbību čemā, tu neesi vienīgais kurš par to runāja, vnk tas ka šobrīd es īpaši tajā neesmu iedziļinājies, man nav skaidrs veids kā varētu to kaut kā kontrolēt neliekot ciest citiem spēlētājiem.

nu precīzāk runājot vēl 1 izņemot tevi par to man rakstīja, kaut kā nesaprotami gandŗiz prasot lai viņus par to soda, kad es vnk vispār nesapratu par ko iet un runa un kā viņš domā ka to varētu pierādīt vai novērst tādas siutācijas.

 

Pēdējās dienās čemā padarītais:

* 20 minūtes kopš spēlē( uzliek likmi) čemā pārskaitot ieiro tiks ieturēta komisija, tas ir lai apgrūtinātu sadarbošanos čemā. Sīkāks info izlasāms ieiro sadaļā. ( ir redzams ļoti skaidrs brīdinājums ieiro sadaļā cik ilgs laiks vēl palicis līdz būs bezmaksas pārskaitījumi )
* Kritiskais cipars tagad ir sarkanīgā krāsā un darbojas uz principu ka ir nevis 6% iespēja dabūt 1-2000%, bet ka ir 3% iespēja dabūt 1000-1500. Tiek vēl apsvērts to samazināt uz 2%;
* bloķēto lietotāju ziņas vairāk nebūs redzamas ( tos kurus katrs ir nobloķējis sev )
* pievienotas podziņas lai var daudz ātrāk ielikt vai izņemt coinus.
* Izlaboti nederīgie čata lietotāju nicku linki.

 

Ar to laikam pagaidām "čemas updeits" skaitās pabeigts.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 28. maijā, 22:08.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 177 ( 2957 skatījumi )
Tessa&Hardin, aBL, santiz, Sherminators, Arnold, Pīļuks, Diplomāts, BaJIeHoK^, valerkyy, Friška, Martinshhh, Jackass3D, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Mate220, Siguldietis, mohammed, cruelcin, comicfyou, BANZAI, bnation-, MAIZE., pigmi , Kr!st1nkaa, Chemijs, medalus, Fruzenty, izpirtirpeklis, akasi, SintijaL, Pickle Laura, Venta, Uudrito*, RagnaR, LDZA, 🌿🌿🌿, KlameX, Beyondz, ethereum, adjustable, Сhrееру©, AndisKoks, knejvs, Wunderschlange, no-legal, pankuksh, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Gamora, Krisiittz, bratans, Latvians, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, ZnT, malbaro, magisterial , Yakuza, maar4a, ScoRp1oN^^, Paldies., Flabijs, JērsA, HSkill, Capture, Pilots, daryl, SniegaRausis, prote1ns, G$ SHOOTER, BMW | e46, FireFun#TnT, phine, KonQx, Em4a, Agneshuks, Witch, MENDIJA, СТИЛЬ., sсhoKKur-, 3101, ozijs, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Kiwi :], jevrika, not hns, bitchzzzz, Wukong, Lacz, Hvz, Fūdiņš, Flaatroon, DEVIL_BOY, aim.ru~~~~~, yostu, HaRZz, <FiZz>, **MoHiTo**, PooKa, Maruzha, wind, ihavelocity, behemoth, skeleMF, Teejin, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Королева, Šķiedra, SINCAS_MONSTRS, jollylv, chubs, Chemp1k, Pivafresh`, **Nezināmā**, dzēsts profils, Riepa, HaTeMeZzz, 2kk, TwiZzy^, petunija, Kristersss, Andzh, Prometajs, Celms, batyshka22225, Minimi, Oskars.R, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Nurmachimaevmakachev, Musitis, Exc, NORMALY, deewekzij, pTb|SPYDER, hehegeeva, Vaaveriite*_^, Rubax, Wolfyy, Valtero, LoyC, Swizy, kraims, Obijs, enrico, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Fantograms, Dzonis, Diademantus, Lauku puika a.k.a hnc. , ★ToughEnough★, navbans1, black cobra, MarisM, naviat, radžiņš, BRATSKY KRUG, Kikii., ~Evils~, tenblunt, Amors, Hybrid Minds, Strelnieks., StaFFорд, Zalkt!S, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, M*Z*, Skies, LaQ, Hazard, siirups, Matriks, who`s who, kakaataajs, Snicker, Ebyrn, Enemijs, Struncis, Mežpils