bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
14
0
topic
CSGO diskusija
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 22:44

Jau ir pagājis ilgs laiks kopš iepriešējo reizi tika vērts csgo serveris kickā.

agrāk tika mēģināts vērt pub un arena serverus, un bija savākts kārtīgs adminu sastāvs, un konkursi, bet pieņemsim ka kaut kas netika darīts pareizi vai ka nebija īstais brīdis, un es gribētu pamēģināt tagad atvērt vēlreiz kādu šaujamo modu kurā tieši kickieši var savākties un viens pret otru pašaudīties.

Es gribētu dzirdēt viedokļus par to:

1. Kādu modu būtu labāk vērt - un obligāti pamato kāpēc tieši to

2. Ko darīt lai noturētu cilvēkus, un vai varbūt būtu kaut kas ko tieši tu varētu darīt lai ar to palīdzētu.

3. vai tu gribētu būt admins, kāda tev ir pieredze, kāpēc tev liekas ka tu būtu labs admins?

postiem nav jābūt pēc šiem punktiem, bet nu tas būtu svarīgākais ko gribu noskaidrot.

 

* Komentāri kuri nesaturēs neko produktīvu tiks dzēsti, un lietotājs var tikt pat brīdīnāts ja komentārs būt acīmredzams spams vai depresīvi teksti kā "nav jegas" utt.

* Mēģināšu šo tēmu slēgt un izdarīt publiskus secinājumus līdz 26 maijam ( nedēļu kopš šī topika izveides ), lai būtu laiks iespējams jau atvērt serveri pirms man atkal jābrauc prom strādāt uz kuģi.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2021. gada 19. maijā, 22:45.

𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 22:48
0
post

1. Kādu modu būtu labāk vērt - AIM ARENA , RETAKE. 

2. Ko darīt lai noturētu cilvēkus, un vai varbūt būtu kaut kas ko tieši tu varētu darīt lai ar to palīdzētu. - Keisus samest lai dropojas , mapes beigas m kautvai pa 3centi :DDDD

3. vai tu gribētu būt admins, kāda tev ir pieredze, kāpēc tev liekas ka tu būtu labs admins? Bruhhhh , ne , pats ietu ar [ aim ] skraidit.... xD

Жизнь — это вопрос времени.

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 22:56
0
post

Ehhhh nebiju laikam tajā laikā, kad bija csgo arēnā vai pubs. Bet es domāju vajadzētu vēlreiz mēģināt atvērt to pašu arēnu vai pubu un veidot pēc iespējas vairāk konkursus, lai piesaistītu jaunus spēlētājus kā arī sanākt labu adminu sastāvu, kas nezudīs un sekos līdz servera pārkāpējiem. Izveidot speciālu grupu, kas atbildes par konkursiem iekš csgo servera un pieņemt kādus 2 cilvēkus. Ja šie serveri aizietu un būtu ideāli sakomplektēts kolektīvs tad viss izdotos. Ar laiku jau varētu mēģināt atvērt vēl kādu csgo serveri piemēram to pašu JB (zinu ka daudz meitenes spēles :yeah: . ) 

Bet sākumā serveri noteikti vajadzētu pubu. 

Es varētu šad tad nosponsorēt kādu naudas balvu vai Steam balvas, vai kādu skinu. 

Es noteikti ka gribētu būt admins, jo es kruts :D Da nē nē, es takā 1.6 vairs nespēlēju un tas būs rets gadījums. Jo pārsvarā tagad spēlēšu csgo, ka to darīju iepriekš kad apnika 1.6. Un kā arī ir iespēja iegūt pieredzi csgo adminēšana tad kāpēc gan ne? :huehue:

 

P.S - piekrītu lgm ka tā būtu viena no labākajām idejām ka noturēt spēlētājus. Es sākumam varētu nosponsorēt lādes 

#arena #chemijsdodaudu #Kanāda #Latvija #status #csgo

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2021. gada 19. maijā, 23:08.


Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 23:00
0
post

Es personīgi arī uzskatu ka lai būtu iespējams kicka csgo attīstit, vajag tieši tādu kārtīgi šaujamo modu - tatād tieši pubs vai arena - zinu ka periodiski cilveki ierunajas par bb un dr modiem, neredzu gandrīz nekādu iespējamu veidu kā tādos modos varētu dabūt vairāk par pāris cilvēkiem, kāmoēr pub tipa serveros spēlē periodiski visi.

cik saprotu csgo speletaji ir loti "izdreseti" uz to ka vajag steam skinu balvas par ... vissu un visur, tāpēc jā, ja būtu konkursi, tieši csgo skinu balvas būtu prioritāte.

Jā, ja atkal vērsim kickā serveri, tad obligāti pirms atvēršanās būs jāatrod vismaz 4 aktīvusa adminus, kur vismaz 2 būs uzņēmušies pieskatīt aktivitātes un konkursus serverī.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Skatās sākumlapu
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 17h 56m
Redzēts pirms 1 minūtes
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 23:04
1
post

Tātad es gribētu redzēt pubu, jo arēnu nebūtu jēgas vērt vaļā sakarā ar to ka ir identy, bet pubs, cilvēki kuri spele identy pubā, kad tas ir pilns noteikti meklēs kur citur spelet, so yeah, pluss pubs butu laba vieta kur iesildīties prieks 5v5 aka competitive 

Lai noturētu cilvēkus konkursi, balvas forumā par to, ranku sistēma, csgo ranku nevis 1.6 ranku, iespeja pirkt skinus ieročiem par kaut kadiem ipašiem bonusa punktiem 

 

Hmmm par adminu, csgo man nav bijusi pieredze nekur adminēt, bet kāpēc gan lai nebūtu šī pirmā vieta kur es to daru?

 

 

Papildinājums, cilvēki kas nav spēlējuši arī varētu iemācīties spēlēt pubā, nevis casual kur tevi iemet pret kkadiem pro

 

Pēdējo reizi rediģēja ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, 2021. gada 19. maijā, 23:08.

jollylv
Jauniņais
Meitene zeltene
𝐿𝑖𝑙 𝑃𝑎𝑛𝑑𝑎
Džollī
1864 atbildes forumā
Online: 162d 9h 45m
Redzēts 27. martā, 21:38
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 23:06
0
post

Cerams, ka warn nedabūšu, jo daudz no cs go nesaprotu, bet nu es labprāt paspēlētu cs go ar zināmiem cilvēkiem no šejienes :) jo es kā nūbe cs go, ieejot kaut kur citur spēlēt (serverī i mean) saprotu, ka neko nesaprotu un, manuprāt, šī būtu lieliska iespēja patrennēties un nu jā laikam tas skaitās pubs, kur vienkārši skrien un šauj un mirsti un atkal dzimsti un nu jūs jau sapratāt :)

 

 

 

 

Welcome to the show... Welcome to my life!

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 14h 57m
Redzēts 23. martā, 18:43
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 23:24
0
post

Kā rūdīts puberis es arī labprāt redzētu KICK PUB GO serveri. Tas būtu optimālākais variants, lai turēos tauta.

Kā noturēt cilvēkus? Turi serveri ieslēgtu.

Vai es gribēu būt admins? Tā kā, visticamāk, spēlētu tajā serverī droši var uzreiz uzlikt man xkick, xslay, xgag komandas.

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 23:29
0
post

Es esmu par cs go arēnu.Zinu, ka, identy ir konkurenti, bet būs pašiem savs. Plz plz plzzzz

Varētu tāpat kā 1.6 serveros, celt itemus un naudiņas.

#arēnas

​​​​​​

medalus
Lietotājs
1561 atbildes forumā
Online: 94d 11h 27m
Redzēts 26. februārī, 13:31
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 23:40
0
post

paskatoties uz kaimiņu serveriem, var secināt, ka kaut ko vērt ir par vēlu, vilciens aizbraucis. ilgtermiņā ar viņiem neizkonkurēs, serveris mirs. ja tev tiešām kaut kas ir jāver, tad ver pub, jo tas viņiem ir pamiris un, iespējams, tu vari uztaisīt kaut ko krutāku, par to kas ir viņiem, lai kaut kā piesaistītu. community serveros nesēžu, tāpēc nav man šis nav aktuāli.

image

edit: viņiem pat ir savs mu :D
ja godīgi turēties pie 1.6 nav gudri, jo spēle nav un vairs nebūs augoša. spēļu serveri citām spēlēm ir pareizais virziens komūnam, bet manuprāt csgo ir par vēlu, to jau kāds ir iekarojis, vari mēģināt kaut kādu MC, Rust? Ark? nu nezinu, reāli uz kaut ko citu fokusēties un mēģināt izcelties.

Pēdējo reizi rediģēja medalus, 2021. gada 19. maijā, 23:44.
ayy
Lietotājs++
186 atbildes forumā
Online: 5d 2h 27m
Redzēts 2022. gada 11. novembrī, 16:46
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 23:53
2
post

@medalus čali tu ieej 11 vakarā nedēļās vidū  un kaut ko noscreeno un saki, ka dead serveri

identy pub -

 

identy arena - 

 

chill.lv pub - 

 

Vienīgie dead  serveri ir visi kick.lv serveri ar fake botiem beidzu te spēlēt ap 2015 gada beigām , jo cs:go saistīja vairāk.

gl

maybe jaieliek tik jobani soundi kā kick.lv čatā cs:go serverī un būs 20/20 24/7

 

 

Pēdējo reizi rediģēja ayy, 2021. gada 20. maijā, 00:01.

 

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 00:20
0
post

yow beidzot es redzu šo topiku paldies cheiijam !

Vienozīmīgi ka pub bet arena nabutu ari slikta ideja puba aktivitate būtu 100 % labāka ! ja viss izdosies un spes pubs noturēt aktivitāti tad jau ari var domat moshk par otru serveri arēnu !!! 

Es varu droši palidzēt rīkot konkurus ar balvām ko sponsorēšu piemeram skiniem caseiem giftcardiem mazam naudas balvām priekš kikiešiem somas lietas  !!! da vienalga lai tik palidzetu noturet aktivitāti !

Es gribētu būt admins bet ja ir labāki kandidāti kas jau ir ar pieredzi tad tiem jādod priekšroka jo man csgo adminešana nekada vēl nav bijusi ! bet takā es droši būšu tas kas tur ļoti daudz pavadīs laika tad es varetu iegūt jaunu pieredzi csgo darot kautko tadu ari!  

 

#laikspārmaiņām 

 

 

 

 

NO MORE ???

k0minax
Jauniņais
Pečka
13 atbildes forumā
Online: 2d 13h 59m
Redzēts 14. janvārī, 00:26
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 00:24
0
post

REC

bet jariks un es par adminu :D

Riepa
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 19d 20h 56m
Redzēts 2023. gada 06. oktobrī, 22:14
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 00:26
0
post

jariku un komi par adminiem :D

Pēdējo reizi rediģēja Riepa, 2021. gada 20. maijā, 00:27.
Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 10:39
0
post

Es teiktu ,ka vienīgais mods ,kas ir vajadzīgs - weaponskin ,ka vari sev uzlikt skinus. Citos serveros ,tas ir tikai VIP cilvēkiem pieejams. Te ari var uzlikt ,ka VIP tik var izmantot šo opciju. Citi nav vajadzīgi manuprāt .

Es teiktu ,ka par aktivitāti pub serverim īsti nav jauztraucas ,jo cik skatos, konstanti latviešu serveri ir pilni pa lielam. Vienalga cik ir pulkstens :D

Par admina tiesībām , kandidēju!  Spēlēju csgo jau ilgu laiku, no kkada 14. gada laikam.

#chemijsdaralabaslietas

deqwatian357ANW
Jauniņais
Joda
Jodurts
188 atbildes forumā
Online: 12d 20h 19m
Redzēts 23. martā, 16:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 12:43
1
post

 

1. Aim arēnu - pubi jau ir pietiekoši priekš LV, arenā ielikt jaunas mapes, kuras nav Identijā, jo viņi vairāk tās neupdate'o. Csgo 5on5 ir populārākais gamemods, takā parasti visi tāpatās iesildās arenās/csdm nevis pubos. Pubā parasti spēlē visi mazie, kickā jau visi mums te ir izauguši nu izņemot firetigeru. :D

2. Populārākajos LV csgo serveros dod skinus top 5-10 meneša labākajiem spēlētājiem un parasti pirmajai vietai ir lowtear nazis, kas parara visiem cinīties jeb tiekties līdz viņam. Var arī salikt skinus, piemēram, Indentijā Tu vari viņus dabūt, ja esi viņu steam grupā, kicks var izdomāt lidzīgu kaut ko. 

3. Es bijis admins Identijā, bet nē es nevēlos.

 

2.5k elo faceit, drāžu visus.

Pēdējo reizi rediģēja deqwatian357ANW, 2021. gada 20. maijā, 12:44.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 11h 31m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 12:45
0
post

Es esmu par Arēnu, iepriekšējā reizē, kad viņu vēra, tas īsti neskaitijās, KK tur visu aizlaida pa pieskari, nebija viņam nekādas motivācijas tur neko darīt. 
Otrajā reizē, kad es ar Obiju gribējām uzņemties visu darbu, tu atkal nogrūdi uz KK un atkal viss aizgāja pa pieskari. 
Neredzu nākotni citiem modiem, man liekas viņi bijuši gana, vaajag kaut ko pavisam vienkāršu, kur nav jaiespringst, vnk for fun kur patrakot.

Es domāju 3x reize varetu izdoties, tikai tad, ja būs kāds kurš tiešam gribēs strādāt ar viņu.  
Es pats csgo nespēlēju, taču man patiktu ieiet un arenu pašaut, forš mods vienkārši čiliņam kur laiku pakavēt un ierēkt. 

Es laikam varētu palīdzēt tikai kā admins, bet popularizēšanā, cilvēku piesaistei es vairs neķeršos klāt 2x jau to dariju un trešo reizi es neēsmu ieinteresēts. 
 

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 14:24
0
post

Atradis laiku kad kko taisīt , kick aktivitāte ir samazinājusies ļoti, 1.6 serveri ir tukši, visi csgo serveri kas ir bijuši , ir bijuši neaktivāki nekā 1.6 , ja 1.6 tukšs domā GO kkas mainīsies ? te pusei nemaz kompis nepavelk GO tpc bliež 1.6 :D bet nu gl kko taisīt, izniekosi laiku radīsi vilšanos cilvēkos , nu pirmajā nedēļa aktivitāte gan jau būs pēc tam izmirss kā jau viss . 

Zinu ka daudzi heitos , dislike metīs utt . bet būsim reāli tā ir taisnība . :D :nez: visi to zin 

wind
Jauniņais
#DAKTERIS
winDeN-
111 atbildes forumā
Online: 45d 11h 39m
Redzēts 26. martā, 14:57
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 16:10
0
post

Cik esmu spēlējis pubus CS:GO, nonācu pie secinājuma, ka tas nav tik forši kā 1.6, jo kartes ir nobalansētas priekš 5vs5 spēlēšanas. Bet nu varbūt arī fakts, ka es s.ūkāju p.eni csā in general ir pie vainas, idk. 

Aim arena būtu riktīgi forši, jo varētu iesildīties. Runājot par aim arena, redzēju atbildi, ka ir jau tādi LV serveri un iespējams būtu tādā problēmas ar tautu. Ko sakat par capture the flag? Atceros, ka 1.6 daudzus gadus atpakaļ bija tāds DOGMā gamemode un tas bija reāli episks, un cilvēki tur visu laiku spēlēja. Pat, ja nevar uztaisīt CTF, moš var uztaisīt kkādu CSDM ar respawnu bāzē un kaut kādu misiju - kaut vai noplantot bumbu. Solo CSDM kapāt varētu nebūt nekas interesants, bet, ja iedod komandai kaut kādu misiju, tad tas jau ir kaut kas interesantāks. Vārdsakot, esmu par CS:GO CTF modu, ja tāds ir vai, ja tādu var uztaisīt. No idea, bet es pat iespējams tādu spēlētu. Uzsvars uz fast pace gamemode, lai nūbiem kā man nebūtu raunda sākumā jānomirst un pēc tam 3min. jāskatās, kā citi šauj kā tas ir 1.6 pubos - daļēji jau vien tāpēc, ka visiem patīk krisīt spawnā. A spēle, kuras bāze ir deatmatch, ir biš interesantāka, jo vairāk gaļas. Cerams, ka domu sapratāt. Peace out. Ā, un admins nebūšu, fuck off.

 

EDIT: jāpačeko, moš CTF GM nemaz nav baigi daudz ārzemju serveros, tāpēc to var uztaisīt nedaudz vairāk in ēngliš un tautu būs daudz vieglāk dabūt

Pēdējo reizi rediģēja wind, 2021. gada 20. maijā, 16:11.

Parakstu taisīja Mendija.

 

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 2h 0m
Redzēts Vakar, 14:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. maijā, 17:07
0
post

ieprieks kad biju saucajama revenge komuna kurs vairak neeksiste, vinu serveri 1.6  bij tuksi iznemjot JB, kad attaisija cs:go arena vins bij pilnigi pilns 24/7, anyway tas serveris laikam vairak neeksiste, bij sen atpakal. 

Iesaku pameginat uztaisit arena serveri, pats varbut ari kadreiz pasausu. Var uzlikt piem non-vip izveli uz ierociem piem. M4A1 / AK-47 / Tec - 9 / Deagle , un kkadu AWP . M4A1-S izveli tikai VIP, taa vismaz ieprieks taja serveri bija un tur vairak par pusi bija uz VIP. 

Var notestet, varbut kautkas sanaks, adminu pieteiksanu tocn nevelos, tad bus tuksh serveris, nobanosu visus :D 

 

Pēdējo reizi rediģēja Moxley, 2021. gada 20. maijā, 17:08.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. maijā, 01:02
0
post

tātad tā, mani secinājumi šobrīd, kuri var būt kļudaini ir ka vairāk tomēr cilvēku sliedzas uz Arena moda pusi, un svarīgi ņemt vērā ka Arena modam ir MILZĪGS GIGA MEGA pluss ka to ir interesanti( pirmās nedēļas) spēlēt arī ja serverī ir tikai pāris cilvēki, ar ko būs jārēķinas regulāri sākumā, savukārt pubā noturēt spēlēt 1x2 vai pat 3x3 vai ko tādu, kāmēr ienāk citi spēlētāji, ir burtiski manās acīs neiespējami.

Droši rakstiet viedokļus ja šim nepiekrītat. Ceru kādu 3-4 dienu laikā jau izdarīt gala secinājumus lai varu sākt ķerties pie servera pamata.

Atceros ka iepriekšējo reizi taisot serveri, bija milzīgs mīnuss ka konkurentu projektos bija ļoti smuki stati, kurus nesanāca kickā palaist, jo tam bija nepieciešamas programmu (library) versijas kuras nav īsti iespējams palaist nesalaužot galveno mājaslapu. Cik svarīgi ir īpaši stati prieks csgo spēlētājiem?

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. maijā, 01:10
0
post

Nu jāsāk tik ar arēnu, lai sāktu uzturēt tur tautu un tad dzīvos redzēs, kas nāks pēc laika ar aktivitāti. Ja iekš arēnas būs redzamas labas izmaiņas aktivitāte uz labo pusi tad varēs domāt par pub.

Par statiem es gan nezinu, baigi neinteresē man viņi. Bet noteikti viņi noderētu, lai varētu apkopot konkursiem, adminu pieņemšana, topiem 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 161 ( 2698 skatījumi )
love_me, Tessa&Hardin, Kiwi :], Kizit, santiz, SintijaL, Mihail, NappyNinja, Pīļuks, Zane, entelech, aldcor, Dzēsts profils, Riepa, south, knejvs, Chemijs, Nulis, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, akasi, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Venta, Krist1nkaa, Klaus, Fruzenty, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Enemijs, Weksijs, Petarde|96, Nurmachimaevmakachev, rodzh, JērsA, malbaro, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, ChmooZvaigzne, Obijs, iFamous, shaize_, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, ~Evils~, 0blivionx, dzēsts profils, sсhoKKur-, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Osiits, Hybrid Minds, Amaya, Hvz, 32456yhytbg, Мишка, cruelcin šļura, Сhrееру©, Hazard, luīze, HSkill, wind, chubs, tominsh331, 25CM, field9, Shadow CS Auf, edytricks, Agneshuks, Pickle Laura, Kikii., maar4a, rulX, deqwatian357ANW, `Barbija`, Latvians, cruelcin, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, 666SUICIDAL999, w3Ed!ch7, Wolfyy, phine, jollylv, Bastaardio777 , Maruzha, VIENtaperis, GlicK, MA1M, Moxley, Exc, h2o, Laurz, tenblunt, crshdr, ZnT, k0minax, Matriks, edgars rinkevics, daryl, not hns, keKei, Flabijs, Jackass3D, duck, janis_ir_hakeris, Krisiittz, kaifotajs!!! :D, thestyle, petuunija, Kraapaals, **Nezināmā**, Greenluv^, Lauraaa, hastagz, esesmuvisimultenuvaroni, ariZona1337, dest, - З Л О -, Snuffeklis, Onion, kaishi, SM_97823, Manis te nebija, medalus, 6paaudze, exe, jevrika, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Cheriss, Em4a, 90_degrees, gettingahitwithgod, Krums, slice, kik0, Kriksons, who`s who, Witch, Gloks, kraims, Chemp1k, seiko., MENDIJA, enrico, rnx, ayy, ⛔lolwut?, Canep, Sandis., Fūdiņš, HaRZz, 🌿🌿🌿, Amors, siirups, AndisKoks, prote1ns, Pilots, eKs., K@@SiS, Capture, lollka, hellgirl, duum, Leh , Sextape, Kamiks, kakaataajs