bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 45m
Redzēts Vakar, 22:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. martā, 13:25
0
post

Īsti neko, turpinātu iet tālāk, kuram tad negadās paklupt uz ielas

 

 

ko tu darītu , ja tev pēkšni pazūd elektrība, bet ir ļoti svarīga attalinātā lekcija?

Pēdējo reizi rediģēja 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, 2021. gada 25. martā, 13:33.
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 8h 56m
Redzēts Vakar, 19:35
Pievienots, 2021. gada 25. martā, 13:56
0
post

A ko es varētu darīt ieslēgtu telefonā  mobilos datus un turpinātu piedalīties lekcijā

Bet tapat kāda iespēja ka es vispār viņā piedalītos 

 

Kā tu rīkotos ja tu aizietu mājās un tur dzīvo cita ģimene kura tevi nepazīst un apgalvo ka šeit dzīvo jau vairākus gadus 

 

   Chmoo      Zvaigzne :P

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. martā, 21:44
0
post

Es to hātu aizdedzinatu un dotos projām,negribētu lieki disskutēt un skatītos cik ātri visi izskrien arā.

Ko tu darītu ja uzzinātu ,ka esi pa dzērumu apaugļojis savas sievas draudzeni?

 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. martā, 19:13
0
post

Neko , piedavatu abortu, ja nepiekristu tad visticamak vienotos par audzinasu un ja nedzivotu ar vinu kopa atbalstitu finansiali :D

Ka tu rikotos ja tava klātbūtnē tēvs sit māti ? :yn:

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 29. martā, 08:20
0
post

Nu ar maniem vecākiem tas nemaz nav iespējams, bet ja runa par citiem, tad gan jau čuvakam uzšautu.

 

 

ko tu darītu, ja sanāktu darbā sataisīt problēmas un priekšnieks piedāvātu divus variantus.. atvilkt visu algu vai pārtraukt darba attiecības.. ko tu izvēlētos?

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 29. martā, 09:20
0
post

Droši vien ka otro opciju, jo ik pa laikam iezogas doma par darba pamainīšanu.

 

Tu esi iegājis Rimi, piekrāvis pilnus ratus ar ēdienu utt, viss jau ir izsists kasē, Tu taisies maksāt, bet... Tev nav naudas

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 8h 56m
Redzēts Vakar, 19:35
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 01:57
0
post

Nu ja man baigi vajadzētu es uzzvanītu kādam kurš man atsūtītu naudu lai es spētu veikt maksājumu līdz galam 

Tu mājās esi viens pats spēlē datoru pulktsenis jau nāk ap 00:00 un pekšņi pa tavu istabas logu ielido akmenis 

   Chmoo      Zvaigzne :P

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 06:26
0
post

Nu sakuma es izietu ara un apskatitos vai tur kads ir un ja neviens nebutu tad visticamak pieliktu logam kko prieksa un no rita nopirktu jaunu logu un iestiklotu tu

Ka tu rikotos ja tu nemāki braukt ar mašīnu, bet tev ir neatliekamaja situacija un vajag atri aizbraukt palidzet

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 08:31
0
post

Es nez, gan jau brauktu tāpat, ja tas būtu ļoti svarīgi priekš manis, visticamāk kaut kā jau izskustētos. :D

 

 

ko tu darītu ja tev brivdienas ir paredzēta kārtīga ballīte, kuru jau gaidīji mēnešiem, bet pēkšni dienu iepriekš kārtīgi saslimsti.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Crack
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 47d 10h 29m
Redzēts Vakar, 22:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. aprīlī, 16:15
0
post

Ibumetīns līdz šim nav pievīlis, pāras tabletes un uz pekām vai ar pekām pret griestiem ;)

 

Ko tu darītu, ja kuģis uz kura atrodies, sāktu grimt jūras vidū?

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. aprīlī, 18:27
0
post

nu īpaši nav daudz variantu, kaut kā izglābties, atrast kādu laivu :nez:

Ko darīsi, ja plāno riktīgi nosvinēt dzimšanas dienu, sasauc visus draugus, bet tevi pēkšņi izsauc uz darbu>?

 

 

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 18h 36m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2021. gada 15. aprīlī, 23:05
0
post

NU neko, es noteikti pasūtītu darba devēju un pateiktu ,ka neietu savā brīvdienā un svētkos.

 

Kā tu rīkotos ,ja pie tavām durvīm būtu vīrieši ,kas uzdodas par elektriķiem ,bet rada neuzticību.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 03:24
0
post

Nelaistu iekšā, jo es kkā neizsaucu elektriķus un ja tādi te nāktu, tad visdrīzāk ar paziņojumu, tāpēc visdrīzāk nelaistu iekšā.

Ko tu darītu, ja peldot Klusajā okeānā, 5 metru attālumā ieraudzītu haizivi?

seskosio
Jauniņais
Don
761 atbildes forumā
Online: 6d 10h 31m
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 15:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 12:24
0
post

Pieliktu bikses un samierinātos ka apēdīs mani kopā ar to pielikumu

Kā tū rīkotos ja tu aizmirsi somu autobusā un tas aizbrauca jau ?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 22:35
0
post

Sakuma ja lenu brauktu skrietu pakalj ja nenokertu tad varbut meginatu ar  autobusu kaut ka sazinaties, atskiriba kads bija somas saturs un vai ir verts kaut ko darit lai atgutu somu

Ka tu rikotos ja tu pamostos cita valsti un nesaproti kas vakar notika un kur atrodies?

Laura
Jauniņais
12 atbildes forumā
Online: 1d 9h 7m
Redzēts 2021. gada 30. novembrī, 15:08
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. aprīlī, 02:07
0
post

Mēģinātu meklēt kādu palīdzību

 

Ko tu darītu, ja pie namdurvīm tevi sagaidītu kaku kaudzīte? :D

 

Brīdināta. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 17. aprīlī, 19:06.
Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11262 atbildes forumā
Online: 268d 3h 8m
Redzēts Vakar, 23:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. aprīlī, 02:12
0
post

Neko, noteikti skaļi, un tā dāsni no sirds nolamātos, paņemtu, un izmestu ārā. Dzīve turpinās, neko darīt.

Meža vidū, tu, laimīgs rudenī sēņojot, sastopi agresīvu meža cūku. Ko tu darītu?

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. aprīlī, 11:34
0
post

Ja viņa agresīva un vēl ar saviem maziem cūku bērniem, nu tad ir vāks :D jāmeklē lielāku koku un kāpšu augšā :D uz maza koka nelektu, jo mazums viņa nograuztu viņu :(

Ko darītu, ja automazgātuvē mazgā mašīnu, tev beidzās nauda, bet mašīna esot vēl putās

 

 

 

seskosio
Jauniņais
Don
761 atbildes forumā
Online: 6d 10h 31m
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 15:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. aprīlī, 12:24
0
post

Zvans draugiem "eu iznāc ārā pie mojkas, man te 50 kapejkas trūkst"

Ko tu darītu, ja tev nakts vidū pēdējais tinamais papīrs pārplīstu ?

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. aprīlī, 12:32
0
post

uzpīpētu caur burku, jo folijs vienmēr ir mājās, un kādu tukšu plastmasas pudeli jau ar var atrast. kā arī ja nav adata, tad paņem no maizes to balto herņu ar ko viņa ir aizsaiņota, padedzini ar šķiltavu un vualā - adata gatava - tas tā, lifehacks no manis.

------------

Kā tu rīkotos ja tavs kaimiņš katru rītu nāktu pie tavām durvīm prasītu kapeikas aliņam?!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9710 skatījumi )
Pizhikz., Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, Cool Dude, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★