bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 15 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

ethereum
Jauniņais
42 atbildes forumā
Online: 1d 14h 14m
Redzēts 2022. gada 12. augustā, 16:43
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 15:40
0
post

Rīstītos līdz kamēr vēmiens nenāk pa nāsīm āra :D, tad es paņemu riteni un metu to vilkam, vilks ķerot riepu iekodās riepas spieķos un tie izgāja nāsīm cauri, tad es notīrīju vēmekļus un paņēmu vilku un pieradināju kā savu suni :D
---

 ja uz ielas atrastu koferīti ar naudu.

The basic art of Cryptography

raised in hell
спокойный как граната,

некакая щишка не сделает тебя артистом

 

 

 

 

buy bitcoin and get 10$ free bitcoin when you buy 100$ worth

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 15:43
0
post

Nezinu kur man te uzrakstīt tos 10 minimālos vārdus, jo ja atrastu koferi ar naudu, tad man būtu koferis ar naudu. Aizstieptu mājās un tērētu nost. 

 

Tu uzzini ka Tava otra pusīte Tevi krāpj ar labāko draugu/draudzeni

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

tomts
Lietotājs
3280 atbildes forumā
Online: 55d 6h 48m
Redzēts 22. janvārī, 00:12
Pievienots, 2020. gada 16. maijā, 00:56
0
post

Es dodu viņiem saindētu tēju un gaidu, kad viņi aizmigīs. Es tos iesaiņošu koferī un nosūtīšu uz Ķīnu.

 


jūs mosties ap sasmalcinātu vannas istabas grīdu virs dušas aizkariem. tualetes grīda ir neērti ar šķīstošiem sūdiem.

Pēdējo reizi rediģēja tomts, 2020. gada 16. maijā, 00:56.
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 15 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. maijā, 13:16
0
post

Heh ja pareizi sapratu tad es pamostos vannasistabā kur viss ir ar sūdiem nosmērēts. 

Tām tatad es no sākuma nesaprastu kapēc es vispār tur pamodos, tad pabrīnītos kas tur noticis un ietu meklēt ūdens pudeli, jo skaidrā es tiešām neietu uz turieni gulēt xD

 

 

 

Tu ej pa ielu un tev no rokām izslid telefons un tas iekrīt gūlijā(lietus ūdens novadīšanas sistēma)

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. maijā, 13:25
0
post

First of all - līdz šim tā nav gadījies.
Iztēlojoties situāciju, pirmais, ko darīt, es noteikti nolamātos. Tad, visticamāk, mēģinātu atraut/atvērt/izraut neanalizējot situāciju. Visticamāk aplauztos. Sāktu domāt vai telefons vispār ir tā vērts. Tad ir divi varianti: Nē, lai paliek; Come on, jauns telefons, jādomā... Ja pieņemam, ka otrais variants, tad sāktu pētīt visas savas iespējas un variantus, kas būs atkarīgi no konkrētās situācijas.

Sēdi parkā uz soliņa, garām iet meitene un Jūsu acu skatieni sastopas, tā teikt, mīlestība no pirmā acu skatiena. Viņa apsēžas uz blakus soliņa, bet vairs uz Tevi neskatās, ko darīsi?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 17:02
0
post

es viņai uzprasītu naudu un paēst, jo šodien nepaēdu brokastis. :( 

tu smērē tomātmaizītes, bet iegriez pirkstā griežot tomātu, ko darīsi?:)


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

tomts
Lietotājs
3280 atbildes forumā
Online: 55d 6h 48m
Redzēts 22. janvārī, 00:12
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 18:22
0
post

Es uzklāju maskēšanas lenti uz pirksta ruļļa un piesieju to pāri auklai. Es gatavoju kečupu no tomātiem.

 

jums ir grila kiosks un liels bastards, kurš ir ierindots un vēlas naudu atpakaļ, jo aizmirsāt ievietot kečupu karstā suņā.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 15 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 20:47
0
post

Nū, es personīgi visticamāk viņam uzsauktu jaunu Hot-Dog, jo tā bija mana kļūda ka nepagatavoju Hot-Dog kā pienākās.

 

 

Tu karstā jeb sutīgā dienā izdomā aiziet nopeldēties, un kamēr peldies sākas negaiss ar visu zibeni, bet tu esi tālu no krasta

SintijaL
Skatās sākumlapu
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 16h 5m
Redzēts pirms 16 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 21:26
0
post

Noteikti čilliņā turpinātu peldēties, nav īsti bail no zibens un pērkona.

Ejot pa tumšu ielu kur esi viens pats, atduries pret ļoti niktu suni sev priekšā.

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3044 atbildes forumā
Online: 231d 18h 0m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 21:58
0
post

Paskatītos sunim acīs, viņš paskatītos manās acīs - pēc tam kādas 20 min nenovērstu viens no otra skatienu pēc kā viņš aizkrietu, izrādot respektu SHITAM. 
 

Tu esi pilnīgi pārliecināts, ka esi mājās viens - ir plkst 00:00 naktī un izdzirdi kā kāds atver logu blakus istabā.

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 22:34
0
post

Nu.. sākumā pajautātu kas tur, ja kāds pazīstamais tad pofig, bet, ja nekādu atbildi nesaņemtu - uzvilktu kreklu un ietu dot pizdulei. 

 

Ejot mājās ap pulkstens trijiem no rīta, tevi apstādina kāds mazs zēns un pajautā cik ir laiks. Tu atbildi un neko neaizdomājoties ej tālāk, līdz pamani, ka pazudis maks ar naudu, tiesībām, kartēm, visu. Tavas rīcības?

Pēdējo reizi rediģēja aimbatten (;, 2020. gada 16. jūnijā, 22:35.
𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 2h 7m
Redzēts Vakar, 23:36
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 22:51
0
post

Es domāju ,ka es sāktu apdomāt vai tas sīcis paņēma,jo nevar jau zināt ,varbūt man pa ceļām izkrita. Bet uzreiz zvanītu un nobloķētu bankas kontu. Un mēģinātu atrast sīko.

ZIemas laikā pastaigājies gar ezeru un redzi ,kā vīrietis gados sauc palīgā un atrodas iegrimis ledū.Tavas rīcības?

Sexy Booty GIF

magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 13:50
0
post

Pirmām kārtām ko es izdarītu, tas ir izsauktu glābējus. Otrām kārtām mēģinātu atrast kaut kādu virvi/striķi, ko varētu censties aizmest līdz tam vīrietim, lai viņš aizķerās un es viņu izvilktu uz krasta. 

 

 

Pusnaktī, ejot no tusiņa iedzēris uz mājām, jūti, ka kāds tev seko. Tavas rīcības? 

SintijaL
Skatās sākumlapu
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 16h 5m
Redzēts pirms 16 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 17:09
0
post

Noteikti apstāsto un pagaidītu to kurš seko ,lai varam iet kopā mājās.

 

Nokārtojot vajadzības wc, tev no kabatas izkrīt telefons un iekrīt podā.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 17:16
0
post

Es bez raustīšanās , ar roku līdz elkonim ieliktu roku podā un izņemtu telefonu ārā , un vēl nobučotu telefonu, jo tas uz laimi, zin kā :)

Tu ej pa nakti pastaigāties, izdomā uzrakt kādu kapu, bet ejot prom no kapa, tavu kāju kaut kas parauj un tu noģībsti. Ko darīsi tālāk.XD


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

radžiņš
Lietotājs
Chugunovs
raģiks
211 atbildes forumā
Online: 14d 5h 43m
Redzēts 2022. gada 02. aprīlī, 19:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 17:32
1
post

gulēšu noģībis tālāk, jo ko es varu izdarīt?

 

Tu stādi tulpes un pēkšņi tev sākt rūkt virsū tulpe un kost.

 

tu esi tītars

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 17:33
0
post

Es uzvilkšu zābaku un samīdīšu to. Tulpei nav zobu tapēc traki necietīšu. 

Situācija: tu atrodies meža vidū. Tuvumā nav neviena ceļa vai pilsētas. Tu nezini ceļu mājup, un tuvākā šoseja kur brauc kāda mašīna ir 30km attālumā. Pēkšņi tu saproti, ka tevi ir ielencis vilku bars un tev ir tikai stikla pudele un sērkociņi. Ko nu? 

Pēdējo reizi rediģēja Zalkt!S, 2020. gada 17. jūnijā, 17:34.

Njam

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 18:36
0
post

Stikla pudele momentali tiek pārvērsta pa rozīti un sērkociņi vēlākam, lai ugunskuru iejurtu vilka sautējumam.

 

Iedomājies tu pamodies kāda nezināmā laboratorija, tu esi piesprādzēts pie krēsla un censties tikt vaļā ir bezjēdzīgi, pie tevis pienāk cilvēks un saka, ka tev vēna iešļircēs tīru lsd, pēc kāda brīža tu jūti, ka sāc lidot caur kosmosu, tu skaties ka pasaules dzimst un mirst viena un tajā pašā laikā, citplanētieši iekaro pasaules kā arī tajās izmirst, tu pēkšņi atceries kā tu piedzimi un arī redzi kā nomirsi, realitātes sajūta sen jau ir zaudēta, viss izskatās kā multenē un tu nezini vai jebkad šis trips beigsies. 

Pēdējo reizi rediģēja MAIZE., 2020. gada 17. jūnijā, 18:36.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 15 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 19:27
0
post

Gan jau ar zemapziņu izbaudītu to momentu, un kad beigtos LSD iedarbība tad visticamāk ar iemeslu ka zinu kad nomiršu, dzīvošu pavisam savādāku dzīvi

 

 

Tu esi eskavātora vadītājs, tu rokot nost grunti ar kausu iecērt vidēja augstsprieguma kabelī, kā tu rīkotos?

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 19:43
0
post

Ja es paliktu dzīvs, tad gan jau, ka izsauktu kādu avārijas dienestu..

Tev tiek atslēgta elektrība uz nedēļu. Ko iesāksi? 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9556 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★