bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 45m
Redzēts Vakar, 07:25
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 18h 59m
Redzēts pirms 15 stundām
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 10:27
0
post

Amm,noteikti aizietu noslīkt vannā,jo pamostoties svešā mājā bez apģērba justos netīra. Citus variantus neredzu.

 

Kā tu rīkotos,ja Līgo dienā, pēdējā morklī dotos uz veikalu pēc šašļika,bet šašļiks jau būtu izpirkts.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11268 atbildes forumā
Online: 268d 10h 5m
Redzēts pirms 31 minūtes
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 10:35
0
post

Es censtos, ja ir iespēja, nopirkt gaļu un pats taisīt marinādi, ko esmu iemācījies no vecākiem. Tur nepieciešamās preces vienmēr var atrast veikalā, bet ja arī tas nebūtu iespējams - pirktu desas vai ko citu.


Tu atrodies valstī, kuras valodu nepārzini, angļu valoda tev ir liels "nē!", un tu vēlētos tās iedzīvotājiem uzprasīt precīzu laiku. Kā tu rīkotos?

Jorcikk
Jauniņais
Pienu Puika
The Goat
388 atbildes forumā
Online: 8d 10h 58m
Redzēts 11. maijā, 20:25
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 10:43
0
post

Es satiktu kādu random personu uz ielas un uz sevīm norādīdu uz roku locītavu kur parasti atrodas pulkstenis, tad ir liela iespēja kad viņi saprot ko domāju.

 

Tu esi apmaldījies meža vidū un tev ir jāizkļūst ārā no meža, kā tu rīkosies?Tev arī nav telefons, ne pulkstenis, nekas tikai sērkociņi.Nav obligāti jāizmanto sērkociņi.

now i got more game than the players...

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 45m
Redzēts Vakar, 07:25
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 12:51
0
post

Nū, tā kā meži nav bezgalīgi lieli, es mēģinātu atcerēties no kuras puses ienācu mežā, skatoties kurā pusē bija saule, vai ķērpji uz kokiem vai kas tāds, un kad būtu to izfilozofejis es dotos sev pieņemtajā virzienā uz izeju no meža.

 

 

Kā tu rīkotos, ja tev būtu uzkritusi uz darba zābaka ceļa apmale un pielocījusi metāla purngalu pie pirkstiem tā kad tu rauj ārā un ir neiedomājams sāpes.?

 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 13:49
0
post

Visticamāk ka nerautu ārā, noteikti izsauktu ātro palīdzību lai viņi novērtē situāciju, jo iespējams ka ir izeja bez lielām sāpēm

Kā tu rīkotos, ja tu vakarā eji pa ielu un tevi apstādina policija un nodomā ka esi cita persona un apcietina tevi uz 48h

din1ja
Jauniņais
diii
325 atbildes forumā
Online: 4d 2h 4m
Redzēts 2023. gada 07. martā, 18:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 13:52
0
post

Es noteikti sauktu kādu palīgā, ja pati nevaru tikt galā.

 

Kā tu rīkotos, ja svešā valstī, kuru tu nepārzini un arī valodu neproti tev nozog telefonu un maku?

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3066 atbildes forumā
Online: 233d 0h 30m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 16:01
0
post

Ietu uz policiju, jo Angļu valodu noteikti tur kāds pārzinātu. Iesniegtu ziņojumu.

 

Izejot ārā no mājas saproti, ka bikses esi aizmirsis uzvilkt.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 16:21
0
post

Da neko, ietu tālāk, jo ja izskatīšos pašārliecināts, cilvēki nepadomās ka tas bija nelaimes gadijums 

 

Ieejot intīmpreču veikalā satiec Rahhu un Čemiju

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 18h 59m
Redzēts pirms 15 stundām
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 01:27
0
post

NU nezinu, paprasītu vai nevajag palīdzēt ar ieteikumiem ko pirkt un ko nē. Pajautātu vai nav atlaižu kartiņa konkrētajam veikalam, jāizmanto iespēja ietaupīt .

 

Kā tu rīkotos ,ja sūtot kādam naudu, 10 eiro vietā aizsūtītu 100eiro.

din1ja
Jauniņais
diii
325 atbildes forumā
Online: 4d 2h 4m
Redzēts 2023. gada 07. martā, 18:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 01:43
0
post

Es censtos ar to cilvēku mierīgi un mīļi parunāties, un palūgt, lai atsūta atpakaļ.

 

Kā tu rīkotos, ja tev kājās ir baltas bikses un tu esi iesēdies šokolādē, un tev tūlīt ir jāuzstājas uz skatuves?

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 45m
Redzēts Vakar, 07:25
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 01:46
0
post

Nū, es noteikti censtos atrast ātri jaunas bikses, bet ja tas neizdodas, tad izliktos ka tā ir daļa no šova =D

 

Kā tu rīkotos ja tu uzzinātu ka esi izvēlēts grandiozam turnīram, kura balvā ir 1m euro, bet pirmais nosacījums ir tāds ka tev jāpamet ir visi sev tuvie cilvēki un tagadējā dzīve?

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 06:01
0
post

es vispirms uzmīztu visiem konkursa rīkotājiem uz matiem, par tik stulbiem nosacījumiem, uzvarētu to vienu miljonu, + atņemtu vēl atlikušo naudu visiem cilvēkiem , kas tur piedalās, pēc tam dotos pie sev tuvajiem cilvēkiem un nosvinētu visu naudu

kā Tu rīkoties, ja TU tagad pamostos no paša rīta Austrālijas vidienē , teltī un Tev teltī būtu salīduši zirnekļi un karaliskās kobras

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 2h 7m
Redzēts 2. maijā, 23:36
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 14:30
0
post

Gan jau aizietu ar sirdi.Prost sāktu aurot un spārdīt viņus.

Normāli gribēji iedot čībā ,bet pēkšņi iedegās CHECK ENGINE.

Sexy Booty GIF

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3647 atbildes forumā
Online: 116d 15h 43m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 14:35
0
post

Īsti neizprotu, ko tas nozīmē, bet es noteikti apstādinātu mašīnu un censtos izprast problēmu. Ja Google teiks, ka labāk mašīnu nelietot, tad zvanītu servisam. 


Kā tu rīkotos, ja visi tavi kaimiņi saslimu ar Covid?

 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 15:59
0
post

Spiegotu viņus lai nelien ārā no mājām. Droši vien ka piedāvātu palīdzību ar pārtikas piegādi. Kaimiņi tak jauki. 

 

Kā Tu rīkotos ja atmostos striptīza klubā un Tev liktos ka esi apzagts? 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3066 atbildes forumā
Online: 233d 0h 30m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 16:02
0
post

Pārbaudītu, kas ir nozagts un, ja secinātu, ka kaut kas trūkst mēģinātu atzagt savas mantas

Ielādējot tinderi pirmais tavs match ir ar savu matemātikas skolotāju.

Pēdējo reizi rediģēja Nurmachimaevmakachev, 2021. gada 05. martā, 16:04.
Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 13:13
0
post

Ja viņa ir loti sexīga ,tad es viņai ta lēnām un ar maigiem textiem rakstītu un censtos viņu pavilkt uz ko neķītrāku,censtos savaldzināt.

Ejot pa ceļu redzi ka meitenei uzmacās virietis ,ko tu darītu,?

din1ja
Jauniņais
diii
325 atbildes forumā
Online: 4d 2h 4m
Redzēts 2023. gada 07. martā, 18:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 21:22
0
post

Es noteikti censtos kaut kā palīdzēt un draudētu ar zvanīšanu policijai.

 

Kā tu rīkotos, ja nejauši nosūtītu bildi, kurā esi puskails skolotājam/ai vai darba devējam?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 21:25
0
post

Es teiktu ka kāds uzlauza manu telefonu un nosūtīja to bildi visiem, un ka tā ir taisita uz fotošopa lai nepadomā ka esmu kkads izvirtulis

Kā tu rīkotos, ja ārsts paziņotu ka tev ir atlicis tikai mēnesis ko dzīvot?

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 21:28
0
post

Hmmm, gan jau darītu visu aizliegto, kā arī pamēģinātu tādas lietas/darbibas pēc kurām visticamāk būšu miris jau pēc 10min

 

 

kā tu rīkotos, ja mierīga vasaras dienā tu staigātu pa mežu un lasītu gailenes savai kārtējai gaileņu mērcītei, bet pēkšni pamanītu lāci, kurš skrien tavā virzienā.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9821 skatījumi )
Pizhikz., Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, Cool Dude, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★