bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 7 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2021. gada 08. decembrī, 14:59
0
post

Nuu ,noteikti pārbaudītu ledus izturību. Ja būtu droši,tad ietu pakaļ ,bet ja nē , tad neietu. Dzīvība pirmajā vietā.

 

Kā tu rīkotos ,ja kāds veikalā ņemtu no tava groziņa viņam vajadzīgās preces.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. decembrī, 07:31
0
post

Ak, dievs nebūtu iedomājies tādu scenāriju, :D par laimi nekad dzive ta nav gadijies, es wnk atdarītu ar to pašu, viņš paņemtu manus zaļos zirnīšus, es viņa pamperus

Kā rīkosies, ja Tev mājās atslēgs elektrību


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts Vakar, 00:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. decembrī, 08:51
0
post

Nu atšķirībā uz cik ilgu laiku, būtu kinda garlaicīgi it īpaši ziemā, visticamāk lēnā garā juktu prātā un zagtu kaimiņiem elektrīb

Kā tu rīkotos ja tu apmaldītos mežā ?

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. decembrī, 12:25
0
post

Nez, gan jau nosprāgtu :sad: bet nu izmantotu navigāciju, jo kurš ta tagad parvietojas kaut kur bez telefona

 

 

kā to rīkotos, ja dotos ceļojumā ar prāmi, bet kuģis sāktu grimt

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. decembrī, 21:32
0
post

Droši vien skaitītu pie sevis buramvārdus un skriešus nestos uz tuvāko glābšanas laivu, kā visi pārējie kuģotāji. 


- Kā Tu rīkotos, ja Tev sestdienas dienā piezvanītu no SuperBingo un paziņotu, ka Tev ir iespēja iegriezt lielo `Laimes ratu`

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. decembrī, 08:40
0
post

Nu gan jau iegrieztu to laimes ratu, ja pa velti iespeja ir kaut ko laimēt, kāpēc gan nepamēģināt.

Kā rīkosies, ja Tev piedāvās filmēties latviešu seriālā


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts Vakar, 00:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. decembrī, 11:24
0
post

Ja zinātu ka seriāls kļūs populārs un rādīs daudzos tv kanālos un man būtu kkāda svarīga loma tad visticamāk piekristu, ja protams būtu labs attalgojums

Kā tu rīkotos ja tu pēc kārtīgas pjankas pamosties citā pilsētā bez tlf un naudas ?

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts Vakar, 12:44
Pievienots, 2021. gada 10. decembrī, 12:36
0
post

Satiktu, kādu vietējo uzzinātu, kur atrodos un palūgtu mobilu, lai veiktu vienu zvanu, tad pēc kāda laika man atbrauktu pakaļ. Pēc tam caur viņa tel zvanītu uz savējo, lai atrastu, kur atstāju mantas. (Nebūtu pirmā reize) xD

 

Kā tu rīkotos, ja tevi ieceltu Levita vietā?

 

Pēdējo reizi rediģēja ChmooZvaigzne, 2021. gada 10. decembrī, 12:36.

   Chmoo      Zvaigzne :P

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. decembrī, 12:55
0
post

Nav ne jausmas. Jo es par Latviju un to sistēmu daudz nezinu. Bet nu ganjau censtos darīt tā lai cilvēkiem ir labāk un lai valsts ceļas uz augšu. 

 

Kā tu rīkotos ja tu būtu bomzis uz ielas?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. decembrī, 14:59
0
post

nu hz kā tur jārīkojas, ja galīgi bezspēcīgs un atkarīgs no narkotikām tad jau grūti , bet ja mugurkauls ir tad jācenšas piecelties un aiziet nostriļīt atkal kādam kādu cīgu. vai nu ietu iedzert bamsli.

kā rīkosies, ja Tev uz mājām atnāk vēstule , ka Tev jāierodas uz policiju jo Tevi apsūdz slepkavībā


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts Vakar, 00:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. decembrī, 15:01
0
post

Es neietu, tas i 100% , ja jau būtu pateikuši ka apsūdz, es slēptos cik vien ilgi varētu, līdz iegūtu jaunus pierādījumus saistībā ar lietu vai vnk līdz mani atrastu

Kā tu rīkotos ja tevi nolaupītu un tu tiktu brīvība tikai pēc 10 gadiem

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 9h 52m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. decembrī, 22:41
0
post

Noteikti, ka mēģinātu izdomāt veidus, kā izmukt. Ja 10 gadi man jāsēž bezdarbībā, var jau arī pielietot smadzeni un kkadu mahināciju izštukot, citādāk tur nojūgtos, kkur sēdēt nolaupītam 10 gadus. :3

 

Ko tu darītu, ja ejot pa mežu viens pats, tu sastaptu agresīvu meža cūku, kura sāktu doties tev agresīvi virsū?

raiviss
Jauniņais
Kraujaシ
153 atbildes forumā
Online: 2d 17h 14m
Redzēts 6. martā, 14:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 24. decembrī, 23:01
0
post

opaa, es manliekas sāktu skriet ātrāk nekā tas cameraman tajā meme video :D

Ko tu darītu, ja tieši 5min pirms izlaiduma uz sava uzvalka aplietos ar kolu?

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. decembrī, 08:43
0
post

Ja tas ir melns, gan jau neko. Ko tur vairs izdarīt. Ja gaišs, tad diezgan sūdīgi. Ietu tāpat, lai vismaz kāds var pasmieties.

 

Kā Tu rīkotos, ja staigājot / sēņojot mežā pēkšņi pamanītu biezoknī lāci ( līdz auto nevar paspēt) ? 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. decembrī, 14:40
0
post

Nu visticamāk ka lenām atkāptos, bet neskrienot.. bet ja lācis skrietu pakaļ, tad nāktos mukt un cerētu ka nepanāktu.

 

kā tu rīkotos, ja tevi kāds nejauši vai arī apzināti ieslēgtu uz balkona, bet nevērtu vaļā durvis.. un tu dzīvotu trešajā stāvā

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. decembrī, 14:52
0
post

Es visdrīzāk bļaustītos līdz atbrauktu policija un dabūtu mani iekšā. Ja tas nestrādātu tad ja es būtu šādā aukstumā un ja pa kabatai būtu telefons tad zvanītu ugunsdzesējiem, lai izlaiž kāpnes un varu tikt lejā. 


- Kā Tu rīkotos, ja iededzot eglītē svecītes Tu negribot aizdedzinātu eglīti

 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts Vakar, 00:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. decembrī, 15:11
0
post

Nu neko, meklēju ar ko varu visātrāk nodzēst, ūdeni vai kkādu ugunsdzēšamo aprātu ar cerību ka viss normāli nodzisīs

Kā tu rīkotos ja tu tev liekas ka tlt nomirsi? 

cruelcin šļura
Lietotājs++
SMOTRA
Cirulitis
191 atbildes forumā
Online: 18d 11h 1m
Redzēts 1. aprīlī, 13:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. decembrī, 16:05
0
post

es noteikti iekāpt mašina un apstadināt viņu tikai tad kad spidomtrā parāditos 200 km/h

kā tu rīkotos ja tev pēkšņi nokristu meteorīts acu priekšā

 

 

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. decembrī, 16:14
0
post

Gan jau nofočētu, nofilmētu un liktu soc tīklos, to visticamāk visi darītu :D

 

kā tu rīkotos, ja aizrītos ar apelsīnu

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
raiviss
Jauniņais
Kraujaシ
153 atbildes forumā
Online: 2d 17h 14m
Redzēts 6. martā, 14:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. decembrī, 12:10
0
post

Ojj, stūlba situacija. Noteikti, ka sāktu klepot līdz atietu, jo tā vienmer ir.


Ko tu daritu, ja esi panemis bez drauga atļaujas viņa mašīnu un iemetot slīpi ieslīdi grāvī.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9486 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★