bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 22:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts Vakar, 21:50
Pievienots, 2021. gada 28. decembrī, 09:49
0
post

Ja pēc ieslīdēšanas tā nebūtu vizuāli skarta tad zvanītu kādam, kas mani var no grāvja izvilkt,lai tiktu sveikā cauri. 


- Ko Tu darītu, ja pēc veikala apmeklējuma Tevi aiztur veikala apsardze sakot, ka viņiem ir aizdomas par to, ka esi veicis kādu nelikumīgu darbību (labi zini, ka neko neesi ņēmis)

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. decembrī, 03:19
0
post

Ja godīgi man bija šāda situācija Liepājā entos gadus atpakaļ, apsargs mani aizvilka līdz savai būdai, kur kameras skatās :D. Un džeks aprāvās. Varēju iesūdzēt . Neko nedariitu gan jau, scēnu neceltu, es mierīgs cilvēks tādā ziņā.

Kā rīkosies, ja Tev kāds slepus ir apēdis Tavu noslēpto kūciņu.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. decembrī, 11:17
0
post

Sadzīvotu tak , neesmu jau tik īgns lai cīniītos par viņu, aizietu nopirktu vietā ja tik ļoti gribētos :cry4:

Kā tu rīkotos ja lidojot ar lidmašīnu pilots paziņo ka ir jāveic ārkārtas nolaupīšana

raiviss
Jauniņais
Kraujaシ
153 atbildes forumā
Online: 2d 17h 14m
Redzēts 6. martā, 14:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. janvārī, 11:43
0
post

Sākumā es nesaprastu, bet talak, kad saprastu, darītu vissu, ko saka.

Ko tu darītu, ja uz 190kmh skrienoties ar behu tu pretī redzi policiju, bet beha ar kuru skrienies nebremzē, turpina uzņemt ātrumu.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 53m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 07. janvārī, 22:14
0
post

Es visticamāk turpinātu skrieties, jo tāpat vairs nav ko zaudēt un viņu radars jau ir nofiksējis ātrumu :D

Ko Tu darītu, ja Tavus kailfoto publicētu internetā?

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 22:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. janvārī, 23:25
0
post

Es personīgi, mestu kaunu pie malas, un ja jau mani kailfoto reiz ir nonākuši internetā tad jau vien būtu jāver vaļā OnlyFans account un sāktu pelnīt naudu :D 

 

Ko tu darītu ja tev beigtos alus?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. janvārī, 23:38
0
post

Mani tas baigi nesakartu, jo ziemā principā nedzeru taka neko nedarītu, sadzīvotu

Kā tu rīkotos ja tu salauztu kāju un blakus nav neviens kas varētu palīdzēt

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 11m
Redzēts 30. aprīlī, 18:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. janvārī, 08:53
0
post

Censtos tikt līdz kaut kādiem sakariem vai palīdzībai, zinot to, ka tas ir grūti, bet variantu nav.

Ko tu darītu, ja no krūmiem izlec virinātājs  un nāktu tev klāt?

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts Vakar, 21:50
Pievienots, 2022. gada 20. janvārī, 18:37
0
post

Noteikti ilgi nedomādams mestos bēgt, jo tas taču mēteļu virinātājs, no tiem visu var sagaidīt. 


- Ko Tu darītu, ja Tev pēkšņi kontā atlikums mainītos par 100000€? 

Pēdējo reizi rediģēja pigmi , 2022. gada 20. janvārī, 19:06.

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 10m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. janvārī, 19:07
0
post

Apsvertu profesijas mainju uz investoru vai masinu perkupu un noteikti ka kadu dalju no ta izteretu jaunai masinai

 

Ko tu daritu ja tev peksni saluztu dators un telefons un pazustu maks

Churix
Jauniņais
201 atbildes forumā
Online: 21d 17h 37m
Redzēts 2022. gada 29. jūnijā, 20:51
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. janvārī, 23:12
0
post

Palūgtu kādai paziņai, lai ieliek caur savu datoru sludinājumu, ka man ir pazudis maks. Kamēr sludinājums stāvētu netā, ietu uz attiecīgajām iestādēm, lai mēģinātu atgūt svarīgos dokumentus, kuri bija makā.

Ko tu darītu, ja pieķertu savu sievu/vīru gultā ar kādu citu?

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 53m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 26. janvārī, 18:49
0
post

Sākumā gan jau iepļaukātu abus, tad aizietu prom, izšķirtos un nekad nespētu to piedot.

Ko Tu darītu, ja telefona krāpnieki izzagtu no Tava konta visu naudu?

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 21. aprīlī, 23:04
Pievienots, 2022. gada 26. janvārī, 18:59
0
post

Ganjau ka  neko jo naudas tur jau kādu laiku nav bijis :D 

Ko tu darītu,ja sāktos Krievijas iebrukums baltijas valstīs pēc stundas?

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

Capture
Skatās lietotāju
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts pirms 29 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 27. janvārī, 00:13
0
post

Droši vien savāktu visu nepieciešamo un izbrauktu piespiedu atvaļinājumā uz laukiem. :D

Ko iesāktu, ja uzsāc strādāt jaunā darbā, kas uz ofisu ved ar autobusu, bet, kad autobuss piebrauc, tu saproti, ka tas ir Gobzema rododendra autobuss?

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2022. gada 27. janvārī, 00:14.

Vecteevs
Jauniņais
587 atbildes forumā
Online: 18d 3h 2m
Redzēts 2023. gada 26. decembrī, 12:47
Pievienots, 2022. gada 27. janvārī, 10:32
0
post

Noteikti kāptu iekšā un pilnā hodā mauktu protestēt,jo why not? 

 

kāda būtu tava rīcība ,ja vienīgas zvans ko varētu veikt no īslaicīgā aizturēšanas izolātora būtu purva Intai?  

25CM
Jauniņais
Lielgabals
101 atbildes forumā
Online: 22d 19h 7m
Redzēts 2023. gada 20. aprīlī, 01:53
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. janvārī, 13:10
0
post

Es atzītos purva intai milestibā un pateiktu kur aprakts 1 dolārs!

Ko tu darītu, ja tu pēc dzimšanas dienas balles pamostos pagrabā, piesiets pliks pie gāzes pievada viss asinīs

Churix
Jauniņais
201 atbildes forumā
Online: 21d 17h 37m
Redzēts 2022. gada 29. jūnijā, 20:51
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. janvārī, 13:55
0
post

Raudātu, kliegtu pēc palīdzības un noteikti apdirstos, vairāk jau, laikam, neko citu nevarētu izdarīt.

 

Ko tu darītu, ja uzpildes stacijā ielietu pilnu bāku un tad attaptos, ka nav ne maks, ne skaidra nauda, ne telefons? 

ZirguZaglis
Jauniņais
38 atbildes forumā
Online: 10h 43m 48s
Redzēts 2023. gada 16. jūnijā, 23:44
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. janvārī, 01:17
0
post

Viss ticamāk,ka mēģinātu atrisināt problēmu.

Ko tu darītu,ja tu būtu viens pats uz pasaules.

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 28. janvārī, 19:24.
santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. janvārī, 08:18
0
post

Visticamāk pāris h kko padarītu un ātri vien sajuktu prātā un uztaisītu pašnāvību, lai nav vienam pašam kko bezjēgā jāmocas

Kā tu rīkotos ja tavā acu priekšā tev nozagtu telefonu ?

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. janvārī, 17:15
0
post

Nezinu, iespējams neko nedarītu, bet ja man tiktos, ietu iejauktos, kaut ko uzdirstu, lai atdod. hz, bet nu censtos darīt visu kā pareizāk.

Kā rīkosies ja Tu uzzini, ka Tev lidmašīnā jāsēž blakus Devilam

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9525 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★