bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 11m
Redzēts Vakar, 12:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. februārī, 18:59
0
post

.

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2022. gada 05. februārī, 19:27.
Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. februārī, 17:27
0
post

nu nekas, lidošu blakus debilam visu ceļojumu pilnīgā klusumā nerunājot ar viņu

Ko darīsi, ja ieraudzīsi kritošu zvaigzni

 

 

 

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 21:51
0
post

Sākumā noteikti būšu priecīga, jo tik bieži neredzu krītošas zvaigznes un pēc tam ievēlēšos vēlēšanos

Ko Tu darīsi, ja sēžot sastrēgumā Tavā mašīnā iesēdīsies random cilvēks?

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 22:12
0
post

Pajautāšu, vai viņam ar galvu viss ir kārtībā un ar kādu mērķi viņš iekāpa manā auto. Ja spēs sasmīdināt tad uzsaukšu viņam kafiju un nogādāšu viņu kur nepieciešams.


- Kā Tu rīkotos, ja dzīvojot daudzdzīvokļu ēkā Tevi pēkšņi palūgtu izvākties, jo ēka ir veca un tā ir jānojauc.

 

 

UTSNAHUY
Jauniņais
38 atbildes forumā
Online: 6d 4h 28m
Redzēts 2023. gada 01. jūnijā, 09:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. februārī, 15:52
0
post

Es pateiktu, ka tas tā nestrādā un tā pēkšņi nevar palūgt izvākties, jo tas ir jāpaziņo laicīgi.

Ko darīsi, ja pēkšņi atradīsi 5kg zelta kluci?

NoScOpE_LV
Jauniņais
NoScOpE
27 atbildes forumā
Online: 18h 55m 14s
Redzēts 2022. gada 11. jūnijā, 00:04
Pievienots, 2022. gada 15. februārī, 18:25
0
post

Diemžel, es neko nevarētu izdarīt, jo par 3 kg vairāk nevaru pacelt.

Kā tu rīkotos, ja tevi pēkšņi atlaiž no darba par zagšanu.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. februārī, 00:04
0
post

skatoties cik daudz nozagu, varbūt man tās naudas pietiks, lai visu dzīvi nodzīvot bēgot no VP :D

Ko darīsi, ja būsi iemīlējies meitenē/vīrietī, bet viņa neizrāda to pret tevi :(

 

 

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. februārī, 15:12
0
post

neko, vienkāršu turpināšu dzīvot tālāk. Fakts, ka mani nokrāmē tikai manas problēmas ir pluss.

 

kā tu rīkotos, ja es atrastos zem tavas gultas vienradža kostīmā ap diviem naktī?

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. februārī, 11:33
0
post

Ja Tu atrastu, es visticamāk pateiktu, ka tas ir Tavs un Tev būtu problēmas ar galvu, ja Tev ir fetišs uz maziem multfilmu ponijiem

 

Ko tu darītu, ja tevi šodien iesauktu armijā?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 21 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 15:14
0
post

Visticamāk nemaz nemauktu uz tādu līdz mani ar varu nepiespiestu, man kkā nevelk karot , es labāk padzīvo parast cilvēk dzīv

Kā tu rikotos ja Putins paziņotu ka grasas uzmest atombumbu Latvijai ? :huehue:

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 21. aprīlī, 23:04
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 15:32
0
post

Visticamāk ļoti apdomātu visu kā esmu dzīvojis un ja būtu iespēja tad pamestu LV 

 

Ko tu darītu ja ja pasaulei atslēgtu internet?

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

NOvEnJKAJA
Jauniņais
тоже секрет,так имеет пра...
12 atbildes forumā
Online: 20h 16m 35s
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 13:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 19:31
0
post

izietu ara un butu laimiga skatoties uz sauliti)

ko tu daritu ja latvija saktos tas pats kas ukraina?

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 20:22
0
post

Visticamāk skatītos no malas vai arī lidotu uz LV aizsargāt savu nāciju

Ko Tu darītu, ja Tev uzdāvinātu kucēnu?

ZirguZaglis
Jauniņais
38 atbildes forumā
Online: 10h 43m 48s
Redzēts 2023. gada 16. jūnijā, 23:44
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 21:18
0
post

Iepazīstinātu ar savu tagadējo suni un cerētu,ka viņi sadraudzētos.

Ko tu darītu ,ja Latvijā Dizēlis maksātu 2c/l

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 02:23
0
post

Neko, jo iekšdedzes dzinēji lēnām kļūst par pagātni, un pirkt mašīnas ar tiem nav izdevīgi.

 

Kā tu rīkotos, ja dzīvotu nekurienes vidū un tev uzbrūk meža dzīvnieki?

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts pirms 19 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 07:56
0
post

Man būtu kabatā nazis un es ar to viņu uzveiktu

 

Ko Tu darītu, ja vairāk nekad nebūtu internets?

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 47m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 08:01
0
post

Es laikam viegli nopustos, jo internets tik ļoti mūs spēj ietekmēt un atņemt laiku, ko nemaz nepamanām. Noversamies no cilvēkiem kas mums ir blakus. Iegrūst bērnam planšeti un liec man mieru. Es būtu pateicīga, ja nebūtu internets. Es nemēģinātu nekadigi to apturēt vai meklēt kā atkal dabūt internetu. No otras puses, ir tak izvēle jau to tagad nelietot, tu vienkārši to nespēj.

Ko tu darītu, ja  būtu atkal iespēja tikai pabeigt 4 klases kā agrāk, tev pietiktu ar četrām vai turpinātu mācīties? 

​​​​​​

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. martā, 00:26
0
post

Noteikti turpinātu. Tik daudz cilvēki iepazīti, piedzīvojumi neaizmirstami, un kādas tik iespējas man nav bijušas no mācībām! Es noteikti mācītos. Zināšanas un smadzeņu trenēšana arī ir ļoti vajadzīga.

 

Ko tu darītu, ja tev rītdien atvestu ziedus bijušais/bijusī?

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. martā, 11:10
0
post

Pateiktos par dāvanu, varbūt uzaicinātu uz tēju vai kafiju, nedaudz parunātu, bet vairāk īpaši neko.

 

kā tu rīkotos, ja es pēkšņi izlektu tev priekšā vienradža kostīma?

mrs. doubtfire
Jauniņais
Tedifācijs!
44 atbildes forumā
Online: 14h 6m 21s
Redzēts 2022. gada 22. martā, 14:10
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 01:05
0
post

Skrietu prom ,jo man liktos ka Tu man uzmāksies:)

Kā Tu rīkotos ,ja es Tev saplēstu datoru:)

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 13. martā, 10:06.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9462 skatījumi )
Fēnikss, Meth, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★