bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 14h 57m
Redzēts Vakar, 23:06
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. aprīlī, 16:24
0
post

Censtos kaut kādā veidā atrast durvis, un tās izlauzt, jo neko labāku es dotajā brīdī iesākt nevarētu. Vai arī paņemtu diendusu.

Ko tu darītu, ja redzētu pēkšņi, ka pa TV ziņās rāda tevi, ka esi apsūdzēts slepkavībā?

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 26m
Redzēts Vakar, 09:09
Pievienots, 2022. gada 06. aprīlī, 17:37
0
post

:D ņirgtu ,bet nez. Ganjau zvanītu uz ziņu dienestu ,policiju un interesētos kādā sakarā mani apsūdz,lai vēlak neskaitos bēgoša slepkava. :D

Ka tu rīkotos ,ja tu pamostos akls?

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 53m
Redzēts Vakar, 17:47
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 09:25
0
post

Man sāktos panika, nesaprastu, kas notiek, noteikti, ka uzreiz dotos pie ārsta, lai precizētu, ko var darīt lietas labā.

Ko Tu darītu, ja Tavs mājdzīvnieks būtu pazudis jau 2 dienas?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 09:27
0
post

Nu tā kā man ir tieši tagad noticis tā , bet nu jau ir vairāk kā 2 dienas, tātad , sākumā es izstaigāju sētu saucot nepārtraukti, gan no rīta gan , vakarā , pārsvarā pa nakti kad pilsētā klusums , kā protams ir apstaigāju blakus sētas , bet nu īsti tālāk nezinu ko darīt

Kā tu rīkotos ja tu brauc ar mašīnu un mašīnas priekša aizdegas ?

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 09:32
0
post

Mēģinātu izdarīt tā, lai viņa apstājas. Apstājoties palīdzētu cilvēkiem, kuri ir iekšā un tad ar savu ugunsdzēšamo aparātu mēģinātu nodzēst mašīnu, kamēr saimnieks zvana 112.

Ko Tu darītu, ja uzzinātu, ka tava otrā pusīte tevi krāpj?

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 12:01
0
post

Pavisam vienkārši - pamestu. Acīs pateiktu visu,ko domāju un palūgtu vairs nekad ar mani nekontaktēties. Man nevajag blakus cilvēku,kas nav man uzticīgs. Es apzinos savu vērtību un netaisos pievērt acis uz krāpšanu, melošanu vai jebkāda veida agresiju pret sevi. 

 

Kā Tu rīkotos,ja pie Tavām ārdurvīm 2 dienas gulētu mazs kaķēns? 

Pēdējo reizi rediģēja MENDIJA, 2022. gada 07. aprīlī, 12:02.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 26m
Redzēts Vakar, 09:09
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 12:12
0
post

Ja pie manām durvīm gulētu mazs kaķēns ,tad viņš noteikti neguletu tur 2 dienas ,bet gan būtu jau pie manis gultā jau pec 5min. Panemtu savā paspārnē ,pabarotu ,padzirdītu un painteresetos vai kādam nav pazudis kaķēns. Ja neviens neatsauktos ,tad piedavātu kadam paziņai ,sliktakajā gadījumā paturētu sev.

Kā tu rīkotos ,ja tev nāktu draudu ziņas no sveša numura?

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 12:16
0
post

Pavisam vienkārši, izliktos ka baidos un čakarētu prātu svešajam cilvēkam pašam un tad kad apniktu vienkārši nobloķētu :D 

 

Kā tu rīkotos ieejot veikalā un ieraugi ka ir beidzies tavs mīļākais aliņš?

 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 14h 57m
Redzēts Vakar, 23:06
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 13:08
0
post

Es nepārdzīvotu ne brīdi, jo es alu vairs praktiski vispār nedzeru. Ja taja'dienā bija plānā dzert, tad es dotos uz citu veikalu, lai iegūtu sev kāroto preci!

Kā tu rīkotos, ja sūcot māju, tavs putekļu sūcējs pārstāj darboties?

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 16:48
0
post

Meģinātu saprast,kāda ir vaina, bet ja nesaprastu, pasistu paris reizes pa pašu kasti, gan ar roku,gan ar kāju. Ja nekas nemainītos, vēl joprojām, turpinātu tīrīt ar slotu un citām lietām. 

 

Kā Tu rīkotos,ja Tu mazgātu ļoti taukainus traukus un Tev beigtos fairy? 

Pēdējo reizi rediģēja MENDIJA, 2022. gada 07. aprīlī, 16:48.

Lāsm
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9040 atbildes forumā
Online: 325d 8h 11m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2022. gada 08. aprīlī, 18:46
0
post

Ārdītos! :reec2: Es fairy izmantoju reāli vislaik! Ja ir kas taukaināks,piegāžu vairāk fairy. Bet domāju,ka varētu izlīdzēties arī matu šampūnu,nebūs jau pirmā reize,kad nākas ko tādu darīt! :reec2:

Un ja nebūtu šampūna,izmērcētu vairākas reizes verdošā ūdenī,nezinu gan vai palīdzētu! :reec2: 

 

Ko tu darītu,ja labākais draugs ar ko tu kopā esi uzaudzis,atrastu jaunas intereses,kas tev nemaz nepatīk un sadraudzējies ar jauniem cilvēkiem? 

Pēdējo reizi rediģēja Lāsm, 2022. gada 08. aprīlī, 18:46.

​​​​​​

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 19h 51m
Redzēts Vakar, 22:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. aprīlī, 23:47
0
post

Es visticamāk nejustu un neuztrauktos par to. Nevienu draugu es nesatieku vairāk kā 3 mēnešos vienreiz, tāpēc es pat nesajustu. Move on and be happy. Jaunus cilvēkus es arī satieku tāpat kā viņa/viņš, nav vairs bērnudārzs. 
 

Ko Tu darītu, ja pasaulē izbeigtos tualetes papīrs?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 14h 57m
Redzēts Vakar, 23:06
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 00:47
0
post

Es noteikti izmantotu vai nu avīzes, ceļmallapas, vai arī iepirktu vairumā, ja tas būtu zināms kaut kā priekšlaicīgi.

Kā tu rīkotos, ja veikalā nomestu dārgu alkohola pudeli uz zemes, un to sašķaidītu?

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 26m
Redzēts Vakar, 09:09
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 10:48
0
post

Nu neko ,pastāstītu ,ka tas bija nejauši, kaut kas pamaisijās pa kājam vai izslīdēja no rokām un tā. Cik zinu ,tad veikalos jāmaksā par saplēsto tikai tad ,ja tas ir bijis apzināti saplēst vai esi uzvedies kā zilonis veikalā un saplēsis kko. Ja liktu samaksāt, tad samaksātu ,lai miers.

Kā tu rīkotos ,ja tu būtu Laimējis Govi?

 

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 21:05
0
post

Ņemot vērā,ka man nav, kur to govi uzturēt, es atrastu tai pagaidu mājas kādā fermā un censtos notirgot kādai lauksaimniecībai. Labāk govij un labāk man, ka esam šķirtas. :D 

 

Kā Tu rīkotos, ja vairs nekad nevarētu izbraukt/izlidot no valsts? 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts Vakar, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 22:46
0
post

darītu to kautkādā nelegālā veidā, jo kā rāda vēstures pieredze, kautko pilnībā aizliegt cilvēkiem nav iespējams, jo vienmēr tiks meklēts kāds apvedceļš.

 

kā tu rīkotos, ja es pēkšņi izlektu tev priekšā vienradža kostīma?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 14h 57m
Redzēts Vakar, 23:06
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. aprīlī, 23:41
0
post

Atspārdzītu tevi līdz bezsamaņai, līdz tev pielektu, ka tas nav forši, un tā nav smuki darīt.

Ko tu darītu, ja tu paslīdētu uz ledus publiskā vietā ziemas laikā?

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 26m
Redzēts Vakar, 09:09
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 01:27
0
post

Tad nu gan baigais jaunums būtu :D ikdiena ziemā.

Nu galvenais ,lai tāds chill kritiens bez sasitumiem ,tad var piecelties ,noslaucīt asaras un doties tālāk savās gaitās.  

 

Kā tu rīkotos ,ja Lauris Reiniks tev piedāvātu piedalīties kadā dziesmas klipiņā?

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 21:37
0
post

Es visticamāk atteiktos,jo man nepatīk būt kameras priekšā un neesmu arī Laura Reinika fane. Bet noteikti apjautātos vai manā draugu lokā nav kāds/kāda, kurš vēlētos! 

 

Kā Tu rīkotos,ja vienu dienu konstatētu,ka Tev ir alerģija no jebkāda veida gaļas? 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 22:38
0
post

Neestu tad to gaļu no kuras man ir tā algerģija :D , kaut vai tas ir neiespējami, jo no nekā man nav alerģija :blush2:


 

kā tu rīkotos ,ja Lāsma sāktu beidzot sportot?

Pēdējo reizi rediģēja 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, 2022. gada 11. aprīlī, 22:38.
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9534 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★