bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. aprīlī, 03:09
0
post

Es par viņu priecātos un mudinātu, lai turpina un nepadodas, jo galvenais ir iesākt, pēc tam tas aiziet automātiski kā pulksteņa mehānisms un izraisa atkarību, saku pēc pieredzes.

Kā tu rīkotos, ja aizmigtu autobusā un aizbrauktu daaaaaaaudz tālāk nekā Tev vajadzētu?

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. aprīlī, 03:26
0
post

Šāds atgadījums man jau bija, bet tad es biju ļoti piedzēries un tas bija 18 novembris kad vēl telefons izlādējas, bet šajā gadījumā noteikti gaidītu nākamo autobusu un brauktu atpakaļ, pat ja arī nebūtu viņa tad es lēnā garā ietu atpakaļ uz to pusi kur man vajag.

Kā tu rīkotos ja tevi pamestu meitene vai puisis, jo viņa/viņš sagribēja dzīvot pie vecākiem? 


MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 14. aprīlī, 09:22
0
post

Es smietos,jo nu,pašlaik situācija ir tāda,ka viņam ir savs dzīvoklis,kas jau ir nopirkts un man šķistu ļoti neloģiski,ka viņš ievācas atpakaļ pie vecākiem. Ja viņš tā izdarītu, tas nozīmētu,ka arī mēs kopā vairs nedzīvotu un priekškam man blakus cilvēku, kas grib gandrīz savos 30 gados dzīvot pie vecākiem? :D Šķiršanās, bez variantiem. Lai jau dzīvo ar mammu kopā! :D

 

Kā Tu rīkotos ja Tavā bankas kontā pēkšņi ienāktu 1 miljons euro? 

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2022. gada 14. aprīlī, 10:45
0
post

Būtu ļoti pārsteigta un mēģinātu noskaidrot, kāpēc ši naudas summa ir ieripojusi manā bankas kontā. 

Kā Tu rīkotos, ja atnākot mājās Tavs suns būtu izpostijis visu māju, sagrauzis čības, kurpes, nu īsāk sakot sagrauzis, salauzis visu. 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. aprīlī, 13:40
0
post

Nav suns, tāpēc par to nav jāuztraucas. Bet noteikti, ka būtu dusmīgs, jo tas būtu "wtf is happening" moments. Bet nu, jāturpina dzīvot, jāmeģina suns dresēt, lai neatkārtotos.

Ko tu darītu, ja justu, ka dzīvoklī ir izteikta gāzes smarža?

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. aprīlī, 14:04
0
post

da ko es varētu darīt, ir jau tāds gadījums bijis, neko , izsaucu gāzes dienestu, izrādās visā mājā hvz kas par hu!ņu, karoč viss beidzās laimīgi bez starpgadījumiem, btw ja kāds nezin tad patiesībā gāzei nekādas smakas nav, tā ir speciāli pievienota speciāli šādiem gāzes noplūdes gadījumiem.

Kā tu rīkotos ja tev uz ielas prasītu piezvanīt personāžs adidas treniņtērpā un cietuma nakolkās uz pirkstiem?

 

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 14. aprīlī, 14:34
0
post

Censtos kaut kādā veidā izbeigt sarunu un ātrāk aiziet prom. Skatītos apkārt vai ir kāds cilvēks,kas varētu izvilkt mani no tādas situācijas, jo man būtu super neērti un nedroši. Sliktākajā gadījumā sāktu kliegt,lai pievērstu sev uzmanību un tiktu prom. 

 

Kā Tu rīkotos, ja būtu kika somas restarts? 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 16. aprīlī, 16:08
0
post

Ja notiktu, somas restarts īpaši nepārdzīvotu par to, jo savus savāktos itemus tāpat nepaturu sev un padalos ar tiem.

Kā tu rīkotos, ja tu atbrauktu uz Daugavpili un tev beigtos nauda lai tiktu atpakaļ mājas?

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 16h 12m
Redzēts pirms 10 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. aprīlī, 16:55
0
post

Es aizietu uz daugavpils autoostu un paprasītu cilvēkiem naudu biļetei, gan jau palīdzētu !

Kā tu rīkotos ja Tevi nelaistu mājās ?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. aprīlī, 21:34
0
post

Mani nevar laist mājās, jo es dzīvoju savā dzīvoklī, un man ir atslēgas. :D Ja man nebūtu, vai pazaudētu, un nelaistu, tad es visticamāk klauvētos tik ilgi, līdz tiktu mājās.

Kā tu rīkotos, ja tu atsistu kājas mazo pirkstiņu pret gultu?

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2022. gada 18. aprīlī, 21:35.
MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 09:24
0
post

Noteikti iebļautos un lamātos,jo tas man palīdz tikt galā ar sāpēm. Tad aizietu uz virtuvi pēc ledus, jo parasti tā daru! (Jā, bieži gadās atsist mazo pirkstiņu) . Un kādas 10 min paturētu ledu pie pirksta. Tas arī viss. Gaidītu,kad sāpes pāriet. 

 

 

Kā Tu rīkotos,ja Tu no rīta pamostos un saprastu, ka Latvijā vairs nav un nebūs elektrības vairs? 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 10:27
0
post

Noteikti skrietu iepirkt gāzi ,malku , sveces utt. Gāzi ,gāzes plītij ,lai var gatavot ēst , sveces gaismas vietā un tā. NU ja gadijumā kas ,tad malku priekš mājas, iešu tur gatavot,ja beigsies gaze dzīvoklī :D Sliktākajā gadījumā pārvāktos uz valsti ,kur būtu elektrība.

Kā tu rīkotos ,ja tev piedāvātu strādāt un dzīvot kkur ārzemēs?

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 26m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 11:26
0
post

Es atteiktos. Man nav nekādas vēlmes dzīot un strādāt ārzemēs.


Tev kāds svešinieks uz ielas iedod sviestmaizi.

            

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 16h 12m
Redzēts pirms 10 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 11:35
0
post

Es noteikti atteikšos no tāda piedāvājuma no svešiniekiem neko nepieņemšu !

Ko tu darītu, ja Tu pirms kāpjot mašinā ieraugi lielu bukti uz durvīm un Tu zini, ka vakar kāpjot ārā buktes nebija !

Pēdējo reizi rediģēja alska, 2022. gada 19. aprīlī, 11:58.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 13:27
0
post

Es sāktu meklēt opcijas, kā uzzināt, kurš to varēja izdarīt, aplūkotu apkārt esošos auto, un tad varbūt ierakstītu FB priekš palīdzības vai aculieciniekiem.

Kā tu rīkotos, ja Tu uzliktu cepties picu, aizmirstu par to, un kad atcerētos, tā būtu pilnībā piedegusi?

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 14:28
0
post

Es sāktu konkrēti lamāties, tad visu no krāsns nahren izlidinātu miskastē, un zvanītu LuLu picērijai, lai atved rembo picu.

 

Bet ja nebūtu nodegusi, bet apakša piedegusi nedaudz, tad poh, ēstu tāpat, vai nokasītu piedegumu xD

----

Kā tu rīkotos, ja atrastu pie mājas šaujamieroci

Pēdējo reizi rediģēja bnation-, 2022. gada 19. aprīlī, 14:29.
MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 14:54
0
post

Piezvanītu policijai, lai viņi tiek skaidrībā, kas, ko un kā. Negribu nekādu saistību ar ieročiem un negribu ,lai arī kāds cits atrod to un vēl izmanto, kur nevajag. 

 

 

Kā Tu rīkotos, ja veikalā vairs nevarētu nopirkt gaļas produktus? 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 16h 12m
Redzēts pirms 10 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. aprīlī, 00:34
0
post

Noteikti ņemtu gaļu no savas saldētavas, bet pēc tam vienkārši aizietu uz tirgu un nopirktu tur !

Kā tu rīkotos ja randiņa laikā ar citu cilvēku tev piesienas tavs bijušais(bijušā)!

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. aprīlī, 00:48
0
post

Atšūtu bijušo projām, vai arī pats ar esošo otru pusīti pamestu iestādi/telpu, jo man to nevajag, nedz arī kādam citam.

Kā tu rīkotos, ja tu nopirktu tikko svaigi ceptu picu, bet tev tā izkristu no rokām uz zemes un būtu neēdama?

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. aprīlī, 19:03
0
post

Es to pabiditu mazliet talak, lai aped kads klejojošs suns vai kaķis, un dotos mājās lai uzceptu pelmenus

---

Kaa tu riikotos ja uzzinatu ka tavs steam konts ir nozagts un tu to nespesi atgut?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9460 skatījumi )
Fēnikss, Meth, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★