bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
112
19
topic
FREE ADMIN 2 OU EM DŽĪ
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 18:07

FREEE ADMINN

VISI Aktīvie patstāvīgie admini saņem milzīgus bonusus pateicoties itemam:

 

"Admin bonuss" vairāk info var lasīt te

 

Sitācija ir izveidojusies ka ir grūti atrast uzticamus adminus kuri nepazūd kad viņiem sagribas.

KRITISKA SITUĀCIJA IR:

csdm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

war3.kick.lv - ADMINUS VAJAG

dd2.kick.lv - ADMINUS VAJAG

gg.kick.lv - ADMINUS VAJAG

zm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

jb.kick.lv - ADMINUS VAJAG

ttt.kick.lv - ADMINUS VAJAG

Tātad, lai pieteiktos serverī par adminu:

* Vajag labi aktivitāti - Minimums vidēji 1 stundu dienā. ( ja nav 10h nospēlētās pa pēdējo nedēļu, tad visdrīzāk ,ka netiksi pieņemts, jo mums neder variants, ka vajag 10 adminus, lai būtu kāds vienmēr online )

* Jābūt skilotam - skilots nozīmē, ka spēj vienmēr rezultātu dēlī noturēties augšējā pusē, un ļoti vēlams, lai arī servera topā tas būtu redzams, ka kilu ir vismaz 2 reizes vairāk kā nāves.

* Obligāta agrāka pieredze, kaut vai ar sms acc

 

Pieteikums:

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies

2. online laiks, cik esi kopā pavadījis serverī (  https://imgur.com/sjZLBck ) un online laiks pa pēdējām 7 dienām ( redzams te: https://imgur.com/lj4HVqR )

3. agrākā pieredze, pastāsti, kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi

 

Pieteikuma paraugs:

1. Chemijs @ dd2.kick.lv

2. kopā 3d 07:11:14h, pa pēdējām 7 dienām - aptuveni 8h

3. pirms aptuveni 1 gada adminēju kickā kādu pusgadu, serverī ļoti trūkst adminu, gribu palīdzēt. Uzvedīšos ļoti labi un nebūšu iedomīgs. Uzturos daudz čatā un iešu bieži arī uz calladmin.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 05. novembrī, 19:10.

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 15:18
2
post

1) pigmi @ dd2.kick.lv
2) kopā 2d 01:32:39h, pa pēdējo nedēļu esmu nospēlējis ~ 10 stundām.
3) Līdz šim neesmu administrējis kickā, vēlos gūt pieredzi un pierādīt sevi!


 

Rezumē: Spēlēju dd2 serverī ikdienā, dienā vidēji serverī pavadu pamatā savas 3h. Ņemot vērā to, ka pēdējās dienās laikapstākļi mūs priecē, līdz ar to serverī pavadīju nedaudz mazāk laika kā varbūt parasti. Vēlos kandidēt uz `acc` tik tādēļ, ka bieži serverī pat, ja ir admini tad viņi neievēro mazas nianses, kuras būtu nepieciešamas, piemēram, kā "3 simboli; rr un varu minēt arī /calladmin, jo pats ar to bieži esmu saskāries, ka uzrakstot `/calladmin` es tā arī neredzu kādu adminu ienākot serverī! Spēlēju es ļoti bieži, esmu no rīta puses un pieejams visu dienu, vajadzības gadījumā varu būt vēl aktīvāks,  jo dotajā momentā esmu pašnodarbināts un laiks atliek ļoti daudz, kā forumam tā arī serverim (pandēmijas dēļ firmu aizvēra un daudzi palika bez darba) . Pieredze ir liela, esmu bijis `DD2 Uzraugs` divreiz iekš visiem labi zināmā heal, esmu adminējis pick`ā, naken, fgc. Esmu vadījis savu projektu, ļoti labi pārzinu aksesa komandas! Pārkāpējus atšķirt protu un ar noteikumiem esmu iepazinies! 

Ar cieņu - pigmi! :) 

Pēdējo reizi rediģēja pigmi , 2020. gada 29. jūlijā, 23:52.

 

bitchzzzz
Lietotājs
69 atbildes forumā
Online: 2d 4h 26m
Redzēts 2022. gada 30. jūnijā, 21:50
Pievienots, 2020. gada 25. jūnijā, 16:34
1
post

1 -  bitchzzzz @ dd2

2 - [url="https://www.kick.lv/cs/stats/hl…om[/img][/url]

3 - bieži kad ES spēlēju tieši :D tad onlainā reti kad ir admins, bet pārkāpēju pat vairāk nekā gribētos, reāli tikai pietiek bans , kiks , slays. Admineju vissvisādos server bet ne caur veikalu :D , chill  , zb , speedshots, diezgan pieredze bet serveri ir visi rip un tos ari neatceros, pedejais acc bija 2 gadus atpakal

Bubliks
Jauniņais
69 atbildes forumā
Online: 1d 13h 26m
Redzēts 2020. gada 20. jūlijā, 20:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. jūnijā, 01:18
6
post

1. Bubliks @jb.kick.lv

2. Serveri kopa esmu pavadijis: 124h un 6 minutes. Pa pedejam 7 dienam esmu bijis on 8-9h.

3. Gribu but izpalidzigs speletajiem. Jo nav daudz adminu kuri daudz laika ir on. Esmu bijis jb.kick.lv sms admins un man loti patika palidzet citiem.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. jūnijā, 12:23
2
post

pigmi - uz dd2 - atteikts, kopš pieteikšanās nospēlēji vienu dienu un vairāk nespēlē.

bitchzzz - uz dd2 - pieņemts, aktīvs esi, redzēsim kā būs ar adminēšanu.

Bubliks - uz jb - atteikts, "no adminiem dzirdu, ka spēlējies ar adminu, nezini noteikumus, pasēdi vēl un parādi labāku piemēru kā sms pagaidām.".⁢⁢⁢

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 29. jūnijā, 13:14.

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. jūlijā, 21:07
0
post

1. pure masteryyyyyyyyyyyyyy / aimbatten ze neprotu shaut

2. Kopā 05:03:20h, tas ir pa šīm 2 dienām (ranku reseta).

Stati abiem nickname : 

https://prnt.sc/tbb8lg

https://prnt.sc/tbb8xj

3. Adminēju dd2 serverī aptuveni gadu / pus otru atpakaļ. Biju administrātora statusā kādu labu laiciņu, kāds pus gads, vai pat vairāk jau bija, ja atmiņa nemāna. Adminēšanas laikā nebija nekādu problēmu. Sūdzības un lūgšanas uz unbanu visas tika noraidītas, jo nebija patiesas. Statuss tika noņemts, jo biju pazudis uz kādu laiku, mācību dēļ. Zinu kas un kā jādara, kādas soda normas attiecīgas pārkāptajam noteikumam. Serverī esmu ļoti bieži, tad no rīta - tad pa dienu, tad jau atkal vakarā. Domāju, ka serverī esmu pazīstams spēlētājs, daudzi uzskata, ka esmu čīteris (Uz doto momentu man ir 76% HS rate). Protu atpazīt palīgprogrammu izmantotājus, viegli uzmetot aci. Varu ilgi sēdēt specos, jau pierasts. Ar priekuuzklausu spēlētāju sūdzības. Labprātīgi palīdzēšu mūsu šobrīdējiem aktīvajiem administrātoriem tikt galā ar saviem uzdevumiem.

Uz veiksmi cerot,

Jānis.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. jūlijā, 02:06
6
post

1. Empress / cietums

2.  ~305h kopā / 4h pēdējās 14 dienas

3.1 adminēju pirms ~1-2.5 mēnešiem, bet biju atteicies no adminēšanas, apzināti vārīju sūdus lai acc tiktu ātrāk noņemts, jo bija pagrūti vienlaicīgi panest adminēšanu un eksāmenus universitātē, stress bija virs vidējā. Tagad, brīvlaikā esmu vairāk relaksēts. Pēdējā laikā esmu ievērojis pilnīgi vājprātīgus notikumus serverī - tiek sprejoti neadekvāti, pat pretīgi spreji, kad serverī uzturās vairāki test vai sms admini, kuri pat nepaceļ pirkstus, lai kautko darītu lietas labā, vai vienkārši ignorē notiekošo; ir testi, kuri kā CT liek izpildīt pilnīgi neloģiskas komandas vai arī pretējā gadījumā sāk fragot. vārdu sakot, serverī pēdējā laikā ir sākušās kautkādas stulbības, kuras nav viegli panest cilvēkam kā man, kurš tur spēlē diezgan regulāri.

noteikumus pa lielam pārzinu, citādi var lietot veselo saprātu. (C) Chemijs

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 04. jūlijā, 02:30.

FIIR1M
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 3d 18h 21m
Redzēts 2022. gada 31. janvārī, 22:09
Pievienots, 2020. gada 05. jūlijā, 00:37
7
post

Piesakos par adminu serveri dd2 mans nick CJey. Real vecums 19.

Speleju 0d 11:29:26h aptuveni no 6 dienam ar so nickname.

Ka sens speletajs atpazistu chiterus gandriz automatiski, admin pieredze ir un vel nekad nesmu izbanojis nevienu nepamatoti. 

 

Pēdējo reizi rediģēja FIIR1M, 2020. gada 05. jūlijā, 01:05.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. jūlijā, 17:27
0
post

aimbatten ;j - uz dd2 - pieņemts, agrāk jau adminēji, itkā problēmas ar tevi neatceros.

Empress - uz jb - atteikts, "ļoti labi zini cik daudz mēslus esi taisījis un cik daudz sūdzības par Tevi ir bijušas, pagaidām pasēdi bez tā, parādi, ka tik tiešām gribi un māki.".

CJey. - uz dd2 - atteikts, pieteikums galīgi mani nepārliecināja, pieredze jau neievieš uzticību, nopērc sms adminu un pierādi sevi.⁢⁢⁢

Nil_Ushakov
Jauniņais
Mērs
6 atbildes forumā
Online: 13h 53m 19s
Redzēts 2020. gada 03. augustā, 18:55
Pievienots, 2020. gada 06. jūlijā, 17:27
0
post

1. Nil_Ushakov / word.exe (https://steamcommunity.com/id/ushakovv/) @gg.kick.lv

2. Serverī plānoju pavadīt vismaz kādu stundu, pa vakariem, brīvdienām. Kā līdz šim brīdim. 

Nil_Ushakov

Total Connection Time:0d 03:30:33h

word.exe

Total Connection Time:0d 00:23:09h

Ja tas ko maina -

Nil_Ushakov laiks dd2.kick.lv (bet arī spēlēts zem dažādiem nickname)

Total Connection Time:

0d 07:53:07h

 

3. Esmu bijis viens no riiga.lv un boxg.lv adminu komandas  (zem nick zakjis / zakjisz) Atpazīstu momentus, kad tiek izmantotas palīgierīces un saprotu admina pienākumus.

Galvenais iemesls admina pieteikšanai - es diezgan ilgi centos kādu sabļaut, lai atnāk uz gg un nobano, bet bez rezultātiem. Ja csdm būs ko darīt, varu arī pieteikties tur, bet vēlāk.

 

P.S. - Lūdzu uzrakstīt PM, lai zinu, kuram nosūtīt demo failu ar redzamu spēlētāju, kurš izmantoja palīgierīces.

Pēdējo reizi rediģēja Nil_Ushakov, 2020. gada 06. jūlijā, 17:46.

exit999
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 16h 41m 54s
Redzēts 17. martā, 22:57
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 00:12
2
post

1. Vēlos pieteikties uz zm.kick.lv

niks : exit999

2. online laiks, cik esi kopā pavadījis serverī būs pieejams linkā ( https://gyazo.com/9452a0fdd11d715c1a95399a7d444d25 ) serverī uzturos pa vakariem un vismaz pa pāris stundām ;)

3. agrāka pieredze, jā ir esmu bijis admins heal.lv gan war3 ,gan dd2. Tiesa gan biju sms admins ,bet biju gana ilgi un sūdzību bija maz, personīgi uz admina statusu piesakos jo redzuka ir brīva vieta un šis ir serveris kurā visvairāk pavadu laiku, un zinu ka izpalīdzīgas rokas un acis vienmer var noderēt :)

 

Cieņā exit999

Pēdējo reizi rediģēja exit999, 2020. gada 10. jūlijā, 00:13.
Greenluv^
Lietotājs
ZAĻI BALTS
38 atbildes forumā
Online: 16d 11h 33m
Redzēts 2023. gada 10. aprīlī, 23:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūlijā, 03:00
1
post

1. Niks: Greenluv^ , vēlos pieteikties dd2 serverī.

2. Kopumā ir 7d 07:38:08h , vidēji par 7 dienām, apmēram, 19 stundas.

3. Esmu bijis admins nyd, komūna vairs neeksistē... Nedomāju, ka tā ir reklāma, admina statusā biju kādus 3 gadus. Varbūt vairāk, varbūt mazāk... grūti pateikt. Ir bijusi pieredze arī Ban Team utt. Varbūt es neesmu īpaši aktīvs forumā, bet, cik sapratu, tas nav pie obligātām prasībām un negribu beztolkā spamot topikus tikai lai uzkačātu foruma atbildes.. :)

Pēdējo reizi rediģēja Greenluv^, 2020. gada 11. jūlijā, 03:18.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. jūlijā, 14:16
1
post

Nil_Ushakov - uz gg - atteikts, neesi pietiekoši aktīvs. #parsaskaņu

exit999 - uz zm - atteikts, par agru piesakies, tevi uzraudzīs un mēģini nākošreiz.

Greenluv^ - uz dd2 - pieņemts, aktivitāte laba, cerams būdams admins pievaldīsi savu leksiku.⁢⁢⁢

Matriks
Jauniņais
583 atbildes forumā
Online: 36d 23h 16m
Redzēts 18. aprīlī, 15:05
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. jūlijā, 23:14
10
post

1,Matriks @JB

Total Connection Time:9d 23:47:06h

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. jūlijā, 12:37
1
post

Matriks - uz jb - atteikts, pārāk labs pieteikums, ar šādu pieteikumu jau var uz main amatu kandidēt, ko es nevaru pieļaut, atvaino...

LowSkillL
Jauniņais
466 atbildes forumā
Online: 21d 21h 17m
Redzēts 25. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. jūlijā, 20:13
6
post

1.Niks:LowSkillL dd2.kick.lv

2.Kopā 2d 13:10:28h https://prnt.sc/tqod24

3.Pirms kāda gada biju admins speedshot dd2 serverī,protams ne ar šo niku.

Esmu aktīvs dd2 spēlētājs un vēlos palīdzēt pašreizējiem adminiem,kā arī protu atšķirt hakerus!

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. augustā, 11:37
0
post

LowSkillL - uz dd2 - atteikts, https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=49184 + bana apelācijā par aktīvu tu toreiz tā arī neatrisināji.

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 00:32
2
post

1) pigmi @ dd2.kick.lv
2) kopā 4d 14:35:0.5h 
3) Kā jau minēju iepriekš tad kickā vēl neesmu adminējis. Pieredze ir un vēlos pierādīt sevi arī šeit. 

Rezumē

Nolēmu pieteikties atkārtoti par cik ir daudz brīvais laiks un ir reizes, kad kādā laika sprīdī nav serverī neviena admina, pēdējā laikā biežāk kāds parādās, bet domāju ka vienmēr noder palīdzīga roka. Esmu bijis admins iekš visiem labi zināmā heal, fgc, naken un fps. Healā biju uzraugs divreiz. Šaut protu labi, nu jau ilgāku laiku paspēlējot sāk attaust vecais skills, tāpat protu atšķirt pārkāpējus un labi pārzinu amx komandas. Pēc iepriekšējā pieteikuma sanāca maza ķibele - salde, bet šoreiz aktivitāte nekur nepazudīs. Noteikumus esmu izlasījis un iepazinies. 

šautauts @ pigmi 

 

NinjaC5
Jauniņais
Kengurs
84 atbildes forumā
Online: 9d 7h 56m
Redzēts 8. martā, 23:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. augustā, 11:22
13
post

CS Nicks: NinjaC4 - Serveris Jb.kick.lv

Cik es pavadu laiku serveri: tas ir diezgan 2-7 stundas diena kopa nospelejis 100stundas kops reseta 

Vai ir pieredze?: ja ir bet ees neesmu nevienu banojis jo es atlavu citiem sms adminiem un ta bet esmu banct uzlicis un es zinu dazi admini teiks es spelejos bet es nespelejos ar admin vnk dazreiz mana masa pielien pie datora un spele un vina nezina kas jadara.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. augustā, 14:48
2
post

mamka @DD2.KICK.LV

Total Connection Time:7d 18:47:03h

Piesakos pie pastāvīgā dd2 admin jo apnika jau pirkt tos SMS acc. Pieredze adminēšnā man ir iekš dd2 agrāk biju pastāvīgais admins,galva uz pleciem man ir. Admini iekš dd2 trūkst, noteikumus es zinu pats viņus nepārkāpju. 

 


»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2020. gada 15. augustā, 22:28
0
post

pigmi - uz DD2 serveri - pieņemtsAktivitāte ir, bet uzvedību gan nedaudz vajadzētu pamainīt.

NinjaC5 - uz DD2 serveri - atteikts - Pārāk nenopietns kandidāts, par ko liecina tavs pieteikums.

knejvs - uz DD2 serveri - pieņemts - Aktivitāte ir,  pluss ir tas, ka esi banteams. Cerams problēmu nebūs. 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1550 ( 155166 skatījumi )
One Tunnel, Fēnikss, ElvIneL3, Omega, WickedLady, Meth, Kr!st1nkaa, Maruzha, duck, Breyke, PaksPorgand, PiGGy, headbangerz.-, C0ppy, Pīle, Hybrid Minds, dedushka, AndisKoks, luīze, Latvians, cruelcin, Nurmachimaevmakachev, alska, akasi, GEMEr228, Mohit, Šķidrais Ēriks, inar4xx, Peak, Hvz, ThePatronusCharm, Alīna, Alus, rud1te, RV`, gary, Lakrica, ~Evils~, Tessa&Hardin, Goosey, UwU, NewbieEU*, Wolfyy, PrixoditeV4era , Deu, Capture, traitors, Kiwi :], SPICELV, zooniijsftw, phine, 🌿🌿🌿, kokobino, Pizhikz., Grafiti, spycka, DreamOn, 1234inguss, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Sandis., merkatis, nolodžik, ihavelocity, Zap3ko_, SakalisLV, herobrine81141, Exc, santiz, Kamiks, siirups, Chemijs, mrfouley, pankuksh, Ha3E, arthurqee, Kide54, HSkill, Minnia, Piziks, Shepis, 575, ysl, Gamora, knvxx, aim.ru~~~~~, bicis no MOSS, Ramball, Zelts*, Kubiks, NinjaC5, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, edgars rinkevics, Pīļuks, Ibetāa, Pigijs, Сhrееру©, prieksnieks, Rbot, Saldenieks, munniek, tenblunt, lucifers, eKs., cr3ww, Milko, kriptonit84, trickster, Bat0nas, Spridzeklis, Fruzenty, Mcmz, Zane, knejvs, EddieLV, beijbe_, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, love_me, tominsh331, 90_degrees, KickMan Kick, blackout, Witch, Moxley, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, SintijaL, ZeltaBlack, BANZAI, prote1ns, maar4a, Budists, wishuamerryc, Matriks, Pickle Laura, Krista, emaymyska., MA1M, Trevor, HashMan_, Krisiittz, cruelcin šļura, Leh , YOLO, cuttay9, Oz1ris, Friška, MACAN_fake, Haiduk, Čaiņiks, Marmurer, eXodl-, anesrachid, essence, bEEEr, exe, pigmi , Bridzaa, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, WILDcARD, Bavility, Kaapurinsh, no-legal, Vienki, LukaGamer86, jollylv, EvilGranny, aimbatten (;, Isten_Killer, akosvaradi12, thestyle, oy74, Laurz, medalus, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, dairis61, ⚒️Stoick the Vast⚒️, LapTopeR, vazzaa, enygma, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Condemned, eLEONORA, ExorcisT^, silence, killerLV, Komisarchiks, aBL, RokkY*, Aut0ft, duum, Sergio , AreZed, M*Z*, vax, ALIILILIHSAM, Siguldietis, Profu, arro, Dzonis, cheburashka, ZnT, Venta, Agneshuks, who`s who, MathaFaʞʞa, Gloks, exit999, efka, owerl1ne, Martini23, PaTRON, Thor, Incorrigible qwz, Kalvix, Hazard, malbaro, Kizit, BIG DICK, Wunderschlange, MENDIJA, Dzokelz, Techno Vikings, laura, MQJORS, Cibis777, Tadzhx, Effectend, alusyragerai, Zaņuks, freezy, nadim13, HEADSHOTMASTER, Unicorn, Faacha, PupS1ks, SexyPupok, PihPah, Arch, RushFuck, MKs'Powa, iFamous, TwiZzy^, Celtnieks123, Jackass3D, Xtcent, pavluts, h1x_immortals, goosy, Jokerits, tomts, Snuffeklis, NerealsKabans, Arčiks, Eddy, skyya, Turbine, pTb|SPYDER, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Boris, Laima*, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EXIT.-, король мажор, eSSe, Kristine)*, nazislv, Romchiks1310, xVeins, Karbonad, `Barbija`, Chayofa, ChmooZvaigzne, wind, Eduards18b, bnation-, paklaxjs, PD / Kapteinis, PSG, Diademantus, arbuz, Eima159, Crack, voobshepokaifu, Latgalc, InsoRow, Beyondz, bomzisGG, Kill, Vecteevs, Fūdiņš, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., kaifotajs!!! :D, Hellabooza, Jenotinshj, ALDIS, Canep, enrico, - З Л О -, Jazeps Vitols, Kikii., Siidzi 0_o, LACOBRA, issam, Riepa, MyLiUoGiEnE, Anna, PooKa, burviss, SilenTs, sandra sinele, Albrehts, Diplomāts, Литрый Хис, 'm0nk 0_0, w3Ed!ch7, Rolković, Codee, Aeroflot, not hns, magisterial , StompBox, Criple, 0blivionx, fljw, Krieg, Churix, KKK, supremementos, lonely_uz, Sentro, aldcor, tehshine, Pilsonis., Manis te nebija, Pilots, Almighty., Jitzie, 6paaudze, pa1n, Minimi, Tava Vecmamma, Faacha_fake, PANDAROO, kuzons, Weksijs, Sour*, Lacz, Enemijs, kaishi, Em4a, ruutam, headhunter861, satans18, Kristers420, LewyG, deqwatian357ANW, valerkyy, Criple_fake, Vineta., u need jesus, BigTomens, why so serious?, Riplejs, Bandit777, rulX, Klaus, atpisies, sсhoKKur-, Deebosantana, kawaski, space cadet, negeris1940, Who cares, Milkyu, mrs. doubtfire, log1, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Chillotajs, UTSNAHUY, JērsA, Jogijs, SM_97823, Haskys`, klavs, Zhnx, bitchzzzz, EMP, KewKew, Kapracis, **Nezināmā**, RCHWZKY, *** Scooby Doo ***, BeethoveN, agentlee, E777, paipels, kik0, Mihajljovanovic044, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., botsaaa, naturals, Angelius, edytricks, Obijs, Buuu, raiviss, dibens, 25CM, DEVIL_BOY, denzens., AzBest, Kriksons, Džonijs, DeFg, WoOzie*, MADLUCK, kaija, Vimi, lowaf, denzens, MurkainaisKushkis, Scrubs, maisinsvajag??, maqq, Darkness1000, baltimors, Flabijs, Aiwi4, FLASHERIS, Baileys, kakaataajs, Brendijs, laescobare, sync, emzijs, KaapostgalvaLV, Invisible, FrostjikS, Yakuza, KOB, ⛔lolwut?, jammz, GodAm, Marcis426, milo humble, JanCisV, Sextape, savant, JML, VecTeeevs, Ventspilnieks, rex123, Platais:P, andrisptrs, keni, ScoRp1oN^^, Sajma, Singapuras Bratans, otto, ★ToughEnough★, Mežpils, SINCAS_MONSTRS, Raseens, smailiks, Kubi, Duzis, Mozerejs_21, ekwik, sTovil, scarlxrd, 4emsis, Apocalypse, Vairis4, kumarix, zexq, Frenk, spotinsh, RagnaR, Karro, Serviss, LowSkillL, Rubax, BigInJapan, hehegeeva, ! O B I T O x X, Abdo Achem, Famouse, FIN., _ExiT_, Spike*, Solnu6ka, krishnavairal86, rodzh, Bu4haa, DEX™, Amors, 1llu510n1st, MrShauu, 𝓑𝓻𝓲𝓭𝓰𝓮𝓼, Pirdlampina, nezinits, Woshiniba, Lauku puika a.k.a hnc. , Es nezin, banijs, nanKa^, 32456yhytbg, sparckling, dest, shq, kaktyc1, Nulis, ozijs, Lauraaa, Reiniiitis, snaff, Spanky922, keKei, lawruuc, danik2021, klubuJuris, MrDiego995, HaRZz, Osiits, Shadow CS Auf, Saldaaa., K@@SiS, zoro227, insect., cerealkiller, motty, fraGOnaars, ariZona1337, شيخ, BARBARIAN, Greenluv^, esesmuvisimultenuvaroni, Swizy, <FiZz>, Briinumzz., dasdja, bagdad?, Emoji, ??????!!!!!!??????, Outlawz., OldSchool, ANormalStick, KrievuJakudza, LaQ, ALfie, seiko., Swex, Bumm, ksa, fckuman., BaJIeHoK^, kraims, dzēsts profils, Chyyy, seskosio, juliet, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Kas, Dinčaa, BernjukS*, shaize_, AceVentura, KenT1k, janis_ir_hakeris, Simpsons, shimbo, Oskars.R, N1CeR, Clarus, kas i?, AryaStark, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, AIDZIS., Kraapaals, X-pAc, Jorcikk, hermis, qppykt, Nightdog, Purpel, Pivafresh`, KINOFAN, balodis, EmptY^, Zii, daryl, GeT_AiMkIlLa, kodols33, Robitis96, kulers, Laggato, Mek, Baubas, Strelnieks., jevrika, tajjik13, zypornotovitijovijs, Zapara, Byou, la1cigais, Rudexo, zmokiE, Hapijs, Siipols, LIBRIX, Anna;*, charming, Дэн, peaky, comicfyou, adjustable, KoKoC, 37FPS, baltaisneggeris, Noyds, MACAN, sixed, petuunija, N A T O # Bunnyflop, Mopo3, DidzzyS, Dark1js, CyRekT, AssAss1N, ZinZino, Vaaveriite*_^, FastShooter, ChaL0s, covidiots, mantas, Zalkt!S, izpirtirpeklis, Critikalz., theblaumanis, Piparkucina, REDFOO, Musitis, Flaatroon, Snuff, aasadassdasdasdasdasd, Naureens, ALIŅ$, Ethe, Bastaardio777 , peh, masieris, MeltingAss, Gadžo, Beichz, Foxculated, nway, pjanko, R0DEmental-, Dzēsts, one_more_time, activision, @_krist3rs_, allk, crshdr, David Blane, Archijsss, monster225, laurisk17, BunnyHop, Sniedzinjsh, kon4, radžiņš, Mr.UnMarkS, ItsThatGuy, Kristersss, black cobra, SniegaRausis, Hennessy-, Skies, Pūce, Lauriitis, Just31, Tricknaame, Cepetis, Rindindin, Radjuka, Jumpybug, BandiHUNGARY, Zeroboss, Pienvedeja., sweeg, Abeliitee, deniskafrol, Hektorinsh*, RooFee, ReGri, Martinez, wBc* | Tapke, auns, mid., Whatever*, Jonathan, Hekch, Excellent., Cpt. b.aaaaa, Kosmoss., Raivic, mokabezpiena, Tazikz, Thomson ., Daikts, Zakaroo900, FreestyleManiac, Crew*G.D^ Rupucis, 0nion_man_LV, antimatērija, concijs, Kodiens, OG812, punktinjshh, Xcho, reimy_666, Skrevele, raacha, LemonDetox<, Muiza, kalimaoff, Baltais, susurins2, JUVE, Chemp1k, petushki, socket.io, Ganja, God Kalashy, contre-dieu, FizzyS_fake, Ham4iks, Chezz, medusa, sirmais, MarkussBecha, ePIls, Mercury`, Roo`, brunovizbulis, Remember-ME, Benjamins, 4uvak, stovetais, VILKNADZIS, Beasty, WELCOME, ILL BILL, puisens, Burunduks, Latex~, DAWENKAAAAAAA, mmeellyyaa_, LogiTec, 9 9 9, **MoHiTo**, Castellani, Sorry, not sorry, Artūrs, krish_im back, k0minax, Yuri, MAIZE., Qwertyz, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Stas, rnx, Bubliks, Shuriks, Krisiic, Frii, LuigiKP, Kaktuss, Nil_Ushakov, slice, ozzy, xvid, racistmario, T. Bagvels, Dancits, FIIR1M, Deimusx, Pilsetnieks, Lamba, Королева, hastagz, ZīLe, Paldies., djbetons, h2o, monkeyyy, Vandalists, egons, zefirss, Jon Snow, John Walture, yostu, Foxxy`s Poxxy`s, Herkules, Default-Blackghost, Spirtsss, ŠuhRuh, gucci, EvE, CharmZ, zelchh, shit_, D1AMXND, ethereum, INLOVE., 3101, 2kk, Bītls, MarisM, СТИЛЬ., G$ SHOOTER, HeLL, Celms, Ebyrn, chubs, SpriditisMAD, sekjeee, Emīls., LoyC, deewekzij, johnn, replay ., LaurixLV, elementary, Weebs, BMW | e46, FireFun#TnT, è’lei, Breezy, Nalikens, Terarists, Kalmars, duffer, Pankuka, bangtheking, Andzh, ERIKS K, Limpo10, Seerga. , KonQx, NunCe, quickie, Wukong, Marquise de Sade, VERT'Z, NoBodijs, SĪDŽAJS, nenshuks, Shefa, Džamals, Ackke, slAyzorkjeeee-, kontrastraiks, buffrider, Valtero, Salamandrre, KnoXvikks*, Sviests12, Veteraans, VendeN, HaTeMeZzz, Naft'līns, MadrYy, MANAS OLAS PIEDER MAN!, zexty, tumshaiss, BUU`, Struncis, Devils, sgelo, Arcel, Antuha, Kоролева シ, HUSEINS88, Richi1z, Kikaaa, HakeRs, Lawric, MaxFly, ERVINS IV, latvietis75, CROUPZZZ, Kastrolis, lainNy, Stefa, alexpr, Jaietgulet, Jimmy Smith, Flak3, MGMatek, -Zajka-, swarnij, LapIn, Sniedzins21, luxuryy, Roltons*, eeGA, cyruss, DopeLV, NORMALY, KarMenZoo, nisker, 47th, konjaks, co1ntss, fake_account, Minoree, Vivasvat, 777BINGO777, Go0dFather, SpeZ, Edgats, Grandew, eJamal, trafiks, Bobijs, Azumi, A4Tech, stulbs, Alexd, tuis, ŠAGIJS, kumeljdzemd, Patinjaa, Jetta, SHUT, Doingyou, tHEBEAST, Pecis23, transfolds, BoDoxJIeB, queen_of_black, Ruf, weed., Animals, -FuXurY-, ReachLv, eena, sofc?, XXL, Dweller, daniels1523, Мишка, World-, Violexy, ViRuS, AteikCia, icescale, MelnaisPletnis, Killshot, Mikijs, RAPE, Cilvēcinjš, StaFFорд, dudi, hUr, Waikss, Pečiš, sgh, Snikerrs, gena, smackthat, ozoljaunskungs, Uksors, Forluvs69, Singapuras DAGS, Alixo, $JeNoTs$, ............., bLank*, fomabugati , NewBoy, Nils, dear_death, ~Pakotājs, badvibesforever, Snicker, Šķiedra, Kristers12, TwenyHwuaN, CronosLV, garinaferari, coldHold, nKz', 2nf*, Noravajumtu, Ruffiks, zubke, platw, Muffler, RihardsHVZ, crewified, Cilvēks, LvSlayer, armandsxd, EQKL, konstance, ?miedziņš? , Lvbulta, Dalī, antijesus, Queen of black1, skechery, Erlends, Skurteņ Slaukis, Fon der Markov, def., lol_susurs_lol, Puikinjsh, MrColt , limitless, Tarakaans , emiils_kend, Rei, ivijs, killerhsh, Golovastrel, waplet, пуси, walle, kepins98, Mazaciepa, Pussy_Man, thaikhun99, ALAND3KO, Ralfinsh, Grizzlijs, Benz, BeeLine, Farmacents, 2+2=4 fikss maten, agaa, toxicated, Dj pecis, Jayceon, Gunars, MTM123, hakerl1nk, elethiel24, Eska, andrejke, LanDerSs, Al3ex, SyRiizZzY., Kumins, NotResident, duky7up, Alex0305, Rolands., Havit.lsd, sTeFH__, Rosvis, Frozen LV, Apuokas, milkhouse`, Edward, trakaisspanis, PEDOLACIS, crew, spokio, Leegy, npo100bog, Ritvars_De, paseeta, Antony2703, SaltyDexteer, Unreals:P, SiGoNs, Cheriss, SarGs`, Guncha, klishas, *DIY*, [TM] Lewis, PasaulesBoT, Jamaica726, -ScorpioNn, Charger, suffnik, Krasimir40, qwin, UnleasheRs, John Doe, Annaconda, grunT., LAmer_, awelv, helldoglv, The KaseV, SlicenDice, JACK VAN DE BEATZ, Trakaiss, guyelberG, Ridgefub, 123456789, Rag, Rastaman4iks, Killerite, Teljsh, `dd, minka_, aspuma, WizKhalifa*, nitrose, _Mazaiss_, gribumetins112, KABATU KONTROLE, ALLAHS, behemoth, Kipchoge, C*H*I*P*O, Ofkors, Smaiča, kevjuqlm, CepumCepuminshhh, LEGALIZEWEED, arabinas, marychiLLjane, Nighterance, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, Fro^zenOG*, RoyalPika, spoks, FreakyyPrime., Golden Nugget, Monset, del 🔫, Mคtrΐxf๏x, SmRifter, Truth_Hurts, NeaDeKwaD | Stone, Ralfuuzis, Alty, SoulshakerLV, Mate220, Kokaīns, Koka gabals, Ageleq, Džo, Gussi` ^^, Sadlaner, husis :D, METEORITS*, MateYz, Evucite, Kirpich, a3apT, puli_ot_babuli, Tralots, kristofers_muiznieks, skeleMF, Agent_Tequila, sd11a, JIaJIKa, šāvejs, 3oHT, Lachubliezejs, F L I I P Y., Taigias, LivePoll, Jautrais opis, figgyxd, BLaZeee, LocaL, spaula, SourSet, bullets aim far, SlumBoy, Kopas, CoyoteFly, fitz fake - phine, Amphetamine, jonivaio, whyge, Mr.Wii, EAZY., izspisšmekdaļpīzda, meiksh2000, exp, bluuuu, gettingahitwithgod, Laauriinaa, IJUST, krekerss4, loveusobad2, SycyS, Els, sos, Krapaliss, A.G., GANDALFS, eMcis, emciic, LOOK, KELLY, SMix, mama, Sin4a, Ibrahim Abdul Halim, Creed, #RIP 2019, ch0ke, грязный, b1g nn., elTrapo, Backwoods, Atty, Fire Chief , ketamine, 243615, rEm3r, muwa, bruh, FCK.old_budaij, anatolijs613, KeepIn*, MrGnB, DarkSoulLV, Wolfijs, FeyNesy, Shmaro, Жить в кайф, Come to PAPA, djonja, naziits, desantnieks, Mamba, Esesietis, BlooDy, KENTIKA SIEVAS MIILNIEKS, wavy.g, Mǝrcury, MiXiEEE, PhazeOff, N3bz, Rastaman, NECKLESS, ZombikOzy, DzIkiJS, Maize, skull15061987, stunner, deniro_1970, KirilFen, MaksikFen, Badoxx^, GenkaFen, NastyaFen, MaksimMex, MaksimlOa, sanya.osipov.01, OlegkaFen, K0MBAJN, Latgales Čalis, Loski, cr3w, mishynee, Jager, vanix*, bezzvezd, banan53111, satanick111, Chreepy (fake), kaimiņšš, TheSuperLMN, eRasusOW, zemsky, Skay, Kaljiks, Medis, Uxi03, AviX1337, zloy_papa, Bronza, TTRDK, LastYz, wwaaddee, Amigo25, Zapturo., Prometajs, Kick, Gigna, Labākais, JIJIJI, ritvars665, iQuisitio[N], Ray, srax0, Milky, Goddest, LvJoker, Farmaceits, zuhn, named., DDT, h34t, tadas, Jan4ezz, Ziemelis, PENtazaurenis, [ X-TEAM ] : MrMoNiX, TTV_:3, sportsdirect, sellbrain, avix`, Yousef, vamos a la playa, Wo1in, STAR3N, polgamer456, CitraMoN, L7. T0xic Flasher, `MEXX`, malbaro11, blusa, aaaaaaalise, osob99, Edzaa., Mouz, DESA, Puzisss, RnB, 312rqweqrggf, onii, POCINS, Goxx, sirke, counterstrikepromaniac, Eskazvers, Bless, SxY_AiR, Daavis_, dauzelis, Oxcykodone `, CradX`, exdent, SAS| Phoenix, $DEMONS$, calcyy, pointseven, DoppyZ, Fluffy`, Mazais Gacha, LESHIY, Bluuzys, propkins, Mazulis, Rose, Elena, Cipsijs, shawtjee, Brencis, Duksitis, ga4o, e*d, whateverusay.*, sensey, Martinshhh, (:laimonpuika:), stn, fuN, >_<, MARKIZ999, xpucteb , LACOSTE_NR1, yanyasykovich., trakstudis, Otricala, ST0NE, acid_kiki, bmw`, famcis, lenusicka, CUBONS, oY74.WuClan!, Monsterfox34, OSSAMA, ANaRHiST, ES`CAPE, Labinaiskoks, Oktobris, Dlap, Deq, 125-LL, colddryslim, mimiC, tupiks, LagerBeer, Rasinieks, kkarlix, Slakters, cookies, Turbo_Anal_Lv, QueenPiper, rasii, Пиздюк, Mikijzz ||, Neon, amx, wateverishh, EMC, pjanka238, SiSiDra, Aimbot, Wolfaider, Fuk`dantE., AS7, blonda, hawk2281334, Seth, Twix, Talismans3, Mollenium, q1w2e3r44, [TM] genijs, Just_lt, dimon<<, sonyakun, Stogramkush, OksanaFen, Litriņš, Shokolade, Chester, The_Suspect, nxo badabum, JetWoo-, PilnigsNabags, cokie2211, Gustins, smartre, SweeTie, alov, Gashish, Radzhus, unn4m3d, eljik, ------, Reimu, thezen32, anonymus, LVSawyer, Giorgi, bLow., siikaiizz, Mirrors., Usa64, BURNBLACKS, Ri4ijs ., p0sitiv3, 3G_LITRS, slēpts, Martinsjh, +_+Foršais_Mākonis_LV+_+, Blyatman, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, fake 4 you, Nesauj?!, hacksoon'S, Kanazews, lithium, GlicK, McGregor_, SkyBlowYT, OZOON, Salduminjsh, Pasmaidi99, Puika, derkijs, Jackel, LESHKA:3, Goldzh, eminemZ, DsAeRs, unknown-, pekkan, Pekka, Funnky, Hushbreezy, Queen, Yaltahelp, aarpraatis, Galax, insignia, CROCSPEEEK, hophop, dazzl, _FireStorM_, MysticSniper, Th3 Jok3r, xHoldL, EndlessS, Marcus, smurfix, south, Brrrunete, Nobody9, migla, yugioh, SALO, Arz, Genocids., Strecher, FullKnife, crck, vhlamiwwu, backside, Dairis23, hally, pL#, Rugarth, CupoTa, Daviitiis, Darly fake, B0JIK.|, MarcPrime, Columbus Georgia, HooNiGaN#, Dinarzz, Dave Roberts, ReeBoK, audzeknis, aim + wh = 9 He 4it, [BMF] EdVoRdEdV, Amaterassu, enlyZES, kriks, Midžets, Krank, Noodels, Pandinjaa, $uicideBoy$, Danielz, davvvil, rytteTall, edza_edza, BodyGuard, Marshmello, Ch33ky br33ky, STAKLA, Shockins