bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
20
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 

Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;

Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 

Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

Pēdējo reizi rediģēja Kuz9, 2022. gada 07. oktobrī, 23:03.

Piziks
Skatās sākumlapu
DD2 Admins
Labsirdīgais
874 atbildes forumā
Online: 90d 12h 2m
Redzēts pirms 9 minūtēm
Pievienots, 18. janvārī, 01:53
0
Es gan esmu, jo Nīderlandē darba vietā bija kafijas automāts, kur tādu tēju piedāvāja.

Es nekad neesmu spēlējis dambreti.

Pabrīdināts izlabot. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja Piziks, 18. janvārī, 03:01.
Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
2702 atbildes forumā
Online: 68d 8h 12m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 20. janvārī, 22:20
0
es esmu un tā pat ir viena no manām mīļākajām spēlēm.
nekad neesmu apmaldījusies mežā.

Agneshuks
Skatās lietotāju
Jauniņais
1599 atbildes forumā
Online: 118d 6h 9m
Redzēts pirms 33 sekundēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 20. janvārī, 22:28
0
Es gan esmu,par laimi veiksmīgi tiku ārā no viņa.

Es nekad neesmu piepelnījusies strādājot gadījuma darbus/haltūras. 

Kaprīzā
Skatās sākumlapu
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
7718 atbildes forumā
Online: 270d 4h 13m
Redzēts pirms 29 minūtēm
Pievienots, 21. janvārī, 06:41
0
Es esmu,bērnībā gāju ravēt,gāju arī kartupeļu un sienu talkas, tās jau arī mazas haltūras. 

Es nekad neesmu ravējusi zemenes

RushFuck
Skatās sākumlapu
Lietotājs
pinq
the golden boy
441 atbildes forumā
Online: 22d 14h 38m
Redzēts pirms 10 minūtēm
Pievienots, 21. janvārī, 09:01
0
Neesmu , kaprīza visu vasaru viņas ēd un ravē  PS laigan es for real nezinu kas ir jarave un kas nav tāpēc sory 

es nekad neesmu gulējis ar trijām 

EST 19 XX

santiz
Skatās sākumlapu
Lietotājs
so low
8959 atbildes forumā
Online: 215d 16h 7m
Redzēts pirms 25 sekundēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 22. janvārī, 11:39
0
Es arī neesmu diemžē; , bet gribētos

Es nekad neesmu sarakstījis dziesmu

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
2702 atbildes forumā
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 22. janvārī, 12:27
0
es arī nē un nemaz arī neplānoju. neesmu gājusi cauri vēl tādai šķiršanai. :D
nekad neesmu dzērusi bonīti.

Bread Pitt 😎
Jauniņais
Glebuška.
546 atbildes forumā
Online: 10d 2h 58m
Redzēts pirms 45 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 22. janvārī, 15:15
0
Es gan esmu ,jo tā tik bija lieta ,kad ar draugiem sagrabinājām pēdējās kapeikas, lai tik dabūtu bonīti. :reec2:

Es nekad neesmu apēdis slieku.

Čaļi,pa galvu vajag,ja! Ilgi neesat sisti tikai,ja! :huehue: 

wishuamerryc
Test Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
1314 atbildes forumā
Online: 28d 23h 20m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 25. janvārī, 06:55
0
I haven't either. I've eaten a leaf. I should've washed it first. ^^
---
I've never eaten chilli.

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1166 atbildes forumā
Online: 41d 14h 44m
Redzēts pirms 22 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 25. janvārī, 21:44
0
I have tried it before, just a small bite for fun. 

Es nekad neesmu ēdusi ķiršus.

Laurz
Jauniņais
nahals
91 atbildes forumā
Online: 16d 18h 13m
Redzēts pirms 9 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 25. janvārī, 22:40
0
es gan esmu,tomēr laukos dzīvoju,bez ķiršiem nevar

Es nekad neesmu bijis USA

Pabrīdināts izlabot. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 31. janvārī, 19:43.
Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
2702 atbildes forumā
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 27. janvārī, 10:04
0
es arī nē, bet šis ir ielikts mērķu sarakstā - varbūt, kādreiz.
nekad neesmu ēdusi lasi.

beijbe_
Kārto Somu
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
98 atbildes forumā
Online: 17d 0h 25m
Redzēts pirms 32 sekundēm
Pievienots, 27. janvārī, 17:06
0
es gan esmu, man loti garso.

nekad neesmu bijusi Kanādā

Brīdināts. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2. februārī, 12:55.
Hybrid Minds
Skatās lietotāju
Biedrs
DD2 Admins
lelelelelekeke
10707 atbildes forumā
Online: 222d 1h 14m
Redzēts pirms 6 minūtēm
Pievienots, 28. janvārī, 01:58
0
Es arī nē. jo man nav nauda, lai dotos tā vienkārši uz Kanādu.

Es nekad neesmu dzēris šņabi ar dzērveņu sulu.

laijuu
Skatās sākumlapu
Jauniņais
est 199x
call me
136 atbildes forumā
Online: 8d 10h 30m
Redzēts pirms 1 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 28. janvārī, 16:18
0
Es esmu - Neatceros protams kāds marka, bet gāja iekšā tīri labi( tad kad biju jauns) 

Es nekad nēesmu bijis Kanāriju salās. 

It is what it is

santiz
Skatās sākumlapu
Lietotājs
so low
8959 atbildes forumā
3 Brīdinājumi
Pievienots, 28. janvārī, 17:06
0
Es arī neesmu , nav bijusi tāda iespeja diemžēl

Es nekad neesmu ēdis dzeltanu sniegu

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
2702 atbildes forumā
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 29. janvārī, 10:10
0
es arī nē, jo cik stulbam jābūt, lai to ēstu?

nekad neesmu gulējus zem tilta.

RushFuck
Skatās sākumlapu
Lietotājs
pinq
the golden boy
441 atbildes forumā
Online: 22d 14h 38m
Redzēts pirms 10 minūtēm
Pievienots, 29. janvārī, 15:21
0
Es līdz šim vēl guļu  tomēr Sintija nepieņēma pie sevis mājās un līdz ar to palielu zem tilta 

Nekad neesmu pipejis zāli 

Brīdināts. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja RushFuck, 31. janvārī, 19:42.

EST 19 XX

SHIT
Lietotājs
Zaļš
1946 atbildes forumā
Online: 150d 5h 30m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 1. februārī, 11:26
0
Es arī neesmu, jo manā ticībā to uzskata par haram.

Es nekad neesmu saplēsis monitoru.

Pēdējo reizi rediģēja SHIT, 1. februārī, 11:37.
santiz
Skatās sākumlapu
Lietotājs
so low
8959 atbildes forumā
3 Brīdinājumi
Pievienots, 1. februārī, 20:04
0
Es gan esmu , ir sanācis 2 reizes diemžēl 

Es nekad neesmu noskuvis uzaci

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 636 ( 63993 skatījumi )
laijuu, Kuz9, Bread Pitt 😎, beijbe_, SHIT, Minnia, Kiwi :], Zane, Spridzeklis, Faacha, Kaprīzā, RushFuck, SintijaL, santiz, Laurz, Hybrid Minds, Piziks, wishuamerryc, efka, Agneshuks, maar4a, phine, Mohit, akasi, MENDIJA, Kamiks, Fruzenty, Venta, goosy, PooKa, Hazard, Snuffeklis, Eddy, #44, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Bridzaa, knejvs, inar4xx, alska, Pickle Laura, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Latvians, pigmi , skyya, Arch, Chemijs, Gloks, Laima*, jollylv, HSkill, Empress, dēkla, Oz1ris, BigTomens, luīze, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, duum, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Enemijs, Hvz, Dalī, Kill, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, knaprocis, Kikii., Hellish, Siguldietis, - З Л О -, 🅺🅸🅲🅺, Anna, CaHb4o, Almighty., Wolfyy, 575, Diplomāts, Chillotajs, dedushka, ihavelocity, Grizzlijs, Сhrееру©, GrimReaper, qppykt, who`s who, Aaron Kyro, AndisKoks, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, duck, Nagaraja, eslats, Flabijs, ZnT, 666SUICIDAL999, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, 90_degrees, hellgirl, Siidzi 0_o, Matriks, fm-, Weksijs, Wunderschlange, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, DoubleT, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, tenblunt, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Haiduk, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, leave me alone (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, Lieutenant Cirulitis, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Mežpils, Laura, `Barbija`, vamos a la playa, ꧁༺Космос༻꧂, Obijs, M5-, Oskars.R, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, reesxns, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, ZeltaBlack, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, black dragon, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, Ibeta, bazzars_577, Karro, martins31, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, FIN., pankuksh, kalimaoff, rodzh, RahX, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amors, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, Shooter, Erikzzz, klubuJuris, PiGGy, Kriksons, seskosio, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, Sandis., def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Deu, Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, emaymyska., ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, BANZAI, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, nolodžik, asdasdasdasd, Draugs , FizzyS, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Dzonis, Rastaman4iks, Omega, laescobare, Gadžo, deqwatian357ANW, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Ha3E, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, headbangerz.-, medusa, $pookie, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, v L D |@ by AnDrUsKa:X:x:X, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, korkjjis, caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, exe, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, mrc, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, cheburashka, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, Ripsley's, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous