bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 45m
Redzēts Vakar, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3643 atbildes forumā
Online: 116d 14h 58m
Redzēts Vakar, 23:20
Pievienots, 2021. gada 08. jūnijā, 22:12
0
post

Es droši vien uzspļautu tikšanai un meklētu palīdzību, jo šaubos vai jebkad nonāktu šādā situācijā pēc izvēles. Pēc tam risinātu sekas tam, ka nevarēju ierasties.


Kā tu rīkotos, ja uzzinātu, ka veikalā vairs nevarēs nopirkt gaļu?

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. jūnijā, 00:11
0
post

Īsti nekā, man vienmēr ir plāns B - pirkt alkoholu, kas parasti it ka jau ir prioritate.

 

ko tu darītu ja nokavētu darbu savā pirmajā darba dienā?

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. jūnijā, 00:47
0
post

Ir tā atgadījies pāris reizes jau, bet noteikti vairs neietu uz viņu, jo darbs uz kuru es gribētu iet , būtu nostādīts primāri un es noteikti viņu nekavētu .

Kā Tu rīkotos, ja braucot pa šoseju uz 120km/h Tavam auto atsprāgtu vaļā motora pārsegs? 

Amaya
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 7h 22m 06s
Redzēts 2021. gada 06. augustā, 14:53
Pievienots, 2021. gada 09. jūnijā, 10:20
0
post

Uj, gan jau censtos bremzēt pietiekami strauji, lai pēc iespējas ātrāk es varētu apstāties, taču vērotu apkārtni, lai es netīšām neizraisītu avārijas situāciju ar savu straujo bremzēšanu. Piestātu malā, paskatītos, kas par lietu. Man personīgi tā nekad nav atgadījies, taču iedomājos, ka motora pārsegs tādā ātrumā noteikti iešķaidītu priekšējo stiklu, tāpēc sauktu evakuatoru un mēģinātu izdomāt, kā tikt mājās. =D 

 

Ko Tu darītu, ja tev dotu iespēju saņemt 1 miljonu eiro (€ 1'000'000), TAČU Tev liktu nocirst labo roku vai nu sev vai labākajam draugam?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. jūnijā, 16:12
0
post

es nocirstu, roku Tev, pus kikam , sev un labākajam draugam, jo man vienkārši garlaicīgi, un pēc tam es paņemtu tos 1milj. euro, un iemestu ugunskurā, jo nauda ir pretīga un es nejustos slikti par to #hazardbeidzmelot #youfat

 

 

Ko Tu darītu, ja es pateiktu, ka Tu esi foršs / forša :blush2:


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. jūnijā, 13:35
0
post

Kā jau parasti , pārlasītu 100x , nespētu tam noticēt kā vienmēr. Un no priekiem ganjau apčurātos ka man tāds izcils vīrietis ir izteicis tādu komplimentu.

 

Ko tu darītu ja tevi darba devējs atlaistu no darba. 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. jūnijā, 10:44
0
post

Tāpat vien parasti neatlaiž, visticamāk jau neko, gan jau pats būtu vainīgs un meklētu citu darbu.

 

ko tu darītu, ja svetdienas rītā pieceltos alkohola reibumā

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. jūnijā, 10:47
0
post

Svētdien piecelties vēl nav nekas traks , iekapātu vēl un dotota gulēt , ja nākamajā dienā būtu darbs , bet ja atvaļinājums, tad kapatu visu laiku.

Ko tu darītu , ja mežā ieraudzītu lāceni ar Lācēniem?

Жизнь — это вопрос времени.

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. jūnijā, 11:25
0
post

es droši pieietu blakus un sāktu runāties ar lāčiem un iedotu viņiem kādu ēdienu , padzērienu , lai viņi jūtas labi, un iespējams pat pastaigātos kopā ar šiem lāčiem, bet nu beigās gribetos sev lāčādas čības :blush2:

 

ko tu darītu, ja es Tevi izdzītu no Tavas paša mājas


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3058 atbildes forumā
Online: 232d 23h 14m
Redzēts Vakar, 22:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. jūnijā, 13:48
0
post

Rīkotos ļoti loģiski, paņemtu cirvi, diezgan noturīgu un sāktu dauzīt pret durvīm, jo kā saka - kas mans tas mans - n a .

 

Ko tu darītu, ja velkot savu maku ārā no kabatas tas iekrīt kanalizācijā?

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. jūnijā, 05:07
0
post

Censtos dabūt ārā, paņemtu kko ar ko vareetu aizķeksēt. Moš zvanītu kādam lai palīdz.

Ko tu darītu ja tev kāds nospertu tavus krokšus. 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. jūnijā, 19:25
0
post

Neko, jo krokšus jau hz cik ilgi neesmu nesājis, nepatīk, labak cauru gadu staigāju kedās

 

ko tu darītu ja šajā karstumā tev visu dienu butu japavada saulē

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 9h 19m
Redzēts Vakar, 22:31
Pievienots, 2021. gada 21. jūnijā, 20:22
0
post

Neticēsi, bet es visu dienu strādāju paralēli pavadot to visu laiku saulē.

Kā tu rīkotos ja pēkšņi pagrabā atrastu džina lampu un  no tās izlīstu simtiem zirnēkļi

   Chmoo      Zvaigzne :P

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. jūlijā, 05:38
0
post

es domāju, ka  es vispirms visus zirnekļus saliktu kādā bļodā. paņemtu visas attiecīgas garšvielas, un uztaisītu ļoti gardus zirnekļu salātus ar ūdensmaizēm, uzskatu, ka ļoti gardi varētu būt, bet iespējams arī vienkārši paņemtu un ar kāju viņus visus vienkārši nospiestu no refleksa vai arī nodedzinātu ar visu savu māju

ko Tu darītu, ja es tevi tagad apraktu zem zemes ( 10 metrus ) 

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. jūlijā, 10:47
0
post

Vai tad ir pat iespējas ko darīt? Visticamāk ka skrāpetos ārā cik spēka ,kas būtu būtu ,bet censtos izdzīvot.

 

Ko tu darītu ,ja uzzini ka draudzene ir stāvoklī ,bet no cita čaļa?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. jūlijā, 20:42
0
post

Ahaha šis :D bet nu tākā viņa nolaida pa kreisi es viņai norm morālu nolasītu un tad pasūtītu ļoti tālu prom :D lai iet dod tālak ar citiem džekiem virsū

Kā tu rīkotos ja tu lido lidmašīna un pilots paziņo ka lidmašīna krīt?

Jackass3D
Biedrs
Pokers
1141 atbildes forumā
Online: 30d 3h 1m
Redzēts 9. maijā, 18:43
Pievienots, 2021. gada 16. jūlijā, 00:01
0
post

Cerētu uz piezemēšanos bez sprādziena varbūt paveiktos :D

Ko tu darītu, ja pazustu elektrība uz gadu?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. jūlijā, 18:03
0
post

es noteikti atsāktu riktīgi daudz trennēties, bet bez mūzikas tas būtu grūti, varbūt pievērstos kaut kādai rakstīšanai atkal pa jaunu, sāktu lasīt grāmatas, aj ko es te murgoju. da neko, wnk nosprāgtu #eh

ko tu darītu, ja Chemijs atdotu kick projektu Fluksijam?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 9h 19m
Redzēts Vakar, 22:31
Pievienots, 2021. gada 18. jūlijā, 15:49
0
post

visticamāk pamestu šo projektu. Bet manuprāt Chemijs viņu ātrāk aizvērs nekā viņam atdotu 

Kā tu rīkotos, ja lieldienās tev seksīgs zaķis nozagtu olas ?

   Chmoo      Zvaigzne :P

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11267 atbildes forumā
Online: 268d 8h 5m
Redzēts Vakar, 23:14
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. jūlijā, 19:25
0
post

What??? Neko, lai ņem manas olas, jo man viņas nevajag. Bet nu es seksīgus zaķus vai trušus neredzu diemžēl vazājoties pa Rīgu. So - manas olas ir drošībā.

Ko tu darītu, ja tev svarīgā mirklī (spēlējot spēli, vai skatoties pēdējās minūtes kādā sporta pārraidē) pazustu internets?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9772 skatījumi )
Pizhikz., Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, Cool Dude, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★