bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 22 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 15:43
0
post

Lamātos kā trax un ja nevarētu uzraut kurš to daru un ja nu ķip spokas un vislaik zvanās nepārtraukti bet nebeidz tad ietu kkur prom jo būtu ļoti izbesījies

Kā tu rīkotos ja tev no algas norautu 300e

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 17:19
0
post

Nu visticamāk bes iemesla nenorautu, bet nu ja norautu, tad tā būtu pēdēja darba diena, ka es tur stradāju :D

 

kā tu rīkotos ja aizdegtos dzīvoklis

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 17:52
0
post

Es zvanītu Hazardam, lai viņš mani izglābtu no uguns pilnā dzīvokļa un nodzēstu liesmu . 

Kā tu rīkotos, ja no debēsīm piles vietā kristu kotletes|?

 

 

   Chmoo      Zvaigzne :P

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 7 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 20:07
0
post

Es ar maisu vaļā skrietu pakaļ katrai, kura vēl nav piezemējusies zemei, un aiznestu mājās, jo kotletes ir dzīve, un mēs visi to zinam.

Ko tu darītu, ja vienu dienu degvielas cena nokristos līdz 50c/litrā?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 22 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 20:09
0
post

Pielietu pilnu bāk un sapildītu daudz kanniņas un vēlāk pa normāl cipar uzsist gaisā

Kā tu rīkotos ja tu restoranā pasūti ēdienu un ēdienā ir tārpi

gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 21:00
0
post

sulīgi, ekstra proteins, kārtīg pieestos.. kā ķīnīeši teiktu - delikatese..

Kā tu rīkotos, ja šīs būtu tavas pēdējas 72h ko dzīvot?

 

Brīdināts. (c) Kuz9

 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2021. gada 20. novembrī, 22:22.

T R I P P I N

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 21:36
0
post

Es noteikti riktīgi pierītos kā cūka, noskatītos Titāniku vēl reiz, un pēc tam vienkārši samierinātos ar savu nāvi.

Kā rīkosies ja Tev no rīta zvana Chemijs?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. novembrī, 23:51
0
post

Nospiestu, jo neceļu dredainiem cilvēkiem, kā arī šaubos ka viņš man piedāvātu dzert.

 

 

kā tu rīkotos ja tu pamostos uz vientuļas salas, kur vienīgā pārtika būtu hazards.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 7 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. novembrī, 23:41
0
post

Neko, noteikti, ka mirtu badā. Kanibālisms noteikti neietilptu manā plānā, peldētu, eksistētu, nezinu, raktu zemes dobumā ja nepieciešams.

Ko tu darītu, ja tu pamostoties no miega saprastu, ka esi nogulējis mēnesi, nevis pāris stundas?

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. decembrī, 03:36
0
post

Dzīvotu tālāk tikai būtu bik izbrīnīta. Censtos dabuut informāciju par to ko esmu palaidusi garaam pa 5o mēnesi. 

Ko tu darītu ja tev kāds skrietu pakaļ ar beisboleni. 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. decembrī, 06:23
0
post

Nezinu, visticamāk uzprasītu, lai nāk kauties normāli 1v1 bez nekādām beizbolkām, ja arī nepiekrīt, tad arī es ņemtu kaut ko pa rokai, kaut vai akmeni .

Kā rīkosies, ja Tev no rīta zvanīs modinātājs?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. decembrī, 06:44
0
post

Nuuu modinātājs nekad nav bijis mans labākais draugs, tad kad bij jāliek modinātājs, tad liku vismaz kādus 10.. jo man patika spiest nost, bet nu tā gan jau celtos ar pedējo modinātāju, ja būtu kaut kas jēdzigs jādara :D

 

kā tu rīkotos ja pazaudētu mājas atslēgas kupenā

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 22 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. decembrī, 11:38
0
post

Ja nebūtu otras tad uzlauztu durvis lai tiktu iekšā, jāskatas kur pazaudēju un vai zinu kur pazaudēju ja zinātu kur pazaudēju visticamāk meklētu līdz atrastu

Kā tu rīkotos ja tev random cilvēks uzskaitītu 10'000 eiro

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2021. gada 06. decembrī, 13:36
0
post

Nu random cilvēks,izklausas bīstami tērēt to naudu. 😅 No sākuma noteikti censtos noskaidrot ,kas tas par random cilvēku. Ja nebūs nekāds tur bandīts ,kas sajaucis kontus ,tad tērēšu saviem ieskatiem,savām vajadzībām. Kādām? Atsūti 10k ,tad redzēsi.

Kā tu rīkotos ,ja kāds pensionārs uz ielas lūgtu palīdzību ,naktsmājas? ( ārā ziema ,aukstums)

denzens
Jauniņais
daņiks
37 atbildes forumā
Online: 6d 22h 56m
Redzēts 2021. gada 09. decembrī, 20:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. decembrī, 18:44
0
post

Visticamāk, ka es iekšēji iekristu aizā, bet pateiktu, ka diemžēl man nav citu iespēju palīdzēt, izņemot piedāvāt kaut ko karstu uzēst, iedzert.

Kā tu rīkotos, ja tavā acu priekšā notiktu kabatzādzība?

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. decembrī, 23:46
0
post

Es visticamāk steigtos šo kabatzagli apturēt un šo situāciju steidzami apturētu, protams, ka labu darot tas tikai vēlāk nāks atpakaļ! 


- Kā Tu rīkotos, ja Tu Narvesenā iegādājoties sendviču Tu tajā ieraudzītu olu čaumalu

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 05:14
0
post

Es netaisītu baigo scēnu , vienkārši izmestu ārā, vai arī apēstu apkārt, ja būtu izsalcis.

Kā rīkosies ja Tev kāds izsistu mājai logu?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. decembrī, 05:58
0
post

Isti nez, īsti vainīgo nevarētu atrast, protams, ja nav kameras vai iepriekš bijis ar kādu konflikts.. bet nu tā nāktos pirkt jaunu logu, ja būtu vasara tad uz pāris dienām arī plēve noderētu

 

kā tu rīkotos, ja kāds būtu nozadzis naudu, bet zadzībā vainotu tevi.. un tu tiktu izsaukts uz policiju

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 22 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 08. decembrī, 11:25
0
post

Nu sākumā lai kaut ko pierāda ka esmu zadzis, ja bez pierādījumiem mani apsūdzētu ar advokātu ātri vien tiktu prom no mentiem, un tad lai domā kurš vainīgs, bet ja mani nelaistu prom, ments izraut vien štoper un ta es iet sēdēt sutkās par to ka uzšāv

Kā tu rīkotos ja tu pēkšņi paliec kurls ?

denzens
Jauniņais
daņiks
37 atbildes forumā
Online: 6d 22h 56m
Redzēts 2021. gada 09. decembrī, 20:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 08. decembrī, 14:43
0
post

Vispirms iesnapotu to, jo kaut kāds bezpriģels. Pēc tam jau pa taisno uz slimnīcu un meklēt vainu.

Kā tu rīkotos, ja ziemā tev pēkšņi aizmet kāds telefonu uz aizsaluša ezera?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9467 skatījumi )
Fēnikss, Meth, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★