bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 9 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

wishuamerryc
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2565 atbildes forumā
Online: 81d 22h 18m
Redzēts Vakar, 19:22
Pievienots, 2023. gada 20. februārī, 08:21
0
post

I can't even imagine what I would do but I would probably help others, and create an organisation to support people without access to goods. (including lawyers, education, housing)
-
What would you do if you wake up as someone famous and rich?

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 21. februārī, 02:08
0
post

practically nothing, I would buy expensive clothes, go out, buy a hot  dog for a dollar , and enjoy life i think ,and be happy.

 

 

Ko tu darītu ,ja uzzinātu nākotnē,ka tavs dēls vai meita izvēlas pretējo orientēšanu. 

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

Girdle
Jauniņais
Lidija
24 atbildes forumā
Online: 6h 33m 54s
Redzēts 2023. gada 11. martā, 01:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. februārī, 03:29
0
post

Ja domāts bija, pretējo orientāciju tad , visdrīzāk sākumā būtu ļoti vīlies. Nezinātu kā rīkoties, šaustītu sevi par nepareizu audzināšanu, censtos saprast kas ir darīts nepareizi. Izrunātos, censtos sevi noskaņot pozitīvi, lai bērns nejustos nedroši un turpinātu uzticēties. 

 

Ko tu darītu, ja aparātos  vinnetu 67 brīvsspeles ?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. februārī, 10:17
0
post

Kā , ko . Tur kāda iespēja var būt ja nu vienīgi viņas izspēlēt, izspēlētu tās brīvenes un cerētu uz 1000x. Tāds random cipars prieks brivenem tho

Kā rīkosies, ja Tu pamosties ar tetovējumu uz sejas , dick formā

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 26. februārī, 22:26
0
post

Būtu ļoti dusmīga, prob ietu viņu noņemt ar tiem lāzerīšiem, bet izrubitu to, kas man to uztaisīja.

Ko tu darītu, ja Tu no rīta pieceltos un saprastu, ka viss, kas Tev piederēja ir pazudis?

                                                                                         sds

Techno Vikings
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 4h 58m 03s
Redzēts 2023. gada 24. martā, 20:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. martā, 18:20
0
post

Es zinu kā būtu sapīgs zaudējums ,bet censtos turpināt   Izlikties kad man nemaz nekā nav bijis bet samierinātos un cīnitītos no jauna.
 

Ko tu darītu ja tu esi morāli vājš bet fiziski stiprs ?

love_me
Lietotājs++
est 199x
926 atbildes forumā
Online: 73d 13h 8m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. martā, 19:31
0
post

Skatoties kādā dzīves situācijā. Bet vienalga morāli vājām ir būt sudīgāk nekā būt fiziski vājām. Jo ja esi morāli vājš tad no muskuļiem nav nemaz jēgas. 

 

Ko tu darītu, ja tu uzzinātu, ka tu esi kļuvis nemirstīgs?

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. martā, 08:04
0
post

Es darītu visas lietas, kuras man ir aizliegtas kā mirstīgajam cilvēkam, rīkotos pārgalvīgi, izmantotu sevi kā superieroci pret ļaunajiem spēkiem.

Kā rīkosies, ja Tev zem gultas parādās čūska (indīga)


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 26. martā, 14:21
0
post

Viennozīmigi pamestu to telpu un lūgtu speciālos dienestus, lai viņu aizvāc no manas istabas.

Ko tu darītu, ja Tevi iesēdinātu lidmašīnā uz nezināmu galamērķi?

                                                                                         sds

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 26m
Redzēts Vakar, 09:09
Pievienots, 2023. gada 27. martā, 17:10
0
post

Grūti iedomāties, kādā gadijumā tas vispār varētu notikt, laikam tikai ja mani nolaupītu?? Jo citos gadijumos es noteikti zinātu savu galamērķi.

Nu neko, gaidītu līdz nonāktu tajā nezināmajā galamērķī un izbaudītu ceļojumu, lai arī tā būtu nolaupīšana. Lidojumu noteikti arī izbaudītu, jo nekad neesmu vel lidojusi. Izklausas pēc jautra piedzīvojuma. 

 

Kā tu rīkotos, ja tev veikalā pārdotu vecu gaļu un vakariņu plāns būtu izgāzies.

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 16:35
0
post

Es visticamāk aizietu atpakaļ uz veikalu un saceltu gaisā visu veikalu, jo īpaši darbiniekus, kuri strādā attiecīgajā nodaļā. Ja viņi par mani pasmietos, kas visticamāk arī notiktu tad nevilcinoties pirmo reizi dzīvē šo gadījumu nodotu " BezTabu ". 


- Kā Tu rīkotos, ja ejot pa ielu Tu turētu rokās telefonu rakstot ziņu un Tev tas nejauši izslīdētu no rokām un iekristu tieši ūdens notekā. 

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 17:46
0
post

Es aplūkotu visos iespējamos variantus dabūt telefonu ārā no notekas, ja nebūtu risinājuma, es ar to bēdīgi samierinātos un uz reiz sāktu apsvērt jauna telefona iegādi.

Kā Tu rīkosies, ja Tev atnāk ziņa no nezināma numura ar ziņu, ka Tevi rīt nogalinās.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts Vakar, 22:46
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 21:05
0
post

Es atbildēšu: "kurā serverī?" un tad būšu gatavs pēc iesildīšanās šaut pretī. :cry4:

Kā rīkotos, ja uzzinātu, ka vari dabūt vienreizēju bezprocentu aizdevumu līdz 50k €?

who`s who
Lietotājs
659 atbildes forumā
Online: 58d 0h 13m
Redzēts 1. maijā, 22:05
Pievienots, 2023. gada 06. aprīlī, 23:54
0
post

Bezprocentu aizdevumu, protams, ka ņemtu(visus 50k), bet pielietojums atkarīgs no aizdevuma termiņa. Ņemot vērā inflāciju, aizdevējs šajā situācijā dāvina naudu.

 

Kā tu rīkotos, ja ēdot Maggi burtiņu zupu tu izdomā nofotografēt karoti ar zupu lai Instagram ieliktu, un tas attēls paliek populārs, jo burtiņi karotē sastājušies vārda "lohs" secībā.

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3631 atbildes forumā
Online: 116d 13h 15m
Redzēts Vakar, 15:01
Pievienots, 2023. gada 15. aprīlī, 16:12
0
post

Tādu bildi droši vien izdzēstu, kad pamanītu, ka burtiņi veido šādu vārdu.


Kā tu rīkotos, ja pamanītu, ka pēc trakas nakts uzzīves kontā ir palicis 1 eiro?

 

love_me
Lietotājs++
est 199x
926 atbildes forumā
Online: 73d 13h 8m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. aprīlī, 14:10
0
post

Šādi man ir gadījies, kad nākamajā dienā pēc algas nepietika pat cigaretēm. Dzīvoju uz minimuma, bet pats strādāju tajā brīdī restorānā un ēdiens nebija problēma. :D 

Kā tu rīkotos, ja redzētu, ka kāds no tavām paziņām kratās pie elektrības skapja. 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts Vakar, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 30. aprīlī, 10:37
0
post

visticamāk, pagrūztu viņus tālāk iekšā nu vai tuvāk tam skapim, jo manā iztēlē, fakts ka viņš tur vispār nonāca, ir dabiskās atlases jautājums.

 

ko tu darītu, ja redzētu, ka es nakts vidū slēpjos zem tavas gultas vienradža kostīma?

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 26m
Redzēts Vakar, 09:09
Pievienots, 2023. gada 03. maijā, 17:50
0
post

:reec2:

Neko?! Pasmietos un atļautu tev turpinat būt dīvainam. :D Nu iespējams es tev piedavatu spilvenu un segu, lai tev tur ir mazliet ērtāk.

 

Kā tu rīkotos, ja tev kāda omīte uz ielas paprasītu, lai palīdzi un nopērc viņai produktus pa savu naudu?!

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 16. maijā, 23:50
0
post

Ja ta tiesam butu omite, kurai vajadzetu palidzibu noteikti, kapec neizdarit kadam labu? :)

Ko tu daritu, ja peksni visa tava gimene pazustu?

                                                                                         sds

alska
Jauniņais
7301 atbildes forumā
Online: 132d 9h 15m
Redzēts pirms 7 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 18. maijā, 12:49
0
post

Nemaz godīgi sakot nezinu, laikam ietu uz policiju rakstīt iesniegumu, par manas ģimenes pazušanu

Ko tu darītu ja tevi taisītos deportēt uz Ziemeļkoreju

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9552 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★