bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 11:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 17h 59m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 20:11
0
post

Nu laikam īsti neko, atgriezto bērnībā ,kad dzīve bija bez mobīlajiem telefoniem un pat to visu izbaudītu, jo ir vasara + atgrieztos pie grāmatu lasīšanas. Ēst taisītu uz gāzes plīts,jo man tieši tāda ir. :D Nekādu problēmu :)

 

Tu dzīvo viens,nonākot pie dzīvokļa/mājas durvīm saproti ,ka esi pazaudējis atslēgas.

 

 

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 20:24
0
post

Šitas easy. Man ir pieci atslēgu komplekti, viens komplekts stāv pie draugiem. Protams, sāktu domāt - kur, kā, kad varēju pazaudēt, bišk ceptos, bet, gan jau, ka tas būtu tāds "let it go".

 

Esi pie auto, atslēdz to, paņem kaut kādas mantas no mašīnas un atslēgas atstāj iekšā auto. Durvis aizver un sāc runāt ar garāmgājēju, jo esi apmaldījies. Pēc 3min automātiski aizslēdzas durvis un atslēgas palikušas iekšā. Otra atslēga nav, atrodies citā pilsētā. Kā rīkosies tālāk?

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. jūnijā, 23:09
1
post

Es domāju ka izsistu stiklu,jo vairāk opcijas nesasredzu ,tiktu vismaz auto iekšā un būtu laimigs

Tu pārguli ar meiteni un pēc tās reizes tu domā  ai neapaugļoji viņu un gruzies un domā ,ko tu darītu?

Hvz
Kārto Somu
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1311 atbildes forumā
Online: 93d 12h 27m
Redzēts pirms 6 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. jūnijā, 23:40
0
post

Dotos pataisno uz Meksiku,mainītu savu identitāti un sāktu nodarboties ar narkotiku tirdzniecību.

 

 

Auto ir apgāzies augšpēdus,autovadītājs ir miris, un tu savu telefonu aizmirsi mājās.Autovadītāja telefons ir aizlidojis sazin kur un tev ir iedūries normāla izmēra stikla gabals vedarā.Kā tu rīkotos šajā situācijā?

 

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 00:52
0
post

Vispirms censtos izrāpot no mašīnas, izlikt trijstūri uz ceļa, stādinātu, jebkuru tuvāko transportlīdzekli, izrautu stiklu bez raustīšanās, paņemtu med paciņu ārā, apsaitētu , apbindētu, apturētu asiņošanu, visus primāros pasākumus, ietu pie autovadītāja, izvilktu to ārā no mašīnas, ja autovadītājs tiešām ir MIRIS, tad neko, bet ja nē , tad tāpat pirmo palīzību taisītu, līdz atbrauktu  mediķi, galvenais atcerēties sejas masku uzvilkt , pēēēcāk... , uzbērtu absorbentu (smiltis visticamāk), lai degviela netek, grāvjos vai citur, kur bīstami. paņemtu B klases ug. dzēš. aparātu, katram gadījumam. Nu paļubom dotos ar kājām pēc iespējas tālāk pēc tuvākās palīdzības

(Zinu, ka viss var izklausīties baigais mudžeklis, bet es esmu apmācīts visiem šiem pasākumiem, un zinātu, ko darīt, bet tagad vienkārši rakstot tekstu tā uz ātro, netīk, visu galīgi sīki , u know XD)

 

 

 

Situācija: Tu spēlē feņkā aparātus XD, Tavs čoms iziet ārā, viņam uzbrūk, trīs sveši cilvēki, vienam ir nazis, Tu pa to laiku atejniekā cīnies ar brūno lāci, bet tev ir riktīgā pļutka, BET Tajā pašā laikā tu dzirdi, ka ārā baigā razborka, Vai tu atliksi randiņu ar brūno lāci uz vēlāku laiku vai arī tomēr paliksi uz tā baltā porcelāna, kamēr tavu draugu ielencuši 3 trakie džeki, un vienam no viņiem nazis, (ķipa tavam čomam grib izsist naudu )

 

 

 

 

 

 

 

 

xDDDDDDDDDDDDD

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2020. gada 20. jūnijā, 00:56.

 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 17h 59m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 00:58
0
post

Nu tā, es pieļauju ,ka šo visu var apvienot un es to noteikti darītu. Izietu ārā pie šīs kompānijas un tur pat liktu brūno lācīti,tīri kompanijas pēc. Iespējams sāktos verbālais salūts un visi ķīviņi tiktu aizmirsti uz pozitīvas nots.

 

Tu ej mājas un tev sāk sekot 10 kaķi.

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2020. gada 20. jūnijā, 00:59.

🌿🌿🌿
Skatās sākumlapu
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
888 atbildes forumā
Online: 106d 4h 19m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 01:12
0
post

Pārbaudu vai man gadījumā cīsiņi nebirst pa veikala maisiņu, jo savādāk neredzu iemeslu kaķu bandai man sekot. Bet tik un tā izvelku nazi un uzčurāju uz tuvējā koka, lai parādītu dominanci,

 

No rīta pamostoties Tu spēj sadzirdēt krāsas. Kā skanētu Tava mīļākā krāsa (krāsu neminot)

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 09:54
0
post

Man īstenībā ir divas. Tumši pelēka un balta. Skanētu, laikam jau, kā dzīve. Saproti kā vēlies.. mazliet izskaidrošu - tumši pelēkais būtu viss nomāktais dzīves laikā, kkāda šausmīgi strauja, skaļa, nepatīkama klasiskā mūzika, vai arī kāds pamatīgs smagais metāls. Kamēr baltā, jeb gaišais tonis - patīkamie mirkļi, kāda mērena repa dziesmiņa, piemēram - 2pac "Dear mama". 

Tu tikko esi saņēmis kostīmu, jeb uzvalku(kā kuram ērtāk) no ķīmiskās tīrītavas. Izejot ārā no mājas, tev uzkakā putns uz jaunās, dārgas žaketes. Ko Tu iesāktu?

 

(Personīgi es - ieietu mājās, paņemtu traumatisko pistoli un vnk apšautu to balodi.) 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 11:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 10:55
0
post

Tā kā man dzīvokli atrodas loks, es to balodi neaizbaidītu, aizietu uz tuvējo mednieku veikalu, nopirktu bultas un pienaglotu to balodi pie kādas garāžas durvīm :D

 

Tu ej pa mežu un sadzirdi ka kāds sauc pēc palīdzības, tu aizej līdz tam cilvēkam un pirmais ko ieraugi ir to ka viņam vēderā ir iedūries armatūras stienis, kā tu rīkosies? 

MAIZE.
Jauniņais
☆☆☆
200 atbildes forumā
Online: 48d 6h 49m
Redzēts 25. februārī, 20:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 11:11
3
post

paņemtu viņa maku un telefonu un ierēktu pa viņu, tad ieliktu viņam zeķi mutē un aizietu.

 

iedomājies, ka tu urbini degunu un pa dziļu pirkstu iebāz, netišām pabakstiji smadzenes.

Pēdējo reizi rediģēja MAIZE., 2020. gada 20. jūnijā, 11:12.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 17h 59m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 20. jūnijā, 13:48
0
post

Pirmkārt maize, tu esi pretīgs. Ok ,bet ja pa tēmu ,tad noteikti beigtu urbināt to degunu un mēģinātu sev iestāstīt ,ka man nav tik gari pirksti ,lai aizsniegtu savas smadzenes.

 

Pamostoties no rīta tu secini ,ka tavā dīvānā guļ svešs cilvēks manāmā alkohola reibumā,kurš ir ienācis tavā mājā, jo esi aizmirsis aizslēgt durvis.

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2020. gada 20. jūnijā, 13:49.

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. jūnijā, 10:56
0
post

Nu Ja tā būtu sieviete es jau protams padraiskotos nedaudz ,bet ja kkāds aprijies Čalis ,tad protams aiz kājas ārā izvilktu un pārbaudītu vai kkas nav nozagts.

Tu sēdi parkā pie Tevīm apsēžās blakus sieviete un saka ka vēlas padraiskoties ,bet tev mājās sēž sieva ,kura tev krīt uz nerviem.

Ruffiks
Jauniņais
QQ
34 atbildes forumā
Online: 19h 24m 45s
Redzēts 2021. gada 27. augustā, 15:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. jūnijā, 02:16
0
post

Nepargulētu, iespējams viņai ir kāda slimība, protams arī pamestu kaitinošo sievu... :D  

 

Sedi spēle CS, džeks internetā sāk draudēt ka novāks, pēc mirkļa šis nosauc tavu addresi, 20minutes vēlāk pie mājas piebrauc melns bmw, kā tu rīkotos?

magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. jūnijā, 22:41
0
post

Izsauktu policiju, aizslēgtu durvis. Paņemtu hokeja nūju un gaidītu, ja nu gadījumā ielaužas iekšā mājās. 

 

 

Dzer ūdeni no pudeles un draugs uzsit pa to pudeli un tu sasit zobus, kā tu rīkotis? 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 17h 59m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 26. jūnijā, 16:40
0
post

Noteikti būtu dusmīga un dusmu uzplūdā ar to pašu pudeli draugam uzšautu pa zobiem, citus variantus neredzu.

 

Braucot/ejot redzi ceļa malā savainotu,bet dzīvu dzīvnieku, kā tu rīkotos?

Hvz
Kārto Somu
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1311 atbildes forumā
Online: 93d 12h 27m
Redzēts pirms 6 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. jūnijā, 18:07
0
post

Atkarīgs no situācijas.Ja kautkads mīļīgs dzīvnieks tad ietu glaudīt,bet ja kāds no agresīvajiem tad es velku bikses nost un sāku skriet ko kājas nes.Bikses dos lieku svaru

 

 

 

Atrodat dārgumu karti,bet ir noplīsis mazs gabaliņš,kā sakritība tieši noplīsis kur ir galā galā mērķis.Ko jūs darītu mest malā vai arī ļautu savai piedzīvojumu gribai ņemt varu un dotos meklēt?

prote1ns
Jauniņais
Cukurdupsīts
514 atbildes forumā
Online: 158d 2h 5m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. jūnijā, 18:12
0
post

Loogiski ka mestu prom to karti jo lielaka darguma par proteinu tpt nav. 
 

 

redzi sliikst domino(mezpils) ko tu daritu? Glaabtu vai nometaatu ar akmeniem vinu?

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. jūnijā, 18:13
1
post

Noteikti steigtos palīgā glābt cilvēku, jo es taču nezinu kā mežpils izskatās, bet nepieminēji faktu ka viss šis notikums risinās Austrālijā, un pirms es esmu ūdenī, es jau esmu šokā no redzētā - aligators saplosa nabaga ķermenīti  dažos mirkļos, tikai vēlāk uzzinu ka tas ir bijis KICK lietotājs Mezhpils, tāpēc lieki galvu par to nelauzu, vismaz attaisnoja savu bezjēdzīgo eksistenci kļūstot tādam spēcīgam radījumam par pārtiku, laigan visai sūdīgu.

Sēžot uz soliņa redzi ka aklajam ar spieķi attaisās koferis un izkrīt daudz paciņas ar naudu - kā rīkojies?

Pēdējo reizi rediģēja bnation-, 2020. gada 26. jūnijā, 18:23.
Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. jūnijā, 20:13
0
post

Lai arī var neticēt, man , bet man sirds tomēr ir laba, un es neko nezagtu, un pateiktu vecajam krabim, lai nenēsā tādu piķi apkārt, kur nu vēl aklam būdamam. XD

Tu pastaigājies vakarā gar mežmalu, pēkšņi Tev pienāk klāt divi tūristi, bet viņi Tev acīs iepūš feju putekļus un nolaupa Tevi un aizved uz savu karalisti pie kaut kādiem kulta piekritējiem, kur Tevi grib upurēt kaut kādam Dievam, ko darīsi? XD


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

🌿🌿🌿
Skatās sākumlapu
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
888 atbildes forumā
Online: 106d 4h 19m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 26. jūnijā, 21:22
0
post

Notēlošu, ka mani ir apciemojuši viņu pielūgšanas objekta gari un izmīlēšu visas kulta sievietes. Pēc tam izdzeršu glāzi kefīra un došos mājās.

 

Tu pamosties un neatceries, kas notika iepriekšējā dienā. Un tā katru dienu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9635 skatījumi )
Pizhikz., Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★