bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 17:25
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 16h 5m
Redzēts Vakar, 15:05
Pievienots, 2020. gada 16. augustā, 03:44
0
post

Nuuu neko ,ja tas ir bijušais ,tad nebija domats man un lai tiek kādam citam ,žēl protams labākās draudzenes.

Kā tu rīkotos ,ja redzētu kompāniju kura ir pamatīgā alkahola reibumā un starp viņiem ir mazs bērns ,kuru neviens īsti nepieskata.

 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. augustā, 08:39
0
post

Laikam ka izsauktu attiecīgās iestādes un lai šo problēmu risina ,jo personīgi tur nebūtu jēga ko darīt.

 

Tu atbrauc no darba ,ej iekšā mājā ,ieejot guļamistaba redzi ka Tava draudzene guļ ar citu vīrieti un ir kaila pilnībā ,ko tu datītu?

𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 2h 7m
Redzēts 2. maijā, 23:36
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. augustā, 08:51
0
post

Nu pirmkārt ,nekad nevar sist vecenes,bet šis ir izņēmums. Noskaldītu to fujaku tā ,ka māte neatpazītu un vecenei tādas pļaukas izrakstītu,ka maz neliekas.

Redzi,ka divi milzigi kabani aiztiek 1 nabaga čalīti,tavas rīcības?

Sexy Booty GIF

VILKNADZIS
Jauniņais
Smaidīgais
74 atbildes forumā
Online: 1d 13h 57m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 19:51
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. augustā, 00:55
0
post

Es noblautos skali,  es tulīt policiju izsauksu ja neliksiet vinju mierā ! Nu ja vinji naktu man virsu izvilku pipargāzi un iepustu acīs pirms tam bridinot vinjus par to izmantošanu.

 

Kā tu rikotos kā šoferis redzot ka tiko saskrējas smagā automašīna ar vieglo.

CBBRIS
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 6h 48m 49s
Redzēts 2020. gada 20. oktobrī, 02:15
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 05:08
0
post

I would make sure that both drivers are fine, and then call the police.

 

 

 

How would you act if you saw a bunch of stray dogs fighting each other?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 17:28
0
post

To be honest i wouldn`t really care, let them fight and beat the shit out of each other.

Kā tu rīkotos, ja tavs čoms apēstu zaļo mušmiri?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3631 atbildes forumā
Online: 116d 13h 16m
Redzēts Vakar, 16:36
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 18:05
0
post

Es domāju, ka nekavējoties zvanītu 113 un paralēli teiktu, lai viņš izvemjās. 

---

Kā tu rīkotos, ja tavai mašīnai saplīstu riepa uz šosejas un nebūtu rezerves riepas? 

 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 17:25
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 08:37
0
post

Tatad zinot mani, pirmais ko es izdarītu būtu izvilcis pīpi, un to nopīpējis pēc tam gan jau velreiz pārliecinātos vai tiešām nav zapaska, un tad gan jau zvanītu kādam 

 

 

Kā tu rīkotos, ja tev uz pēdas ir uzkritusi lielā ceļu apmale? 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 00:35
0
post

Nu izsauktu ātros un nekustinatu kāju ,saglabatu mieru un nekristu panikā

Sieviete iet un tev piedavā braukt pie viņas,bet viņai ir vīrs un berni ,ko tu daritu?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 17h 15m
Redzēts pirms 35 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 10:48
0
post

Neko nedarītu. Pateiktu viņai, lai dodas pie savas ģimenes un beidz darīt stulbas dzīves kļūdas.


Tu brauc ar sabiedrisko transportu, aizmiedz, un attopies pilnigi ne tur, kur tev bija jāizkāpj. Ko tu darītu?

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 8h 14m
Redzēts Vakar, 23:05
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 10:55
0
post

Īstenībā man tā ir bijis, kad es sāku dzīvot Bolderājā. Es aizmigu 3 autobusā un mani pamodināja gala punktā. Tas bija pēdējais reiss un šoferis saka, lai kāpju ārā. Telefons bija izlādējies, apkārt viss tumšs. Es šim saku, lai iedod telefonu, taxim piezvanīšu. Šis nedod, man sākas viegla panika, jo nav ne jausmas kur jāiet. Beigās šofers apžēlojās un aizveda mani ar autobusu līdz manai pieturai atpakaļ :D

 

Tu veikalā pamani, ka bērns iebāž konfektes kabatā, bet redzi, ka pēc paskata viņam iespējams tā ir vienīgā ēdienreize. Ko Tu iesāksi?

Ha3E
Jauniņais
Haze
155 atbildes forumā
Online: 2d 19h 53m
Redzēts 1. aprīlī, 16:33
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 11:15
0
post

Nav mans bērns un nav mana problēma, eju tālāk iepirkties savām vajadzībām.

 

Staigajot pa rajonu tu pamani, ka aiz elektriskās būdiņas mētājas izrubijies bomārs bez apģērba, kāda ir tava reakcija?

prote1ns
Jauniņais
Cukurdupsīts
514 atbildes forumā
Online: 158d 2h 3m
Redzēts Vakar, 22:19
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 12:23
0
post

Novilktu savas dreebes un gaidiitu kad ies garam kaads un teiktu lai izrubi mani ari lai varu gulet vinam blakus
 

 

Ko tu daritu ja tev uchene saka ka atstaas tevi uz otru gadu?

Pēdējo reizi rediģēja prote1ns, 2020. gada 12. oktobrī, 12:25.
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 16h 5m
Redzēts Vakar, 15:05
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 16:03
0
post

Haha.. Tu noteikti gribetu,lai es saku,ka viņu izrubiju. :D Bet nē,grūti iztēloties ,jo nav bijusi tāda situācija ,bet ja nu tomēr tāda situācija būtu un vel nebūtu par vēlu,tad noteikti censtos sarunāt vai  nevar izlabot  atzīmes  ,lai nebūtu jāpaliek uz otru gadu.

 

Naktī ejot garām veikalam redzi,ka veikala durvis ir vaļā un neviena tur nav ,kā tu rīkotos?

 

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2020. gada 12. oktobrī, 16:05.

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 23:30
0
post

Nu bļ..... protams ,ka ieietu kip parbaudot kas un kā piesegtu seju no kamerām un iznestu ara cīgu blokus ,alko un ari kases aparātu atlauztu ,jo naudiņa .

Ko tu daritu ja atrastu uz ietves maku ,kurā ir skaidra nauda un arī kartes un citi dokumenti.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 17:25
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. oktobrī, 21:19
0
post

Es protams nebūtu viens no tiem kas uzreiz savāktu visu naudu, un teiktu ka atradu maku bez jebkādas naudas, es darītu otrādi es viņu atdotu īpašniekam, jo manī tomēr arī ir kaut kas labs 

 

 

Tu notriec mežazvēru uz šosejas, mašīnai viens ritenis ir nolūzis no trieciena. Kā tu rīkosies? 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 18:41
0
post

Es to mežazvēru nodīrāju, paņemu visu gaļu, iemetu universālim aizmugurē, (izņemu sēdekļus, lai vairāk vietas, + eju pie reizes palasīt sēnes mežā, lai garda mērce sanāk un marināde) , paņemu zapasā riepu, bez dankrata uzceļu , uzskruveju riepu bez problemam un braucu prom na.

 

 

situacija: tu ieej maximā nopirkt iknedēļas laša fileju, bet tu redzi , ka neviena laša fileja vairs nav. Ko Tu iesāksi?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 19:06
0
post

es zinu ko darīšū, paņemšu pirmo kasieri aizvilkšu uz noliktavu un no viņas sagriezīšu sev filejas gabalus

Ko darīsi, ja ieejot mežā pēkšņi atrod āmuru ar naglām 

 

 

 

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 19:11
0
post

Vispirms sameklēšu striķi/auklu un tad āmuru ar visām naglām pietīšu pie koka, lai to būtu vieglāk pamanīt. Kāpēc neņemšu sev? Drošvien tāpēc, ka garāžā jau stāv kādi 5 āmuri. 

- Tu brauc belarusā pa ceļa malu un pēkšņi dzirdi, ka pa Policijas rāciju saka: "Traktora vadītāj, lūdzu apstājieties ceļa malā". 

 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 22:29
0
post

Visticamāk uz lauka brauktu virsū un dotos projām ,jo viņi tur nedzītos pakaļ

Tu satiec seksīgu jauno māmiņu un jūs runājaties ,pēc laika viņa tevi uzaicina pie sevis uz kafiju ,ko tu darītu?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9574 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★