bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 23:10
0
post

Ummmmmm, es pat īsti nezinu ko darītu :??: gan jau ka aizietu uz to kafij, bet neko vairāk gan jau nevēlētos no viņas un ja ir seksīga tad diezvai vientuļa so yeah

 

 

Tu redzi kā tavā acu priekšā nolaupa cilvēku,  kā tu rīkotos? 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts Vakar, 00:32
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 23:14
0
post

Mēģinātu ar zagli sabīdīt ka laupījums uz pusēm un es neko par zādzību nezinu , un viņš pazūd ar galiem

Nepazīstama sievieta vēlas noktiebties autobusā, kā tu rīkosies?

Gradigais
Jauniņais
Gradigais
16 atbildes forumā
Online: 14h 53m 45s
Redzēts 1. martā, 02:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 12:37
0
post

Nu es teiktu, lai paiet malā, jo publikā netaisos to darīt. Ja nesaprastu vienu fafonu un šī gar zemi.

Pienāk nepazīstams pacans, un jautā vai ir zaļais un uzzini ka tas ir ments. Kā rīkosies?

 

 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. novembrī, 14:31
0
post

Sāksim ar to ka mentus un mentu zaslannos kazačokus bieži var atkost pirmajā minūtē pēc sejas/bazara/mīmikas utt, ar to pietiek, lai vnk dotos prom , bet nu okey, teiktu ka nevelku zaļo, bet tikai dzeru - i vsjo, bazar okončen, kak govoritsa.

---------------------------------

Braucot trolejbusā redzi ka kāds zaglēns, no blakus esošās sievietes kabatas izvelk 5centus - kā tu rīkosies? 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. novembrī, 14:48
0
post

Personīgi es, viņam to roku aizlaustu aiz muguras, poh ka 5 centi, bet tas ka viņš zog, tātad pēc tam viņu noguldītu pie zemes un paspīdzinātu

 

 

Tev draugs neatdod parādu jau 2 gadus kura summa ir četru ciparu skaitlis, un tu uzzini ka viņš ir izceļojis no valsts ka tu rikosies

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. novembrī, 14:57
0
post

1. Es nevienam garām gājējam, jeb cilvēkam, kurš man nav labi pazīstams neaizdotu tik lielu summu. 

2.  Man nav tik bezadbildīgi draugi, jo es ļoti piedomāju par to, kādiem cilvēkiem es ļauju būt sev blakus un ar kādiem es uzturu kontaktu. 

3. Man nav pieredze ar parādniekiem, tādēļ es atļaušos fantazēt. ;D

Es noteikti censtos to risināt, kā arī izvērtēt viņa dzīves esošo situāciju un ņemot to vērā es vienotos par katra mēneša noteikto summu, kādu viņam būtu man jāatsūta uz kontu, jo tas, ka viņš ir izbraucis no valsts vēl nenozīmē, ka nav iespējas, kā man atgriezt naudiņu. ;D 


Latvijā izskan trauksmes sirēnas, ka mūsu valsts ir apdraudēta, kā tu rīkotos? 

Pēdējo reizi rediģēja ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, 2020. gada 14. novembrī, 15:12.

prote1ns
Jauniņais
Cukurdupsīts
514 atbildes forumā
Online: 157d 23h 5m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. novembrī, 15:31
0
post

Kaa kaa na ieliktu ausu aizbaznus un turpinatu eest riisus ar vistas fileju. 
 

ka tu rikotos ja ieprieksheeja vakaraa iedzeri pa daudz odekolona un pamostos ar adidas tattoo pa visu muguru?

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. novembrī, 10:56
0
post

Rakstītu uz adidas ofisu, lai sponsorē man adidas prikidu dzīves garumā, par staigājošu reklāmu.

----------------------------------------------------------------

Uz ielas pienāk gopņiks, un draud ar nazi, lai atdod visu savu kabatu saturu, bet tu atceries - ka tev kabatā ir pistole.. ko darīsi?

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 15:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 07:12
0
post

Es droši vien izņemtu ātri ārā to ieroci un teiktu lai labāk iet projām, un vairs tā nedara, dotu viņam 1min lai aizskrietu. 

Kā tu rīkotos, ja pie tevis pienāktu draugs, draudzene un prasītu vai tu šodien gribi aiziet 12.00 nakti uz pamestu spocīgu ēku.??? 

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3630 atbildes forumā
Online: 116d 12h 56m
Redzēts Vakar, 20:06
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 09:20
0
post

Es droši vien teiktu, ka neomulīgu ēku apmeklēšana pusnaktī ain't for me, tāpēc būs jāmeklē kāds cits kompanjons.

---

Kā tu rīkotos, ja pamanītu mazu kaķīti vai citu dzīvnieciņu atkritumu konteinerā?

 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 00:56
0
post

Es visticamāk to dzīvnieciņu paņemtu pie sevis, jo nu man tomēr pašam tieši nav neviens dzīvnieks, tāpēc būtu forši izglābt, un paturēt sev 

 

 

Skrienot rīta skrējienu, tu pamani ka kaimiņam mašīnai ir izsists logs, kā tu rīkosies?

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 03:39
0
post

Es vispirms parbauditu vai mašīnā nav kaut kas vērtīgs palicis un pēc tam uztaisītu fotku ar to mašīnu un uzņemtos vainu, ka es esmu izsitis stiklu .

 

 

Tu ej pa ielu, tu satiec kādu kikieti, kurš Tev nepatīk, ko darīsi na?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

prote1ns
Jauniņais
Cukurdupsīts
514 atbildes forumā
Online: 157d 23h 5m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 11:23
0
post

Te tikai viens variants na ja nevarees pojasnit kto po zhizni tad naksies izvilkt no kabatas vistas fileju un nodurt vinu na.  Ar cienu makarongalva. 
 

 

ko darisi ja veikalaa plauktaa ir palikusi tikai viena riisu paka un redzi ka mezpils vinu ari grib pirkt??
 

 

 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 11:25
0
post

es atļaušu viņam samaksāt par rīsiem ,tad rīsu paku paņems sev, bet pašus rīsus es paņemšu un uz atliktajiem 1eir nopirkšu majonēzi 

Ko darīsi, ja peldot dīķī tev sāks uzmākties gulbis 

 

 

 

𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓
Lietotājs
215 atbildes forumā
Online: 17d 23h 27m
Redzēts Vakar, 01:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 11:33
0
post

Reti kuros dīķos atrodas gulbji, taču ja nu tomēr reiz kāds tur būs iemiesojies, tad būs jāparāda, kurš ir saimnieks šajā dīķī!

 

Ko tu darīsi, ja vecmāmiņa piedāvā paēst pīrāgus, bet par nelaimi tu tikko jau kārtīgi pamielojies?

fuck off!

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 11:38
0
post

Oj nu tur nav varianti, tur būtu jāēd savādāk ar krāsns kruķi pa muguru varētu dabūt :D vai vēl sliktāk uz dzimšanas dienu vairs naudu nedāvinātu

 

 

Tevi iesauc armijā, lai palīdzētu Armēnijai cīņā ar Azerbaidžānu, kā tu rīkosies

 

 

 

 

 

Rastaman4iks
Jauniņais
Rastamans
21 atbildes forumā
Online: 4d 8h 8m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 01:10
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. novembrī, 13:16
0
post

Nemsu Rokas Ieroci un iesu cina ar godu un paceltu galvu :D

 

Tu Esi Restarana ar savu Sapnu Otro Pusiti un tev nav naudas samaksat reikinu bet negribi prasit otrai pusitei jo tu vinu uzaicinaji :D

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. novembrī, 09:40
0
post

Es pa bratski ,atri uzmestu draugam sms lai fiksi naļiku atmet un tad arī izietu no situacijas ,bet ja nē ,tad es samelotu ,ka maku aizmirsu un palūgtu ,lai samaksā otrā pusīte :)

Tu ej pa sarkandaugavas ielam naktī un tur random personāžas tev pabļauj :"Poteralsja Sinok?" ,ko tu darītu ?

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. novembrī, 21:30
0
post

A es viņiem atbildētu atpakaļ ar cietuma žargoniem un teiktu, "v zhopu raz ili volkoi v glaz "un viņi domādami visu nakti es mierīgi aizčāpotu mājās 

Ko darītu ja braucot mājās tev pēkšņi salūzt velosipēda pedālis  

 

 

 

prote1ns
Jauniņais
Cukurdupsīts
514 atbildes forumā
Online: 157d 23h 5m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 21:40
0
post

Salauztu ari otru  pedaali na 

 

ka tu rikotos ja izraditos ka hazardam ir plataaka mugura ka tev? 

 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2020. gada 28. novembrī, 05:49.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9482 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★