bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 01:21
0
post

Man nu tiešām būtu vienalga par to, un mana rīcība būtu tāda ka es tam nepievērstu uzmanību

 

 

Kā tu rīkotos ja tev kājā būtu iesprūdis švešķermenis?

NinjaC5
Jauniņais
Kengurs
84 atbildes forumā
Online: 9d 7h 56m
Redzēts 8. martā, 23:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 15:57
0
post

meiģinatu dabut operāciju 

 

 

 

 

Kā tu rīkoties ja tev Pateiktu ka tev ir 2 dienas ko dzīvot

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 22:52
0
post

ja man pateiktu tā, es vispirms aizietu uz akasi kapa vietu, uzraktu viņa mirstigas atliekas, atņemtu visus xp , uzliktu viņam warn, par to ,ka viņš ir miris, aizietu pec tam uz maximu nopirktu valriekstu jogurtu (grieķu) un astoņdesmit banānus, uztaisītu sev dzīres, pēc tam aizlidotu uz Ameriku pie MrBeast,  izsistu no viņa paris miljonus, un samaksātu ārstiem, lai man uztaisa nereali kruto operaciju, lai es nevaru nomirt, koroč lai mani atdziivina, un vsjo.

 

 

 

 

 

 

Kā tu rīkosies, ja tev pa ielu ies pretī Chemijs ?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2020. gada 05. decembrī, 11:33
0
post

:DDDD haha, labs jautājums. Grūti pat tagad noķert to domu,kā labāk rīkoties.

Bet noteikti vispirms tā kārtīgi viņu apskatītu, lai saprastu ,kas tas par ķēmu, kurš neko nerubī. Nopirktu viņam čipsus un laimīgi ietu katrs savu ceļu. 

 

No rīta aizguļoties ,pēdējās minūtēs skrien uz vilcienu/autiņu,lai paspētu uz darbu saproti ,ka esi aizmirsis maku.

PooKa
Lietotājs
Pыбак
8546 atbildes forumā
Online: 203d 22h 41m
Redzēts 30. martā, 22:33
Pievienots, 2020. gada 05. decembrī, 11:37
0
post

uzliktu mīksto darbam un ietu pakaļ makam, jo gribēsies ieskriet benzīntankā pēc kafijas.

kā tu rīkotos ja nakts laikā ar auto notriektu stirnu.

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts Vakar, 15:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. decembrī, 01:37
2
post

es noteikti to stirnu ieliktu kādā grāvī un aizbrauktu prom jo pašam būtu liels uztraukums.

 

kā tu rīkotos ja tu pēkšņi uzzinātu kad tavi vecāki ir mirušu auto satiksmes negadījumā.

Ethe
Lietotājs
532 atbildes forumā
Online: 26d 3h 57m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 00:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. decembrī, 13:01
0
post

Kapēc tu raksti, kaut ko tik ļaunu, (ko tādu, ko nevienam nenovēlētu) , neapdomātu, zemisku? Nožēlojami fluksij. 

Slikti jūtos atbildot uz šo teikumu, bet noteikti pirmajā dienā būtu šoks, apzvanītu visus tuviniekus un jā.. wtf Fluksij

 

Kā tu rīkotos, ja tev kāds svešs cilveks uz ielas uzdāvinātu ceļojumu uz Ēģipti? 

You don't need to tell me that my coffee is good!

 

 

BARBARIAN
Jauniņais
McStaresAlot
169 atbildes forumā
Online: 2d 16h 32m
Redzēts 2022. gada 09. martā, 00:32
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. decembrī, 22:58
0
post

Es no laimes viņu nobučotu un pārprasītu vai tā biļete ir īsta !

Kā Tu rīkotos ,ja uzzinātu ,ka esmu tavs brālis ! :D

 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. decembrī, 22:51
0
post

Tādā gadījumā es tevi satiktu, kārtīgi pabuhātu un parunātu po dušam kā saka

Kā tu rīkotos, ja pie mājas atrastu aploksni ar 500 euro? 

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 6h 31m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2021. gada 16. janvārī, 19:47
0
post

Izņemtu naudu no aploksnes un uzliktu uz kartes, lai var aizskaitīt uz krājkontu.

 

Ko Tu iesāktu, ja uzzinātu, ka esi kļuvis pat tēti / mammu pēc ballītes, kura notika pirms mēneša, taču Tu to neatceries.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. janvārī, 01:38
0
post

Tātad, es kā godīgs pilsonis, nomainītu identitāti un izceļotu no valsts, lai man nepiespiestu veikt DNS testu, man nebūtu jāmaksā alimenti 

 

 

 

Kā tu rīkotos, ja braucot pa auto bāni, tev isautu galvas blīvi motoram?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 15:13
0
post

Es wnk izkaptu ara no mašinas, atņemtu kadam citam auto taka GTA, sakraatu 5 zvaigznes piebrauktu pie devila, atnemtu xp, iedodu pizdi, piedzertos, un pec tam pamostos no šī murga. 

Kā rīkotos, ja Tu tagad pamostos un Tev vairs nebūtu penis or vagina. Kas nu par dzimumu katram.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. februārī, 11:58
0
post

Nu es butu ļoti liela šokā par to un mekketu tam risinajumu ,vērstos pie ārstiem ,lai jautatu par peņa piešušanu .

Kā tu rikotos tu atnac ,no darba mājas ,ieejot istaba redzi ka tavs draugs brutali ņem prieksā tavu veceni un viņa vaid kā perkama meitene.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 19:19
0
post

Nu gan, te tēmas aizgājušas. 

 

Hmm, man nav draudzenes. :??: 

Bet,ja dzimumi būtu mainīti, es noteikti paņemtu kko smagu un ievilktu meitenei pa galvu, tad uzšautu čalim, izbļaustītos un aizietu prom. :nez: 

 

Kā Tu rīkotos,ja Tu aizbrauktu uz automazgātuvi nomazgāt mašīnu, bet uz Tevi sāktu šaut ar gumijas lodēm? 

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. februārī, 23:24
0
post

Panemtu un nopuustu tos smieklīgos kadrus ar putām, ja turpinātu tad vel izmeercētu ar ūdeni , pasmietos, nomazgātu savu mašīnu un aizbrauktu. 

 

Kā tu rīkotos. Tu iekāp lidmašīnā, lidmašīna paceļās gaisā un pēkšņi sāk kratīties. Visi cilvēki krīt panikā. Jums virs galvas nokrīt viena sejas maska. Blakus jums sēž mazs bērns , bērns histērijā kliedz un tu pamani to ka berna māte ir pazaudējusi samaņu un bērnam ir grūtības elpot. Bērnam un bērna mātei nav nolaidusies sejas maska no augšējā paneļa. 

 

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. februārī, 01:18
0
post

es pirmkart atņemtu to bērnu tai mātei un pateiktu, ka tas patiesībā ir mans bērns un , ka es esmu viņa māte, ja vajadzētu izrubītu viņu, un atņemtu arī sejas masku un pie reizes aptīrītu kabatas, lai man būtu vairāk nauda , pēc tam es ar vienu kājas pisaku izgāztu durvis pilotam un pārņemtu vadību, pēc tam es lidotu tur, kur es gribu , pēc tam uzmestu 360 ar lidmašīnu un pašās beigās ar vienu rokas pirkstiņu attaisītu avārijas izejas durvis, lai arī cik tūkstoši kilogrami spiediens uz tām durvīm ir, tas man netraucē, jo visu mūžu esmu trennējies gurķu burciņu skrūvēšanā. nu ta kaut ka

 

 

ka tu rikotos , ja tu pamostos tagad svešā vietā , kaut kādā meža biezoknī un pa tumsu, kamēr neviens cilvēks nav blakus un vienīgais drēbju gabals, kas tev virsū ir ziemas stringi


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. februārī, 02:27
0
post

Es skrietu uz kautkādu pusi pēc palīdzības un bļautu kā aizkauta cuka.

Ko tu darītu ja atrastu maku uz trotuāra kurā ir 1k skaidras naudas un parejie dokumenti

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 4h 28m
Redzēts 17. aprīlī, 08:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 22. februārī, 22:46
0
post

Atgrieztos mājās ar visu makas saturu , mēģinātu atrast personu kam pieder šis maks un atgrieztu to atpakaļ īpašniekam

 

Ko tu darītu ja tu veikalā redzētu ka kādai meitenei uzbāžas vecāka izskata vīrietis? 

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3630 atbildes forumā
Online: 116d 12h 56m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 10:00
0
post

It kā non of my business, bet, ja pēc kāda laika tā vīrieša uzvedība kļūtu par pārāk traku, tad iejaukties, izsaucot veikala darbinieku vai iesaistoties sarunā.


Kā tu rīkotos, ja uz ielas redzētu 5 izšautas ložu čaulītes?

 

dzēsts profils
Jauniņais
1024 atbildes forumā
Online: 28d 10h 7m
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 10:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. martā, 10:16
0
post

Visdrīzāk paskatītos un arī aizietu tālāk nepievēršot tam īpašu uzmanību. 

Kā tu rīkotos, ja dienas laikā pamostotos viens pats svešā mājā bez apģerba

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9465 skatījumi )
Fēnikss, Meth, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★