bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 17 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

seskosio
Jauniņais
Don
761 atbildes forumā
Online: 6d 10h 31m
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 15:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 11:36
0
post

Es vel dažas dienas mēģinātu ieiet atpakaļ, kad saprastu ka njav vairs tad spēlētu kur citur

Ko tu darītu, ja izietu arā uzsmēķēt un ieraudzīt ka tavā mašīnā logs ir vaļā (domāju ka pie visiem ir sniedziņš tagad)

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 29. aprīlī, 14:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. martā, 23:45
0
post

Pieietu klāt, pārbaudītu kas par huiņu un aizvērtu logu.

 

Ko tu darītu, ja tev bankas kontā tūlīt ienāktu 50'000 eiro?

Bumm
Jauniņais
180 atbildes forumā
Online: 4d 2h 20m
Redzēts 2021. gada 15. oktobrī, 23:45
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. martā, 00:05
0
post

Noteikti sāktu domāt, kā šo naudu lietderīgi izmantot vai iztērēt.

 

Ko tu darītu, ja tavs mājdzīvnieks pazustu?

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 28. aprīlī, 12:44
Pievienots, 2021. gada 11. martā, 01:12
0
post

Es noteikti ietu uz policiju un rakstītu iesniegumu par pazudušu sunīti jo mans suns maksā vairāk nekā dators xD

Ko tu darītu ja tev pie rīkles pieliktu nazi tumšā ielejā un teiktu atdo babkas 

   Chmoo      Zvaigzne :P

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. martā, 22:16
0
post

Visticamak kad atdotu naudu ,jo naudu vienmēr var nopelnīt un pec tam zvanitu policijai .

Tu ej pa ietvi un redzi ka sievieti pazemo čalis ,ko tu darītu?

seskosio
Jauniņais
Don
761 atbildes forumā
Online: 6d 10h 31m
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 15:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. martā, 02:13
0
post

Viss būtu atkarīgs kā viņš vērstos pie viņas un viņa konstetences(dzēris u.t.t). Viss ticamāk jau jauktos iekšā

Ko tu darītu ja redzētu ka bērnam saldējuma bumbiņa nokristu uz zemes? 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2021. gada 12. martā, 03:21
0
post

Īsti jau neko nevarētu izdarīt, gan jau paietu garām, ja tas bērns būtu man pazīstams, visticamāk nopirktu tādu vietā.

Ko tu darītu, ja okeānā peldoties, tev no muguras sāk peldēt haizivs?

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 29. aprīlī, 14:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. martā, 00:16
0
post

Es visticamāk padotos un nomirtu, jo viņa mani apēstu tā iemesla dēļ, ka haizivs ir okēana karalis.

 

Kā tu rīkotos, ja tev epastā uzrakstītu Latvians un prasītu, lai aizdod 5 eiro lāžu atvēršanai?

Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2021. gada 14. martā, 01:44.
santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. martā, 06:22
0
post

Ja man butu es aizdotu, jo retardiem japalidz un vins ir somas atkars un man nebutu gruti izpalidzet :)

Ka tu rikotos ja mamma tev pazinotu ka nav tava ista mamma

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. martā, 12:22
0
post

Es neez, ja tu paziņotu mamma, tad būtu gan jau šokā un uzšautu ar pliku pēdu un dotos prom..

 

 

ko tu darītu ja šodien būtu tava pirmā darba diena, bet tu esi aizgulējies un jau kavē darbu

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 8h 14m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2021. gada 14. martā, 01:24
0
post

Man bija līdzīga situācija, tikai ar darba interviju. Es noteikti, ka piezvanītu personai, kas ir mans priekšnieks un samuldētos, ka kaut kāda ķibele atgadījās un nevarēšu laicīgi ierasties. Pirmajā reizē domāju, ka nekas traks.

 

 

Ko Tu iesāktu, ja uzzinātu, ka verot dzīvokļa durvis tās būtu jau vaļā, bet Tu skaidri zini, ka neviens cits mājās nevar būt.

Bumm
Jauniņais
180 atbildes forumā
Online: 4d 2h 20m
Redzēts 2021. gada 15. oktobrī, 23:45
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. martā, 20:07
0
post

Noteikti pārliecinātos vai mājā kāds ir, un otrkārt sāktu skatīties vai kautkas  nav nozagts.

 

Kā tu rīkotos, ja braucot ar liftu, tas iestrēgtu.

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. martā, 20:16
0
post

Zvanītu attiecigajam dienestam un izklastītu problēmu un gaidītu kad varēs tikt arā.

Ko tu darītu ja netīšām sava drauga mammu apaugļo ?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. martā, 20:24
0
post

Netisam, crazy jau butu tas ka vispar ar to manmu kko daritu , bet nu nezin , samierinatos ar to un gaiditu mazo gandit

Ko tu darit ja tu ej pa mezhu lasi senes un peksni ieraugi laci?

emaymyska.
Biedrs
+ ZM GOD +
💎
1369 atbildes forumā
Online: 30d 0h 33m
Redzēts Vakar, 22:17
Pievienots, 2021. gada 14. martā, 20:26
0
post

visticamākais teiktu labs lācis un nekustētos ,  bet ja saprastu ka nav izeju , kāptu augša kokā līdz uzkāptu pietiekami augstu un mestu lejā jaku kas man virsū. *Lācis padomātu, ka krītu es un ķertu mani.

PAR KĀDAM SĒNEM IET RUNA ? 

 

ko tu darītu ja pamostos gultā un izrādītos , ka pedējos 5 gadus no savas dzīves esi nosapņojis ? 

Pēdējo reizi rediģēja emaymyska., 2021. gada 14. martā, 20:28.

 

dzēsts profils
Jauniņais
1024 atbildes forumā
Online: 28d 10h 7m
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 10:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. martā, 20:30
0
post

Nu tad nekas cits visdrīzāk neatliktu, kā iekustināt savas atrofējušās ekstremitātes, iemācīties ēst ar karoti un šaut dzīvē un mēģināt dzīvot neviss sapņot. Visdrīzāk, ka būtu emocionāli sagrauts, domātu padarīt sev galu,jo visdrīzāk būtu kopjams un būtu ilgs rehabilitācijas laiks., jo 5 gadus nogulēt nav joka lieta. Bet nu arī ja viss būtu veiksmīgi, censtos turpināt normāli dzīvot. 

Kā tu rīkotos ja redzētu vīziju, ka nogāzīies lidmašīna ar kuru tev paradzēts lidojums pēc 40min? 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. martā, 22:12
0
post

Ehhh, gan jau tāpat lidotu, ja mirtu, tad mirtu tāpat, vismaz kādreiz. 
 

 

ko tu darītu ja nokavēsi pēdējo autobusu uz mājām, bet nauda taksim nav, kā arī neviens nevarētu atbraukt pakāl.. kā arī tu atrodies 50km no mājām

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. martā, 22:30
0
post

Visticamāk ietu ar kājām un zvanītu draugiem ,censtos izrisināt problemu ar draugu palīdzību.

 

Ko tu darītu ja Tev random čalis iepistu pa seju un muktu prom?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. martā, 07:46
0
post

Nu es skrietu pakal, un ja nokertu tad chuvaks dabutu piepipat kartigi bet ja aizmiktu nu tad neko nedaritu, dzivotu talak

Ka tu rikotos ja ieej istaba un pie zemes gulj tavs radinieks un nekustas

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 28. aprīlī, 12:44
Pievienots, 2021. gada 15. martā, 07:54
0
post

Viennozīmīgi pārbaudītu vai ir pulss, tad mēģinu mēģinātu pamodināt un ja viss slikti tad zvanītu ātrajai palīdzībai.

Kā tu rīkotos ja atbrauc no komandējuma un ieraugi kā vīrietis iziet ārā no tavas mājas kur atrodas sieva

   Chmoo      Zvaigzne :P

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9557 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★