bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2021. gada 04. maijā, 09:46
0
post

Standarta teksti šajā topikā,bet ok.

Vispirms iečekotu apkārtni,vietu ,kur esmu pamodusies,noteikti atrastos kāds izpalīdzīgs cilvēks ,kam varētu paprasīt kur atrodos. Un noteikti arī ar telefonu izpalīdzētu,lai var kādam pazvanīt un sarunāt,ka atbrauc pakaļ.

 

Kā tu rīkotos,ja šoreiz tava loterijas biļete būtu tā veiksmīgā un laimētu 100k.

 

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. maijā, 14:02
0
post

Uzdàvinàtu pàrdevèjai 5k un pārējo naudu iemarinētu līdz izdomaatu kur izteret.  Varbūt nopirktu sev jaunas zeķes. 

 

Kā tu rīkotos ja tev pateiktu ka tev ir atlikuši 2 gadi ko dzīvot. 

 

25CM
Jauniņais
Lielgabals
101 atbildes forumā
Online: 22d 19h 7m
Redzēts 2023. gada 20. aprīlī, 01:53
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. maijā, 18:05
0
post

Pavadītu laiku trakonamās zem kaifa dzertu alu arī Viskiju ar kolu :D

Kā tu rīkotos ja tev sāktu augt spārni un aste?

Pēdējo reizi rediģēja 25CM, 2021. gada 05. maijā, 18:08.
seskosio
Jauniņais
Don
761 atbildes forumā
Online: 6d 10h 31m
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 15:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. maijā, 18:09
0
post

Es sevi oficāli uzkļautu par mežoni un ar prieku ielidinātos gaisā

Ko tu darītu, ja tev telefons iekrīt podā ?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 49m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 10:42
0
post

Es nezinu, mūsdienās telefoni jau pat ir udens izturīgi. Es noteikti panemtu to ārā, nosusinātu, apmazgātu nedaudz, un ļautu tam pažūt.


Kā tu rīkotos, ja tev ejot pa ielu, pēkšņi sāktu dzīties agresīvs suns? 

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 11:21
0
post

Num īsti daudz iespējas jau nav apskatītos apkārtnj ja būtu kuru mukt mēģinātu paspēt aizmukt bet ja apkārt nekā nav tad nu neko. Ja jau Habibs varēja uzvarēt lāci tad kādēļ lai es ar suni netiktu galā XD 

Kā tu rīkotos ja tavam draugam ir dzimšanas diena un jums beidzās alkohols un pulkstenis jau ir 22:30

   Chmoo      Zvaigzne :P

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 11:38
0
post

Nu, es personigi sistu pa pogam un zvanītu  savam čomam,pie kura var dabūt alko pēc 22:00, tad sameklētu šoferi kas aizvestu lidz viņam, bet tā jau ir nolaidiba ja nepietiekami alko ir iepirkts xD

 

Kā tu rīkotos, ja ejot pa mežu, tu atrodi kādu neatklātu cilti, un viņi tevi sagūsta?

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. maijā, 14:42
0
post

Domaju ka nepretotos, butu loti interesanti paskatiities kas notiktu talak. Varbut neizdzivotu bet nu pof :D

Ko tu dariitu ja es tev virsu uzlietu spaini ar udeni.

 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. maijā, 11:13
0
post

ja tas notiek vasarā, tad gan jau neko, nedaudz atsvaidzināties nebūtu pa sliktu

Ko darīsi, ja ejot pa ielu pēkšņi ieraudziji, ka tev saplīsa bikses

 

 

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2021. gada 07. maijā, 12:24
0
post

Neko,ņemot vērā ,ka daudzi ar tādām staigā ,jo domā ka tas ir stilīgi,tad tēlošu ka tādām saplēstām viņām jābūt. Būšu stilīga,bez variantiem.

 

Naktī vērojot pa logu mēnesnīcu ievēro ,ka aizdomīgs vīrietis, miskastēs iemet melnu maisu un steidzīgi aizskrien prom.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. maijā, 12:49
0
post

Nu neko, es ietu pabakstīt to maisu, un tad zvanītu atiecīgajām iestādēm un censtos to momentu kad viņš iemet iekšā maisu nobildēt/nofilmēt lai varētu atklāt kurš tas bija

 

Kā tu rīkotos, ja tevi nepatiesi ieliktu cietumā, par slepkavību ko tu pats neesi veicis un nemaz nezināji par tādas eksistenci

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts Vakar, 15:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. maijā, 15:45
0
post

es nezinu, noteikti dabūtu cilvēkus kas liecinātu kad neesmu vainīgs un ar laiku ganjau vini saprastu kad neesmu vainīgs.

 

ko tu darītu ja tu būtu viens mājās un pie tevis mēģinātu ielauzties zagļi.

25CM
Jauniņais
Lielgabals
101 atbildes forumā
Online: 22d 19h 7m
Redzēts 2023. gada 20. aprīlī, 01:53
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. maijā, 16:33
0
post

Atkarīgs no noskaņojuma, bet noteikti mēģinātu aizturēt vai noķert vai vismaz iepist lai mētājās beigts!

Ko tu darītu,ja tev pēkšņi parādās Supermeņa spējas?

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 45m
Redzēts Vakar, 21:28
Pievienots, 2021. gada 10. maijā, 00:41
0
post

Glābtu pasauli? :D es nezinu kādas ir viņa spējas, godīgi sakot. Noteikti pārbīdītu mēbeles, pārkārtotu istabu. Uztaisītu remontu. Čik Čik un gatavs :D

Ko tu darītu, ja tev būtu iespēja redzēt vīzijas par nelaimes gadījumiem. 

​​​​​​

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2021. gada 10. maijā, 02:32
0
post

​​​​​​Es noteikti mēģinātu visus pabrīdināt, bet ir iespēja, ka mani uzskatīs pa trako un ieliks psihenē, tādēļ es palīdzētu tikai tuviniekiem. 

Kā tu rīkotos ja tu aizietu gulēt un sapnī redzētu kas ar tevi notiks nākošajā dienā? 

 

   Chmoo      Zvaigzne :P

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. maijā, 13:47
0
post

Es domaaju ka tad kad es pamostos , un saaktu savu dienu , un viss atkartotos kas sapnii, tad es buutu diezgan lielaa shokaa, un domaatu ka atkal sapnoju, meginaatu piecelties bet ganjau nevareetu jo taa butu realitaate.

Ko tu dariitu ja es tev iedotu 1 rozi?

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. maijā, 13:53
0
post

Nu tad būtu ta ka visās meksikāņu ziepenēs, būtu jārauj Tango, bljin nu tas ir vienīgais kas man iešāvās prātā :D 

 

 

Kā tu rīkotos ja tu atklātu apslēptu talantu un tas būtu rēķināts kā kalkulātors?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 49m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. maijā, 02:42
0
post

wait, what? Apslēpts talants kurš būtu rēķināts kā kalkulators? dafuq? Es pieņemšu, ka tur ir domāts - ja es prastu rēķināt kā kalkulators. 
Neko, neizmantotu to. Ikdienā noderētu, skolā noderētu, bet kkur tālāk par to es noteikti to neizmantotu. Savām vajadzībām, that's all.

Ko tu darītu, ja tev iekostu odze? Kā tu rīkotos?

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2021. gada 13. maijā, 07:03
0
post

Izsauktu mediķus ,nosauktu savu atrašanās vietu un sēdētu gaidītu mierīgi,nestaigājot un lieki nekustinot to vietu,lai inde neaizplūst tālāk. Laikam tā butu pareizi.

 

Kā tu rīkotos ,ja sēņojot ,mežā ieraudzītu lāci.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2021. gada 13. maijā, 08:48
0
post

Sākumā nekustētos, ar cerību,ka viņš aizies prom. Ja viņš nāktu virsū, meklētu kko ar ko aizstāvētos un lēnām atkāptos. Skriet prom laikam nebūtu jēga.. :D 

 

Kā Tu rīkotos, ja naktī uz ielas Tev piečakarētos bars ar dzērājiem? 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9455 skatījumi )
Fēnikss, Meth, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★