bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 09:50
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

dzēsts profils
Jauniņais
1024 atbildes forumā
Online: 28d 10h 7m
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 10:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. maijā, 10:56
0
post

Atkarībā kā viņi būtu noskaņoti, ja vardarbīgi un saprastu, ka man nav nekādas izredzes tad visdrīzāk jau būtu jārauj koferis. Ja nekas nopietns, tad jau varētu mēģināt visu ko sarunāt un turpināt vakaru ar viņiem. :D 

Kā tu rīkotos, ja tev uz epastu atstūtītu ziņu, ka esi dabūjis manotjumā 100000eiro, tev tikai jaizsūta 1cents uz norādīto bankas kontu

NezeligaisKuncis
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 1h 28m 21s
Redzēts 2021. gada 14. maijā, 18:07
Pievienots, 2021. gada 13. maijā, 13:48
0
post

es aizsutitu to vienu centu uz to kontu un tad skatitos kas butu bet es ari noteikti parliecinatos vai epasta sutitajs nav kads naudas zaglis

 

tu pilsetas centra zem sola atrodi koferi ar naudu

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. maijā, 15:14
0
post

Paņemtu, paskatītos, aiznestu mājās, izskaitītu, aizietu uz veikalu, sapirktos, izpriecātos un dzīvotu tālāk.  

 

Tu aizej uz veikalu, un apčurājies. 

qppykt
Jauniņais
Nav
44 atbildes forumā
Online: 1d 14h 45m
Redzēts 2023. gada 02. decembrī, 16:19
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. maijā, 09:12
0
post

Ja esu jau veikalā, tad es noliktu produktus atpakaļ pa vietām, un brauktu mājās.

Tu izgāji ārā, un pie tevis pieskrien bērni un prasa nopirkt cigaretes.

 

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 28. aprīlī, 12:44
Pievienots, 2021. gada 16. maijā, 09:24
0
post

Haha es paņemtu naudu ieietu veikalā nopirktu saldējumus un iedotu viņiem :D

Viss atkarīgs no tā brīža noskaņojuma

 

Kā tu rīkotos ja tev tieši tagad tu uzzinātu ka tev būs bērns 

   Chmoo      Zvaigzne :P

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 2h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2021. gada 18. maijā, 11:34
0
post

I will assume that the situation is "my GF is having a child?" In that case I would ask her preferance if she wants the kid or not, Cuz personally I dont want to kill the unborn baby but if she doesnt want the baby then there's no other option than abortion.

 

What would you do when one day You woke up and your gender is Changed to Opposite of what you are right now?

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 56m
Redzēts Vakar, 22:40
Pievienots, 2021. gada 21. maijā, 01:53
0
post

Es visnotaļ sevi sākumā apčamdītu. Nu jūs jau zināt ko tieši. Haha. Mēģinātu saprast kā ir būt vīrietim un varbūt pat vienu dienu to izbaudīt.

Ko tu darītu, ja tu atklātu ka tev kaimiņos dzīvo kāda Holivudas slavenība. 

​​​​​​

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. maijā, 14:31
0
post

Neko, sasveicinātos,  parunātos, uzaicinātu uz kaadu BBQ , sadraudzētos un dzīvotu tālāk. 

 

Ko tu darītu ja tev kāds nodzītu visus matus uz tava ķermeņa

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 09:50
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 00:17
0
post

Ja godīgi es viņam pateiktos, atbrīvotu mani no lieka darba, kurš nav īpaši jautrs 

 

 

Kā tu rīkotos, ja aizceļojot uz Taizemi, tevi sagūsta karaliskā ģimene

keKei
Jauniņais
61 atbildes forumā
Online: 5d 4h 42m
Redzēts 2021. gada 05. decembrī, 18:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 11:27
0
post

Ja mani nolaupītu karaliskā ģimene - es cerētu ka viņi ir sasodīti laipni un jauki. Negribētu lai viņi mani prieka pēc turētu gūstā un spīdzinātu un pēc tam nogalinātu 

Kā tu rīkotos ja Tu ejot pa ielu gaišā dienas laikā Tev pretī nāk treniņtērpā tērpies jaunēklis, kurš ir manāmi iereibis. Prasa Tev telefonu lai pazvanītu

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 21:31
0
post

Neskatoties, kā tas cilvēks ir ģērbies vai kādā stadijā ir, nedotu kuram katram pazvanit, skatītos no situacijas

 

kā tu rikotos, ja mežā uzkristu koks virsū, bet tu nekadigi nevari atbrivoties, kā ari esi mežà viens.. kā ari mežā nav zona

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Snuffeklis
V.I.P.
lalala
lalala
994 atbildes forumā
Online: 47d 16h 15m
Redzēts 2023. gada 08. februārī, 14:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 23:40
0
post

Gaidītu kādu sēņotāju vai mednieku kuri mani ieraudzītu. 

 

Kā tu rīkotos, ja Tu lido ar lidmašīnu kā pasažieris un pēkšņi tev sagriežas vēders, katru minūti paliek aizvien trakāk un vajag nereāli uz tualeti, bet tualetēs nav iespējams tikt iekšā, jo durvis ir nobloķējušās.

Pēdējo reizi rediģēja Snuffeklis, 2021. gada 25. maijā, 23:42.

MurkainaisKushkis
Lietotājs
NaV KaķiS
Murka / Kušķis / Murkšķis
309 atbildes forumā
Online: 9d 9h 14m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 23:30
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 23:58
0
post

ganjau izspertu lidmasinas toletes durvis ar kaju un ietu ieksa... ja daba sauc tad jarikojas!

ka rikotos ja tu butu viens no izdzivojusajiem zombiju apokalipse un tev skriet pakal vairaki zombiji?\

 

Pēdējo reizi rediģēja MurkainaisKushkis, 2021. gada 26. maijā, 00:00.
Image tagged with golf vw mk4 on Tumblr
keKei
Jauniņais
61 atbildes forumā
Online: 5d 4h 42m
Redzēts 2021. gada 05. decembrī, 18:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. maijā, 09:11
0
post

Es būtu ilgi izdzīvojis un noteikti tad man būtu labas šaušanas prasmes. Noteikti nošautu viņus.
 

Kā Tu rīkotos ja pamostos uz vientuļas salas?

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. maijā, 09:22
0
post

Gandriz neiespejami ka tā notiks, bet nu visticamāk būtu šokā, bet nu sakumā izstaigātu salu, izvertētu kas un kā, tad domātu ko darit talāk.. palikt vai mēģinat tikt prom :D

 

kā tu rikotos, ja svarīgā pasakumā prezentejot prezentāciju, tu pēkšni atver nepareizo prezentaciju

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 09:50
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 29. maijā, 11:55
0
post

Nu neko, es atvainotos par sagādātajām neērtībām, pajokotu par to jebšu censtos ar humoru iziet no situācijas kamēr meklēju pareizo prezentāciju

 

 

Kā tu rīkotos, ja sēņojot tu ieraugi tālumā aiz koka stāvam vilku kurš skatās tieši uz tevi?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 11h 29m
Redzēts Vakar, 22:45
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. jūnijā, 03:22
0
post

Neko, es censtos nekustēties un sastingt, jo dzivnieki mežā uzbrūk tikai un vienīgi, ja tu viņus izbaidi. Ja būšu mierīgs un nosvērts, tad cerēšu, ka vilks aizies garām. Ja nē, spiegšu kā maza kuce un metīšu vilkam ar nazi lamājoties visās sev zināmajās valodās.


Esot lidmašīnā, īsi pēc pacelšanās, Tu jūti, ka lidmašīna tikpat ātri kritīs. Augstums nav pārāk lieks (150-250m), kāda būs tava rīcība?

𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. jūnijā, 06:45
0
post

Sedetu iekrampejies krēsla un gaidītu kamēr viss notiek ,pēctam dotos pēc naudas par biļetēm. 

 

Ieejot mājas pamanītu , ka durvis tikušas uzlauztas un pazudušas tikai sexa spēļmantiņas. 😈

Жизнь — это вопрос времени.

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. jūnijā, 09:17
0
post

es mazliet būtu šokā, bet pēc tam automātiski ieslēgtu datoru, un sūtītu pēc iespējas ātrāk nozaudētās spēļmantiņas internetā, jo nespēju bez tām dzīvot, esmu gatavs pārdot dvēseli dēļ viena analplug . pēc tam rakstītu sūdzību policijai vai iespējams pat prezidentam, lai spētu atgūt nozagto.

 

Tu tagad pamosties no paša rīta un Tu saproti, ka esi pasaules slavens dziedātājs un Tev šodien ir koncerts, kurā būs 100`000 skatītāju .


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 28. aprīlī, 12:44
Pievienots, 2021. gada 07. jūnijā, 03:00
0
post

Num es pieceltos. Nomazgātu seju. Uzvilktu savu smalko uzvalku. Iekāptu glaunajā Gpower BMW. Un visticamāk dotos taisnā ceļā pie Jolly, lai iedotu viņai sava koncerta biļeti. :blush: Proti pārējiem maniem faniem no kick arī iedotu, bet ne tik labas. :whistle:

Un tad aizejot uz koncertu noraut jumtu kā to parast dara normāli pacani. xD

 

kā tu rīkotos, ja tu pamostos narkotisko vielu reibumā un nevarētu nostaigāt taisno, bet tev ir biznesa tikšanās, kuru nevar pārcelt un uz kuru vaig obligāti tev ierasties 

   Chmoo      Zvaigzne :P

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9488 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★