bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 45m
Redzēts Vakar, 07:25
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. septembrī, 14:17
0
post

Piekristu. Kuram gan negribētos kļūt par labu vai sliktu, bet bagātu, superzvaigzni...

Rīt jābrauc ceļojumā, jūties labi, bet Kovid pozitīvs, ko darīsi? 

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 07. septembrī, 14:18
0
post

Protams ka noviltosu un pateikšu ka negatīvs , brauktu tāpat bet ieturētu distanci no cilvēkiem

 

 

Kā tu rīkotos ja es tev šodien pazvanītu un piedāvātu kļūt par tavu sievu?

Pēdējo reizi rediģēja efka, 2021. gada 07. septembrī, 14:20.

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 19h 13m
Redzēts 10. maijā, 21:09
Pievienots, 2021. gada 08. septembrī, 17:11
0
post

Es piekristu aizbraukr ar Tevi uz Dāniju un apprecēties, dzīvē visu ir jāizmēģina

Tu redzi, ka ielas pie Merķela ielas guļ vīrietis, ko darīsi?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 08:10
0
post

Nemelošu, ja tas būtu bomzis, visticamāk, kā jau visi ikdienā, paietu garām, bet ja tajā brīdi strādās sirds nevis smadzenes, varbūt aizies un apskatīsies kā viņam iet un mošk iedos kādus 40 centus priekš kaut kā grādīga. 

Tev nakts vidū zvana sadusmojies cilvēks un saka, ka pēc 5 minūtem piebrauks pie Tavas mājas un nošaus Tevi. Ko iesāksi?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Edzinems
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 5h 50m 30s
Redzēts 2022. gada 19. septembrī, 03:34
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 12:42
0
post

Tev nakts vidū zvana sadusmojies cilvēks un saka, ka pēc 5 minūtem piebrauks pie Tavas mājas un nošaus Tevi. Ko iesāksi?

1. Viņš nezina kur es dzīvoju;

2. Nobloķēšu viņa numuru un gulēšu tālāk.

Mana situācija: Tev znana nepazīstams numurs. Tu pacel, bet neviens nerunā. Ko darīsi tālāk?

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 13:17
0
post

Tur nav ko daudz domāt. Max 5 sekundes gaidītu, ja nereaģētu, nospiestu nost. Ja netipisks numurs, tad noteikti iemestu google.

 

Tev ir plānots lidojums, ārā ir reāls negaiss, taču aviokompānija negrasās atcelt reisu, kaut arī paaugstināta bīstamība - lidosi? 

Kizit
Lietotājs
Dziņa
212 atbildes forumā
Online: 24d 11h 57m
Redzēts 3. maijā, 17:09
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 13:30
0
post

Kā parasti izietu visu drošibas kontroli un lidotu, tam ir domāta ceļošanas abrošināšana, ja lidmašina avarētu vai arī lidojuma laikā nomirtu, mana ģimene tiktu pie lielas naudas kompensācijas.
Tā kā pērkat papildus apdrošināšanu, ka seļojat vai lidojat.

Tu dzīvo vecā dzīvoklī kur vadu instalācija ir no alumīnija vadiem un vecolaiku drošinātājiem.
Tev ir ieslēgts televīzors un stacionārais dators uz kura spēlē spēles un pešņi sākas baigais negais ar zibeņiem, ko tu darīsi, kā rīkosies šādā situācijā.

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 15:40
0
post

Da neko, beigšu spēlēt spēlītes atvienošu visu no elektrības un dzīvošu laimīgs savu nožēlojamo dzīvi

Kā tu rīkotos ja tev pazvanītu Lauris Reiniks un teiktu ka grib kopā sarakstīt dziesmu

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 18:11
0
post

Es noteikti ar viņu mazliet pabazarētu, uzprasītu, kāds ir viņa krutuma noslēpums, bet noteikti nerakstītu, nepiedalītos dziesmas ietvaros ar viņu. Nav nekas pret viņu, bet viņa mūzika ir tā nu tā. Nu tu saprati.

Tu pamosties, bet Tu esi palicis pavisam kurls. Kā tu rīkosies?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 20:45
0
post

Damn, kāda filozofija.

Es padomātu, ka tas ir kaut kāds pranks, mani čakarē. Neviens nerunā balsī, prikols. Tad mēģinātu saprast vai tas nav sapnis sapnī - inception. Beigās būtu jāpiedraud tuvajiem, ka atņemšu dzīvību, ja šito pranku neizslēgs.

 

Stāvi Rīgas Circle K wc rindā, pāris cilvēki priekšā, un nu tik nereāli vajag, ka vajag tūlīt!!! Kāds plāns, ko darīsi? 

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 21:04
0
post

Es parasti tik tālu nenovelku lai ietu benzintankos uz WC, bet ja būtu tāda situācija, tad visticamāk pateiktu kurš stāv aiz manis, ka iziešu ārā un tuliņ būšu atpakaļ. Tad aizietu aiz stūra sakrustotu kājas, ka to daudzi dara un ietu atpakaļ.

Tu brauc ar mašīnu plūsmā ar 90 km/h un pēkšņi tu jūti ka kautkas sāk krakšķēt . Ko tu darītu šādā situācijā?

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2021. gada 09. septembrī, 21:05.

who`s who
Lietotājs
659 atbildes forumā
Online: 58d 2h 48m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 21:53
0
post

Šajā situācijā es secinātu, ka durvju nodalījumā esmu atstājis tukšu plastmasas ūdens pudeli, un nejauši ar kāju tai esmu uzspiedies. Lai novērstu situācijas atkārtošanos, to noliktu aiz krēsla.

 

Tu esi saposies uz kārtīgu pikniku, piekrāmējot mugursomu ar banāniem un dažādām smaržīgām odziņām, bet pirms došanās uz savu iecienīto piknika spotiņu izlem pa ilgiem laikiem apmeklēt Rīgas Zoodārzu. Diemžēl šis lēmums ir radījis neapskaužamu situāciju, jo savas pārgalvības rezultātā, ar visu banānu pārpildīto mugursomu esi iekritis gorillu krātiņā. Kā rīkosies?

Duzis
Lietotājs
Burach
29 atbildes forumā
Online: 1d 11h 30m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 14:14
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. septembrī, 21:55
0
post

Manuprāt tāpat kā visi rīkotos, ieslēgtu avareikas, i stātos malā vai kautkur iegrieztu līkuma kur apstāties.

Ar čomiem sadomā iet uz bāru, visi ejat, i  saproti, ka čomiem ir nauda, bet tu esi aizmirsis maku mājas vai tas, ka saproti ka piķis galigi nepietiks i čomi nedos, jo viniem ir tik priekš sevis un židi, izdomā atmasku kā nogasīties, tev tas sanāk, paej 100m i uz zemes atrodi piemeram 20e?

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. septembrī, 17:20
0
post

Blin nu sorry, Tu reāli raksti tā, ka ne-rajona cilvēkiem Tavu slengu ir grūti uztvert. Godīgi sakot, es pat nesaprotu kas tieši ir jautājums.

Ja atrastu 20eur, tad man būtu 20 eur par ko pirkt alu. Bet nu, es nezinu vai kādreiz būtu iespējams nonākt tāda situācijā (pat, ja aizmirstu maku, nebūtu ibanka etc.), jo man nav tādu draugu, kas kādreiz vispār varētu šādi uzmest vai, ka kādam piķis būtu pa īsu priekš parastas pasēdēšanas.

 

Esi paņēmis darbā slimības lapu, jo slikti jūties, bet patiesībā piedalies sporta spēlēs, izrādās, tur ir Tavs tiešais priekšnieks, kuram ir paņemts atvaļinājums. Ko teiksi priekšniekam, kā rīkosies? 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. septembrī, 03:06
0
post

Mierīgi aiziešu pie priekšnieka, iedošu pāris pisakus pa ribām, un pēc tam sadzersim kopā uz slimības lapu un priekšnieka atvaļinājumu un beigās vēl iedos prēmiju.

Tu pamosties no rīta un Tu esi palicis akls. Kā rīkosies?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2021. gada 11. septembrī, 18:35
0
post

Pirmais jau būtu nenormāls šoks, pēc tam pie sevis teiktu ''mosties, mosties'' Un pēc tam jau nākties samierināties.

Tu esi uzaicinājis meiteni uz randindiņu, precīzāk uz kino. Bet pie kases tu  aptveri ka tev nemaz nav līdzi nauda. Ko darīsi tu?

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 19h 13m
Redzēts 10. maijā, 21:09
Pievienots, 2021. gada 11. septembrī, 19:44
0
post

pateiktu savai princeskai, lai dod savu kontu, pārskaitīšu pitaku, lai samaksā

Ir pulkstens 23:00, tu guli gultā, blakus tev guļ tava otrā pusīte, pēkšņi viņai atnāk īsziņa no rustamčika "sveika, zoloce, šovakar atkārtosim mūsu nakti" kā tu rīkotos?

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts 29. aprīlī, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. septembrī, 20:11
0
post

Visticamāk , ka iztriektu viņu ārā ar visām viņas parpalām ārā un teiktu , lai iet pie sava ļubovņika un dzīvo tur , izdzēstu no savas dzīves ,jo tādu lietu ka neuzticība , nevar piedot.

 

Pamosties no rīta un saproti ,ka nav tev ne maka ne telefons līdzi un tu nesaproti ,kur atrodies un tev nežēlīgi kaltē ,jo vakar kapāji pavisam citur, ko darītu šaja situacijā?

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. septembrī, 20:35
0
post

Atrastu kādu cilvēku, uzzinātu kur atrodos, un tad censtos kautkada veidā tik majas. Paprasītu kādam telefonu no kā pazvanīt 

Ko tu darītu ja es tev iespļautu saujā. 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. septembrī, 17:28
0
post

Che nomestu uz lāpstiņām piespļautu visas kabatas tev pilnas un iemīztu kabatās bez smiešanās un pēc tam mēs pasmietos un pēc tam iedzertu kādu aliņu un uzpiīpētu garo cīgu

Ko darītu, ja Tu pēkšņi saņemtu mantojumā 1 ieuro


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9822 skatījumi )
Pizhikz., Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, Cool Dude, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★