bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 22:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

Vilciņš
Jauniņais
Vilciņš
10 atbildes forumā
Online: 13h 51m 14s
Redzēts 2. februārī, 06:43
Pievienots, 2021. gada 14. septembrī, 18:08
0
post

Saglabāto to uz vecum dienam.
Kā tu rīkotos ja tavs suns sagraustu tev vērtu mantu?

Pabrīdināts (c) Hazard
 

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2021. gada 05. oktobrī, 18:44.

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2021. gada 15. septembrī, 14:03
0
post

būtu ļoti apbedināta, var būt nobirtu asariņu,bet ar kliegšanu neko neatgriezīsi atpakaļ, tāpat nāktos suncīti pabarot un pamīļot

Tu guli mājās, dzīvo viens dzīvoklī, pēkšņi tu pamodies no milzīga trokšņa koridorī, tava tālākā rīcība?

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. septembrī, 14:06
0
post

Aizietu paskatītos kas tur ir un ja nekas nebūtu tad ietu tālāk gulēt jo pof par random skaņām , miegs svarīgāks nekā tur kko meklēt kas tur notika

Kā tu rīkotos ja tev piedāvātu pa 1k eiro apēst stiklus ?

who`s who
Lietotājs
659 atbildes forumā
Online: 58d 0h 13m
Redzēts Vakar, 22:05
Pievienots, 2021. gada 15. septembrī, 18:09
0
post

Es ilgi nedomājot atteiktos no šī piedāvājuma, jo neesmu klauns, kurš pa naudu trikus taisa, un 1000 eur viennozīmīgi nav tādu veselības risku vērta.

 

Kā tu rīkotos, ja saņemtu epastu, kurā Nigērijas princis tev sola 2m eur, bet lai tiktu pie naudas, tev vajag iemaksāt 500 eur depozītu viņa nodārītā kontā lai kontu atbloķētu.

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 3h 19m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2021. gada 15. septembrī, 18:37
0
post

I mean, if someone recieve an email about that, its 1000000% a scam, and no one should make any deposit to the unknown person's account because its a complete red flag

 

What would you do if the flight you are in is about to crash?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11257 atbildes forumā
Online: 267d 14h 17m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. septembrī, 06:06
0
post

Probably nothing. Nothing like we could do. If there is a chance to run for nearest parachute, then probably would try to jump and use it, even If i dont know how, y'know - it can't get any worse than that! :]

Ko tu darītu, ja rakstot svarīgu skolas darbu 30min pirms nodošanas, tavs dators izslēgtos un visa informācija pazustu?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. septembrī, 09:39
0
post

tā ir bijis daudzas reizes atceros, tos laikus,  tāpēc vienmēr centos visu saglabāt pirmlaicīgi , kaut vai ja ir nedaudz uztaisīts, bet nu es nezinu, es vienmēr kaut ko izdomātu, samelotu skolotājam kaut ko.

Tev atklāj nāvējošu slimību, Tu mirsi pēc 2 nedēļām. Kā rīkosies?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2021. gada 16. septembrī, 09:54
0
post

Es domāju, ka pazaudētu bailes sajūtu un izlektu ar izpletni, lektu ar gumiju no visām iespējām virsotnēm, saliktu daudz bildītes feisbukā ar smaidošu sevi, lai cilvēki mani atcerās tikai kā pozitīvu.

Tev zvana telefons, paziņo, ka tevi ir atlaiduši no darba, ko darītu?

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 22:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. septembrī, 09:55
0
post

Tā kā man ir vairāku gadu pieredze tajā jom;a kurā es strādāju, es zvanītu uz nākamo uzņēmumu un pieteiktos darbā, jo nu cilvēku ar pieredzi viņi nevarētu nepaņemt :)

 

Kā tu rīkotos atrodot īstu zelta kubiciņu?

who`s who
Lietotājs
659 atbildes forumā
Online: 58d 0h 13m
Redzēts Vakar, 22:05
Pievienots, 2021. gada 19. septembrī, 00:28
0
post

Pārkausētu to zelta ķēdē, izlaistu repa mixteipu, un sūtītu visiem kickā lai ievērtē manu skaņdarbu Youtube.

 

Tevi nolaupa mafija, aizved uz kādu pamestu angāru, un saka: "Nu Andrej, paskaidrosi savu rīcību?" Problēma tā, ka tu neesi Andrejs, un viss šis ir pārpratums.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. septembrī, 00:32
0
post

es pateikšu, ka varu noderēt Mafijā, jo ir pieredze datorspēlēs un varu iespējams uzhakot kādu no viņu ienaidnieku datoriem un beigās, kad būtu atrasts kompromiss, nogalinātu visus tos, kas mani nolaupīja ar pusķieģeli vai arī prosta izdurtu nazi cauri kaklam. #somethinglikethat

Tu esi resns, nepatīkams, neforšs, neizsmalcināts, nelabs, kā Tu rīkosies?

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2021. gada 19. septembrī, 00:34.

 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. septembrī, 11:10
0
post

Nekā , dzīvošu dzīvi tik, neiešu ārā ja esmu resns :( pasportošu lai svariņu nomestu

Kā tu rīkotos ja tu vinnētu loterīja 1m eiro?

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2021. gada 19. septembrī, 13:10
0
post

Uzceltu sev māju, tad ja, kaut kas paliktu pāri, ieliktu kontā un izmantotu suoer duper vajadzīgām lietām.

Pēc 3 gadiem tu uzzini, ka tev ir bēnrs, tava bijusi no tevis to slēpa, jo pārāk lepna. Kā tu rīkotos?

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11257 atbildes forumā
Online: 267d 14h 17m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. septembrī, 15:21
0
post

Neko nedarītu, par cik bērns nav bijis manā dzīvē, kāpēc lai tagad kaut kas mainītos. Lai lepni dzīvo tālāk un audzina, ja jau tik vīsdegunīga.

Ko tu darītu, ja pirmais, ko tu ieraudzītu atverot acis ir tas, ka tavā dzīvoklī atrodas svešas personas?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. septembrī, 18:36
0
post

vispirms pamostos, automātiski būtu pamodies, jo ieraugot svešas personas, adrenalīns uzsistos, vispirms pārbaudītu viņu runas veidu, grimases, kā uzvedās vai ir ar labu nolūku vai sliktu nolūku vadīti, izdomātu ņemt kasteti pa rokai vai neņemt, bet varbūt tie vienkārši apmaldījušies cilvēki un sacienātu viņus ar tēju un buljonpīrādziņiem.

 

Kā Tu rīkosies, ja Tu mežā apmaldīsies? Ir rudens vakars, 21:00 plkst. Telefons izlādējies, viss slapjš, auksts vējš pūš un Tev nereāli nāk miegs.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 30m
Redzēts 30. aprīlī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. septembrī, 21:59
0
post

Staigātu līdz pēdejiem spēkiem cenšoties tik laukā, bet ja ļoti nāktu miegs es vnk izrubītos kkur ar cerību nomiršu lai nav jamocas 

Kā tu rīkotos ja tev atnāk epasts ka esi parādā 10000 eiro, ja to neatdosi tevi iesēdinās

who`s who
Lietotājs
659 atbildes forumā
Online: 58d 0h 13m
Redzēts Vakar, 22:05
Pievienots, 2021. gada 21. septembrī, 02:14
0
post

Pasmiešos par šo epastu, jo neesmu parādā 10 000 eur, un parādsaistības ir civiltiesisks strīds, par ko cietumsods nedraud.

 

Kā tu rīkotos, ja pēc kārtīga tusiņa no rīta pamostos ar uz pieres uztetovētu degunradzi?

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 11m
Redzēts 30. aprīlī, 18:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. septembrī, 02:26
0
post

būtu pzc sajūtas, bet jau krātu naudu to likvidēsanai!

Ko tu darītu, ja redzetu mežā piesietu cilvēku pie koka, kuram ar plaķenēm rauj nagus ārā, ar nazi griež ādā no pleca līdz plaukstai.

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. septembrī, 02:30
0
post

Grūti pateikt, es parasti situaciju izverteju, ari saja gadijuma izvertetu situaciju, mošk iejauktos, bet visticamāk iedotu tam cilvēkam, kam plaķenes, iedotu viņam arī savas personīgās plaķenes, ja nu gadījumā viņam tās paliek nelietojamas un sūdīgas, japarupejas par abām pusēm.

Kā rīkosies, ja pamosties gaisā un tu lido lejā no debesīm bez izpletņa, (Tu esi ticis nolaupīts ar helikopteru un kāds Tevi izdomājis izmest āra no helikoptera, jo nozagi xp)


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2021. gada 21. septembrī, 04:26
0
post

Pastāv iespēja, ka pēc sekundēm 3-4 es attaptos jau uz zemes, manas ķermeņa daļas tiktu izmetātas pa mežu. Bet ja mēs fantazējam un es kritu apmēram 5min, tad es varu paspēt uzkrist uz mākoņs un izglābties

Kā Tu rīkotos, ja tavs labākais draugs nokoļīja meiteni, kura simpatizēja arī tev?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9522 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★