bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 20h 5m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 21h 2m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. aprīlī, 09:25
0
post

Tīrītu vēlreiz muti, bet es noteikti pamanītu pirmajā mirklī, kad ielieku zobubirsti, ka tur ir kāda "dīvaina" garša. 

Ko tu darītu, ja otrs dzimums tevi aicinātu uz randiņu, bet teiktu, ka viss uz pusēm jāmaksā?

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11274 atbildes forumā
Online: 268d 18h 36m
Redzēts pirms 11 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. aprīlī, 11:25
0
post

Es noteikti, ka atteiktos, jo neuzskatu, ka pirmajā randiņā meitenei būtu par kaut ko jāmaksā. Varbūt vēlāk, laika gaitā, var tur switchot, kurš maksā, jo viens otru labāk iepazīstat, bet tas ir žests, kas jāuztver arī čaļiem par pašsaprotamu.

Kā tu rīkotos, ja tev PČ Hokeja laikā pazustu elektrība, vērojot svarīgu Latvijas izlases spēli?

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 28. aprīlī, 12:35
0
post

No sākuma sadusmotos, bet tad urpinātu skatīties spēli no telefona un cerētu,ka elektrība drīz vien atgriezīsies! 

 

Kā Tu rīkotos,ja Tu uz veikalu ietu pēc piena, bet atnākot mājās saprastu,ka nopirki visu ko citu, bet ne pienu? 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7463 atbildes forumā
Online: 136d 1h 35m
Redzēts pirms 3 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. aprīlī, 17:41
0
post

Man tā ir ļoti bieži gadījies, nu neko saņemos un eju atkal uz veikalu pēc piena, visnepatīkamākais ir tas ka tu esi aizmirsis nopirkt sīpolus un ej uz MAXIMU pēc 2 sīpoliem a tur rinda liela, ar lieliem pirkumiem, a Tu viens  muļķis ar 2 sīpoliem !

Ko tu darītu ja Tev kaimiņos dzīvotu Krišjānis Kariņš(Ministru prezidents)

Pēdējo reizi rediģēja alska, 2022. gada 29. aprīlī, 17:42.

Faacha
Jauniņais
380 atbildes forumā
Online: 4d 18h 56m
Redzēts 6. februārī, 09:02
Pievienots, 2022. gada 29. aprīlī, 18:47
0
post

Es gan jau ikdienā viņam atstātu aizdedzinātu sūdu maisiņu pie durvīm.

 

Ko tu darītu, ja tev centrāltirgus ome prasītu eiriku, tu to neiedotu, un tad viņa tevi pagrūstu?

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11274 atbildes forumā
Online: 268d 18h 36m
Redzēts pirms 11 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. aprīlī, 23:17
0
post

Neko, ietu tālāk. Omītes grūstīšanās Rīgā nav nekas jauns, un arī šoreiz nebūtu. Turpinātu savu dienu kā ierasts, nepiespiesti.

Kā tu rīkotos, ja esot meža vidū, redzētu ievainotu, bezpalīdzīgu meža zvēru, kuram būtu nepieciešama palīdzība?

eslats
Jauniņais
tūsnis
67 atbildes forumā
Online: 1d 0h 6m
Redzēts 2022. gada 04. maijā, 21:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. aprīlī, 23:34
0
post

Izsauktu, kādu no vietējiem vetārstiem lai paši tiek galā un doties talāk pa mežu, elpojot svaigu dabas gaisu.

 

Kā tu rīkotos, ja tu paņemtu Lays čipšu paku, kurā ir atlaides pa 0.99 eiro un aizejot pie pardevējs/a, un jums liek maksāt bez atlaides?

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 59m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2022. gada 30. aprīlī, 09:52
0
post

Gan jau, ka maksātu, jo preces izvēlos ne tikai tāpēc, ka tām ir atlaide, bet tāpēc, ka vēlos tieši konkrēti to preci nopirkt.

Ko Tu darītu, ja stāvot korķī, kāds pieskrien un iesēžās Tavā mašīnā?

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 30. aprīlī, 14:03
0
post

Censtos noskaidrot,kāds ir iemesls,kāpēc cilvēks iekāpa manā mašīnā. Ja būtu sajūta,ka nav apdraudējuma, aizvestu,kur vajag, taču,ja justos neomulīgi, censtos verbāli pierunāt viņu izkāpt no mašīnas, ja tas neizdotos, tad jau pielietotu fizisku spēku! Sliktākajā gadījumā paņemtu atslēgu,izkāptu no mašīnas un pievērstu uzmanību sev, lai saņemtu palīdzību. 

 

 

Kā Tu rīkotos,ja ciemos ierodas otrās pusītes vecāki uz vakariņām, bet Tu pamatēdienu netīšām esi piededzinājis/usi? 

BigTomens
Jauniņais
Resnais
136 atbildes forumā
Online: 4d 2h 18m
Redzēts 2023. gada 05. augustā, 22:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. aprīlī, 14:55
0
post

Veiklā solī likvidētu piedegušo ēdienu , ši procesa laikā sazvanītu ēdināšanas uzņēmumu ar piegādi uz māju (arī fast food ) un pasūtītu pagatavotu pamatēdienu. Līdz piegādes brīdim , kavētu laiku ar uzkodām.

 

Tu dodies ārā no veikala , nostrādā sensori par zagtu preci un apsargs tevi apsūdz zādzībā , kā tu rīkotos?

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11274 atbildes forumā
Online: 268d 18h 36m
Redzēts pirms 11 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. aprīlī, 14:56
0
post

Es pierādītu, ka man nav nekas zagts, un ka es neko neesmu ņēmis, kas nepiederētu man. Neredzu iemeslu veikalā lai kaut ko zagtu.

Kā tu rīkotos, ja atsistu mazo kājas pirkstiņu pret ledusskapja stūri?

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2022. gada 30. aprīlī, 14:57.
bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. aprīlī, 16:50
0
post

Tāpat kā rīkotos ja atsistu pret gultas malu un citām vietām - kā vienmēr skanētu lamuvārdi b*@Ģ, n@*uy , d!*st! :D True story XD

----------

Kā tu rīkotos uzzinot ka patiesībā esi adoptēts ? 

 

eKs.
aimless
keks
2170 atbildes forumā
Online: 128d 21h 2m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. aprīlī, 17:02
0
post

Es neticētu, jo es esmu līdzīgs tēvam, kā arī man ir officiāli dokumenti un bildes, kur es esmu maziņš ar mammu slimnīcā. Bet es būtu šokā, ja tā patiesībā būtu

 

Ko tu darītu, ja tev piedāvātu policists zāli nopirkt?

BigTomens
Jauniņais
Resnais
136 atbildes forumā
Online: 4d 2h 18m
Redzēts 2023. gada 05. augustā, 22:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. aprīlī, 23:01
0
post

Es noteikti atteiktos , jo , pirmkārt zāle ir kaitīga veselībai , otrkārt , tas iespējams būtu saistīts ar sava veida pārbaudi.

 

Kā tu rīkotos , ja netīšām visu savu naudu no konta būtu pārskaitījis labdarībai?

 

 

eslats
Jauniņais
tūsnis
67 atbildes forumā
Online: 1d 0h 6m
Redzēts 2022. gada 04. maijā, 21:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. aprīlī, 23:26
0
post

Zvanītu, lai atdod naudu atpakaļ, ka esot nepareizs maksājuma summa.

 

Ko tu darītu, ja tev kāds random cilvēks iedotu 1k eiro.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 59m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2022. gada 01. maijā, 09:30
0
post

Censtos noskaidrot, kāpēc tad tāds dāsnums un noteikti atgrieztu atpakaļ naudu, jo man nav vajadzīga sveša, nesaprotama no kurienes, nauda.

Ko Tu darītu, ja nakts vidū saņemtu zvanu no labākā drauga/draudzenes un nepaspētu pacelt, bet tiklīdz zvanītu atpakaļ - draugs/draudzene neceltu?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. maijā, 11:07
0
post

Uzrakstītu noteikti tālāk WhatsApp, lai atbild kad ir laiks un paskaidro, kas par lietu un teikt pie reizes arī, lai netraucē gulēt, ja nē izgāzīšu durvis Tev, Tavam kaimiņam un arī pagrabam.

Kā Tu rīkosies, ja Tevi pēkšņi iesauktu obligātajā dienestā?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

BigTomens
Jauniņais
Resnais
136 atbildes forumā
Online: 4d 2h 18m
Redzēts 2023. gada 05. augustā, 22:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. maijā, 12:11
0
post

Apmeklētu obligātās veselības pārbaudes un ja viss atbilstu , dotos dienestā.

 

Kā tu rīkotos , ja ejot pa ielu atrastu zemē 20 EUR ?

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. maijā, 10:27
0
post

Es ieliktu naudu kabatā un tuvākajā veikalā ko ieraudzītu šo ''haļavno'' naudu iztērētu tādos draņķos kā pāris paciņas cīgas un kāda pudele alkohola, thats it.

-------------------------------------

Kā tu rīkotos ja ejot pa Bolderāju tev pienāktu klāt pāris aizdomīga paskata personāži sporta kostīmos un palūgtu lai tu tiem iedod pazvanīt? 

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3753 atbildes forumā
Online: 204d 13h 53m
Redzēts Vakar, 17:17
Pievienots, 2022. gada 03. maijā, 11:29
0
post

Ha, es var teikt katru nedēļu esmu Bolderājā, tāpēc man šis rajons ir visai tuvs, savukārt par personāžiem kostīmos runājot, tad to tik daudz arī vairs nav, bet pieturoties pie tēmas, tad šādā situācijā es laikam ja būtu viens, tad meklētu tuvāko iespējamo vietu, kur ir vēl kāda sabiedrība ( veikals / aptieka / publiska vieta ). Otrs variants ir teikt, ka telefons palika mašīnā un kad viņi teiktu - ņipizdi, daj pazvaņit - es teiktu - skat, rekur Putins iet. Brīdī kad viņi pagrieztos, es sāktu skriet. Domāju, ka izcils plāns :D

 

Ko Tu iesāktu brīdī, kad randiņa laikā kafejnīcā saprastu, ka Tev pietrūkst naudiņas, lai apmaksātu pasūtījumu, bet ar otru pusīti tiecies pirmo reizi.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9975 skatījumi )
medalus, wishuamerryc, Pizhikz., Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, Cool Dude, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Lāsm, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★