bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 21. februārī, 08:54
0
post

Es arī nē, kaut arī gribētos kādreiz iemācīties normāli adīt, esmu tamborējis kādreiz , bet adīšanai tā arī nepievērsos, tā jau forši butu savam kaķim uzadit cepuri, vai ķepiņzeķes

.

Es nekad neesmu šāvis dzīvē ar AK.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 21. februārī, 11:15
0
post

Es arī neesmu, gribētu pamēģināt, bet liekas, ka smags būtu.

Es nekad neesmu spēlējusi cs'u visu nakti.

                                                                                         sds

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 21. februārī, 12:30
0
post

Prime laikos es esmu spēlējis diennakti no vietas ,bet nu tas ir mazliet slimi ,pēctam mugurkaula restaurācija jātaisa. 

 

Es nekad neesmu pipejis hašišu 

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2023. gada 21. februārī, 13:49
0
post

Es arī neesmu, nekad nav saistijušas tādas lietas un nav bijusi veelme mēģināt.

Es nekad neesmu cepusi pankūkas armijai.

Boris
Jauniņais
1424 atbildes forumā
Online: 15d 14h 17m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2023. gada 21. februārī, 14:10
0
post

Es ar neesmu, jo es viņas nemāku cept. Bet pie ēšanas gan esmu pirmais.

 

Es nekad neesmu turējis, audzinājis suni.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11950 atbildes forumā
Online: 210d 1h 19m
Redzēts Vakar, 18:18
Pievienots, 2023. gada 21. februārī, 15:46
0
post

Es gan esmu. Paņēmu mazu kucēnu, audzināju, rūpējos līdz šai dienai. Esmu arī pieskatījis citus sunīšus.

Es nekad neesmu niris, lai meklētu dzintarus.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 22. februārī, 22:11
0
post

Es gan esmu, es kādreiz niru visu laiku, lai atrastu visu ko, un arī dzintarus esmu meklējis dzelmē. 

Es nekad neesmu bijis uz Prāta Vētras koncertu


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 23. februārī, 11:44
0
post

Es arī neesmu, domāju šogad apmeklēt vismaz vienu.

Es nekad neesmu dzērusi tomātu sulu.

                                                                                         sds

Boris
Jauniņais
1424 atbildes forumā
Online: 15d 14h 17m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2023. gada 23. februārī, 12:52
0
post

Es gan esmu un man garšo viņa. Reiz viena dāma pat ieteica recepti atjaukt tomātu sulu ar krējumu un pēc garšas pielikt sāli. Sanākot gards smūtijs.

Es nekad neesmu lasījis vīngliemežus.

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 53m
Redzēts Vakar, 20:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. februārī, 08:49
0
post

Es arī neesmu , kkad kad biju sīkāks gribēju pamēģināt , bet nesanāca tomēr

Es nekad neesmu lotojis narkotiskas vielas

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2023. gada 24. februārī, 09:32
0
post

Es arī nē, jo mani tas nesaista un nekad neesmu saskatījusi vajadzību pamēģināt kaut ko lietot no tā.

Es nekad neesmu peldējusies ziemā

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 44m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2023. gada 24. februārī, 11:48
0
post

Es arī neesmu. Man bail,ka man nesarauj krampjos un nenosliikstu:D 

Es nekad neesmu bijusi superbingo studijā 

​​​​​​

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. februārī, 12:59
0
post

Es nekad neesmu spēlējis super bingo, bet esmu redzējis kā to dara un studija arī neesmu bijis. :/ 

 

Es nekad neesmu iestādījis koku 

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. februārī, 20:31
0
post

Es gan esmu ļoti daudz un daudzas reizes :D . Esmu stādījis egles, bērzus, priedes, alkšņus un apses ( ja nemaldos ) , nemeloju, tiešām esmu , vienu laiku gāju uz šiem darbiem, laba haltūra, tīri ok maksā

Es nekad neesmu izdevis dziesmu


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

PooKa
Lietotājs
Pыбак
8546 atbildes forumā
Online: 203d 22h 41m
Redzēts 30. martā, 22:33
Pievienots, 2023. gada 24. februārī, 21:33
0
post

Es ar neesmu, jo nemāku ne dziedāt ne rakstīt dziesmas

 

nekad neesmu paspiedis roku Latvijas prezidentam

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 3h 25m
Redzēts 23. aprīlī, 21:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. februārī, 00:27
0
post

es arī nē, jo nekad nav sanācis būt šim tik tuvu.
nekad neesmu piedzērusies no viena kokteiļa.

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. februārī, 01:52
0
post

Es arī nē ,jo piedzeros parasti no 5  kokteiļiem.

Es nekad neemu apēdis slieku.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Girdle
Jauniņais
Lidija
24 atbildes forumā
Online: 6h 33m 54s
Redzēts 2023. gada 11. martā, 01:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. februārī, 03:03
0
post

Es esmu, liels proteīnu avots, nekas neveselīgs. Biski besī, ka zeme starp zobiem paliek.

 

Es nekad neesmu slaucis zirgu 

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 07:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. februārī, 08:26
0
post

es arī nē,jo domāju ka zirgi nav slaucami.

es nekad neesmu ēdis stiklu.

 

Pabrīdināts izlabot. (c) emocionālā Minnia.

Pēdējo reizi rediģēja Fruzenty, 2023. gada 25. februārī, 10:31.
Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. februārī, 10:10
0
post

Es arī nē, vismaz ar nolūku nē, iespējams esmu kad sīks bijis apēdis kaut ko stiklam līdzīgu, bet ceru ka nē, laikam jau nē

Es nekad neesmu bijis Amerikā


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 125006 skatījumi )
alska, Pīļuks, Fēnikss, Tessa&Hardin, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, luīze, Meth, Hvz, One Tunnel, duck, Omega, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous