bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Nurmachimaevmakachev
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 3h 7m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 18:07
0
post

Es esmu, vairākas reizes, vienmēr diezgan interesanta pieredze sanāk.

Es nekad neesmu taisījis grieķu salātus.

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7236 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts pirms 2 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 18:09
0
post

Es arī nekad neesmu, jo vieglāk laikam nopirkt, bet man tie negaršoja

Es nekad neesmu naktsklubā dejojis striptīzu

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 3h 25m
Redzēts 23. aprīlī, 21:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 18:25
0
post

es arī neesmu, jo nekad arī nav bijusi tāda doma ko tādu darīt.
nekad neesmu ēdusi vardi.

love_me
Skatās lietotāju
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 42m
Redzēts pirms 5 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 18:27
0
post

Es arī neesmu. Diezvai gribētu mēģināt, jo galīgi nevilina man viņu izskatas un krāsa. 

 

Es nekad neesmu raudājis pie Marijas Naumovas dziesmas 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 18:34
0
post

Es arī neesmu, nezinu, vienkārši nav paķērušas tādas emocijas pie tām dziesmām, kā arī nenākas klausīties ikdienā. :D

Es nekad neesmu aizmigusi vilcienā.

Nurmachimaevmakachev
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 3h 7m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 18:46
0
post

Es arī neesmu, neesmu braucis ar vilcienu tik tālu nekur, lai aizmigtu.

Es nekad neesmu aizmidzis vannā.

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 3h 25m
Redzēts 23. aprīlī, 21:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 19:32
0
post

es arī nē, jo tik ļoti nogurusi nekad vēl neesmu bijusi vannā.
nekad neesmu pirkusi optima līnija produkciju.

love_me
Skatās lietotāju
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 42m
Redzēts pirms 5 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 19:44
0
post

Es gan esmu. Uz viņas ilgu laiku nodzīvoju. 

Es nekad nēesmu milējies mašīnā. 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7236 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts pirms 2 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 19:46
0
post

Es arī nekad neesmu, kaut gan ļoti gribētu to pamēģināt

Es nekad neesmu peldējies ledainā ūdenī

 

 

Pēdējo reizi rediģēja alska, 2023. gada 27. maijā, 19:50.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 19:48
0
post

Es arī nē, neesmu nekad mēģinājusi un neplānoju, visticamāk nevarētu to

Es nekad neesmu dzērusi bezalkoholisko džinu

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 19:52
0
post

Es arī neesmu, nekad nedzeru bezakoholiskos šampaniešus, sidrus un aliņus, jo neredzu tam jegu. :D

Es nekad neesmu braukusi ar Ūdens moci.

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 3h 25m
Redzēts 23. aprīlī, 21:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 20:21
0
post

es arī nē, bet varētu kādreiz saņemties to izdarīt.
nekad neesmu slēpojusi.

love_me
Skatās lietotāju
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 42m
Redzēts pirms 5 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. maijā, 20:23
0
post

Es esmu, bet ne pa kalnu, bet vienkārši tizlojies. 

Es nekad nēesmu mīlejies liftā. :yn: 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Nurmachimaevmakachev
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 3h 7m
Redzēts pirms 5 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. maijā, 00:50
0
post

Es arī neesmu, pārāk maza telpa tam, negribētu arī, lai pēkšņi kāds "Vladiks" atvērtu lifta durvis.

Es nekad neesmu dzēris "kafiju ar jumtiņu."

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2023. gada 28. maijā, 10:23
0
post

Es ari nē, tikai tēju ar jumtiņu, kad parādijās pirmās saslimšanas pazīmes, man ieteica izdzert tēju ar jumtiņu, nākamajā dienā vispār no saslimšanas ne miņas :D 

Es nekad neesmu sauļojusies plika

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7236 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts pirms 2 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. maijā, 10:43
0
post

Es gan esmu, uz balkona sauļojos bija forši

Es nekad neesmu cepis svaigu maizi

love_me
Skatās lietotāju
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 42m
Redzēts pirms 5 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. maijā, 11:32
0
post

Es gan esmu. Neskaitāmas reizes pie tam vēl. 

 

Es nekad nēesmu burājis ar buru laivu 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2023. gada 28. maijā, 11:33
0
post

Es arī neesmu, nekad nav bijusi tāda iespēja un doma.

Es nekad neesmu vārijusi melleņu kompotu.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 09:09
Pievienots, 2023. gada 28. maijā, 11:34
0
post

Es arī nē, nav bijusi vēlme un vispār kompoti negaršo

Es nekad neesmu ēdusi austeres

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7236 atbildes forumā
Online: 131d 5h 45m
Redzēts pirms 2 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. maijā, 12:18
0
post

Es arī nekad neesmu, jo nekad neesmu par to domājis, bet laikam man  tās garšotu

Es nekad neesmu dzīvojis privātmājā

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 125044 skatījumi )
Fēnikss, Omega, alska, Pīļuks, Tessa&Hardin, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, luīze, Meth, Hvz, One Tunnel, duck, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous