bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 2 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 01. augustā, 14:57
0
post

Es esmu, nedomāju, ka baseins ir tik eksluzīva lieta, lai to nebūtu darījis katrs, kurš ir pametis māju vismaz pāris reizes līdz 20 gadu vecumam.

Es nekad neesmu bijis Bulgārijā.

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 01. augustā, 23:42
0
post

es ari neesmu, es pat nezinu vai gribeetu.

es nekad neesmu spelejusi tetri

                                                                                         sds

Boris
Jauniņais
1424 atbildes forumā
Online: 15d 14h 17m
Redzēts Vakar, 08:00
Pievienots, 2023. gada 02. augustā, 08:47
0
post

Es gan esmu, bērnībā tika bieži ņemts līdz, kad devos uz mazmājiņu pa lielam.

Es nekad neesmu lidojis ar helikopteri.

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 17h 0m
Redzēts pirms 4 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. augustā, 23:43
0
post

Es gan esmu vienreiz dzīvē esmu lidojis bija diezgan forši

Es nekad neesmu uzrāpies uz palmas koka pēc kokosrieskstiem

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2023. gada 06. augustā, 03:27
0
post

Esmu nedaudz rāpies palmā, taču ne līdz kokosriekstiem, jo tie ir pārāk augstu. Ja kāda līkā, tad vēl tā. Bieži arī nav bijusi tāda izdevība.

Es nekad neesmu dzēris ūdeni no pudeles, esot zem ūdens. 

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

PooKa
Lietotājs
Pыбак
8546 atbildes forumā
Online: 203d 22h 41m
Redzēts 30. martā, 22:33
Pievienots, 2023. gada 06. augustā, 23:13
0
post

Es ar neesmu, mēģinot to darīt noteikti noslīktu :D

 

nekad mežā neesmu saticis odzi

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 10h 38m
Redzēts pirms 2 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 07. augustā, 11:14
0
post

Es esmu. Vairākas reizes. Tam kurš nezināja - Odze nav indīga. 

Es nekad nēesmu braucis ar vilcienu.

 

 • HAPPY ENERGY •

 

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 07. augustā, 15:32
0
post

Es esmu. ,jo uz skolu katru rītu braucu.

Es nekad neesmu bijis Taizemē.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 10 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 08. augustā, 08:33
0
post

Es arī nē, jo tas ir dārgs ceļojums.

Es nekad neesmu sēdējis pie direktora priekšā.

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 17h 0m
Redzēts pirms 4 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 08. augustā, 11:47
0
post

Es arī nekad neesmu, jo esmu vienkārši stāvējis prieksā !

Es nekad neesmu sacerējis dziesmu !

deqwatian357ANW
Jauniņais
Joda
Jodurts
188 atbildes forumā
Online: 12d 20h 19m
Redzēts 23. martā, 16:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 08. augustā, 17:09
0
post

Es arī nē, jo neesmu mūziķis vai rakstnieks.

Es nekad neesmu spēlējis hokeju uz slidām.

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 08. augustā, 23:13
0
post

Es gan esmu! Darīju to pat arī pagājušo ziemu tepat laukos. 


- Es nekad neesmu ēdis cukurvati

 

 

Boris
Jauniņais
1424 atbildes forumā
Online: 15d 14h 17m
Redzēts Vakar, 08:00
Pievienots, 2023. gada 11. augustā, 19:37
0
post

Es gan esmu! Protams ēdu to, kad biju bērna gados.

Es nekad neesmu ēdis meža gaļas konservus.

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 17h 0m
Redzēts pirms 4 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 12. augustā, 00:33
0
post

Es gan esmu, bet nekādu lielo atšķirību godīgi sakot nesajutu, konservi kā konservi

Es nekad neesmu rakstījis uz tualetes papīra

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2023. gada 12. augustā, 11:20
0
post

Man liekas, ka es esmu, jo noteikti tajā brīdī tā izdomāju un bija vajadzība. ;d

Es nekad neesmu iemetusi telti ūdenī.

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 13. augustā, 15:48
0
post

Es arī nē ,jo nu telts ir jāceļ uz sausas vietas.

Es nekad neesmu lidojis ar helikopteru.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 10h 38m
Redzēts pirms 2 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 14. augustā, 03:22
0
post

Es esmu. Kautkad, kad biju mazāks. Tīri fun bija, bet ar planieri ir vēl labāk. 

 

Es nekad nēesmu ēdis redīsu.

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 10 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 14. augustā, 13:34
0
post

Es gan esmu, jo tas ir dārzenis, ko vasarās bieži cilveki ed, gan salātos gan zupās.

Es nekad neesmu braucis ar range rover.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 15h 5m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2023. gada 14. augustā, 15:23
0
post

Es arī neesmu, neviens nav pieteicies mani pavizinat.

Es nekad neesmu ēdusi rabarberus.

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 17h 0m
Redzēts pirms 4 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 14. augustā, 18:25
0
post

Es gan esmu bērnībā ar cukuru ēdu, ļoti garšīgi

Es nekad neesmu nopircis enciklopēdiju 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 125429 skatījumi )
Fēnikss, alska, Omega, Pīļuks, Tessa&Hardin, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, luīze, Meth, Hvz, One Tunnel, duck, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous