bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 18h 23m
Redzēts pirms 27 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 30. augustā, 15:28
0
post

Es gan esmu ēdis, ļoti garšīga zivs un trekna

 

Es nekad neesmu bijis solārijā

Laurz
Jauniņais
nahals
206 atbildes forumā
Online: 37d 16h 3m
Redzēts 24. aprīlī, 18:28
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 30. augustā, 15:34
0
post

Es ari nekad neesmu bijis solarija,labak nosauloties dabiski na

Es nekad neesmu bijis uz pasaules čempionātu hokejā.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9028 atbildes forumā
Online: 324d 19h 47m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2023. gada 30. augustā, 22:23
0
post

es arī nekad neesmu bijusi,jo īsti nav bijusi vēlmes nemaz. 

 

Es nekad neesmu spēlējusi Maincraft.

​​​​​​

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 11 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 31. augustā, 08:27
0
post

Es arī ne, jo dators nekad nav pavilcis.

Es nekad neesmu braucis ar range rover.

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 18h 23m
Redzēts pirms 27 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 31. augustā, 17:24
0
post

Es arī nekad neesmu braucis, jo tas man ir pārāk dārgs prieks !

Es nekad neesmu gulējis uz neapdzīvotas salas 

Laurz
Jauniņais
nahals
206 atbildes forumā
Online: 37d 16h 3m
Redzēts 24. aprīlī, 18:28
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. septembrī, 18:28
0
post

Es arī nē,jo nav bijis nepieciešamības.

Es nekad neesmu lidojis gaisa balonā.

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 10h 38m
Redzēts pirms 31 minūtes
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. septembrī, 19:09
0
post

Es arī nēesmu, bet labprāt gribētu izmēģināt kā tas ir. 

Es nekad nēesmu ripojis nost no kalna. 

 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 11 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. septembrī, 20:29
0
post

Es arī nē, jo man liekas, ka var atsist galvu.

Es nekad neesmu dabūjis sev piesūkušos ērci.

PooKa
Lietotājs
Pыбак
8546 atbildes forumā
Online: 203d 22h 41m
Redzēts 30. martā, 22:33
Pievienots, 2023. gada 04. septembrī, 23:36
0
post

es gan esmu, kaut kur Rīga šo nošķi noķēru

 

nekad neesmu sēdējis tankā

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. septembrī, 00:53
0
post

Es gan esmu ,tad kad gāju,jaunsardzē mums bija mācības ,atbrauca augtām stāvoši cilvēki un ļāva iekāpt.

Es nekad neesmu apēdis gliemezi.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. septembrī, 08:56
0
post

Es arī neesmu un arī diezvai kādreiz kaut ko tik pretīgu mēģinātu darīt! 


- Es nekad neesmu karuseļojos iztērējis vairāk par 20€

 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 18h 23m
Redzēts pirms 27 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. septembrī, 12:01
0
post

Es gan esmu, ja pareizi atceros kādus 30 eiro iztērēju dažādos atrakciju karuseļos

 

Es nekad neesmu pēc pirts lēcis ledainā ūdenī

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 55m
Redzēts pirms 22 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. septembrī, 14:10
0
post

Es esmu, ļoti laba sajūta, iedod foršu šoku ķermenim un pamodina.

es nekad neesmu bijis Uzbekistānā.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 11 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. septembrī, 21:55
0
post

Es arī nē, nav vajadzība būt tur.

Es nekad neesmu braucis Liepājā ar tramvaju.

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 10h 38m
Redzēts pirms 31 minūtes
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 06. septembrī, 09:47
0
post

Es arī nēeesmu. Nemaz nezināju, ka tur tāds ir :D 

Es nekad nēeemu braucis alkohola reibumā pie stūres. 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
7262 atbildes forumā
Online: 131d 18h 23m
Redzēts pirms 27 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 06. septembrī, 10:58
0
post

Es arī neesmu nekad braucis un neiesaku to darīt citiem !

Es nekad neesmu turējis rokā sikspārni

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 06. septembrī, 13:52
0
post

Es arī neesmu un arī negribētu. Man nav nekādas simpātijas pret tiem radījumiem, kur nu vēl lai to turētu rokās. 


- Es nekad neesmu uzrāpies pa balkoniem uz ēkas 4 stāvu

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12829 atbildes forumā
Online: 264d 22h 35m
Redzēts pirms 11 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 06. septembrī, 14:34
0
post

Es arī nē, jo nekad neesmu mēginājis, jo brīžiem liekas, ka var nokrist 

Es nekad neesmu gājis sieviešu tualetē.

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2023. gada 07. septembrī, 13:32.
santiz
Lietotājs
so low
9206 atbildes forumā
Online: 235d 23h 4m
Redzēts pirms 22 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 09. septembrī, 21:57
0
post

Es gan esmu , ir sagadījies pamīzt tur

Es nekad neesmu pagaršojis olīvas

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 09. septembrī, 22:26
0
post

es gan esmu, man garšo melnās vairāk par zaļajām

es nekad neesmu edusi mango

                                                                                         sds

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 125466 skatījumi )
Fēnikss, alska, Omega, Pīļuks, Tessa&Hardin, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, luīze, Meth, Hvz, One Tunnel, duck, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous