bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

luīze
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4420 atbildes forumā
Online: 170d 14h 14m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 14. martā, 22:11
0
post

Es ar neesmu, tuvākais, kas ir bijis jūrai naktī, ir ezers naktī.

Es nekad neesmu sunim uzpinusi bizi.

Pēdējo reizi rediģēja luīze, 14. martā, 22:12.

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2573 atbildes forumā
Online: 50d 20h 32m
Redzēts Vakar, 23:13
Pievienots, 14. martā, 23:01
0
post

Es arī neesmu, jo man nekad nav bijis suns, turklāt vajadzētu garu spalvu

Es nekad neesmu dzēris moku ar kefīru

                            

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 0h 58m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 15. martā, 07:53
0
post

Es arī neesmu, priekšroku dodu mokai ar krējumu.

Es nekad neesmu vārījis zemenes.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 15. martā, 11:34
0
post

Es arī nekad neesmu to darījis, jo man zemenes nekad nav garšojušas.

Es nekad nesmu apģērbies kā sieviete.

Fēnikss
Skatās sākumlapu
Lietotājs
2617 atbildes forumā
Online: 38d 14h 55m
Redzēts pirms 12 minūtēm
Pievienots, 15. martā, 14:57
0
post

Es arī neesmu, jo neesmu sieviete un nav bijis vajadzīgs to darīt.

Es nekad neesmu bijis medīt.

Ghost Rider First Transformation. on Make a GIF

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 1h 43m
Redzēts pirms 1 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 16. martā, 08:47
0
post

Es arī nekad, jo es to nemaz nemāku darīt

 

Es nekad neesmu gulējis ar cepuri galvā

luīze
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4420 atbildes forumā
Online: 170d 14h 14m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 16. martā, 11:22
0
post

Es arī neesmu, jo mati man ir pietiekami daudz, lai naktī nenosaltu galva.

Es nekad neesmu ēdusi konservētus ananāsus ar putukrējumu.

KickMan Kick
Lietotājs
meiteņu magnēts
kika
483 atbildes forumā
Online: 6d 17h 52m
Redzēts pirms 54 minūtēm
Pievienots, 16. martā, 22:04
0
post

es arī nē, jo garšo tikai svaigi ananasi un putukrējumā ir ļoti daudz tauku tāpēc nav veselīgi to ēst

es nekad neesmu braucis ar tanku

 

Pabrīdināts izlabot. (c) cruelcin

Pēdējo reizi rediģēja KickMan Kick, 17. martā, 13:19.
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 17. martā, 12:09
0
post

Es gan esmu, lai gan sēdēju pasažiera beņķī, tomēr tas bija forši armijas laikos.

Es nekad neesmu lecis ar lecamauklu.

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 1h 43m
Redzēts pirms 1 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 18. martā, 10:04
0
post

Es arī nekad neesmu, jo nezinu vai es varētu ar to izlekt

 

Es nekad neesmu dzēris borjomi 

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 0h 58m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 18. martā, 20:44
0
post

Es gan esmu, minerālūdens kā minerālūdens, iepakojums varbūt kvalitatīvāks ir.

Es nekad neesmu gatavojis melleņu ievārījumu.

Fēnikss
Skatās sākumlapu
Lietotājs
2617 atbildes forumā
Online: 38d 14h 55m
Redzēts pirms 12 minūtēm
Pievienots, 18. martā, 21:27
0
post

Es arī nekad neesmu, jo mellenes ir diezgan dārgas un es labāk apēdu tāpat.

Es nekad neesmu vadijis pats elektrisko laivu.

 

Pabrīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja Fēnikss, 20. martā, 17:32.

Ghost Rider First Transformation. on Make a GIF

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 19. martā, 15:47
0
post

Es arī nē, jo nekad mūžā neesmu braucis ar laivu.

Es nekad neesmu vilcis oranžas kurpes.

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 1h 43m
Redzēts pirms 1 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 20. martā, 11:35
0
post

Es arī nekad neesmu, jo man nemaz mājās tādas nav

 

Es nekad neesmu kāpis klintīs

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 231d 0h 58m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 22. martā, 17:52
0
post

Es arī neesmu, jo nekad nav īsti interesējusi kāpšana klintīs 

Es nekad neesmu taisījis aveņu ievārījumu.

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1889 atbildes forumā
Online: 27d 20h 40m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 22. martā, 23:59
0
post

Es arī nekad neesmu to darījis, labāk atstāšu to savas omītes pārziņā.

Es nekad neesmu pret kick.lv portāla lietotāju Latvianu izturējies ar necieņu.

Fēnikss
Skatās sākumlapu
Lietotājs
2617 atbildes forumā
Online: 38d 14h 55m
Redzēts pirms 12 minūtēm
Pievienots, 23. martā, 00:04
0
post

Es arī neesmu, jo es visus kicka lietotājus cienu un nevieno neapvainoju.

Es nekad neesmu izlecis ar izpletni.

Ghost Rider First Transformation. on Make a GIF

KickMan Kick
Lietotājs
meiteņu magnēts
kika
483 atbildes forumā
Online: 6d 17h 52m
Redzēts pirms 54 minūtēm
Pievienots, 23. martā, 05:01
0
post

es arī neesmu, lai kā man to gribētos izdarīt bet finances to neļauj

 

Es nekad neesmu kādu nosodijis par viņa/as dzīves izvēlēm

alska
Spēlē gg.kick.lv
Jauniņais
7235 atbildes forumā
Online: 131d 1h 43m
Redzēts pirms 1 minūtes
1 Brīdinājumi
Pievienots, 23. martā, 21:32
0
post

es gan esmu, un ar to nelepojos.jo katram ir sava izvēle

 

Es nekad neesmu noķēris līdaku

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 24. martā, 00:18
0
post

Es gan esmu un tas bija laivā, kad ar sencis kopā makšķerējām.

Es nekad neesmu pīpējis zālīti.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 125000 skatījumi )
alska, Pīļuks, Fēnikss, Tessa&Hardin, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, luīze, Meth, Hvz, One Tunnel, duck, Omega, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous