bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts Vakar, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 10:12
0
post

Es arī to vel neesmu paspējis.

Es nekad neesmu spelejis kendamu.

Em4a
Lietotājs
Ja ir hujova, tad ir ahuj...
581 atbildes forumā
Online: 17d 15h 45m
Redzēts 10. martā, 02:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 21:10
0
post

Es esmu, ir interesanti, bet ātri apniks.

Es nekad neesmu bijis līvu akvaparkā.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 02:07
0
post

es arī nekad neesmu bijis Līvu akvaparkā, vismaz, ne sapņos.

 

es nekad neesmu ticis aprakts dzīvs

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 09:24
0
post

Es ari neesmu nekad aprakts dzivs. 

 

Es nekad neesmu dzēris daudz šņabja 


ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 09:50
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 10:00
0
post

Es esmu dzēris daudz(nū vismaz man liekas kas tas bija daudz :D) šņabi, neatkārtot mājās :D

 

Es nekad neesmu bijis skaidrā pilsētas svētkos 

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 28m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 12:00
0
post

Es esmu bijis skaidrā pilsētas svētkos, jo es nekad nekur neesmu bijis ar nevienos pilsētas svētkos, jo ar es neesmu no pilsētas, bet no ciemata un bišk no laukiem.


Es nekad neesmu ēdis astoņkāji.

            

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts Vakar, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 12:20
0
post

Es arī nekad tadu zvēru neesmu ēdis un gribētu pameiģināt.

Es nekad neesmu gulējis ar eskortmeiteni.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 15:12
0
post

es arī nekad neesmu gulējis ar eskortmeiteni, jo tas ir viegls veids kā iegūt STS, kā arī ir vienkārši parāda cik izmisis var būt cilvēks. priekš tam ir normālas attiecības vai arī dzīvošana vienītī.

 

es nekad neesmu spiegojis krievu labā

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 06:11
0
post

es arī nekad neesmu spiegojis krievu labā

es nekad nevarētu ateikties no gaļas

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 09:52
0
post

Es arī nekad nevarētu atteikties no gaļas. 

Es nekad neaiztikt dzīvniekus 


ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 10:12
0
post

Es arī nekad neaiztiktu dzīvniekus.

Es NEKAD neesmu bijusi 40 gadus jauna. 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 09:50
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 10:40
0
post

Es ar nekad neesmu bijis 40 gadus jauns :D, bet nu jācer ka tik tāl izvilks 

 

 

Es nekad neesmu vārtījies pliks pa dubļiem

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts Vakar, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 13:09
0
post

Es arī vel nekad to nav darijis.

Es nekad neesmu vilcis adidas botas.

Em4a
Lietotājs
Ja ir hujova, tad ir ahuj...
581 atbildes forumā
Online: 17d 15h 45m
Redzēts 10. martā, 02:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 21:03
0
post

es esmu vilcis adidabs bucas, diezgan ērtas.

es nekad neesmu dzēris alu.

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. februārī, 21:29
0
post

Es esmu dzērusi alu. :D 

Es nekad neesmu bijusi vīrietis. 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. februārī, 03:01
0
post

es arī nekad neesmu bijis vīrietis, jo īsi pirms dzimšanas mēs ieņemam abu dzimumu stāvokli (tas ir fakts, starp citu), tāpēc tā ir vai nu sakritība, vai arī veiksme.

 

es nekad neesmu abonējis brazzers.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. februārī, 10:48
0
post

Es arī nekad neesmu abonejis brazers. 

Es nekad neesmu gājis pūli kad bija slikti


ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 09:50
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. februārī, 11:36
0
post

Hmm, es ar laikam nekad neesmu tā darījis 

 

Es nekad neesmu melojis

Diademantus
Lietotājs
JB ONLY
Liq
378 atbildes forumā
Online: 21d 21h 51m
Redzēts 2022. gada 09. oktobrī, 10:30
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. februārī, 12:37
0
post

Es gan esmu lkm 3 reizes :D.

Es nekad neesmu aizsticis lauvu

 


                   
                                    
         

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 15m
Redzēts Vakar, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. februārī, 13:07
0
post

Es arī nekad neesmu to darijis.

Es nekad neesmu ēdis kfc vistiņas.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 126041 skatījumi )
Fēnikss, alska, Omega, Pīļuks, Tessa&Hardin, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, luīze, Meth, Hvz, One Tunnel, duck, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous