bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 5m
Redzēts 1. maijā, 10:46
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 08:18
0
post

Es arī nē,jo neesmu vel ticis pie kāda auto.

Es nekad neesmu ēdis vecus ābolus.

Bridzaa
Jauniņais
BUNNY
872 atbildes forumā
Online: 78d 6h 42m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 08:59
0
post

Es arī neesmu, jo cilvēku dabā nav ēst kaut ko vecu un sapujušu.

Es nekad neesmu redzējusi spoku.

Pēdējo reizi rediģēja Bridzaa, 2022. gada 10. oktobrī, 10:55.

  

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts Vakar, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 10:09
0
post

es arī nē, jo neticu tādās fantāzijās, kas balstītas māņticībā.

 

nekad neesmu dzēris brendiju

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3044 atbildes forumā
Online: 231d 18h 0m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 11:24
0
post

Es esmu dzēris brendiju, jo dažos saviesīgos pasākums man ir piedāvājuši šo labo, alkoholisko dzērienu un es esmu piekritis.

Es nekad neesmi dzēris tekilu sajauktu ar vīnu.

Pabrīdināts izlabot. (c) emocionālā Minnia.

Pēdējo reizi rediģēja Nurmachimaevmakachev, 2022. gada 10. oktobrī, 12:25.
Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11258 atbildes forumā
Online: 267d 15h 42m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 12:03
0
post

Tāds spams te laikam bijis, ka jāieliek j**nuti noteikumi jauni...


Es neesmu, jo nedzeru ne tekilu, ne vīnu.

Es nekad neesmu bijis Bulgārijā.

Lāsm
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9040 atbildes forumā
Online: 325d 8h 11m
Redzēts pirms 14 stundām
Pievienots, 2022. gada 10. oktobrī, 13:16
0
post

Es arī neesmu bijusi,jo nu tam ir jaiekraj nauda,lai varētu kārtīgi atpūsties

Es nekad neesmu iesitusi kādam

 

​​​​​​

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2565 atbildes forumā
Online: 81d 22h 20m
Redzēts pirms 11 sekundēm
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 03:44
0
post

I've hit my sister as a kid. I've always thought she deserved it but maybe we just communicated differently.

I've never been drunk.

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 07:48
0
post

Es gan esmu


- Es nekad neesmu nometis zemē cukurvati.

Brīdināts. (c) emocionālā Minnia.
 

Pēdējo reizi rediģēja Minnia, 2022. gada 11. oktobrī, 11:26.

 

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 5m
Redzēts 1. maijā, 10:46
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 08:39
0
post

Es arī nēesmu,jo vina atri izkust mute un nekad nav bijis ka ir nokritis kaut gabalins.

Es nekad neesmu peldējies baseinā

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 10:41
0
post

Es gan esmu , jo skolas laikos sporta stundās mūs dzina uz turieni kā arī bērnībā bija piepušamais baseins.
Es nekad neesmu ēdis austeres. 

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2565 atbildes forumā
Online: 81d 22h 20m
Redzēts pirms 11 sekundēm
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 11:15
0
post

Me neither. I'm not close to a sea so I keep it simple when I go there. We usually eat squids.

I've never been to a metal concert.
 

Pēdējo reizi rediģēja wishuamerryc, 2022. gada 11. oktobrī, 11:25.
⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 11:42
0
post

Es arī neesmu bijis ,jo nekad nav paticis metāls un uzskatu ,bet katram sava gaume ! :(

Es nekad neesmu bijis Jaunjelgavā !


Pabrīdināts izlabot. (c) emocionālā Minnia.
 

Pēdējo reizi rediģēja ⚒️Stoick the Vast⚒️, 2022. gada 11. oktobrī, 11:47.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts Vakar, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. oktobrī, 11:03
0
post

es arī nē, jo nav bijusi reāla vajadzība tur braukt, ja vienīgi garām.

 

nekad neesmu bijis Francijā.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. oktobrī, 11:04
0
post

Es ari neesmu bijis, jo neviens man nav uzsaucis ceļojuma biļeti

 

es nekad neesmu uzkāpis kokā

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. oktobrī, 12:02
0
post

Es gan esmu, jo bērnībā to darija visi un ļoti bieži. 
Es nekad neesmu lidojis helikopterī. 

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2565 atbildes forumā
Online: 81d 22h 20m
Redzēts pirms 11 sekundēm
Pievienots, 2022. gada 12. oktobrī, 12:28
0
post

I haven't either. The only way would be if my father was a politician and I needed transport to a hospital.
Have you climbed mountains?

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 3h 28m
Redzēts Vakar, 15:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. oktobrī, 12:50
0
post

Es esmu, jo biju ekskursijā Slovākijā un nācās kāpt Tatros.
nekad neesmu lietojusi narkotikas.

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 5m
Redzēts 1. maijā, 10:46
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. oktobrī, 22:30
0
post

es arī nē,jo man liekas ka tas pie nekā laba nenovedīs un tas ir pretigi ko tadu lietot.

es nekad neesmu redzējis jenotu rakājamies pa manu miskasti

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts Vakar, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. oktobrī, 13:24
0
post

es arī nē, jo pie manām mājām viņi nav nākuši, te ir sakopta vide.

 

nekad neesmu strādājis dārzā

Bridzaa
Jauniņais
BUNNY
872 atbildes forumā
Online: 78d 6h 42m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 16. oktobrī, 13:29
0
post

Es gan esmu, dzivojot vasara laukos, ta bija norma kas bija jadara.

Es nekad neesmu pieskarusies haizivij.

  

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 127178 skatījumi )
luīze, alska, Fēnikss, duck, Lāsm, Omega, Meth, Tessa&Hardin, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, Hvz, One Tunnel, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous