bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 20:06
0
post

Es par laimi arī neesmu. Ir sanācis mežā sēņot un nonākt līdz purvam, kad zābaki sāk grimt zemē, bet ne tik nopietni! 


- Es nekad neesmu nosmēķējis 2 cigarešu paciņas dienā. 

 

 

alska
Jauniņais
7332 atbildes forumā
Online: 132d 19h 30m
Redzēts Vakar, 22:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 20:09
0
post

Es arī nekad, jo neesmu tāds traks smēķētājs, lai varētu tik daudz izsmēķēt

Es nekad neesmu nokrāsojis automašīnu 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11968 atbildes forumā
Online: 210d 4h 51m
Redzēts Vakar, 21:45
Pievienots, 2023. gada 02. aprīlī, 20:14
0
post

Es gan esmu. Tiesa gan, ka spēļu mašīnu, jo gribēju to citā krāsā.

Es nekad neesmu braucis ar kartingu.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 17:56
0
post

Es arī nē, bet labprāt pamēģinātu, kaut kā nekad nav bijusi iespēja , sagadīšanās izbraukt ar kartingu. good one

Es nekad neesmu bijis Amerikā


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 20:09
0
post

Es gan esmu. 2018.gadā izsapņoju savu sapni un biju Miami, Floridā. 


- Nekad neesmu sasitis auto

 

alska
Jauniņais
7332 atbildes forumā
Online: 132d 19h 30m
Redzēts Vakar, 22:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 23:57
0
post

Es gan esmu, iebraucu apmalē un sasitu labo sānu 

Es nekad neesmu strādājis Mcdonaldā

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 3h 28m
Redzēts pirms 59 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 19:02
0
post

es arī nē, jo vietā, kur dzīvoju, tāds nav.
nekad neesmu ēdusi lasi.

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 3h 36m
Redzēts Vakar, 18:21
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 19:11
0
post

es arī, i dont like the taste of any sea food. Disgusting :D
I've never done sky diving, did scuba diving but sky diving is just sus specially when they tie up a guy at your back :D

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 19:15
0
post

Es arī neesmu, bet šo gan es reizi dzīvē noteikti gribētu pamēģināt, bet tas ir ļoti dārgs prieks. 


- Es nekad neesmu ar riteni uzmetis salto. 

 

love_me
Lietotājs++
est 199x
926 atbildes forumā
Online: 73d 18h 35m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 19:43
0
post

Nēesmu. Ir bijuši ideja, kad to vajadzētu izdarīt, bet jau esmu pārāk vecs tam. :( :reec2:

Es nekad nēesmu atsitis galvu pret palodzi. 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

seskosio
Jauniņais
Don
761 atbildes forumā
Online: 6d 10h 31m
Redzēts 2023. gada 09. aprīlī, 15:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 20:31
0
post

Es arī nē, jo nebija laika tam, vajadzēja citās vietās atsisties.

Es nekad neesmu braukājis uz strausa.

alska
Jauniņais
7332 atbildes forumā
Online: 132d 19h 30m
Redzēts Vakar, 22:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 04. aprīlī, 23:57
0
post

Es arī nekad neesmu. jo godīgi sakot neesmu nemaz dzīvē arī redzējis strausu kur nu vēl brauktu uz tā

Es nekad neesmu brūvējis vīnu

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2023. gada 05. aprīlī, 07:37
0
post

Es arī neesmu, bet sen sen atpakaļ ar čomiem bij doma ierakt zemē raudzēties vīnu un pēc tam kopā viņu izdzert. 


- Es nekad neesmu sēdējis uz lidmašīnas spārna. 

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11968 atbildes forumā
Online: 210d 4h 51m
Redzēts Vakar, 21:45
Pievienots, 2023. gada 05. aprīlī, 11:04
0
post

Es gan esmu. Citviet Latvijā atrodas lidmašīnas, ar kurām vairs nelido. Arī ir soliņi no lidmašīnu spārniem.

Es nekad neesmu cepis baklažānus.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. aprīlī, 13:38
0
post

Es arī nē, baklažānu vispār dzīvē esmu varbūt vienu reizi baudījis un nav priekš manis, jāprot viņš pasniegt normāli, lai var normāli arī iepist

Es nekad neesmu apēdis indīgu sēni


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2023. gada 05. aprīlī, 17:02
0
post

Es arī nekad neesmu apēdusi indīgu sēni,jo es negribu saindēties vai nomirt. :D

Es nekad neesmu lidojusi ar lidmašīnu!

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8359 atbildes forumā
Online: 193d 21h 26m
Redzēts 1. maijā, 21:50
Pievienots, 2023. gada 05. aprīlī, 18:09
0
post

Es gan esmu! Esmu šur tur paceļojis kur bez ļotenes neiztikt! 


- Es nekad neesmu aizmidzis pie pieminekļa. 

 

alska
Jauniņais
7332 atbildes forumā
Online: 132d 19h 30m
Redzēts Vakar, 22:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. aprīlī, 23:53
0
post

Es arī nekad , vismaz neko tādu neatceros domāju, ja būtu tad atcerētos

Es nekad neesmu uzvarējis pokera turnīrā

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 06. aprīlī, 14:35
0
post

Es arī nē, man vispār nepatīk ne pokers, ne kaut kādas līdzīgas spēles, un godīgi sakot, arī neprotu viņas 

Es nekad neesmu uzkāpis indīgai čūskai


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

who`s who
Lietotājs
659 atbildes forumā
Online: 58d 0h 17m
Redzēts Vakar, 20:36
Pievienots, 2023. gada 06. aprīlī, 23:44
0
post

Es arī nekad neesmu uzkāpis indīgai čūskai, jo pa mežu ejot esmu izmanīgs kā lūsis

 

Es nekad neesmu no avotiņiem vai strūklakām zadzis iemestās "laimes monētiņas"

Pēdējo reizi rediģēja who`s who, 2023. gada 06. aprīlī, 23:45.
Lietotāji skatās šo tēmu: 1
Fēnikss
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 671 ( 127795 skatījumi )
Fēnikss, alska, duck, Tessa&Hardin, luīze, Lāsm, Omega, Meth, Ibetāa, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, Hvz, One Tunnel, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous