bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 50 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

Tessa&Hardin
Skatās sākumlapu
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12831 atbildes forumā
Online: 264d 23h 0m
Redzēts pirms 12 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:44
0
post

Es saģērbots solīdi, iesmaržinātos, un smaidītu un būt pozitīvs cik vien varētu.

Ir nebijis notikums, Latvija uzvarēja Kanādu hokejā pirmo reizi latvijas vēsturē.

Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:52
0
post

Es kartīgi to atzīmetu.

Latvijas futbola izlase tiek UEFA EURO CUP

 


Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 07. maijā, 22:56.
Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:54
0
post

Pazvanītu draugiem un stāstītu pilnā nopietnībā, taču tas būtu pašsaprotami, ka viņi to neuztvertu nopietni...

Pēkšņi globālā mērogā paziņo, ka COVID ir fake

Pēdējo reizi rediģēja Lacz, 2020. gada 07. maijā, 22:55.
pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 23:03
0
post

Būtu uz pauzes pirmās 10 minūtes, pēc tam drošvien ielūkotos kādā ne-Latvijas ziņu lapā lai par to būtu 100% drošs. 

Tev pēkšņi piezvana telefons un paziņo, ka 'Tu esi nokļuvis Super-bingo studijā'

Pēdējo reizi rediģēja pigmi , 2020. gada 07. maijā, 23:04.

 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 50 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 08:45
0
post

Pirmais noteikti neticētu tam visam, bet pēc tam aizietu salīdzināt čeku numurus, jo nu ar tiem tiek izlozēti kas tur bus

 

 

Tu brauc ar mašīnu un 10m attālumā no tevis, no grāvja izlien 3 stirnas un nostājas pretī tavai mašīnai 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 9h 40m
Redzēts pirms 48 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 09:18
0
post

Es saprotu, ka nāktos censties apbraukt, jo 10m nepaspētu nobremzēt. Nāktos improvizēt un likt rīcībā visus savus iegūtos arodus iekš GTA un Need for Speed

Braucot pa grants ceļu ar riteni, tālu no civilizācijas, tev pārsprāgst riepa. Tas telefons ir izlādējies.

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 10:03
0
post

Omg.. Pat telefons izlādējies. :( Pa visam noteikt viena ar riteni nedotos nekur baigi tālu un, ja dotos, tad pavisam notikti, lai ceļošanu padarītu vēl interesantāku man vienmēr līdzi būtu kāds draugs, paziņa, tuvinieks!

Bet, ja šajā situācijā es būtu viena!

Variants nr. 1 - Par cik man dienā ļoti daudz zvana tuvienieki un pēkšņi es uz šo cilvēku zvaniem neatbildētu, tad pa visam notikti šie tuvie cilvēki zinātu uz kuru vietu es esmu devusies un viņi dotos izpētīt situāciju, lai pārliecinātos vai ar mani nav noticis, kas slikts. 

Varinas nr. 2  - Ar visu riteni pie sāniem dotos atpakaļ. 

Rīcība: Tu esi ar draugiem izdomājis pastaigāties pa mežu un pēkšņi tev priekšā izskrien  traka mežacūka ar bērniem. 

 

Pēdējo reizi rediģēja ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, 2020. gada 13. maijā, 21:03.

tomts
Lietotājs
3280 atbildes forumā
Online: 55d 6h 48m
Redzēts 22. janvārī, 00:12
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 10:58
0
post

Mans draugs un es vispirms redzam situāciju sasalušu un nobijušos, tad mēs uzkāpjam kokā, lai paslēptu.

___________________________

 

jūs šobrīd esat kāzu viesis. jūs saņemat zvanu no slimnīcas, sakot, ka jūsu bijušais partneris gaida bērniņu.

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 11:15
0
post

turpinātu piedalīties un dzert, un ballēt kāzās, dzīvoju momentā, nevis nākotnei. Pie tam tas ir ex, kas visticamāk man būtu pie kājas, jo ja tas nebūtu ex, tad es vēl apsvērtu ideju par aizbraukšanu.

 

situācija:

tu aizbrauc peldēties uz vietējo ezeru, bet sāk nākt negaiss un ceļš atpakaļ ir diezgan ilgs un neizdevīgs - ko tu darīsi?

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 50 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 11:55
0
post

Es visticamak dotos uz mājām, jo kāda atšķirība vai nu es izmirkstu peldoties vai salīstot, un tā kā tā ir vasaras sezona tad lietus nebūtu tik auksts

 

 

Tu dzen ar kuvaldu jeb veseri žoga mietus iekšā, vienu brīdi tu aizsit garām un trapi no visa spēka sev pa celi ar kuvaldu

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 15:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 03:09
0
post

es visticamāk pieliktu aukstu ledu sev pie kajas un aptitu ar bindi vai marli

 

tu skrien āra ar draugu un tev nejauši paslīd kāja un tu viņu izlauz

Flaatroon
Jauniņais
CHEMA KING'S
79 atbildes forumā
Online: 12d 7h 15m
Redzēts 2021. gada 26. septembrī, 18:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 03:10
1
post

Es paskrietu talak un salaustu draugam degunu.

 

Tu guli un pēķšņi pamosties cita vietā un tas ir angārs kur pa vidu ir tikai gulta .

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 13. maijā, 20:51.
Kalmars
Jauniņais
DeviņiDeviņiDeviņi
17 atbildes forumā
Online: 3h 48m 14s
Redzēts 2021. gada 16. decembrī, 13:31
Pievienots, 2020. gada 11. maijā, 00:48
0
post

Sākumā nobītos tad censtos tikt laukā un ja nesanāktu tad drošvien nomirtu badā vai no slāpēm

Kāds tev pa ziemassvētkiem uzdāvinātu kaku kura ir ietīta dāvanu iesaiņojumā

nenshuks
Jauniņais
Meitene zeltene
chèrie
712 atbildes forumā
Online: 13d 18h 52m
Redzēts 2020. gada 10. augustā, 02:44
Pievienots, 2020. gada 11. maijā, 00:54
0
post

Iemestu ar viņu tam, no kura tāda dāvana tika saņemta.

Tev skan mūzika austiņās, tu sēdi sabiedriskajā transportā un nejauši skaļi nopirdies. Uz tevi skatās cilvēki. 

Pēdējo reizi rediģēja nenshuks, 2020. gada 11. maijā, 00:55.

smadzeņu nelietošana kaitē sabiedrībai

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 1m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 11. maijā, 01:11
0
post

Ja tā godīgi, man ir pilnīgi vienalga un turpinu izbaudīt mūziku savās austiņās.

Tev uz ielas pienāk cilvēks, kas prasa cigareti. Pēc tam, kad atrunājies, ka cigarešu nav, no kabatas izkrīt paciņa.

Exc
Lietotājs
FeeLiX
1056 atbildes forumā
Online: 173d 7h 19m
Redzēts pirms 9 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. maijā, 01:35
0
post

Paceļu, vienaldzīgi iebāžu kabatā, jo biju nolēmis necienāt bomārus ar pīpēm.

 

Tev uzzvana draugs, un saka, ka viņam ir covid, un noteikti tev arī, jo kopā tusējaties.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 50 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. maijā, 09:39
0
post

Nū, es personīgi aizietu pārbaudīties, jo tomēr šis vīrus nav joka lieta, un tsd sēdētu noteiktajā karantīnā

 

 

Tu esi darbā, un tev piezvana kaimiņš un saka ka tavs dzīvoklis pludo

tomts
Lietotājs
3280 atbildes forumā
Online: 55d 6h 48m
Redzēts 22. janvārī, 00:12
Pievienots, 2020. gada 13. maijā, 10:56
0
post

Pēc klusuma brīža es sāku uz viņu kliegt pa tālruni un prātoju, kāpēc viņš nezvanīja uz ugunsdzēsības nodaļu.

 


 

Nakts miega laikā jūs pamodāties, kad jūsu virtuve dārdē. Jūs ejat uz virtuvi un pamanāt kaimiņu meiteni ar banānu rokā.

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. maijā, 21:37
0
post

Noteikti sāktu smieties un pirmais jautājums būtu " Kā tu tiki manā dzīvoklī, ja uz nakti dzīvokļa durvis vienmēr tiek aizslēgtas?  "


Tu saraksties ar meiteni, kura tev ir jautājusi atsūtīt savu draudziņu..  Tu ilgi nedomā un nolem to viņai aizsūtīt, bet netīšām sajauc adresātu un nosūti to darba kolēģei, jeb klasesbiedrenei.

(Ja esi meitene un tev ir jāatbild, tad tev ir tieši tā pate situācija, bet ar krūtīm!)

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. maijā, 02:03
0
post

samierinos ar faktu, ignorēju potenciālo negatīvo atbildi, jo daba ir skaista un samierinies ar to, ok?? kā arī neesmu kautrīgs.

------

 

Ir nakts, tu stūrē cauri mežam ar riteni, bet tad sadzirdi dīvainas skaņas. Paskatoties apkārt, tu redzi saplosītu stirnu un tuvumā netālu ir vilks, un tev nāk vēmiens no skatiena. kā tu rīkotos?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9478 skatījumi )
Meth, Fēnikss, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★